PDA

View Full Version : За пореден път се Убеждавам....



tuzaro
07-03-2008, 18:43
че след 91 другите набори са пълен батал.... Как по ясно да и обясня, че събирам пари за море и съм на работа, обаче тя не иска по цял ден да сме заедно и ако не се видим 1 ден почва да ми мрънка.... Детски истории и после що съм карал с едно момиче по 2 седмици... еми щото са пълни идиоти...

jghgh
07-03-2008, 18:46
в интересни неща си се убедил, но мисля че зависи от мозъка, не от набора :D

w0sh
07-03-2008, 18:53
Tе и под 89 са така, само че, колкото по надолу толкова по-фрапантно.

lipsvashh_mi
07-03-2008, 18:57
че след 91 другите набори са пълен батал.... Как по ясно да и обясня, че събирам пари за море и съм на работа, обаче тя не иска по цял ден да сме заедно и ако не се видим 1 ден почва да ми мрънка.... Детски истории и после що съм карал с едно момиче по 2 седмици... еми щото са пълни идиоти...
честито....излизаш с Лигла... :D
Все пак не сме всички такива...Ей ме на..92 съм,ама се въздържам от всякакъв вид мрънкане :-D

only_you
07-03-2008, 19:00
mm mojee bi prostyy i e gadno 4ee ne te vijda.. aa i e trydnoo daa razberee 4ee rabotish ii t.n.

kPuCkA
07-03-2008, 19:01
Човек се събира с такива хора,какъвто е той самия.Прави си сам изводите.

Al3ksandra
07-03-2008, 19:01
Ами какво да се прави... казвай й го докато не ти писне, писне ли ти... зарязваш не се занимаваш и това е.. Пък тя защо толкова ти стеня.. а и ти отделяй и време, което да я удовлетворява... не знам.. :? някой момичета наистина не знаят какво искат ... :? :? :? :?

tuzaro
07-03-2008, 19:05
Човек се събира с такива хора,какъвто е той самия.Прави си сам изводите.епа аз не мрънкам на никой, разбирам хората

mila92
07-03-2008, 19:12
амиии ... накратко ... излизаш с врънкало ... или с други думи ако наистина я харесваш трябва да и огаждаш :D

Liar
07-03-2008, 19:15
Еми като не можеш да и обръщаш внимание за какво си я хванал?Право е момичето...

kobrichka
07-03-2008, 19:18
Абе не знам дали от набора,ама определено гаджето ти е лигла,свали я малко на земята :-D

sladkish_14
07-03-2008, 19:19
Олеее,колко много я обичаш :-D ..Ми така е,не само момичетата над набор 91,искат внимание,разбиране,нежност и любов!

TinkyWinky
07-03-2008, 19:22
в интересни неща си се убедил, но мисля че зависи от мозъка, не от набора :D

+ 1 въпреки че и аз се убеждавам, че тези след моя набор (и аз съм '91) са мнооого злее (фешън,смешен,няя нищо в главата,не четат,вълнуват ги само парите на мама и тати...глупости )

tuzaro
07-03-2008, 19:24
явно тука половината не са събирали пари и не са работили.... как да и обръщам внимание по цел ден като работя??? виждаме се през ден за по 1-2 часа и тя пак е не доволна...

TinkyWinky
07-03-2008, 19:29
явно тука половината не са събирали пари и не са работили.... как да и обръщам внимание по цел ден като работя??? виждаме се през ден за по 1-2 часа и тя пак е не доволна...

някои знаем... ми като не може да те разбере... как да и го обясниш не знам... след време и тя ще е в същата ситуация сигурно и ще осъзнае какво е... просто сега лятото иска внимание, мисли си, че всички имаме свободно време и нямаме какво да правим по цял ден...

tuzaro
07-03-2008, 19:35
явно тука половината не са събирали пари и не са работили.... как да и обръщам внимание по цел ден като работя??? виждаме се през ден за по 1-2 часа и тя пак е не доволна...

някои знаем... ми като не може да те разбере... как да и го обясниш не знам... след време и тя ще е в същата ситуация сигурно и ще осъзнае какво е... просто сега лятото иска внимание, мисли си, че всички имаме свободно време и нямаме какво да правим по цял ден...Тя буквално по цял ден си търси с кой да излени и тъй като почти всички работят и няма с кой и аз го убирам накрая... Аз съм и казал да излиза с който иска момичета момчета и тя вика ти няма ли да се сърдиш ако излена с момче.... се едно съм я вързал и не и давам нищо... Детска работа гумени мечета...

vodolei4e_m
07-03-2008, 19:35
явно тука половината не са събирали пари и не са работили.... как да и обръщам внимание по цел ден като работя??? виждаме се през ден за по 1-2 часа и тя пак е не доволна...
abe i az rabotq, no imam vreme za priqtelkata si... vsi4ko e vapros do jelanie i kompromisi i ot dvete strani, kolkoto do nabora, daje sled 87 sa zle ... s vseki vipusk vse pove4e...

sladkish_14
07-03-2008, 19:41
Тя буквално по цял ден си търси с кой да излени и тъй като почти всички работят и няма с кой и аз го убирам накрая... Аз съм и казал да излиза с който иска момичета момчета и тя вика ти няма ли да се сърдиш ако излена с момче.... се едно съм я вързал и не и давам нищо... Детска работа гумени мечета...



