PDA

View Full Version : Любов или приятелство?



beb4yy
06-29-2008, 11:56
За вас кое от двете е по важно ..... да тръгнеш след момче и да зарежеш най добрата си приятелка или обратното да запазиш приятелството си....!Наскоро ми се случи с е най близката за мен :( приятелка... загубих я а преди всеки ден бяхме заедно но откакто се появи той ние не сме се виждали от месеци! :-# липсва ми много искам да я вида се обещава но се се появява той! и ми казва че неможе щото той я вика....!дори един час неможе да отдели за мен ;(.затова се обръщам към вас да ви питам какво мислите!АЗ съм на принципа гаджето за ден приятелите до гроб студен!

Forester
06-29-2008, 12:00
Аз също съм за приятелите...мм според теб има ли някакви причини да те отбягва например?Ако наистина сте били толкова добри приятелки няма начин да не отркие време за теб..Попитай я защо прави така,и й кажи че ти липсва..

soul1199
06-29-2008, 12:01
zna4i spored men e nai-dobre i dvete da se zapazqt,da se vigda6 s gadgeto,no nikoga da ne zabravq6 svoite fr.,se pak gadgeto do edin moment,pak priqtelstvoto e do grob,kakto kaza ti! :) tva e mn gadno,4e taka ste se razdelili,no ti pak nastoqvai da se vidite vapreki vsi4ko,yspeh mila :)

DYNAMIC
06-29-2008, 12:03
зависи от гаджето ..зависи от приятелите..ако си срещнал точните хора и си достатъчно съобразителен намираш време за всичко и всички,които те вълнуват

huligankata
06-29-2008, 12:05
И двете неща са важни - особено ако гаджето е сериозно и т.н. Нормално срещите да намалеят, но тва което тя прави никак не е редно - не виждам какво пречи да излезете заедно някой път тримата.. А и явно я е ударила любовната вълна в момента и нищо друго не я интересува, което е кофти. Споко - поговори с нея кажи и че е кофти така да те забравя заради него - щом сте толкова добри приятелки рано или късно ще се осъзнае ;)

Starfall
06-29-2008, 13:10
Винаги има 3ти начин... :)
но ако някой ме накара да избирам... аз винаги влагам повече емоции в приятелството...

sexa_na_kompleksa
06-29-2008, 13:15
Според мен това, че си имаш гадже, изобщо не означава, че трябва да излизаш само с него и да забравиш приятелите си. Това, което прави твоята приятелка, е глупава, освен, ако няма и някаква друга причина.

cinderella_gugutka
06-29-2008, 13:31
еми незн защо така се е полу4ило с твойта пр но би трябвало да намери време и за теб :)

MonSitY
06-29-2008, 13:36
и аз съм на тива мнение но все пак като добър приятел бих разбирала че тя ще прекарва време с него повече.а имал и някаква друга причина или е само той щот това от месеци звучи малко страшно :?

dimanushka
06-29-2008, 13:37
и аз с една фр така не се виждаме мн често а преди постоянно.. тя е в друго училище, в нещо като друг град но 3-4 пъти на седмица се виждахме и нон=стоп телефони ама от както си хвана гадже 1път на седмица ако се чуем е добре... така е какво да се прави... ама аз си знам че не ме отбягва или нещо такова.. просто няма как да се виждаме толкова често ... мн от обстоятелствата не го позволяват не само това че си има гадже.. пък и аз него го познавам и сме си фр и с него... мн се радвам за нея защото са мн щастливи заедно...
опитай се и ти да се радваш за своята приятелка и си поговорете за това че не се виждате толкова често вече.. тя ще те разбере но и ти я разбери.. винаги се получава така :)

kobrichka
06-29-2008, 14:24
Колко ми е познато...винаги съм била за приятелството,но вече не...моята най-добра приятелка също като твоята предпочете гаджето и определено нямаше друга причина.От всекидневно виждане и то неразделни в продължение на пет години,заедно и в добро и лошо.Благодарение на подкрепата и направих една от най-решителните си крачки в живота си,бях донея когато имаше риск да загуби близак човек и още милиони мъки и още толкова много радости бяха забравени...тя не отделя и 1 час за това да се видим и да разбере как съм жива ли съм или не...
Не мога да те посъветвам какво да направиш,но ще ти кажа аз какво направих...оставих я,тя направи своя избор и от там насетне пътищата ни се раделиха,уважавам я безбожно много затова и уважих избора и... всеки поема по своя път,всеки сам решава кое да бъде по-важно в живота му...

cvetenceto1991
06-29-2008, 14:48
Винаги има 3ти начин... :)
но ако някой ме накара да избирам... аз винаги влагам повече емоции в приятелството...

