PDA

View Full Version : Татуировки..Споделете...



malka_diva4ka
08-04-2008, 00:13
Значи въпроса ми може да е малко тъп но искам все пак да попитам:Вие бихте ли си направили татуировка(даже да е времена-няма значение :D )?Къде по тялото си бихте я направили и имате ли в момента татуирока?Ако имате снимчици ни ги покажете,ако може разбира се :wink: ....

Ако е имало такива теми много се извинявам :mrgreen:

Sasha2k8
08-04-2008, 04:55
Аз на морето си направих временна татуировка на крака. Беше тигърче...-мнооого сладка. Ето и снимка http://i259.photobucket.com/albums/hh314/andi_b2005/P7070256.jpg

blackfate
08-04-2008, 05:07
Аз миналото лято имах временна на ръката, ма нямам пикз ... иначе за постоянна бих си помислила доста - ще е с мене до края на живота ми все пак

BrokenAngel
08-04-2008, 06:18
Аз не съм си правила досега нито временна,нито истинска.Решила съм,щом порасна достатъчно да си направя истинска на кръста и на ръката,горе при рамото (казвам когато порасна достатъчно,защото имам още да се развивам и ако си ги направя сега,след време,когато израсна още татуировките ще станаааат........,а и кой знае,може дотогава да съм си променила решението,макар че ме съмнява)

dark_wings
08-04-2008, 06:22
Бих се татуирала с постоянни татуси,но не сега,щото съм още малка.Бих си направила по цялата ръка,гърба,прасеца на единия крак...където ми хареса :) Не съм си правила временни и няма да си правя.Само чакам малко да порасна :-D Много обичам татуси :-)

TheNewReligion
08-04-2008, 06:35
Бях много против тези тутайровки , но като бях на море сестра ми ме нави да си направим двете . Моята е три малки звездички на ръката , но нямам снимка . :-|

bebitooo___
08-04-2008, 07:38
Аз имам вечна много си ме радва.. попринцип бих си направила на кръста, отпред под коремчето или на плешката, а може и доло на глезена много секси места :grin: :-P
http://i.data.bg/08/08/04/1085866.jpg (http://i.data.bg/08/08/04/1085866_orig.jpg) тва е моята

darla
08-04-2008, 08:50
az imam postoqnna na vrata-tri arabski ieroglifa,ama ne sum q snimala.Mislq sled sedmica-dve da si napravq na desniq krak dolu leko zad glezena ot vun6nata strana s gothic bukvi

~egoistical
08-04-2008, 09:10
az imam postoqnna na vrata-tri arabski ieroglifa,ama ne sum q snimala.Mislq sled sedmica-dve da si napravq na desniq krak dolu leko zad glezena ot vun6nata strana s gothic bukvi
ТИ ЛИ МА ЧАЛГАРКО?! :razz:

darla
08-04-2008, 09:14
az imam postoqnna na vrata-tri arabski ieroglifa,ama ne sum q snimala.Mislq sled sedmica-dve da si napravq na desniq krak dolu leko zad glezena ot vun6nata strana s gothic bukvi
ТИ ЛИ МА ЧАЛГАРКО?! :razz:
:lol: :lol: :lol: Ako az sum 4algarka si ti hamster! :lol: :lol: :lol:
QKO!

~egoistical
08-04-2008, 09:14
az imam postoqnna na vrata-tri arabski ieroglifa,ama ne sum q snimala.Mislq sled sedmica-dve da si napravq na desniq krak dolu leko zad glezena ot vun6nata strana s gothic bukvi
ТИ ЛИ МА ЧАЛГАРКО?! :razz:
:lol: :lol: :lol: Ako az sum 4algarka si ti hamster! :lol: :lol: :lol:
QKO!
е кфа си? готик метълка? аман от смотани жени !

PinkFloydSound
08-04-2008, 09:18
az imam postoqnna na vrata-tri arabski ieroglifa,ama ne sum q snimala.Mislq sled sedmica-dve da si napravq na desniq krak dolu leko zad glezena ot vun6nata strana s gothic bukvi
ТИ ЛИ МА ЧАЛГАРКО?! :razz:
:lol: :lol: :lol: Ako az sum 4algarka si ti hamster! :lol: :lol: :lol:
QKO!
Че си чалгаджийка ли?
Ами да, такава си, но определено не е яко. :razz:
Ралке, определено не е готик метълка..
С тая рокля.. :razz:

Inalcanzable
08-04-2008, 09:29
До сега не съм си правила но според мен е много готино да имаш татуировка.Аз лично бих си направила на врата или плетеница на един от пръстите на ръката :)

TasteOfSin
08-04-2008, 09:44
Миналото лято си направих временна на кръста.Беше първия ден на морето и се изпекох на нея,после имах разлика и изглеждаше много яко. :) Истинска бих си направила още сега,нооо майка ми е проблема.Но нищо..някой ден ще си направя.

g1rl4eto_
08-04-2008, 09:50
bih si napravila postoqnna ...no oshte ne sum si haresala mnogo sum kaprizna iskam kato si napravq da e kato horata :D

o0ps
08-04-2008, 10:13
Ралке, определено не е готик метълка..
С тая рокля.. :razz:
Това май не е Егоистик... :-o Някой пак се ебава... :?
По темата: Нямам и не искам... :)

Izzy_
08-04-2008, 10:17
Бих си направила на кръста,но временна.Постоянна,не мерси. :?

Jamalska
08-04-2008, 10:19
Хм...временна не бих си направила.Постоянна имам една,мисля на есен и на пари да я довърша нея,после постепенно кръстове,гръбнаци,м/у гърдите,ръце,крака...кфот дойде.