А ти защо ходиш с нея изобщо

TinkyWinky
07-03-2008, 19:48
Тя буквално по цял ден си търси с кой да излени и тъй като почти всички работят и няма с кой и аз го убирам накрая... Аз съм и казал да излиза с който иска момичета момчета и тя вика ти няма ли да се сърдиш ако излена с момче.... се едно съм я вързал и не и давам нищо... Детска работа гумени мечета...

ми тея гумени мечета писват след време... ако не може да търпиш повече да се цупи знаеш кво следва... :-$
ти си знаеш колко ще я траеш такава..

mysterious93
07-03-2008, 20:03
ХАХА..абе не ставали..няма кво да се обиждаме за това кой на колко е..за едно др мнение..че след 91 набор всички били фешънчета и се инт. от парите на мама и тати и т.н. не сме само ние!и при вас "големите" си има такива..но както предполагам знаеш всичко си има изключения..та..като не искаш някоя след 91 набор вземи си хвани някоя баба..хем няма да те тормози много хем ще и вземеш пенсията и ето ти ги парите за море :-x

TinkyWinky
07-03-2008, 20:08
ХАХА..абе не ставали..няма кво да се обиждаме за това кой на колко е..за едно др мнение..че след 91 набор всички били фешънчета и се инт. от парите на мама и тати и т.н. не сме само ние!и при вас "големите" си има такива..но както предполагам знаеш всичко си има изключения..та..като не искаш някоя след 91 набор вземи си хвани някоя баба..хем няма да те тормози много хем ще и вземеш пенсията и ето ти ги парите за море :-x

брех, не го приемай навътре, кфи обиди, не всички са такива... и добре че има изключения, щото иначе... ](*,)

mysterious93
07-03-2008, 20:16
ХАХА..абе не ставали..няма кво да се обиждаме за това кой на колко е..за едно др мнение..че след 91 набор всички били фешънчета и се инт. от парите на мама и тати и т.н. не сме само ние!и при вас "големите" си има такива..но както предполагам знаеш всичко си има изключения..та..като не искаш някоя след 91 набор вземи си хвани някоя баба..хем няма да те тормози много хем ще и вземеш пенсията и ето ти ги парите за море :-x

брех, не го приемай навътре, кфи обиди, не всички са такива... и добре че има изключения, щото иначе... ](*,)

не го приемам навътре :P просто лигли винаги е имало,има и ще продължава да има без значение годините..еми като не може да я търпи кво прави още с нея?1 вариант е че тя е от тези фешънчета а той от батковците дето ги имат само за да ги опъват..или..макар всичкото мърморене може би той намира нещо сладко в нея и по добре да й се радва,защото след време това мърморене може да му липсва :D :)

cvetenceto1991
07-03-2008, 20:18
явно тука половината не са събирали пари и не са работили.... как да и обръщам внимание по цел ден като работя??? виждаме се през ден за по 1-2 часа и тя пак е не доволна...

някои знаем... ми като не може да те разбере... как да и го обясниш не знам... след време и тя ще е в същата ситуация сигурно и ще осъзнае какво е... просто сега лятото иска внимание, мисли си, че всички имаме свободно време и нямаме какво да правим по цял ден...Тя буквално по цял ден си търси с кой да излени и тъй като почти всички работят и няма с кой и аз го убирам накрая... Аз съм и казал да излиза с който иска момичета момчета и тя вика ти няма ли да се сърдиш ако излена с момче.... се едно съм я вързал и не и давам нищо... Детска работа гумени мечета...

ами бебешки работи зарежи я!кво се занимаваш с нея кат не и отарва че работиш да си се оправя аз съм на тва мнение. да си намери някои които е бебе кат нея и да и огажда....ама не смятам че ще се намери такъв льохма за да го направи и тя да си го върти на малкия праст

tuzaro
07-03-2008, 20:22
я кажете коя ви харесва повече, и коя мислите че е лиглата
http://i.data.bg/08/07/03/1036665_t.jpg (http://img.data.bg/i.php?id=1036665)http://i.data.bg/08/07/03/1036670_t.jpg (http://img.data.bg/i.php?id=1036670)

TinkyWinky
07-03-2008, 20:27
тая отляво с червената блузка ми харесва повече, щото изглежда по-естествено... колкото до тва коя е лиглата... и двете може да са :neutral: и с червеното може да е, щото може би се държи детски, но и другата може, щото пък ми е няква изкуствена... :-o
сложна работа

gree_girl
07-03-2008, 20:30
Mi na men li4no i 2te li izglejdat ligli za dr ne znam

tuzaro
07-03-2008, 20:30
а коя е по малката??

cvetenceto1991
07-03-2008, 20:30
мен пък тази с зеленото ме кефи на ваншен вид повече.според мен се подържа повече момичето ама тя ми изглежда да е по лигавата др ми изглежда да е по сериозна така ли е?

tuzaro
07-03-2008, 20:32
мен пък тази с зеленото ме кефи на ваншен вид повече.според мен се подържа повече момичето ама тя ми изглежда да е по лигавата др ми изглежда да е по сериозна така ли е?не

cvetenceto1991
07-03-2008, 20:32
по малката е тази с зеленото нали?по малка ми изглежда по физиономия на снимката

