PDA

View Full Version : Свалки и секс на морето...



nekuv_tam
07-25-2008, 18:29
Добре де,всички говорят за това колко лесни са жените на морето,как едва ли не те идват при теб да ти се свалят,а сексът ти е в кърпа вързан.Дори баща ми и чичо ми ми говореха за това дните,преди заминаване на море.Предишните морета обаче нещата с морските свалки и секс обаче далеч не стояха по този начин нито за мен,нито за приятелите ми.Това означава,че нещо определено куца.На теория всичко изглежда много просто-харесваш си мацка,заглеждаш я,забивате се,отивате в хотела и се почвате.На практика обаче нещата далеч не са такива...Та ми е интересно ВИЕ как се уреждате с жена на морето,как действате и дали успявате?
А момичетата да ги питам,вярно ли е,че на морето са толкова предразположени,колкото се говори и какво трябва да направи един нормален човек за да му "вържат"(в крайна сметка удоволствието е и за двамата)? И още нещо,момичетата биха ли предприели първи инициативата и при какъв случай?

Дано темата не ви се види тъпа,но всеки пост или съвет биха били от полза,защото би било добре на това море нещата в това отношение да потръгнат...

valentinka_1990
07-25-2008, 19:15
по принцип на морето момичетата са по-предразположени за свалки,защото там не ги познават,после няма да се срещнат с този човек,а и все пак е лято.Но това е основно за свалките.Ако едно момиче реши да прави секс с непознат на морето,то обикновено това момиче е склонно да го направи и в родния си град.Тоест по принцип това си е заложено в нея.

Nadelina
07-25-2008, 19:25
Mislq, che jenata, koqto iska sex i pravi sex s myje, koito ne poznava, samo za udovolstvieto, bez da i puka, go pravi, kakto na moreto, taka i na mqstoto, kydeto jivee.

DevilWish
07-25-2008, 19:26
Ммм склонна лесно да спи с някой ,не мисля ;) :? Въпроса е такъв - примерно виждам някой младеж със страхотно тяло - аз не го заговарям ,само очен контакт ако дойде - дойде ,ако не -не ;) Ама не се знае дали ще спя с него.И ако си имам приятел в града ми определено няма да изневеря. . . мисля :oops: :razz:

InDo
07-25-2008, 19:38
Еми добре е запознавам се със нови хора най-вече момичета не съм се занимавал,да свалям сериозно момиче по-скоро флирт..... 8)

miloto_girl_4e
07-25-2008, 19:54
На морето, в градата ми, в чужбина или където и да е, не бих спала с непознато момче.. Поне за сега са ми такива вижданията..
Наистина всеки на морето се чувства по свободен, може да срещне някой непознат, но като цяло е инкогнито, такъв е, какъвто винаги е искал да бъде.. разкрепостен, свободен ...
И аз съм чувала такива подмятания от доста хора, винаги съм се чудела как отиват на морето с такава увереност - че ще забиват мацки, ще правят секс с тях и т.н
Това лято като отида с двама мои приятели ще видим колко момичета ще успеят да вкарат в леглото си :)

hottie
07-25-2008, 21:06
момичетата да ги питам,вярно ли е,че на морето са толкова предразположени,колкото се говори и какво трябва да направи един нормален човек за да му "вържат"(в крайна сметка удоволствието е и за двамата)? И още нещо,момичетата биха ли предприели първи инициативата и при какъв случай?


Мдам мен морето ме предразполага към секс и свалки. Сега съм обвързана(само секс), но преди ..това му беше чара. Абе важното е да си правиш кефа. На морето всичко е без граници.

blackfate
07-26-2008, 06:46
Ох... и мен така, особено ако си нямам приятел, случвало ми се е да се забивам с някой, но нещата никога не са стигали до секс ...