~egoistical
08-04-2008, 10:24
Хм...временна не бих си направила.Постоянна имам една,мисля на есен и на пари да я довърша нея,после постепенно кръстове,гръбнаци,м/у гърдите,ръце,крака...кфот дойде.сънувах че съм в даскалото ми с приятеля ми и ми почва часа..и аз тръгвам за час.. но обаче приятеля ми идва към мен и ми подава няква личка карта и тва беше ТВОЙТА лична карта!!! пишеше вместо името ти Jamalska
и си викам леле трябва да я намеря за да и я върна //...
:D :D

bebitooo___
08-04-2008, 10:24
az imam postoqnna na vrata-tri arabski ieroglifa,ama ne sum q snimala.Mislq sled sedmica-dve da si napravq na desniq krak dolu leko zad glezena ot vun6nata strana s gothic bukvi
ТИ ЛИ МА ЧАЛГАРКО?! :razz:
:lol: :lol: :lol: Ako az sum 4algarka si ti hamster! :lol: :lol: :lol:
QKO!
Че си чалгаджийка ли?
Ами да, такава си, но определено не е яко. :razz:
Ралке, определено не е готик метълка..
С тая рокля.. :razz:
Не мога да разбера защо се заяждате?!? + тфа на снимката е с балната си рокля вие ко искате да отиде с потник, гащи и плетени обувки ли?!? Роклята й е много стилна според мен, а пък и по облеклото не всеки може да се различи.. е само част от метълите и пънкарите.. Но според мен това как се обличаш не трябва да зависи от това каква музика слушаш.. Emo Doll ти стига си се заяждала с хората.. 8)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
08-04-2008, 10:30
az imam postoqnna na vrata-tri arabski ieroglifa,ama ne sum q snimala.Mislq sled sedmica-dve da si napravq na desniq krak dolu leko zad glezena ot vun6nata strana s gothic bukvi
ТИ ЛИ МА ЧАЛГАРКО?! :razz:
:lol: :lol: :lol: Ako az sum 4algarka si ti hamster! :lol: :lol: :lol:
QKO!
е кфа си? готик метълка? аман от смотани жени !

Не е нужно да е неква готик метълка за да си направи такава татуировка! Познавам много хора дето имат такива, а изобщо не са некви метъли и не знам си кво!!!! Така че кво се заяждаш! Ще си прави каквото си иска, тва си е нейното тяло! А ти ако искаш можеш да си напишеш ИДИОТ на челото!!!

PinkFloydSound
08-04-2008, 10:31
az imam postoqnna na vrata-tri arabski ieroglifa,ama ne sum q snimala.Mislq sled sedmica-dve da si napravq na desniq krak dolu leko zad glezena ot vun6nata strana s gothic bukvi
ТИ ЛИ МА ЧАЛГАРКО?! :razz:
:lol: :lol: :lol: Ako az sum 4algarka si ti hamster! :lol: :lol: :lol:
QKO!
Че си чалгаджийка ли?
Ами да, такава си, но определено не е яко. :razz:
Ралке, определено не е готик метълка..
С тая рокля.. :razz:
Не мога да разбера защо се заяждате?!? + тфа на снимката е с балната си рокля вие ко искате да утиде с потник, гащи и плетени обувки ли?!? Роклята й е много стилна според мен, а пък и по облеклото не всеки може да се различи.. е само част от метълите и пънкарите.. Но според мен това как се обличаш не трябва да зависи от това каква музика слушаш.. Emo Doll ти стига си се заяждала с хората.. 8)
Ае да не ми казваш какво да правя, а?
Има къде къде по-хубави рокли от тази, пък тая е някаква чалгаджийска, личи си..

PinkFloydSound
08-04-2008, 10:34
az imam postoqnna na vrata-tri arabski ieroglifa,ama ne sum q snimala.Mislq sled sedmica-dve da si napravq na desniq krak dolu leko zad glezena ot vun6nata strana s gothic bukvi
ТИ ЛИ МА ЧАЛГАРКО?! :razz:
:lol: :lol: :lol: Ako az sum 4algarka si ti hamster! :lol: :lol: :lol:
QKO!
е кфа си? готик метълка? аман от смотани жени !

Не е нужно да е неква готик метълка за да си направи такава татуировка! Познавам много хора дето имат такива, а изобщо не са некви метъли и не знам си кво!!!! Така че кво се заяждаш! Ще си прави каквото си иска, тва си е нейното тяло! А ти ако искаш можеш да си напишеш ИДИОТ на челото!!!
Тъпа си, ама на умиране!!!
Дори не схвана какво иска да каже егоистикал..
Лелеее, аман от путки!

~egoistical
08-04-2008, 10:36
az imam postoqnna na vrata-tri arabski ieroglifa,ama ne sum q snimala.Mislq sled sedmica-dve da si napravq na desniq krak dolu leko zad glezena ot vun6nata strana s gothic bukvi
ТИ ЛИ МА ЧАЛГАРКО?! :razz:
:lol: :lol: :lol: Ako az sum 4algarka si ti hamster! :lol: :lol: :lol:
QKO!
е кфа си? готик метълка? аман от смотани жени !

Не е нужно да е неква готик метълка за да си направи такава татуировка! Познавам много хора дето имат такива, а изобщо не са некви метъли и не знам си кво!!!! Така че кво се заяждаш! Ще си прави каквото си иска, тва си е нейното тяло! А ти ако искаш можеш да си напишеш ИДИОТ на челото!!!
татуировките не са саздадени за всеки! мога д ати кажа че не знаеш повече от мен!
ето за това чалгарите стават каквито си поискат ! ще е смешна некфа куковица с такава татуировка.. но няма значение нали тя ще е смешната!

а ти миличка не ме мисли мене! аз мога да се татуирам където и каквото и когато поискам поне аз го правя отигинално ! баща ми е татуит и е достатъчно умен за да ми измисля проектите а не се влава по шибаните надписи който ги има на всяка втора кифла!

аре у лево! :wink:

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
08-04-2008, 10:45
Думи на една самовлюбена хлапачка! Тва че баща ти е татуист не значи че си велика! Ако искам ще си татуирам цялото тяло в некви безмислени кръгчета, ти нищо не можеш да ми кажеш! Всеки е свободен да избира кво да си татуира! Татуировката ще е на моито тяло не на твоито, така че FUCK OFF....

~egoistical
08-04-2008, 10:49
Думи на една самовлюбена хлапачка! Тва че баща ти е татуист не значи че си велика! Ако искам ще си татуирам цялото тяло в некви безмислени кръгчета, ти нищо не можеш да ми кажеш! Всеки е свободен да избира кво да си татуира! Татуировката ще е на моито тяло не на твоито, така че FUCK OFF....ааахахах татуирай си ако искаш и кур м/у очите! ти ще си злето :razz:

PinkFloydSound
08-04-2008, 10:51
"Сладурке", прекалено малък ти е умственият капацитет, за да определяш кой е велик и кой не.
Вникни малко повече в горните постове, че като гледам, доста тъпа си, за да разбереш за какво става на въпрос.

