PDA

View Full Version : Любовта между приятели - възможна или не



йорданка
10-13-2008, 13:53
iskam da spodelq za moqta istoriq i da mi dadete savet haresvam edno mom4e s koeto sme mn dobri priqteli ot godini.Neznam za negovite 4uvstva no men me e strah da spodelq svoite za da ne izgubq priqtelstvoto koeto ima mejdu nas.Mnogo e gadno ponqkoga si mislq 4e i toi izppitva ne6to kam men drug pat nesam sigurna. :lol: :? Dite mi savet.MOLQ!!!!!!!

т.7
krem4et0

balu4ka
10-13-2008, 14:04
Познаа история...искаш ли да ти кажа как протече всичко при мене..еми също изпитвах страх..да му споделя,след като той беше най-добрия ми фр ..и аз бях обуркана колкото тебе..сега сме в ралични училища,той с приятелка а аз сама...от болка.Сама си направи иводите..нищо не съм му споделяла...нищо незнаеше за мойте чувства..занм ще те боли.Но няма смисал ... :? :? :?

trayana
10-13-2008, 14:04
Tova e 8778768756657771ta takava tema!

lady3
10-17-2008, 17:27
mi moqt syvet e da govori6 s nego :) sled kat ste prqteli na bi trqbvalo da se pritesnqva6 :) v nai lo6iq slu4ai prosto prodyljavate po staro mu :)

dddeni
10-17-2008, 21:16
govori s nego moje da otklikne na 4uvstvatat ti a ako ne tove koeto ne ni ubiva ni pravi po silni

housy
10-17-2008, 21:19
Добре бе , помисли малко - като му кажеш има шанс и той да изпитва нещо към тебе , а когато не му кажеш той няма как да разбере и ще стане най-вероятно като в историята на bRutal'zaek ^_____^ .

cinderella_gugutka
10-17-2008, 22:34
пий.една-две.водки.и.му.признай.4увст вата.си :)

KpucuTo0o92
10-17-2008, 23:56
ако му кажеш край с приятелството ви дори да ти каже че ще е както преди няма да е така ти си преценяваш искаш ли да го изгубиш като приятел или не

PePeLePew
10-18-2008, 08:57
ами мисля че любовта м/у приятели е възможна от това може да излезне или най-красивата връзка или да се прецака всичко имаш ли смелостта да се хвърлиш смело в неизвестното или се плашиш от факта че ще загубиш всичко

Lacey_66
10-18-2008, 12:49
Познаа история...искаш ли да ти кажа как протече всичко при мене..еми също изпитвах страх..да му споделя,след като той беше най-добрия ми фр ..и аз бях обуркана колкото тебе..сега сме в ралични училища,той с приятелка а аз сама...от болка.Сама си направи иводите..нищо не съм му споделяла...нищо незнаеше за мойте чувства..занм ще те боли.Но няма смисал ... :? :? :?

:lol: :lol: :lol: Малее и аз съм така в момента :lol: :lol: :lol: :-o :-o :-o :-o много ми е странно :( :( :(

insanity_666
10-18-2008, 13:18
еми, хора, вие най-добре си знаете приятелите и това колко силно ви е приятелството.
аз бях влюбена в най-добрия си приятел и мен ме тормозеха дилемите и смесените сигнали от негова страна. в крайна сметка му казах. той тактично ми обясни, че ме обича само като приятелка и никога не е гледал на мен по друг начин. да, кофти беше. да, 3 дни съм плакала и нямах желание за нищо. около седмица не сме си говорили (но беше през ваканцията), след което му писах за нещо съвсем друго, говорихме си супер приятелски все едно нищо не е станало, видяхме си се и всичко беше наистина както преди, както си бяхме обещали ;)
замислете се - ако си мълчите и криете чувствата си е 100% сигурно, че няма да стане нищо между вас. ако му/й кажете имате поне 50% вероятност да станете една щастлива двойка, нали? :)
ако не отговори на чувствата ви, ок, трудно е в началото, но ако наистина държите един на друг, приятелството ви ще издържи.
по-важното е обаче, ако ви се каже НЕ, поне да опитате да скриете сълзите си. драмите пред него/нея няма да помогнат, а само ще го/я убедят, че е по-добре да седи настрана, за да ви е по-леко на вас. и при никакви обстоятелства не започвайте с увещания от рода "нека опитаме! рискът си е мой. дай ми шанс!" - оттеглете се с достойнство, ако искате наистина да си съхраните отношенията с този човек!
айде успех и дано не ви се налага да си спомняте последните съвети ;)