ПС: ЪЪЪ ... към кака хоти: Какво стана с приятеля ти, че сега е само секс... :shock:

malka_blizalka_
07-26-2008, 07:17
ами аз като варненка,мисля,че мога да се изкажа компетентно :D в интерес на истината морето,плажа е мн подходящо място за свалки.Случвало се е неведнъж като съм с приятелки на плаж,да се присъединят момчета към я за да играем волей,я да поплуваме,я да седнем на барчето.Зарибявката става бързо.А и само по себе си лятото е най-приемливото време за това.Като видиш някой мъж/жена на плажа по бански ти става ясно кви да очакваш,ако евентуално се стигне да секс. А не като свалиш дрехите на съответния човек и да получиш сърцепляскане :-D

hottie
07-26-2008, 09:01
Ох... и мен така, особено ако си нямам приятел, случвало ми се е да се забивам с някой, но нещата никога не са стигали до секс ...

ПС: ЪЪЪ ... към кака хоти: Какво стана с приятеля ти, че сега е само секс... :shock:

Имах рпедид, че сега си правя само секс на морето(без свалки) С приятеля ми ;) Може би съм се изразила глупаво :-D

bulgarche
07-26-2008, 09:08
Едва ли става толкова лесно. МИслиш че щом си харесаш мацка, вече можеш да я хващаш за ръчичка и да я водиш към хотела ли? Не че няма такива случаи, но в повечето такива после се си искат и изработеното ;)

Защо искаш да отидеш на морето и да правиш секс с някоя си?

SpOrTs_GiRl
07-26-2008, 11:23
Едва ли става толкова лесно. МИслиш че щом си харесаш мацка, вече можеш да я хващаш за ръчичка и да я водиш към хотела ли? Не че няма такива случаи, но в повечето такива после се си искат и изработеното ;)

Защо искаш да отидеш на морето и да правиш секс с някоя си?
Заради непрестаните хвалби на мъжките .. "Ква рускиня чуках на моретоо малееее .. " .. или "с колко се забииихх .. половината от тях ги изчукаххх" .. И не знам си какво ... На момчето не му се е случвало до сега да изчука толкова лесно момиче, както се хвалят другарчетата .. И се чуди ..
А да не говорим, че половината от хвалбите са за да привлекат внимание .. Измислици .. :?

besnicataa
07-26-2008, 11:43
аз само гледам и пипам друго не правя :D :D :D

BurningDesire
07-26-2008, 15:57
Абе има нещо вярно в тва, което го казват за морето. Не знам защо, може би защото не те познават там и ще си тръгнеш в крайна сметка и затова си по-освободен/а. На мен ми се случиха няколко такива свалки миналото лято, но всъщност момчетата ми се натискаха на мен, не аз на тях и май в повечето случаи така става. Иначе истина е, че там има много повече свалки и повече секс - те май повечето хора затова ходят там.

Ch0c0la73
07-26-2008, 18:03
определно на морето сам мн мн предразположена за секс както и повечето момичета .. когато сме в дискотека ме зарибяват някви дето не ми харесват тогава аз поемам инициативата .. (пак сам срамежливо момиче но алкохола ми е приятел в това отношение) мин година доста зарибявки имаше така но само до там поради простата причина че бях детствена..но тази година нищо не ми прече ..даже е доста заинтригуващо да правиш секс с непознат .. след това който от каде е .. остава ти само спомена.. и това е готиното на морето че малко хора те познават и можеш да си правиш квото поискаш и с които посикаш ;) .. а отностно вашия проблем или стеее непривлекателни или момичетата дето избирате са малки и незнаят кво да правят смисал ако вии компанията сте някви 17 18 годични не си избирайте някви 14 годишни пикли а по големки 16 17 за да може да ви пуснат ;)

megasexy
08-01-2008, 21:35
Ще видим какво ще стане, идвам си в България в понеделник. Ще ходя и на море с моята приятелка. 8) 8) 8)

psychopath
08-01-2008, 21:40
епа има ги и лесни :D

Bubuu
08-01-2008, 21:45
Потапям си пишката в чаша с вода и захар,вадя я после и те сами ми налитат. Па иначе имам една табелка дето пише "Търсим момиче за една нощ" като я забия до хавлията ми на плажа става голям купон :oops:

