PDA

View Full Version : Какво да направя..как да се държа?



blingbling
06-28-2008, 14:39
Здравйте на вс..имам един проблем.Влюбих се мн в едно момче.Историята е следната,вече 2-ра година приключи откакто учим в един клас.В началото на 8-ми клас не го хараесвах въобще,беше ми лигав,досаден и антипатичен..а имах странното усещане,че ме харесва,сякаш ме сваляше..постепенно го харесах мноого..опознах го,станахме приятели и се влюбвах с всеки изминал ден.Имам чувството,че той забеляза тази промяна ( а той е мн отворен човек,супер общителен,забавен и има това излъчване ,което така силно очарова хората :) повечето момичета си падат по него,мноого от момчетата не го харесват,бил им лигав)..та след като забеляза тази промяна в мен..сякаш почна да си играе с мен,естествено аз така го усещам,той зарибяваше и други момичета в същотото време,така и не ми стана дали наистина ме харесва :( .След това към края на 8-ми клас ми писна от неговото противоречиво поведение,и си казах,че няма да се занимавам с него,няма да мисля за него,опитах се да отвикна да ме привлича.Дойде лятото,спрях всякакви контакти с него,като се видим по едно здрасти ,как си и това беше.А преди си споделяхме неща,говорехми посред нощ..смеехме се заедно и бяхме в една компания.И така дойде новата учебна година,аз си мислех,че вече всичко ми е минало..мислех си ,че съм влюбена в друго момче,ходихме няколко месеца с другото момче.той мноого ме обичаше,но не беше човекът за мен,и след няколко караници се разделихме.През цялото това време без да съзнавам аз тайничко си мислех за първия.През тези две години се промених някак,може би просто пораснах.Интересното беше,че момчето,което така силно желая,е единственият човек ,който е успявал да ме сдухва многократно,да ме затапи без д азнам какво да кажа,да ме накара да се ичерва от удоволсвие като го слушам,да ме разсмее така,както никой..Тази учебна година също приключи,последните 2-3 седмици пак почнахме да си лафим от време на време,и двамата си правим такива ясни намеци,чее 8-) има я свалката и привличането.Тази година не си говорехме почти,но мноого много пъти усещах погледа му върху мен,като се погледнем и имаме да си кажем сякаш ужасно много неща,но не сме един за друг.Знам го,но не мога да спра да мисля за него.Има няколко момчета,които ме харесват,казвали с ами,показвали с ами..но не се получава,винаги дълбоко в подсъзнанието ми мисля само за един :( ! А дори и сега не съм сигурна дали ме харесва..как да разбера..нз..дали не си въобразявам,защото съм влюбена.Какво да направя,как да се държа..ще учим още 3 години заедно.Мисля,че се чувства наранен за дето спрях да общувам с него,понякога се правя ,че не го забелязвам.офф нз вече.А той се държи ужасно протичоречиво.Примерно понякога в училище ме сваля максимално,поне така го усещам,смисъл намеци и постоянно си гоеорим и се лигавим,на другия ден нищщо бате се едно нищо,не ме поглежда..и така всеки път,уморих се да гадая и следователно и аз започнах да се държа по същия начин с него.Сега съм почти убедена ,че и двамата се чудим едно и също,тя/той въобще харесва ли ме,или всичко е от скука..просто за да мине времето,просто за свалката..аз въобразявам ли си или какво?Който го мързи да чете,напълно ще го разбера :D .,а относно останалите нуждая се от съвети и мения

Whyniser
06-28-2008, 14:49
Привет!Та доста сте...... (не мога да се сета за дума в момента).Еми кажи му да излезете да се видите.Например разходка,започнете някакъв общ разговор след това започни да говориш за него.Един вид си излей душата.Виж му реакцията.Ако ти отвърне хубаво ако ли не нз.В един и същи клас аз ако съм така ще се пръсна,няма да издържа.И аз съм бил така.Една ученичка от стария ми клас.С течение на времето и събитията,които ми се случиха я забравих.