TinkyWinky
07-03-2008, 20:33
кви са тея гатанки 8-)
едната се е нагримирала яката, пак не мога да съм сигурна, ама си мисля че тя е по-малката... ний дан сме ясновидци бе :D

cvetenceto1991
07-03-2008, 20:33
мен пък тази с зеленото ме кефи на ваншен вид повече.според мен се подържа повече момичето ама тя ми изглежда да е по лигавата др ми изглежда да е по сериозна така ли е?не

е сорру пич не познах а коя е по малката за тва оцелих ли поне

TinkyWinky
07-03-2008, 20:35
Ееееей знаех си, че в тази с червеното има нещоооо :D
аз имам 6-то чуство, ама тряя го развия, че не съм сигурна в него 8-)
и кфо, коя е по-малката 8-)

cvetenceto1991
07-03-2008, 20:37
Ееееей знаех си, че в тази с червеното има нещоооо :D
аз имам 6-то чуство, ама тряя го развия, че не съм сигурна в него 8-)
и кфо, коя е по-малката 8-)

маце ставаш за ясновидка от мен 10+ мн ме кефиш с мненията
и коя е по малката кажи де?

TinkyWinky
07-03-2008, 20:38
маце ставаш за ясновидка от мен 10+ мн ме кефиш с мненията
и коя е по малката кажи де?
:D мерси

ади казвай, че няя спя спокойно 8-)

tuzaro
07-03-2008, 20:40
по малката е с червеното, настоящото гадже, а със зеленото е колкото мене бъдещото гадже 8-)

bloodfrozen
07-03-2008, 20:41
Абе да не са едни и същи..
Преди (1 снимка) и след (2 снимка) процедурата за нанасяне на грим, оформяне на прически, смяна на дрехи.. 8-)

TinkyWinky
07-03-2008, 20:41
тц тц тц разби нии :lol:
ся изтървахме наградата ако познаем нали 8-)

tuzaro
07-03-2008, 20:43
ако сте руси ше намерим награда 8-)

TinkyWinky
07-03-2008, 20:46
ако сте руси ше намерим награда 8-)

не стига дет не съм руса, ми съм и заета.. еми няма са черпим явно... :lol: :lol:

cvetenceto1991
07-03-2008, 20:46
пич разби ни със загадките си ние ще станем живи ясновидци от де да знаем дай жокер брюнетки съм а не блондинка пък сам и заета?

tuzaro
07-03-2008, 20:51
пич разби ни със загадките си ние ще станем живи ясновидци от де да знаем дай жокер брюнетки съм а не блондинка пък сам и заета?ти къде учиш, да не те познавам случайно?? то по принцип и аз съм зает 8-) 8-)

Whyniser
07-03-2008, 20:56
че след 91 другите набори са пълен батал.... Как по ясно да и обясня, че събирам пари за море и съм на работа, обаче тя не иска по цял ден да сме заедно и ако не се видим 1 ден почва да ми мрънка.... Детски истории и после що съм карал с едно момиче по 2 седмици... еми щото са пълни идиоти...
Не отпрявай такива нападки.Това може да се каже за почти всеки човек.Сега като некаква там пикла не те разбира и не иска да прави компромиси за връзката да си троши главата.Не е от наборите,а в ума на българина.

cvetenceto1991
07-03-2008, 20:57
пич разби ни със загадките си ние ще станем живи ясновидци от де да знаем дай жокер брюнетки съм а не блондинка пък сам и заета?ти къде учиш, да не те познавам случайно?? то по принцип и аз съм зает 8-) 8-)

и от къде ме познаваш?даи предполужение къде уча ти си зает напрао нямам думи :D :D :D :D :D кажи ми първо къде си мислиш че уча а аз ще ти кажа дали е така?става ли и от каде ме познаваш

cvetenceto1991
07-03-2008, 20:58
пич разби ни със загадките си ние ще станем живи ясновидци от де да знаем дай жокер брюнетки съм а не блондинка пък сам и заета?ти къде учиш, да не те познавам случайно?? то по принцип и аз съм зает 8-) 8-)

и от къде ме познаваш?даи предполужение къде уча ти си зает напрао нямам думи :D :D :D :D :D кажи ми първо къде си мислиш че уча а аз ще ти кажа дали е така?става ли и от каде ме познаваш
а че аз си имам гадже в тва няма съмнение и много го оичам аре не се прави от каде ме познаваш и къде си мислиш че уча и аз ще ти кажа дали си прав

Iv4eTy
07-03-2008, 21:01
Не знаеш коолко си прав, не искам да убиждам никой ама днешните 13-14 годишни саааа просто ужасТтТ - то не е лиготия, курвенски номера и тем подобни истории ...
А най-страшното е че като се съди по тези.... не ми се мисли какви ще са следващите :?

cvetenceto1991
07-03-2008, 21:01
пич разби ни със загадките си ние ще станем живи ясновидци от де да знаем дай жокер брюнетки съм а не блондинка пък сам и заета?ти къде учиш, да не те познавам случайно?? то по принцип и аз съм зает 8-) 8-)
оле отговори ми че ми се спи от каде ме познаваш ле

w0sh
07-03-2008, 21:03
пич разби ни със загадките си ние ще станем живи ясновидци от де да знаем дай жокер брюнетки съм а не блондинка пък сам и заета?ти къде учиш, да не те познавам случайно?? то по принцип и аз съм зает 8-) 8-)
оле отговори ми че ми се спи от каде ме познаваш ле