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
08-04-2008, 10:57
"Сладурке", прекалено малък ти е умственият капацитет, за да определяш кой е велик и кой не.
Вникни малко повече в горните постове, че като гледам, доста тъпа си, за да разбереш за какво става на въпрос.

Ти си тъпата тука! Явно не знаеш какво значи свобода на избор!!! Ако искам мога да си татуирам череп и под него меченце! Такива като тебе не могат да ми повлиаят на избора! По-добре да изглеждам тъпо отколкото да слушам тъпачки като тебе и тая другата...

~egoistical
08-04-2008, 11:04
"Сладурке", прекалено малък ти е умственият капацитет, за да определяш кой е велик и кой не.
Вникни малко повече в горните постове, че като гледам, доста тъпа си, за да разбереш за какво става на въпрос.

Ти си тъпата тука! Явно не знаеш какво значи свобода на избор!!! Ако искам мога да си татуирам череп и под него меченце! Такива като тебе не могат да ми повлиаят на избора! По-добре да изглеждам тъпо отколкото да слушам тъпачки като тебе и тая другата...
да бе мърло... татуирай си барби на провисналия ти гъз :razz:

PinkFloydSound
08-04-2008, 11:06
"Сладурке", прекалено малък ти е умственият капацитет, за да определяш кой е велик и кой не.
Вникни малко повече в горните постове, че като гледам, доста тъпа си, за да разбереш за какво става на въпрос.

Ти си тъпата тука! Явно не знаеш какво значи свобода на избор!!! Ако искам мога да си татуирам череп и под него меченце! Такива като тебе не могат да ми повлиаят на избора! По-добре да изглеждам тъпо отколкото да слушам тъпачки като тебе и тая другата...
Ама ето, пак проявяваш безграничния си ум в поредния пост.
Не съм ти казвала нищо, относно това каква татуировка да си правиш, просто пояснявам, че си тъпа, а ти ако искаш и на клитора си сложи татуировки, но нека това да не те притеснява-доста мангали ще я одобрят.

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
08-04-2008, 11:14
О боже колко сте зле и двечките! Чак ми е жал за вас! Безнадеждни кучки, опитващи се да налагат мнение!!!

~egoistical
08-04-2008, 11:14
О боже колко сте зле и двечките! Чак ми е жал за вас! Безнадеждни кучки, опитващи се да налагат мнение!!! добре бе мила ... не стига че разбрахме ,че си тъпа .... пък и видяхме че нямаш вкус :wink:

PinkFloydSound
08-04-2008, 11:16
На нас ли ще викаш кучки, бе?
Все пак нито аз, нито тя сме се снимали по корсет и аха-аха циците ти да изскочат. :razz:
И не ние сме я слагали тая снимка за аватар. :razz:

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
08-04-2008, 11:18
О боже колко сте зле и двечките! Чак ми е жал за вас! Безнадеждни кучки, опитващи се да налагат мнение!!! добре бе мила ... не стига че разбрахме ,че си тъпа .... пък и видяхме че нямаш вкус :wink:

Аз нямам вкус? Ако съдя по аватара ти ти имаш "мнооооогооо хубав вкус"! Такава татуировка ли ще ти направи тати? Ще изглеждаш като стената в стаята на нарко тийн!!!

PinkFloydSound
08-04-2008, 11:20
О боже колко сте зле и двечките! Чак ми е жал за вас! Безнадеждни кучки, опитващи се да налагат мнение!!! добре бе мила ... не стига че разбрахме ,че си тъпа .... пък и видяхме че нямаш вкус :wink:

Аз нямам вкус? Ако съдя по аватара ти ти имаш "мнооооогооо хубав вкус"! Такава татуировка ли ще ти направи тати? Ще изглеждаш като стената в стаята на нарко тийн!!!
По-добре от чалга тийн. ;)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
08-04-2008, 11:22
О боже колко сте зле и двечките! Чак ми е жал за вас! Безнадеждни кучки, опитващи се да налагат мнение!!! добре бе мила ... не стига че разбрахме ,че си тъпа .... пък и видяхме че нямаш вкус :wink:

Аз нямам вкус? Ако съдя по аватара ти ти имаш "мнооооогооо хубав вкус"! Такава татуировка ли ще ти направи тати? Ще изглеждаш като стената в стаята на нарко тийн!!!
По-добре от чалга тийн. ;)

Влезни в профила ми и се разрови във мненията, да видиш какво мисля за чалгата! :wink:

GetNasty
08-04-2008, 12:20
този форум става все по-забавен и по-забавен, всеки ден има на кой да се смееш

LadyCarameL
08-04-2008, 12:38
Emo Doll заяждаш се и после пускаш теми "Защо ме мразите" ?!?

GetNasty
08-04-2008, 12:40
Emo Doll заяждаш се и после пускаш теми "Защо ме мразите" ?!?

къде е тая тема? :D :-)

LadyCarameL
08-04-2008, 12:41
В Кофата,но..айде спрете с глупостите и пишете по темата :!:

SiNiStEr
08-04-2008, 12:44
Emo Doll и ~egoistical кефите ме :grin:
:oops:

adizitk1
08-04-2008, 12:52
бих си направила временна на кръста,колкото да се изфукам на плажа. :D

6emet4e
08-04-2008, 13:01
Нужно ли е да усирате темата(и не само тази)?!ако имате да си кажете нещо си го кажете на лично,а не да ви чете глупостите целия форум :? не усещате ли колко смешни и жалки сте?! :? жалко за вас...
А по темата-правила съм си временни татуси няколко,но не ме кефят толкова...
В момента се замислям за някоя истинска...ако си направя ще е нещо малко,на плешката :)

machoka
08-04-2008, 13:12
wtf, хлапашки истории... след този пост моля ВСИЧКО да е по темата, за да няма порязани.
Мерси в аванс.