blingbling
06-28-2008, 14:55
ма нз как да започна..просто ме побърка и обърка всеки един ден.Примерно минал е някой супер ден,в който всичко е било на 6 между нас като комуникация,смях и свалки и аз решавам ,че на следващия ще направя нещо по въпроса,ще го гушна нз..а той се държи все едно аз въобще не съм там и от време на време се споглеждаме в часовете :-o продължителен поглед.Нз какви са тея тъпотии,че вичко се разбирало по погледа ,аз НИЩО НЕ РАЗБИРАМ ОТ НЕГО,ПОСТОЯННО СИ МИСЛЯ,ЧЕ СИ ВНУШАВАМ.

Whyniser
06-28-2008, 15:19
ма нз как да започна..просто ме побърка и обърка всеки един ден.Примерно минал е някой супер ден,в който всичко е било на 6 между нас като комуникация,смях и свалки и аз решавам ,че на следващия ще направя нещо по въпроса,ще го гушна нз..а той се държи все едно аз въобще не съм там и от време на време се споглеждаме в часовете :-o продължителен поглед.Нз какви са тея тъпотии,че вичко се разбирало по погледа ,аз НИЩО НЕ РАЗБИРАМ ОТ НЕГО,ПОСТОЯННО СИ МИСЛЯ,ЧЕ СИ ВНУШАВАМ.
То и аз съм така.Няма да разбереш нищо по очите ми,защото съм такъв.Аз се изразявам само с думи,жестове и др.Не отдавна хората са казали,че словото е най-силното оръжие сред арсенала на човека.А и друго мисли преди да действаш.Съвет,ако той ти се разкрие няма да има никакъв прогрес на вашата връзка.Изпитъл съм го и аз,разказвали са ми така че що годе имам някаква представа.Ми добре де аз ако бях на твое място щях да те поканя да излезем на вънка.На кафе (макар че не обичам мн кафетата) или просто навънка.Еми поздравявам те,решаваме къде да отидем,1 което ми идва на ум е да ти разкажа някой мой скорошен проблем.После разкажи нещо за себе си където не си споделяла с никого.И той ще ти разбере истинската същност.За мен е вършило много работа по подобни случай.Може да го поканиш на кино и така.Успех муцка и дано се получи работата.
П.С.-Така много се нервирам като никой не взима позиция в отношенията ви.Такава връзка едва ли ще оцелее много.Мое мнение.

blingbling
06-28-2008, 15:24
пич то да имаше връзка щеше да е добре :D ..ми то пълна боза това нащо. И двамата се закачаме с други,скоро някой ми каза,че се е забил с една по-малка от нас..нз.. сигурно още е рано.. май ще трябва да почакам до следващата година и да видим какво ще става..

Whyniser
06-28-2008, 15:30
пич то да имаше връзка щеше да е добре :D ..ми то пълна боза това нащо. И двамата се закачаме с други,скоро някой ми каза,че се е забил с една по-малка от нас..нз.. сигурно още е рано.. май ще трябва да почакам до следващата година и да видим какво ще става..
Може да почакаш вярно.Но вашето е лигавене.Така,че трябва някой да вземе отношение иначе няма да стане нищо и ти ще изкукуригаш.Направи някакви жестове,нещо което сте разговаряли и оставя някаква представа за него и знам ли повече....Айде направете нещо по въпроса.Айде от мен ти пожелавам да се получи между вас :-) :-D

MonSitY
06-28-2008, 15:52
хаха ти да не говориш за едни мои познати :D :D
наистина много са хората в моментак оито се чудят аве той/тя харесва ли ме...
земи му кажи че малко остана и 3 годиан да се чудиш цтц не ти го препоръчвам ;)

cinderella_gugutka
06-28-2008, 16:08
моят съвет е да поговориш с него и да си изясните вси4ко.няма какво да губиш.просто или тръгвате сега или вси4ко приклю4ва.не може да продължава това още 3 год.поговорете си,гушкайте се и от действията му ще разбереш дали изпитва нещо и ако мислиш 4е изпитва сподели 4увствата си или направо действай. :P