От някой сайт за запознанства ще да е.
Пловдивчани.ком

tuzaro
07-03-2008, 21:03
пич разби ни със загадките си ние ще станем живи ясновидци от де да знаем дай жокер брюнетки съм а не блондинка пък сам и заета?ти къде учиш, да не те познавам случайно?? то по принцип и аз съм зает 8-) 8-)

и от къде ме познаваш?даи предполужение къде уча ти си зает напрао нямам думи :D :D :D :D :D кажи ми първо къде си мислиш че уча а аз ще ти кажа дали е така?става ли и от каде ме познаваш
а че аз си имам гадже в тва няма съмнение и много го оичам аре не се прави от каде ме познаваш и къде си мислиш че уча и аз ще ти кажа дали си правнезнам къде учиш, просто и аз съм от пловдив и може да се познаваме 8-) аз уча в строителния и тва че си обичаш гаджето е много хубаво 8-)

cvetenceto1991
07-03-2008, 21:08
пич разби ни със загадките си ние ще станем живи ясновидци от де да знаем дай жокер брюнетки съм а не блондинка пък сам и заета?ти къде учиш, да не те познавам случайно?? то по принцип и аз съм зает 8-) 8-)

и от къде ме познаваш?даи предполужение къде уча ти си зает напрао нямам думи :D :D :D :D :D кажи ми първо къде си мислиш че уча а аз ще ти кажа дали е така?става ли и от каде ме познаваш
а че аз си имам гадже в тва няма съмнение и много го оичам аре не се прави от каде ме познаваш и къде си мислиш че уча и аз ще ти кажа дали си правнезнам къде учиш, просто и аз съм от пловдив и може да се познаваме 8-) аз уча в строителния и тва че си обичаш гаджето е много хубаво 8-)
аз пък уча в т... ако го знаеш приятно ми е Цветана със сигорност не ме познаваш

tuzaro
07-03-2008, 21:09
не тъ знам спи спокойно 8-)

cvetenceto1991
07-03-2008, 21:11
не тъ знам спи спокойно 8-)

еми и аз не те знам :D :D :D :D :D :D :D :D не моиш да познаваш сички момичета в плд кат живееш там

gPa3HuTeJl
07-03-2008, 21:13
Човек се събира с такива хора,какъвто е той самия.Прави си сам изводите.

ьАХьхАХЬхаХЬХАХЬХАЬхаХьА

По Темата : Братле... такива са... к'во да ги пра'иш..

tuzaro
07-03-2008, 21:13
не тъ знам спи спокойно 8-)

еми и аз не те знам :D :D :D :D :D :D :D :D не моиш да познаваш сички момичета в плд кат живееш тамаз не бързам има време 8)

w0sh
07-03-2008, 21:13
не тъ знам спи спокойно 8-)

еми и аз не те знам :D :D :D :D :D :D :D :D не моиш да познаваш сички момичета в плд кат живееш там

GG Аз мога.

cvetenceto1991
07-03-2008, 21:20
не тъ знам спи спокойно 8-)

еми и аз не те знам :D :D :D :D :D :D :D :D не моиш да познаваш сички момичета в плд кат живееш тамаз не бързам има време 8)

еми ще ги опознаеш се някога ама кат ги сменях кат носни карпички не ти и блазя

DYNAMIC
07-03-2008, 21:22
оправи си правописа и после казвай кой е идиот :lol:

w0sh
07-03-2008, 21:22
Спрете да се сваляте за момент.

gPa3HuTeJl
07-03-2008, 21:23
... да си вземат стая...

cvetenceto1991
07-03-2008, 21:24
не тъ знам спи спокойно 8-)

еми и аз не те знам :D :D :D :D :D :D :D :D не моиш да познаваш сички момичета в плд кат живееш там

GG Аз мога.
и от къде си сигурен че можеш??? :D :D :D :D

w0sh
07-03-2008, 21:25
не тъ знам спи спокойно 8-)

еми и аз не те знам :D :D :D :D :D :D :D :D не моиш да познаваш сички момичета в плд кат живееш там

GG Аз мога.
и от къде си сигурен че можеш??? :D :D :D :D

Защото ако искам мога да направя така,че цяла България да ме познава.
Пък оттам вече ве въпрос на време аз да се запозная с тях.

gPa3HuTeJl
07-03-2008, 21:26
не тъ знам спи спокойно 8-)

еми и аз не те знам :D :D :D :D :D :D :D :D не моиш да познаваш сички момичета в плд кат живееш там

GG Аз мога.
и от къде си сигурен че можеш??? :D :D :D :D

памет на слон..

cvetenceto1991
07-03-2008, 21:31
не тъ знам спи спокойно 8-)

еми и аз не те знам :D :D :D :D :D :D :D :D не моиш да познаваш сички момичета в плд кат живееш там

GG Аз мога.
и от къде си сигурен че можеш??? :D :D :D :D

Защото ако искам мога да направя така,че цяла България да ме познава.
Пък оттам вече ве въпрос на време аз да се запозная с тях.