i az wlagam emocii

tedy_hi91
06-29-2008, 14:58
Аз определено съм за приятелството.Не бих пожертвала която и да еот приятелките си заради което и да е момче.С моято фр се познаваме от детската градина а сме си наи-добри приятелки вече 5 години.Всичко си казваме.Даже когато тръгвах с приятеля ми говорих с нея,за да разбера дали има нещо против него.А за тва да поставям мнението и под въпрос...Не съм и го и помисляла.Твоята фр даже и да не ти е поискала мнение не е трябвало да те забравя заради него.Чуйте се .Поговорете.Кажи и че исакш да се виждате,и че държиш на нея.Тя ако все ти е приятелка ще се разберете. Успех ! :-)

beb4yy
06-29-2008, 21:59
Колко ми е познато...винаги съм била за приятелството,но вече не...моята най-добра приятелка също като твоята предпочете гаджето и определено нямаше друга причина.От всекидневно виждане и то неразделни в продължение на пет години,заедно и в добро и лошо.Благодарение на подкрепата и направих една от най-решителните си крачки в живота си,бях донея когато имаше риск да загуби близак човек и още милиони мъки и още толкова много радости бяха забравени...тя не отделя и 1 час за това да се видим и да разбере как съм жива ли съм или не...
Не мога да те посъветвам какво да направиш,но ще ти кажа аз какво направих...оставих я,тя направи своя избор и от там насетне пътищата ни се раделиха,уважавам я безбожно много затова и уважих избора и... всеки поема по своя път,всеки сам решава кое да бъде по-важно в живота му... леле :cry: горката кво си преживяла загубила си човек на които държиш да нямаше причина така е и тя не ми се обажда да види жива ли съм ако не и се обада няма кой ако не и пиша в скайп просто така ше си мине вечерта и ще си легне ! А преди значех нещо поне :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: се пак мерси на всички :-)

xaxa
06-29-2008, 22:10
i 2te :grin:

Whyniser
06-29-2008, 22:11
За вас кое от двете е по важно ..... да тръгнеш след момче и да зарежеш най добрата си приятелка или обратното да запазиш приятелството си....!Наскоро ми се случи с е най близката за мен :( приятелка... загубих я а преди всеки ден бяхме заедно но откакто се появи той ние не сме се виждали от месеци! :-# липсва ми много искам да я вида се обещава но се се появява той! и ми казва че неможе щото той я вика....!дори един час неможе да отдели за мен ;(.затова се обръщам към вас да ви питам какво мислите!АЗ съм на принципа гаджето за ден приятелите до гроб студен!
Абсолютно права :grin: . Защото все пак си има различна любов (споделена,несподелена,при телска и т.н.) .А и както да го гледаш все някога ще се скъса връзката с гаджето и така. А истинския приятел трябва да е готов на всичко.Пример много брутален мога да дам.Може и да си го виждала
Аз:Мале,майна убих човек!
Той:Казвай къде да копаем.

didi_baby
06-30-2008, 05:06
ми ако гаджето си струва ест че ще заебеш тая твойта приятелка ама като гледам май съжаляваш.аз честно казано нямам истински приятелки а заради моя рошко бих заебала всеки

beb4yy
06-30-2008, 08:54
За вас кое от двете е по важно ..... да тръгнеш след момче и да зарежеш най добрата си приятелка или обратното да запазиш приятелството си....!Наскоро ми се случи с е най близката за мен :( приятелка... загубих я а преди всеки ден бяхме заедно но откакто се появи той ние не сме се виждали от месеци! :-# липсва ми много искам да я вида се обещава но се се появява той! и ми казва че неможе щото той я вика....!дори един час неможе да отдели за мен ;(.затова се обръщам към вас да ви питам какво мислите!АЗ съм на принципа гаджето за ден приятелите до гроб студен!
Абсолютно права :grin: . Защото все пак си има различна любов (споделена,несподелена,при телска и т.н.) .А и както да го гледаш все някога ще се скъса връзката с гаджето и така. А истинския приятел трябва да е готов на всичко.Пример много брутален мога да дам.Може и да си го виждала
Аз:Мале,майна убих човек!
Той:Казвай къде да копаем. Това тя ми го е казвала както и..... Скочиш ли ти скачам и аз помниш ли :( :-#

evelinka1122
06-30-2008, 09:10
добре дошла в клуба... и аз съм така, но какво да направя... намерих си други приятели и с тях си излизам... примирих се... не мога да и се разсърдя :(

purple__love
06-30-2008, 09:40
zna4i imah su6tiq problem...nai-dobrata priqtelka....zarqzvam vsi4ko-priqtelqt,kogoto obi4am,u4eneto...vsi4ko samo za da se vidim,no tq vse e zaeta ili vse e s nego....postoqnno az q tursq...i po tel i po gsm i po skype...no rezultat nikakuv...v edin moment osuznava 4e ne moje bez men...vijdame se oklo mesec po neino jelanie i posle pak ni6to i taka e ot 2-3 godini....a nie se poznavame ot 12 godini....bila e vinagi vuv vsi4ko do men i imam nujda ot neq...iskam q v jivota si...no sum se otkazala ve4e...prosto ne moga da se borq ve4e...obi4am q mnogo,no trqbva da e ot dvete strani...az si hvanah priqtel predi dve godini...tq su6to ...i sprqhme da se vijdame...az nastoqvah....no tq vinagi be6e s nego...ne 4e opravdavam i sebe si...no nqma zna4enie...prosto spri da q tursi6 ti...znam ,4e e trudno....no neka tq useti lipsata ti!az obojavam priqtelite si...no neznaino za6to vinagi izbiram liubovta...kolkoto i puti da me e predala liubovta....az vinagi izbiram liubovta!

beb4yy
06-30-2008, 11:31
ще ви послушам всички ще я оставя намира дано усети липсата :( :cry:

sapphirr
06-30-2008, 12:05
ot tova 6te ti stane prosto qsno kolko durji tq na teb..