na1xn
08-04-2008, 13:16
kat stana na 17 6e si napraq na garba

darla
08-04-2008, 14:44
az imam postoqnna na vrata-tri arabski ieroglifa,ama ne sum q snimala.Mislq sled sedmica-dve da si napravq na desniq krak dolu leko zad glezena ot vun6nata strana s gothic bukvi
ТИ ЛИ МА ЧАЛГАРКО?! :razz:
:lol: :lol: :lol: Ako az sum 4algarka si ti hamster! :lol: :lol: :lol:
QKO!
Че си чалгаджийка ли?
Ами да, такава си, но определено не е яко. :razz:
Ралке, определено не е готик метълка..
С тая рокля.. :razz:
Kvo i ima na roklqta i kakvo ob6to ima tq s 4algata.nz,slu6am house,4alga ne slu6am,ama 6tom kazvate...vie znaete po dpbre ot men,tupi selqnki :lol:

darla
08-04-2008, 14:46
Ne 4e me interesuva osobeno,no za6to re6i 4e sum 4algarka po roklqta,obiknovena balna roklq?!?!?!?! :lol:

PinkFloydSound
08-04-2008, 15:01
Мила, една рокля не изгражда цялостната визия на човека. :) Тя просто допринася към другите "качества".
Самото ти излъчване е такова. :)

darla
08-04-2008, 15:04
Мила, една рокля не изгражда цялостната визия на човека. :) Тя просто допринася към другите "качества".
Самото ти излъчване е такова. :)
ami ok,takova e,no tova 4e izlu4vaneti mi e takova ne ozna4ava,4e slu6am 4alga!!!Nqkak si tupa ti e logikata!

Amortenia
08-04-2008, 15:11
Ами аз искам да си направя татуировка на ръката-синичка звездичка.Мама е против татуировките,ама какво пък...Иначе аз смятам да почакам докато стана по-голяма :)

machoka
08-04-2008, 15:20
darla_f , Emo Doll & ~egoistical - ако не престанете, ще загубите правото на ползвате аватарите си!

^BeBeTyY^
08-04-2008, 18:33
Аз бих си направила истинска, но чакам да порасна малко :). С удоволствие бих си татуирала CR инициалите на Кристиано Роналдо, колкото и странно да изглежда. :)

Escarina
08-04-2008, 23:40
Аз имам от почти две години:
http://prikachi.com/files/275715H.jpg

Малко замазана е, ама така е като се снимам сама :D
Харесвам татуировките и много пъти съм се изкушавала да си направя още но мисля, че това ми е достатъчно :)

Karin_Vall_Gabbriel
08-04-2008, 23:55
eto q moita:http://prikachi.com/files/275721y.jpg

Escarina
08-05-2008, 00:01
eto q moita:http://prikachi.com/files/275721y.jpg

Охо.. прясна прасна :) Какво означава?

Karin_Vall_Gabbriel
08-05-2008, 00:04
eto q moita:http://prikachi.com/files/275721y.jpg

Охо.. прясна прасна :) Какво означава?kitaiskata mi zodiq.a tvoqta?

Escarina
08-05-2008, 00:29
eto q moita:http://prikachi.com/files/275721y.jpg

Охо.. прясна прасна :) Какво означава?kitaiskata mi zodiq.a tvoqta?

Сила :) Врата ми е едно от най-чувствителните места и ми хареса контраста със значението на символа :)

psychopath
08-05-2008, 02:48
sleeve на едната ръка че си напраим :)

exclusive__16
08-05-2008, 06:56
aZZ mN ISSKAm i imaM mN IdeI oba4e na6Te ne mI DavAt..?!?!?!!?! ;(;( :oops: :oops: ama dr god kat stana na 17 moje i da si napraa !?!?!! :grin: :grin: :razz: :razz: :-P

Spider4eto
08-05-2008, 08:08
Аз много отдавна искам тату, ама още не съм измислила каква, в смисъл искам да е нещо специално за мен, да има някакво важно значение за мен, а не поредната картинка, която ми е харесала :)

SeXyL[!]Nk@
08-07-2008, 06:08
аЗ нямам татоси, но искам отзад на кръста един голям дракон. :grin:

Puky
08-07-2008, 09:29
Аз съм решила да си правя ама като навърша 18 :-D Искам да на кръста по встрани .. някакъв иероглиф или да е от пъпа надолу и малко в дясно до кокала няква звездичка. :grin: :grin:

Amateur
08-07-2008, 22:26
Еми зависи каква!Бих си направил всякаква където и да е стига да ми харесва!Вече имам една на лявото рамо представлява 3 седмици под формата на кръст!В момента обмислям следващата каква и къде да е!

Monina
08-07-2008, 22:40
Аз съм решила да си направя, идеята си е моя - инициалите на приятелят ми АГМ. Даже съм ги нарисувала искам да е мъничка, но не мога да избера дали да накрачето, на стъпалото по точно или ниско на корема. Ето я:


http://media.snimka.bg/0285/006824981.jpg
Просто искам да е уникална, а и да има някакво значение, да не е просто картинка вурху част от тялото ми без никакъв смисъл. :)

hahavteen
08-07-2008, 22:43
Аз съм решила да си направя, идеята си е моя - инициалите на приятелят ми АГМ. Даже съм ги нарисувала искам да е мъничка, но не мога да избера дали да накрачето, на стъпалото по точно или ниско на корема. Ето я:


http://media.snimka.bg/0285/006824981.jpg
Просто искам да е уникална, а и да има някакво значение, да не е просто картинка вурху част от тялото ми без никакъв смисъл. :)

И ако след някоя и друга година се разделите? (наистина не ти го пожелавам но се случва...) Тогава няма ли да е тъпо да имаш неговите инициали завинаги особено ако сте се разделили по негова вина?