ами кат можеш направи така че да те познава цяла България
и се запознаваи с каквито ти падне ама пак няма да познаваш сички щото повечето ще са заети.... както съм и аз и нз какво ще си помислят кат им истарсищ тва :D :D :D :D :D :D

w0sh
07-03-2008, 21:32
Повярвай. Всички ще ИСКАТ да се запознаят с мене. Само да изпълня плана си.

cvetenceto1991
07-03-2008, 21:34
ами дано да е така аз пак няма да искам :D :D :D :D

gPa3HuTeJl
07-03-2008, 21:36
А спри да стапим, ма...

cvetenceto1991
07-03-2008, 21:38
А спри да стапим, ма...
ne mi gowori na ma beeee pedal4e

gPa3HuTeJl
07-03-2008, 21:42
Ей, фусто мр1сна... не си ми се регнала тука миналия месец и да ми се пра'иш на коя с1м аз... ще се с1образявам малко.Не си само ти в тоя форум... така мнения не се трупат като се спами по темите като луда...
Виж к'ва си жалка спамерка.. 24 юни.. неска е 5... виж нема и 10 дена 300 поста... абсолютно с1м сигурен, че са от е такива смешни спамения като т'ва.. само уцапа темата с постовете си... и прос1ствието естествено..
Жалка гледка сте днешните пубери..

tuzaro
07-03-2008, 21:45
Ей, фусто мр1сна... не си ми се регнала тука миналия месец и да ми се пра'иш на коя с1м аз... ще се с1образявам малко.Не си само ти в тоя форум... така мнения не се трупат като се спами по темите като луда...
Виж к'ва си жалка спамерка.. 24 юни.. неска е 5... виж нема и 10 дена 300 поста... абсолютно с1м сигурен, че са от е такива смешни спамения като т'ва.. само уцапа темата с постовете си... и прос1ствието естествено..
Жалка гледка сте днешните пубери..ние old school знаем кво значи спам 8)

Iv4eTy
07-03-2008, 21:48
Ей, фусто мр1сна... не си ми се регнала тука миналия месец и да ми се пра'иш на коя с1м аз... ще се с1образявам малко.Не си само ти в тоя форум... така мнения не се трупат като се спами по темите като луда...
Виж к'ва си жалка спамерка.. 24 юни.. неска е 5... виж нема и 10 дена 300 поста... абсолютно с1м сигурен, че са от е такива смешни спамения като т'ва.. само уцапа темата с постовете си... и прос1ствието естествено..
Жалка гледка сте днешните пубери..

Не се хаби, просто напоследък всички нови имат някакво желание да натрупат възможно най-много мнения за най-малко време.... явно е на мода... :o

p.s. a за спама - tuzaro ти знаеш най-добре :-D

tuzaro
07-03-2008, 21:51
и написал убеждавам с О да те еба в селския тузар кефиш ме селлио :Dнали знаеш че съм от най-умните 8-)

gPa3HuTeJl
07-03-2008, 21:56
и написал убеждавам с О да те еба в селския тузар кефиш ме селлио :Dнали знаеш че съм от най-умните 8-)

Па за т'ва те Уважавам.. 8)

cvetenceto1991
07-03-2008, 21:59
Ей, фусто мр1сна... не си ми се регнала тука миналия месец и да ми се пра'иш на коя с1м аз... ще се с1образявам малко.Не си само ти в тоя форум... така мнения не се трупат като се спами по темите като луда...
Виж к'ва си жалка спамерка.. 24 юни.. неска е 5... виж нема и 10 дена 300 поста... абсолютно с1м сигурен, че са от е такива смешни спамения като т'ва.. само уцапа темата с постовете си... и прос1ствието естествено..
Жалка гледка сте днешните пубери..

аз пак с педераси кат теб не се занимавам наи ли кво ме интересува колко мнения имам ве педерасче аз не съм тук за да трупам мнения а за кеф аз не сам кат тебя някво хакер4е да не става от компа по цял ден и да ненае какво дранка бе бастун заяждаи се с друга не с мен щото не си познал и как ще те познава цяла България виж се кав бастун си никои няма да иска дори да те види и на снимка ле пикльо :oops: :oops: :oops: :oops:

gPa3HuTeJl
07-03-2008, 22:05
аз пак с педераси катотеб не се занимавам наи ли кво ме интересува колко мнения имам бе педерастче аз не съм тук за да трупам мнения, а за кеф аз не сам като тебе някво хакерче да не става от компа по цял ден и да незнае какво дрънка,бе бастун заяждай се с друга не с мен,защото не си познал и как ще те познава цяла България виж се какъв бастун си никои няма да иска дори да те види и на снимка, бе пикльо :oops: :oops: :oops: :oops:

За пореден п1т се обеждавам, че си толкова залухава...че просто вече прекаляваш...
1во - НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ ГРАМОТНО!!!
2ро - Не с1м аз този, който заяви, че го познава цяла България..
3то - Не с1м намерил човека, с който да се заяждам, а? Що бе ? Ще правиш майните да ме набият ли, к'во немога да разбера?!?!