FunnYboY
08-02-2008, 15:56
Потапям си пишката в чаша с вода и захар,вадя я после и те сами ми налитат. Па иначе имам една табелка дето пише "Търсим момиче за една нощ" като я забия до хавлията ми на плажа става голям купон :oops:


:grin: :grin: :grin: :grin: lud si ;)

sh3_1s_7h3_0n3
08-02-2008, 19:00
Всъщност на морето не само жените са лесни, но и мъжете. Всички. Защото летните почивки предразполагат към страстни, горещи нощи...
Момичетата също лесно можем да се 'уредим' с някого, само дето в нашия случай ще се каже, че сме ку.ви и т.н, докато за вас е просто 'лятна забивка' и сте големите 'е.ачи'. Но и при момчетата, и момичетата е еднакво лесно. :) Е, на нас ни е малко по, но това е защото вие не подбирате и сте навити дори и на лопати с дупки повечето. :)

dmgto
08-02-2008, 19:02
Всъщност на морето не само жените са лесни, но и мъжете. Всички. Защото летните почивки предразполагат към страстни, горещи нощи...
Момичетата също лесно можем да се 'уредим' с някого, само дето в нашия случай ще се каже, че сме ку.ви и т.н, докато за вас е просто 'лятна забивка' и сте големите 'е.ачи'. Но и при момчетата, и момичетата е еднакво лесно. :) Е, на нас ни е малко по, но това е защото вие не подбирате и сте навити дори и на лопати с дупки повечето. :)

Да бе то една френдка вика:Що като е момиче спи с много муже е ку*ва а едно момче като спи с много жени е пич 8)

Pliok0019
08-02-2008, 19:07
Ако някоя пуска лесно на морето, ще пуска лесно и в града... Не мога да дам компетентно мнение, понеже никога не бих го направила с някой, който не познавам.

key_of_hell
08-02-2008, 19:12
ako sudq li4no po sebe si, lqtoto e razmnojitelen period, hurmonite te bluskat qko i ne znae6 na koi svqt si, a kogato ima i dostata4no razgoleni hra ot drugiq pol stava mnooooooogo gore6to... ako oba4e trqbva da sum 4estna edva li bih spala s nqkoi koito sum sre6tnala v diskotekata, nito na moreto, nito na lunata, nikude!Daje bih kazala 4e muj sre6nat v avtobus ima po-golemi 6ansove!No nikogane e kusno za izkliuenie de...

JJ-JokeJokey
08-02-2008, 19:19
Аз мога да ти кажа как правя:
Преди да ида на море месец или два преди тва адски помпам на фитнес... Като отида там надут като балон с хелий и общо взето имам същия ефект... т.е. правя се на сладък и забавен (предизвиквам бурен смях в хората) и с мускули и немога да разбера как може момичетата да се връзват на подобни номера и циркове... в интерес на истината винаги действа човек!

sh3_1s_7h3_0n3
08-02-2008, 19:19
Да бе то една френдка вика:Що като е момиче спи с много муже е ку*ва а едно момче като спи с много жени е пич 8)

'Щото т'ва е измислено от някой комплексиран сексист, затова. :) Важното е да не ти пука... специално за такива етикети изобщо не си го слагам на сърце, т.к. това е въпрос на гледна точка и на възприемане. :)

dmgto
08-02-2008, 19:22
Да бе то една френдка вика:Що като е момиче спи с много муже е ку*ва а едно момче като спи с много жени е пич 8)

'Щото т'ва е измислено от някой комплексиран сексист, затова. :) Важното е да не ти пука... специално за такива етикети изобщо не си го слагам на сърце, т.к. това е въпрос на гледна точка и на възприемане. :)

Не от току що изоставено и отчаяно от живота момиче :D

JJ-JokeJokey
08-02-2008, 19:25
Да бе то една френдка вика:Що като е момиче спи с много муже е ку*ва а едно момче като спи с много жени е пич 8)

'Щото т'ва е измислено от някой комплексиран сексист, затова. :) Важното е да не ти пука... специално за такива етикети изобщо не си го слагам на сърце, т.к. това е въпрос на гледна точка и на възприемане. :)

Не от току що изоставено и отчаяно от живота момиче :D


Точно! Или още по точно, щото жените се впечатляват от момчета ала Дон Жуан, (все пак мъж, с мн жени, трябва пък да има нещо в него - разни такива щуротии...) а мъжете смятат подобен тип жени за курви мн е просто...