Не те нападам просто питам защото аз лично не бих го направила :)

Monina
08-07-2008, 22:52
Ами премислила съм го това нещо и няма да го направя защото съм лудо влюбена в него и едва ли не от необуздана обич, ами по - скоро защото той е специален човек за мен и винаги ще бъде в това съм убедена, дори да се разделим, за което съм убедена, че ще се случи, някога (реалистка съм) зная, че няма да съжалявам. Просто не е типична глезотия защото съм "лудо влюбена", заради което го правят някои момичета, породено е от любов, уважение, просто ще е като спомен. Едва ли ще разберете де, може да ме помислите за глуповата за избора ми, но поне отговарям на въпросът ти слънчице. :) :) :) :-)

hahavteen
08-07-2008, 23:09
Ами премислила съм го това нещо и няма да го направя защото съм лудо влюбена в него и едва ли не от необуздана обич, ами по - скоро защото той е специален човек за мен и винаги ще бъде в това съм убедена, дори да се разделим, за което съм убедена, че ще се случи, някога (реалистка съм) зная, че няма да съжалявам. Просто не е типична глезотия защото съм "лудо влюбена", заради което го правят някои момичета, породено е от любов, уважение, просто ще е като спомен. Едва ли ще разберете де, може да ме помислите за глуповата за избора ми, но поне отговарям на въпросът ти слънчице. :) :) :) :-)

Мерси за отговора :-)
Според мен тогава не я прави на корема. Представи си колко ще е гадно АКО (пак казвам че не ви го пожелавам защото изгледате мн сладка двойка) се разделите и се омъжиш за друг и бла бла и да носиш детето му а на корема ти да са инициалте на бившия ти...

Monina
08-07-2008, 23:17
ДА, права си има логика мерси за съвета наистина няма да е хубаво, а и на евентуалният ми съпруг хаха, чието бебе ще нося едва ли ще му е приятно. А за крачето какво мислиш? :)

hahavteen
08-07-2008, 23:23
ДА, права си има логика мерси за съвета наистина няма да е хубаво, а и на евентуалният ми съпруг хаха, чието бебе ще нося едва ли ще му е приятно. А за крачето какво мислиш? :)

Предполагам че ще е ок ако е някъде на глезена и е малка защото няма да е натрапчиво... :) По принцип точно за това което ти искаш на крака ми се вижда най-удачно защото няма да се налага мъжът ти (ако имаш друг) да го гледа непрекъснато и да се дразни. Освен това една приятелка на майка ми която е на 50 има татуйровка на глезена и хич не седи смешно или грозно въпреки че е на толкова години. Остави че шанса да се разтегне ми се вижда минимален защото точно на тва място няма как да напълнееш мн или да се сбръчкаш...

chocoleptic
08-07-2008, 23:25
Временна - да.
Постоянна - НЕ ..

Monina
08-07-2008, 23:30
Мерси. Добре, че беше ти понеже сигурно щах да съжалявам, защото клонях към коремчето. :grin: Когато я направя ще постна снимка. :) :-) Мерси слънчице.

hahavteen
08-07-2008, 23:37
Мерси. Добре, че беше ти понеже сигурно щах да съжалявам, защото клонях към коремчето. :grin: Когато я направя ще постна снимка. :) :-) Мерси слънчице.

За нищо :-) Ще ми е интересно да видя снимка като си я направиш :)

FuckiNg DreAm ' Dess <
08-08-2008, 10:15
Мхм - Правила съм си временна миналото лято - долу,в дясната страна на кръста две сърца. А като порасна още малко искам да си направя 3 малки звездички от вътрешната страна на китката. :smt007

acdcfenka
08-08-2008, 10:35
Аз искам да си направя истинска на кръста. Емблемата на Гънс енд Роусес. Пушките и розите в кръг. Рокаджиите ще се сетат. 8-) Ще видя дали ще навия мамето, ще и кажа и ще видиме. Понеже тя има тату, вероятно ще ме разбере. :grin:

LucyFen4e
08-08-2008, 11:57
Бих си направила истинска.2 ще бъдат-едната на китката а другата на гърба

Briseis
08-08-2008, 15:40
Аз съм си замислила проект за цялото тяло. 6 еднакви татуси на скрити места.
Обаче има един проблем, аз слушам чалга.
Направо не знам как ще ми я направят.

hahavteen
08-08-2008, 15:42
Аз съм си замислила проект за цялото тяло. 6 еднакви татуси на скрити места.
Обаче има един проблем, аз слушам чалга.
Направо не знам как ще ми я направят.

:D Тва беше добро

FuckiNg DreAm ' Dess <
08-09-2008, 11:11
Аз съм си замислила проект за цялото тяло. 6 еднакви татуси на скрити места.
Обаче има един проблем, аз слушам чалга.
Направо не знам как ще ми я направят.

:D Тва беше добро

Абe малко не разбрах...К'во като слушаш чалга?? :-o

hahavteen
08-09-2008, 11:16
Аз съм си замислила проект за цялото тяло. 6 еднакви татуси на скрити места.
Обаче има един проблем, аз слушам чалга.
Направо не знам как ще ми я направят.

:D Тва беше добро

Абe малко не разбрах...К'во като слушаш чалга?? :-o

Не помня дали беше в тая тема или в друга подобна но някой беше изцепил че татусите и пиърсингите не са за чалгари или нещо от тоя род. Предполагам че за това го каза сега тя за да се подиграе един вид :)

Jamalska
08-09-2008, 11:29
Ахахаахаха вчера на Созопол какво ми се случии.Гледкам си аз на една серия гривни и разправям на аверката 'ако си направя татус около китката,ще си купя такава да си я крия"..при което продавачката(около 20годишна кифла) ме чува и разправя "Е ТИ КАТО ЩЕ Я КРИЕШ ЗАЩО ЩЕ СИ Я ПРАВИШ?"
е така: :shock: и после смех :razz:

Fickle
08-09-2008, 13:17
имах временна мин лято един китайски йероглиф на лявата ръка между показалеца и палеца.. избрала съм си и за постоянно, но наще не че не ми дават ама.. някво ги е страх че ще ми навреди пък и аз не съм сигурна щото това дет съм си избрала е голямо и е точно на корема.. и може да стане някъф фал

PinkFloydSound
08-09-2008, 13:31
Аз съм си замислила проект за цялото тяло. 6 еднакви татуси на скрити места.
Обаче има един проблем, аз слушам чалга.
Направо не знам как ще ми я направят.