cvetenceto1991
07-03-2008, 22:10
аз пак с педераси катотеб не се занимавам наи ли кво ме интересува колко мнения имам бе педерастче аз не съм тук за да трупам мнения, а за кеф аз не сам като тебе някво хакерче да не става от компа по цял ден и да незнае какво дрънка,бе бастун заяждай се с друга не с мен,защото не си познал и как ще те познава цяла България виж се какъв бастун си никои няма да иска дори да те види и на снимка, бе пикльо :oops: :oops: :oops: :oops:

За пореден п1т се обеждавам, че си толкова залухава...че просто вече прекаляваш...
1во - НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ ГРАМОТНО!!!
2ро - Не с1м аз този, който заяви, че го познава цяла България..
3то - Не с1м намерил човека, с който да се заяждам, а? Що бе ? Ще правиш майните да ме набият ли, к'во немога да разбера?!?!
не бъди толкова сигурен не съм кат теб царвул които си мисли че сички ще искат да се запознаят с него да ле да не дей че ша се прасна от смях :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D 8) не ща да се занимавам с лапе кат теб и сама мога да те набия а ти кат неможеш :D :D :D :D :D :D

gPa3HuTeJl
07-03-2008, 22:15
Не бъди толкова сигурен,не съм катотеб,царвул които си мисли че всички ще искат да се запознаят с него да ле да не дей че ще се пръсна от смях :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D 8) не искам да се занимавам с лапе катотеб и сама мога да те набия,а ти катонеможеш :D :D :D :D :D :D




Защото ако искам мога да направя така,че цяла България да ме познава.
Пък оттам вече ве въпрос на време аз да се запозная с тях.



А погледни сега колко си задр1стена..

w0sh
07-03-2008, 22:15
какво общо има моето мнение?

gPa3HuTeJl
07-03-2008, 22:17
мисли си, че аз с1м тоя там с запознаването с цяла България.. задр1стенячка смешна..

cvetenceto1991
07-03-2008, 22:17
какво общо има моето мнение?
твоето мнение няма нищо общо споко просто ония не е намерил с коя да се заяжда

gPa3HuTeJl
07-03-2008, 22:18
твоето мнение няма нищо общо споко просто ония не е намерил с коя да се заяжда

ьаХьхАь или ти просто ти толко зле, че вече неможеш да измислиш нищо ново и почваш като развалена плоча... едно и с1що..

cvetenceto1991
07-03-2008, 22:21
твоето мнение няма нищо общо споко просто ония не е намерил с коя да се заяжда

ьаХьхАь или ти просто ти толко зле, че вече неможеш да измислиш нищо ново и почваш като развалена плоча... едно и с1що..
не мисла че ти си тоя там ле глупак
а
престани да се заяждаш аз с педераси кат теб не се занимавам дет не си мерят приказките

gPa3HuTeJl
07-03-2008, 22:23
думата педерас (както я пишеш ти ) се пише с Т ....

ПЕДЕРАСТ... ПОНЕ НАУЧИ ТАЯ ДУМА КАК СЕ ПИШЕ.. И Я ИЗПОЛЗВАЙ ПО ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ... НЕ НА МЕНЕ ТАКА... НА БАЩА ТИ..

Pliok0019
07-03-2008, 22:29
gPa3HuTeJl Понякога споровете с 12-13 годишни малумни пикли не си залужават писането на излишни думи. Дори и да нямаме друго занимание в 1.28.

HePeAJIeH
07-03-2008, 22:37
gPa3HuTeJl ти каза на момичето да не усира темата...а сега ти се водиш по нейния акъл и ти я усираш.. един съвет от мене баце-не спори с идиот..той винаги ще те приравни на своето ниво и ще те бие на собствената си игра :)




П.П Достатъчно усрахте темата...има ЛС за тази работа :)

Chrissie
07-03-2008, 22:46
И аз съм на мнение,че не е много удачно да си тровите живота с безмислени спорове и то в ранните часове на новия ден.Ааа,и само да ти кажа gPa3HuTeJl ,много ти е готин аватара.Поне на мен ми харесва де. :wink:

gPa3HuTeJl
07-03-2008, 22:52
...извинявам се за което... приемам..виновен с1м...но просто не ми изд1ржаха нервите, извинявам за се което...

Chrissie
07-03-2008, 23:08
gPa3HuTeJl ,мина ли ти вече яда? :)

gPa3HuTeJl
07-03-2008, 23:13
нап1лно с1м спокоен вече... б1рзо се паля и б1рзо се Успокоявам..

assd
07-03-2008, 23:20
бате ти си педофил майна, не си ли към 19-так а се занимаваш с некви лигли на по 15-16
тея я съм ги отписал преди години ве :lol:

gPa3HuTeJl
07-03-2008, 23:24
Ааа ти п1к педофил... не така, бе майна..