FunnYboY
08-02-2008, 20:42
Всъщност на морето не само жените са лесни, но и мъжете. Всички. Защото летните почивки предразполагат към страстни, горещи нощи...
Момичетата също лесно можем да се 'уредим' с някого, само дето в нашия случай ще се каже, че сме ку.ви и т.н, докато за вас е просто 'лятна забивка' и сте големите 'е.ачи'. Но и при момчетата, и момичетата е еднакво лесно. :) Е, на нас ни е малко по, но това е защото вие не подбирате и сте навити дори и на лопати с дупки повечето. :)


Нещата не са чак толкова лесни, пак го казвам (от към мъжката страна). Според мен, с цел "дразнене", но не виждам с какво може да ме дразни това, че някой приятел се е забил с 2-3-4 момичета за 2-3 дена на морето, момичета били лесни. Снощи във Варна, нещата хич не бяха така, въпреки че купона беше на много високо ниво и беше фул с... :P


Имам чувството, че някои се надуват изкуствено, а си личи че изгарят от желание :?

pampers
08-02-2008, 21:35
оо аз целогодишно съм си на морето все пак съм от Бургас за туй и няма период в който да не ми се прави секс хаха пък лятото да не говорим и мн пъти съм се впускала с такива свалки и някои пъти е стигало и до секс :D :grin:

white_chik
08-03-2008, 08:49
Такам,първо темата ми харесва :)
относно това дали момичетата сме по-палави на морето-определено-да,но все пак негка не забравяме,че има момичета и момичета.Тази година,когато отидохме на море,аз и мойта най-добра приятлка бяхме същински монахини,защото имаме връзки от по 1 година и повече.Но момичетата около нас наваксваха и за наша сметка.Имаше страшно много забивки,сега за секс не мога да говоря със сигурност,но предполагам и т.н. и т.н.ЛИчно аз миналата година срещнах гаджето си на морето.Да,знам как звучи,но вече от една година сме заедно и всичко е на 6.Определено топлото време,разголените дрехи,големите количества алкохол карат задръжките да падат,но освен това,ако отиваш на дискотека например с цел забивка и секс,трябва добре да огледаш.Има момичета,които не са отишшли затова и други,които само чакат да ги поканиш танц.

t1n4e7o
08-03-2008, 09:10
Аз бях на един комплекс на морето с приятеля ми при на техните някво познати в тяхната къща хотел.. Синът им беше там също- 1 година по- голям от мен и мн сладък..Ако нямах приятел със сигурност щях да си легна с него :-D щотото както казват другите там никой не те познава.. от различни градове сте.. кво ми пука.. винаг съм си мечтала да го направя пое веднъж, но уви... :?

princesa_viki
08-03-2008, 09:17
определно на морето сам мн мн предразположена за секс както и повечето момичета .. когато сме в дискотека ме зарибяват някви дето не ми харесват тогава аз поемам инициативата .. (пак сам срамежливо момиче но алкохола ми е приятел в това отношение) мин година доста зарибявки имаше така но само до там поради простата причина че бях детствена..но тази година нищо не ми прече ..даже е доста заинтригуващо да правиш секс с непознат .. след това който от каде е .. остава ти само спомена.. и това е готиното на морето че малко хора те познават и можеш да си правиш квото поискаш и с които посикаш ;) .. а отностно вашия проблем или стеее непривлекателни или момичетата дето избирате са малки и незнаят кво да правят смисал ако вии компанията сте някви 17 18 годични не си избирайте някви 14 годишни пикли а по големки 16 17 за да може да ви пуснат ;)
Спомена или недай си боже някоя венерическа болест 8-)