:D Тва беше добро

Абe малко не разбрах...К'во като слушаш чалга?? :-o

Не помня дали беше в тая тема или в друга подобна но някой беше изцепил че татусите и пиърсингите не са за чалгари или нещо от тоя род. Предполагам че за това го каза сега тя за да се подиграе един вид :)
Да, точно тук, в тази тема егоистикал се изрази така.
И аз я подкрепих. :)

hahavteen
08-09-2008, 13:36
Да, точно тук, в тази тема егоистикал се изрази така.
И аз я подкрепих. :)

А пък аз като си пробивах пъпа не ме питаха каква музика слушам :) Нито пък някой от познатите ми с татуси и пиърси някой ги е питал..
Аз мисля че тези неща са за хора на които им харесват а не за такива които слушат определен вид музика. :-o

Jamalska
08-09-2008, 13:47
8-) Последния път в студиото си бях оставила плейъра включен,та се чуваше в цялата стая.Като питах пречи ли,пиърсъра каза "щом не е чалга или реге не пречи":)

hahavteen
08-09-2008, 13:49
8-) Последния път в студиото си бях оставила плейъра включен,та се чуваше в цялата стая.Като питах пречи ли,пиърсъра каза "щом не е чалга или реге не пречи":)

Ми аз пък познавам една жена на 50 която слуша САМО класическа музика и си направи татус преди няколко години и никой нищо не и каза...
Ама то всеки с мнението си все пак :)

Jamalska
08-09-2008, 13:51
Е татуса може да изразява всичко:)Ако си напиша "Пайнер" на гърба,всички ще знаят за ко стаа въпрос...

j_adore2
08-09-2008, 13:53
8-) Последния път в студиото си бях оставила плейъра включен,та се чуваше в цялата стая.Като питах пречи ли,пиърсъра каза "щом не е чалга или реге не пречи":)

Предполагам,че това е било до човека,който е правил татуировката,а не,че не можеш да си направиш татус,ако слушаш чалга ..Това е адски тъпо .. :-D

hahavteen
08-09-2008, 13:57
Е татуса може да изразява всичко:)Ако си напиша "Пайнер" на гърба,всички ще знаят за ко стаа въпрос...

Мисълта ми е че не може да се каже че татусите и пиърсите са само за хора които слушат метъл примерно и на всички други не им отива и по-добре да не го правят...
Глупаво е най-малкото. Ако си направиш нещо стилно което тебе те радва и не е ПАЙНЕР кой ще те пита какво слушаш? Или ако ти видиш някое момиче със супер якия татус и я заговориш да я питаш къде си го е правила или ..де да знам нещо такова и се окаже че тя слуша само и единствено чалга ти ще кажеш че не и отива и вече не те кефи? Винаги съм била против тва разделение на хората според музиката която слушат...

Pliok0019
08-09-2008, 14:01
Emo Doll каква е тази безсмилица? ~egoistical започна спор от завист. Защо се намесваш? Какво ти пука каква музика слушаш. Виждаш перфектно, че darla_f е красива и айде...била чалгарка, била кифла..

Аман от комплексарщини. И мен ми се драйфа от чалга-фенове, но те ти прави чест, че казваш на хубавото лошо..


Бих си направила някаква миниятюрне звездичка на корема например.

Jamalska
08-09-2008, 14:18
Нагаждат се към личността...или понякога личността си лепва някфа картинка,дет на момента го е кефила:)всъщност на мен ми е все тая понеже те си го носят...аз си нося кфот съм си харесала аз:)
свикнала съм да виждам обици и татуси по всякакви създания...

Pedigree
08-09-2008, 14:23
Пфф, в момента всичко е с пиърси/ татуси.
Преди време бях говорила с една съученичка за татуси. Аз й казах, че си имам специална идея, със специални символи, които само аз ще си знам какво означават... и мисля да си го правя някъде по гърба, където няма да се вижда от всеки, а тя се изцепи, че така е тъпо, защото никой не го виждал, пхахахахах...

PinkFloydSound
08-09-2008, 14:39
Emo Doll каква е тази безсмилица? ~egoistical започна спор от завист. Защо се намесваш? Какво ти пука каква музика слушаш. Виждаш перфектно, че darla_f е красива и айде...била чалгарка, била кифла..

Аман от комплексарщини. И мен ми се драйфа от чалга-фенове, но те ти прави чест, че казваш на хубавото лошо..


Бих си направила някаква миниятюрне звездичка на корема например.
Не съм казвала, че е грозна! :shock:
Казах, че роклята и не ми харесва и е в стил чалга-фен. :shock: Съжалявам, че си изказвам мнението, явно вече това се смята за избиване на комплекси.

Pedigree
08-09-2008, 14:41
^ Не е за това. Просто е супер неприлично да се изцепваш така, без някой да те е питал. Като не те натискат, просто не звъниш. ;) Темата е за татуси, не на кого роклята е в стил 'чалга феннннн'.

PinkFloydSound
08-09-2008, 14:49
Абее, яя, нямам нужда от покана, за да си изказвам мнението. Върви си поркай там и не се занимавай с мен. :-D

Pedigree
08-09-2008, 14:54
Абее, яя, нямам нужда от покана, за да си изказвам мнението. Върви си поркай там и не се занимавай с мен. :-D
А ако кажа, че и аз си изразявам мнението?
А поркането го остови и внимавай повече какво и на кого говориш, защото не съм някоя мърла от кофата, на която ще се пънеш. И изобщо не си прави труда да ме храниш и да повтаряш все едно и също(поркане... поркане... бла блааа). Поне веднъж си замълчи, ще видиш, че ще ти стане и на теб добре. От злоба можеш да се задавиш. :smt008


ЕДИТ: Ако ще ме псуваш или ти се излага повече, айде пиши ми го на ЛС, че едва ли на другите им се четат още от глупостите ти.