Тая ме изкара се1 изв1н кожата ми... ма по 1 време минах на в1лна gPa3HuTeJl...и почнах да я нервирам... :lol:

gangstata
07-03-2008, 23:25
Ми хвани си някоя на твойта възраст,или по-голяма,след като мислиш,че би те разбирала повече..

dark_player
07-04-2008, 06:59
Абе ... наистина не е само от набора... то не е казано, че всички които са се пръкнали 90-та или там която и да е година... са един типаж... т'ва са глупости :)
Аз съм 90ти набор...имам приятели 89 90...дето мислят кат 95
но също така имам и приятели 91 92 , които са много по-сериозно във всяко едно отношение от другите... индивидуално е!

xXxScreamxXx
07-04-2008, 09:00
че след 91 другите набори са пълен батал.... Как по ясно да и обясня, че събирам пари за море и съм на работа, обаче тя не иска по цял ден да сме заедно и ако не се видим 1 ден почва да ми мрънка.... Детски истории и после що съм карал с едно момиче по 2 седмици... еми щото са пълни идиоти...
честито....излизаш с Лигла... :D
Все пак не сме всички такива...Ей ме на..92 съм,ама се въздържам от всякакъв вид мрънкане :-D

ее аз пък 94 :grin: и не мрънкааамм 8-) 8-)

evelinka1122
07-04-2008, 09:12
че след 91 другите набори са пълен батал.... Как по ясно да и обясня, че събирам пари за море и съм на работа, обаче тя не иска по цял ден да сме заедно и ако не се видим 1 ден почва да ми мрънка.... Детски истории и после що съм карал с едно момиче по 2 седмици... еми щото са пълни идиоти...
честито....излизаш с Лигла... :D
Все пак не сме всички такива...Ей ме на..92 съм,ама се въздържам от всякакъв вид мрънкане :-D

ее аз пък 94 :grin: и не мрънкааамм 8-) 8-)
аз пък съм 93 и мн мрънкам... особено сутрин.. се някой ми е крив :-D :-| :-| :-|

I_Know
07-04-2008, 09:14
бате ти си педофил майна, не си ли към 19-так а се занимаваш с некви лигли на по 15-16
тея я съм ги отписал преди години ве :lol:

8) 8) 8) :P :P :P ЗА :P :P :P 8) 8) 8)

WindfaLL
07-04-2008, 09:18
e izvinqvai..nqma nikfo zna4enie na kolko godini e..ti na mene samo mi dai gadje koeto da iska da se vijdame prez den za po 1-2 4asa :D :D :D

soulripper
07-04-2008, 11:14
Абе майна, ти може да си на възраст, ама си неграмотен за като под 91-ви набор-пише се Убеждавам!
Егаси неграмотника, а самочувествие-до небето, но без покритие очевадно!

_FaShIoN_
07-04-2008, 12:07
Не слагай всичко под един знаменател,това че тя е разглезена лигла,не значи че всичко останали на нейните години и около нейните години са така....просто не си попаднал на подходящата... :)

5StaR
07-04-2008, 12:10
1.Дядо ви Васко е на 17, така че не е толкова зле с 15 годишни примерно.
2. Тая с червеното ми харесва повече на мен.
3. Ако толкова те мъчи прати ми я на мен.. :D


пс. дразнител - не мога се пише отделно :P

AFT
07-04-2008, 13:23
На мен и двете не ми харесват,
ама айде взимай тая в зеленото,
поне се очаква да не мрънка толкова.



П.С. Батееее,искам писмено извинение! Как можа! Та то и аз съм 93! :x







*мрън*! 8-)

AnIcHkAtA
07-04-2008, 13:28
До човек е, а не до набор.

tuzaro
07-04-2008, 17:18
Абе майна, ти може да си на възраст, ама си неграмотен за като под 91-ви набор-пише се Убеждавам!
Егаси неграмотника, а самочувествие-до небето, но без покритие очевадно!майда да съм каза някъде е съм грамотен??? мсй никъде! самочувствието ми е по-високо от небето кво да се прави 8) П.П. извинявам се на анти фешън тя не ми мрънка 8-)

258
07-04-2008, 19:39
Не е от набора.Има хора на всякаква възраст,дето знаят само да мрънкат и се на тяхното да става.Аз зех много да се дразня от такива хора :smt075

Liar
07-04-2008, 21:12
]Не е от набора.Има хора на всякаква възраст,дето знаят само да мрънкат и се на тяхното да става.Аз зех много да се дразня от такива хора :smt075
Мда!Аз съм си 92 и съм супер свястна 8-) Не мрънкам много...

babity
07-04-2008, 21:17
Стига реклама уе! Аз пък съм 91 и ако не съм залепена за някой немога... Когато съм сама се депресирам, а когато системно не ми обръщат внимание мрънкам и правя скандали... Такава съм... недооценена, недоебана... всичко!

Chess
07-04-2008, 21:19
Стига реклама уе! Аз пък съм 91 и ако не съм залепена за някой немога... Когато съм сама се депресирам, а когато системно не ми обръщат внимание мрънкам и правя скандали... Такава съм... недооценена, недоебана... всичко!

Не"до"охранена.

babity
07-04-2008, 21:21
Стига реклама уе! Аз пък съм 91 и ако не съм залепена за някой немога... Когато съм сама се депресирам, а когато системно не ми обръщат внимание мрънкам и правя скандали... Такава съм... недооценена, недоебана... всичко!

Не"до"охранена.

Или това беше адски грубо или от жегата изпростявам... прекалено много!

Chess
07-04-2008, 21:22
Стига реклама уе! Аз пък съм 91 и ако не съм залепена за някой немога... Когато съм сама се депресирам, а когато системно не ми обръщат внимание мрънкам и правя скандали... Такава съм... недооценена, недоебана... всичко!

Не"до"охранена.

Или това беше адски грубо или от жегата изпростявам... прекалено много!


От жегата е :) .

xaxa
07-04-2008, 21:24
че след 91 другите набори са пълен батал.... Как по ясно да и обясня, че събирам пари за море и съм на работа, обаче тя не иска по цял ден да сме заедно и ако не се видим 1 ден почва да ми мрънка.... Детски истории и после що съм карал с едно момиче по 2 седмици... еми щото са пълни идиоти...
bqx te gledal 1pat i si predstavqm kfi ligli (priqtelki) ima6 :lol:

Briseis
07-04-2008, 22:07
tuzaro, направо си хващай кака да те отрака. Какво ще ми се занимаваш с келешата 8)
Много ясно, че ще мрънка...И е естествено да не рязбира колко ти е важно бачкането.
Оставяй я тая лигла.

LizZz
07-04-2008, 22:21
Ти си се побъркал нещо.. 8-)

DYNAMIC
07-04-2008, 22:41
бати осраната тема честно..тука вс спамат малко или мн..ма вие се оляхте доста.Ебати селянията е да се храните по форуми,деба и тъпите деца кво ме дразнат само 8-) Измийте си чиниите,прочете една книга(както често казвам). ама то цял живот на село не е лесно.

Spider4eto
07-04-2008, 22:42
ем аз съм 92 и никога не съм мрънкала на мъжа, ако не е имал достатъчно време за да се видим

tuzaro
07-05-2008, 20:19
някой няма ли нещо да каже??

w0sh
07-05-2008, 20:20
Обичам мусака.

tuzaro
07-05-2008, 20:28
Обичам мусака.Бати несериозния, мусака обичал :D :D

5StaR
07-05-2008, 20:33
Обичам мусака.Бати несериозния, мусака обичал :D :D

Според мен, тва беше напълно сериозно!

tuzaro
07-05-2008, 20:40
Обичам мусака.Бати несериозния, мусака обичал :D :D

Според мен, тва беше напълно сериозно!Хах ей спамери, само спамите начи... срам направо 8-) 8-) между другото утре пак ше излизам с момичето с зелената блузка 8-) :oops:

assd
07-05-2008, 20:57
я пъ ше излизам с момичето с прозрачната блузка, да те е яд 8-)

и обичам сърми с лозови листа и пъпки от дрен

LizZz
07-06-2008, 08:32
я пъ ше излизам с момичето с прозрачната блузка, да те е яд 8-)

и обичам сърми с лозови листа и пъпки от дрен 8-)

koalka
07-06-2008, 14:38
Тогава не се хващай с такива над 91-ви набор, кой те кара?

SunShinePearl
07-06-2008, 14:50
mi az sam nabor 94 i NE sum ligla i ne se int ot parite na mama i tati i mrazq nqkvi ligli i fe6ani i 4eta!!!nqkoi be6e napisal na 1-vata stranica 4e sled 91 bili ligli i taka natatuk tova ne e do godinite to zavisi ot 4oveka!

Po temata vsi4ki momi4eta iskat vnimanie do nqkude tq e pravq no i ti si prav,sedni i pogovori s neq i i obqsni nqkoi raboti mislq 4e 6te te razbere.

megasexy
07-06-2008, 18:02
в интересни неща си се убедил, но мисля че зависи от мозъка, не от набора :D Едно от малкото смислени мнения в тази тема.

fall_out_girl
07-06-2008, 18:03
Аплодисменти за момчето което се убеди,че момичетата след 91 са пълен батал...Кога го направи това умозаключение..? :D 8-)

love_enrique
07-07-2008, 11:43
Не е до набор,а до характер и до средата също :?

FataMorgana
07-07-2008, 12:53
че след 91 другите набори са пълен батал.... Как по ясно да и обясня, че събирам пари за море и съм на работа, обаче тя не иска по цял ден да сме заедно и ако не се видим 1 ден почва да ми мрънка.... Детски истории и после що съм карал с едно момиче по 2 седмици... еми щото са пълни идиоти...

gluposti az sum '94 i ne bih kazala 4e sum takava
po temata emi kat ne ti haresvat hora ot 92 nagore ne hodi s tqh be !
Puk i taq zvu4i kato nqkva pulna ligla

tuzaro
07-07-2008, 21:00
на всички дечица дето написаха "аз съм 93,92,94 и не съм лигава" кой ви каза че не сте лигави??? вие сами не можете да говорите за вас какви сте...

AFT
07-07-2008, 21:00
Отново очаквам извинение.

gangstata
07-07-2008, 21:02
още ли се убеждаваш ,човече..

LaDy_DaQnA
07-07-2008, 21:12
tuzaro otvarqi tuka reklamna agenciq seki da se hvali kakyv e .... pfff mom4eto vi pita ne6to vii spamite az sym takyv nabor ama ne sym ligava.... em pi4 moi ti kaja 4e takakva si q nameril ima nqkoi i 88-mi nabor deto sa po golemi ligli i ot 92-ri to si zavisi ot tova koeto ima v glavata a ne ot godinata na rajdane ne misli6 li ....ima gi i pod 91-vi nabor svesni ama sa malko ;]]]

soul1199
07-07-2008, 21:32
я пъ ше излизам с момичето с прозрачната блузка, да те е яд 8-)

и обичам сърми с лозови листа и пъпки от дрен :razz: :razz: po temata,po-dobre pogovorete