PinkFloydSound
08-09-2008, 14:57
Аз злобна не съм, ама едно не разбирам-как момиче на 14 години ще си слага пиърси по цялото тяло и ще се напива?!?
А и в Кофата не седя вече...
От злоба може и да се задави някой човек, ама от алкохол най-много се задавя. :-D

Pedigree
08-09-2008, 15:02
Аз злобна не съм, ама едно не разбирам-как момиче на 14 години ще си слага пиърси по цялото тяло и ще се напива?!?
А и в Кофата не седя вече...
От злоба може и да се задави някой човек, ама от алкохол най-много се задавя. :-D
Скъпо сбъркано фъкин' емо поузър гърл,

къде кога и защо съм писала, че съм се напивала? Употребявам БИРА, бирааааа. А пиърси ако искам ще си слагам, теб слабо те грее. ;p


И аз не мога да разбера как едно 14 - годишно дете може да е толкова кухо. Аз поне ще се задавя с бира, но ти със собствената си злоба. И всичко, защото не знаеш кога да млъкнеш. :)

Както и да е... не ми се занимава, пиши си още, през звездите ми е. (:

PinkFloydSound
08-09-2008, 15:08
Аз злобна не съм, ама едно не разбирам-как момиче на 14 години ще си слага пиърси по цялото тяло и ще се напива?!?
А и в Кофата не седя вече...
От злоба може и да се задави някой човек, ама от алкохол най-много се задавя. :-D
Скъпо сбъркано фъкин' емо поузър гърл,

къде кога и защо съм писала, че съм се напивала? Употребявам БИРА, бирааааа. А пиърси ако искам ще си слагам, теб слабо те грее. ;p


И аз не мога да разбера как едно 14 - годишно дете може да е толкова кухо. Аз поне ще се задавя с бира, но ти със собствената си злоба. И всичко, защото не знаеш кога да млъкнеш. :)

Както и да е... не ми се занимава, пиши си още, през звездите ми е. (:
Хахх, как ли пък не съм "сбъркано фъкин' емо поузър гърл". :razz:
Това, че никът ми е Емо Дол, нито означава, че съм имо, нито, че съм позьорка. :P
Докато твоя ник го свързвам с куче---->кучка. :D
Аз куха не съм, нито ти, нито Петко, нито Драганчо, всеки има сиво вещество в чутурата си, ама не всеки знае как да го използва. ;)
Това, че изразявам лично мнение, не означава, че изливам злобата си. :)
Просто съм искрена, не гъжелизка като почти всички тук и навсякъде. :)

Romance
08-09-2008, 15:41
Забелязала съм,че постоянно парадираш с това "колко умна и над другите по сиво вещество си" ама нещо не умееш да го показваш много достоверно.
В стремежа си да защитаваш и да се харесаш на 'татуистката' се излагаш много и ставаш смешна...
И е малко тъпо да говориш за искреност и за това , че не си 'гъзелиска' .. :?
Така че моя съвет е да се поспреш малко и да не се ежиш толкова..щото то тука във форума е лесно ;)

PinkFloydSound
08-09-2008, 15:47
Повярвай ми, и в живота не е по-различно, но там хората уважават това мое качество, за разлика от тук. :)

Romance
08-09-2008, 16:00
Като те гледам на живо (да,мога да го кажа защото съм те засичала доста пъти по пътищата) имаш вид на някво свито и пренебрегвано хлапе което е открило форума и си е рекло "Е в живота не,но поне тука ще съм велика..дай да нахраня всички и така ще си спечеля уважението.." (ебаси 8-) ) Вярно, не те познавам,но едвали съм особено далеч от истината и едвали си чак толкова много, колкото се изкарваш..
Та давай го по кротко и стига си се заяждала с хората, защото дразниш.

Само искам да отбележа,че в момента съм ужасна мила ;)

Spider4eto
08-09-2008, 16:54
Аз съм решила да си направя, идеята си е моя - инициалите на приятелят ми АГМ. Даже съм ги нарисувала искам да е мъничка, но не мога да избера дали да накрачето, на стъпалото по точно или ниско на корема. Ето я:


http://media.snimka.bg/0285/006824981.jpg
Просто искам да е уникална, а и да има някакво значение, да не е просто картинка вурху част от тялото ми без никакъв смисъл. :) Сори че го казвам, ам това ми напомня на един епизод на пълна промяна, една жена си беше татуирала името на приятеля си под пъпчето и за жалост бяха скъсали и съжаляваше, че си го е направила, защото го беше намразиал и не можеше да търпи името му върху тялото си. Та й правиха няколко лазерни операции, за да и премахнат татуто.

Monina
08-09-2008, 17:41
Да, знам. Мисля да рискувам. :)

Jamalska
08-09-2008, 17:41
Хм...е това пък е най-лесното,да се скрие татус с друг татус.Като е някфо именце

fenkatakrisi952
08-09-2008, 17:43
Аз нямам :D ,но смятам да си направя на рамото пеперуда :oops:

Spider4eto
08-09-2008, 18:33
Хм...е това пък е най-лесното,да се скрие татус с друг татус.Като е някфо именце за тва не се бях замисляла :-o

Z0mBay0
07-28-2010, 06:47
Е пак е лято ;p Споделяйте (: Аз много искам да си татуирам емблемата на "Черно море" на гърба (на плешката по-точно)... Временна, но ще си я поддържам (обновявам) :)

PinkFloydSound
07-28-2010, 07:41
Олеле, какво бебе съм била преди 2 години. :shock: :shock: :shock: 8-)

xHARDCANDYx
07-28-2010, 09:23
http://www.myspace.com/ggcharity/photos/32523596


От доста време внимателно подбирам какво искам да си причиня след време...

stelkastel
07-29-2010, 21:07
По принцип бих си направила няколко, особено ако са временни. Но напоследък съм влюбена в това:
http://prikachi.com/images/976/2376976d.jpg :-) :-)

Shiz0
07-30-2010, 07:34
имам на китката.. и ии и.. когато събера пари ще си татуирам целия гръб..
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs411.snc3/24839_1322876585191_1029135374_30817362_2462782_n. jpg
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs304.snc3/28811_1368419763742_1029135374_30908046_2858257_n. jpg

ValLoveYa
07-30-2010, 08:21
Ще си направя но като стана пълнолетна, че сега мама не ми дава...та татуировката ще бъде на рамото ми (плешката) даже си я нарисувах и сега е закачена на вратата ми :-D

EcstazyBaby
07-30-2010, 08:56
Аз от около година съм решила, че когато стана на 17 ще си направя постояна, може би не само една, но няма да ги правя всичките на веднъж де :D Едната, за която съм сигурна ще бъде по цялата дължина на гръбначния стълб и ще бъде текст свързан с мен и живота ми. Обаче сега да питам някой дали знае понеже искам да е на древногръцки, а не знам дали това е възможно да попитам има ли начин да се направи? Друга за която не съм сигурна е думата "свобода" пак на древногръцки ако е възможно и да има ловров венец около нея, който пък означава победа...2 в 1 :D Та ако някой знае дали е възможно, дори и да е скъпо и трудно да се намират места където се правят няма проблем... :)

DarknessAngel
07-30-2010, 09:29
Искам под коремчето. Но след няколко години.

guinessgirl
07-30-2010, 09:44
имам и още много ще имам.. в близкото бъдеще 8)

ch0purche
07-30-2010, 10:10
Аз много искам да си направя..обаче не всички са на това мненине :D
Мисля да си правя временна .. на крака,или някъде по гърба .. много ми харесва там .. :grin:

anonimchetou
07-30-2010, 11:30
имам на китката.. и ии и.. когато събера пари ще си татуирам целия гръб..
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs411.snc3/24839_1322876585191_1029135374_30817362_2462782_n. jpg
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs304.snc3/28811_1368419763742_1029135374_30908046_2858257_n. jpg

КАКВООООООООООООО !?! ТИ ЛУДА ЛИ СИ БЕ !? ИМАШ ТОЛКОВА НЕЖНО И КРАСИВО ИЗЛЪЧВАНЕ И ИЗВЕДНЪЖ БАМ НЯКЪВ ОГРОМЕН ТАТУС НА ЦЕЛИЯТ ГРЪБ !!! ТИ СИ ЗНАЕШ В КРАЙНА СМЕТКА ,НО НЕ МИСЛЯ ЧЕ ЩЕ ИЗГЛЕЖДА МН ДОБРЕ.. НО ЛИЧНО АЗ АКО ВИДЯ НЕЖНО ,ИЗПИСАНО МОМИЧЕ И ЦЕЛИЯТ МУ ГРЪБ В ТАТУСИ ГРАМ НЯМА ДА МИ ХАРЕСА..

Shiz0
07-30-2010, 13:02
не съм съгласна ;) Има много красиви татуировки.. http://th02.deviantart.net/fs51/PRE/i/2009/265/0/a/Cherry_Blossoms_by_enchanting_chimera.jpg

anonimchetou
08-01-2010, 07:11
не казвам че няма, казвам просто, че според мен на нежните момичета не им отиват някви огромни тауировки.. пък без значение кви ще са -пепрудки звездички и т.н..

Shiz0
08-01-2010, 09:41
не бъркай фотосесиите с реалният живот :) Аз в ежедневието си не се обличам така, нито съм сладка и миличка :) Как да е:) Различни мнения, различни хора сме :)

3oPuTy
08-01-2010, 10:17
Оффф и аз искам татус,нооо все още се колебая,тъй като има 5-6 места,на които ми се иска,но ако си направя на всичките ще изглежда доста претрупано :-D

mynichka
08-01-2010, 10:22
имам на безимения пръст на лявата ръка от вътрешната страна, пише едно изречението, което много добре ме описва. Много малко хора я забелязват, по- късно ще снимам и ще пусна снимка.

Harum_Scarum
08-01-2010, 10:41
^Наистина ми е интерестно да я видя.. :)

Shiz0
08-01-2010, 10:46
Странно..доколкото знам избягват да правят татуировки по пръстите защото са нетрайни...

foreverr
08-01-2010, 12:05
Mи аз бих си направила и то истинска, но не сега, а след 1-2 години.Искам на дупето нещо мъничко :)

Harum_Scarum
08-01-2010, 12:09
Ще използвам темата за да попитам (Callisto имаше тема за значението на татуировките , но за съжаление не я намирам..)
Какво е значението на ин и ян като татуировка?


П.С. За тези който не знаят какво е ин и ян:
http://log.bg/users_images/3/3853.jpg

mimsssssss
08-01-2010, 12:20
Знам че е символ на зодията рак и в азиатските страни символизира доброто и злото някакви духовни работи бяха...

3oPuTy
08-01-2010, 12:36
Този символ по принцип показва приливането на две противоположности,т.е. достигането на хармония между две противоположности.Ин е тъмната част,която винаги е обърната надолу,а Ян е светлата(бялата) и е обърната нагоре.
А и между другото китайците смятат,че жените имат по-голямо количество Ин елементи,а мъжете - Ян,което според мен е тъпо,защото ние сме по-милички от тях :-D


Оф малко избягах от темата ... Тааа общо взето символизира хармонията.

Harum_Scarum
08-01-2010, 12:45
Благодаря :-) И аз това проетох в уикипедия,но исках да се подсигуря , хихих. :-D

3oPuTy
08-01-2010, 12:47
Ако решиш да си я правиш не забравяй,че бялата част трябва да е насочена нагоре :)

teddyx33
08-01-2010, 16:52
аз искам две малки , едната запълнена звездичка на китката ,а другата на показалеца " shhh" ... :)
,но ще трябва да чакам. Иска ми се с къна да ги направя ама и аз още не съм нясно как .. xD

Shiz0
08-01-2010, 17:04
http://www.youtube.com/results?search_query=how+to+make+henna+tattoo&aq=f

iiordanova
08-02-2010, 11:52
И аз много харесвам татуси. Но още съм малка.. 8-)
Харесвам татуси , които са по-различни. Които отговарят на човека , човека има нещо впредвид като си я направил, а не просто да е направено.
Ето темата на Callisto за татусите - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=347480

Di
08-02-2010, 14:32
Имам няколко,и 2 изтрити.. например на лявата ръка имаХ 2 ноти..на китката имам и др.. :)

heiress
08-02-2010, 19:01
Темата не е ли малко старичка? Има и по- нови теми за татуировки. :)

Harum_Scarum
08-02-2010, 19:36
имам на безимения пръст на лявата ръка от вътрешната страна, пише едно изречението, което много добре ме описва. Много малко хора я забелязват, по- късно ще снимам и ще пусна снимка.

teenems
08-02-2010, 20:23
имам на безимения пръст на лявата ръка от вътрешната страна, пише едно изречението, което много добре ме описва. Много малко хора я забелязват, по- късно ще снимам и ще пусна снимка.

лелее това трябва да се види :shock:

iiordanova
08-11-2010, 17:21
mynichka , пусни снимка..
8-) звучи интересен татус

Ivan4o0o0
08-16-2010, 16:36
Временни - ДА :) По Ме Кефят
Истински - НЕ :? 8)