titinkaa
10-18-2008, 13:20
според мен по-добре недей да си разваляш сегашните отношения с него,по-добре си останете приятели вместо да се опитвате да сте гаджета,с което може да си развалите хубавото приятелство. :)

sa6unta
10-22-2008, 18:51
iskam da spodelq za moqta istoriq i da mi dadete savet haresvam edno mom4e s koeto sme mn dobri priqteli ot godini.Neznam za negovite 4uvstva no men me e strah da spodelq svoite za da ne izgubq priqtelstvoto koeto ima mejdu nas.Mnogo e gadno ponqkoga si mislq 4e i toi izppitva ne6to kam men drug pat nesam sigurna. :lol: :? Dite mi savet.MOLQ!!!!!!!

ами имах такъв случай казах на една приятелка тя поговори с него и тръгнахме 3-4 пъти ходихме последният път беше за 3 седмици скъсахме но нищо не се промени тои е и ше си остане 1 от най-добрите ми фр и аз на него също сиг съм дори днес преди даскало се видяхме сега учим в различни училища но сме приятели! може да пробваш но все пак зависи от момчето не го познавам. УСПЕХ!!! :smt051

Lysit0
10-22-2008, 19:29
Според мен е възможна.

soul1199
10-22-2008, 19:54
mi moqt syvet e da govori6 s nego :) sled kat ste prqteli na bi trqbvalo da se pritesnqva6 :) v nai lo6iq slu4ai prosto prodyljavate po staro mu :)+1 :)

chokolate_girl
10-22-2008, 20:08
всичко е възможно,когато има любов,но ако между вас не се получи,после няма да има приятелството както преди,но без риск не се печели! :) така че пробвай ,а ако не стане...мн му здраве :-D :) :D :)

VVT
10-22-2008, 22:35
Vuzmojna e lubovta mejdu priqteli .... no e mnogo po silna ... moje bi e nai-silnata lubov...az bqh taka... e ne svurshi dobre ... no puk ostana krasiv spomen 8-)

lady94
10-23-2008, 15:57
ХаХ,това все едно аз съм го писала!Само че при мен беше малко по- различно.Харесвах го близо 2 години,в който много ме болеше,защото той знаеше,че го харесвам много,но въпреки това дори не се осмели да ми каже,че няма смисъл или че ме харесва,но според него няма да се получи.В някои дни бях мн щастлива,защото ми обръщаше повечко внимание,в други дори не ме поздравяваше,а в трети се държеше с мен както с всяко друго момиче.При мен проблема беше,че той беше от тези които се свалят на всички момичета и така и не разбрах дали ме е харесвал,въпреки,че мн хора твърдяха,че съм направила грешка,че не съм му казала!И ето ме сега след 2 години и половина,вече живея в Белгия и онзи ден си мисля и осъзнавам защо толкова много съм го харесвала-просто защото до последно ме държеше в неведение дали имаме шанс,но след година и половина започнах да се усещам как почвам да си мисля за него само по навик,защото в продължение на много време не харесвах друг и просто не исках да кажа,че не харесвам никой и несъзнателно по навик е ставало всичко но сега почти успях да го забравя и съм адски влюбена в едно друго момче!


Ако не е сваляч(а ве не е точно сваляч определението,ама в момента не мога да се сетя за друга дума) като при мене следи намеците му,маниерите с който ти говори и може би ще имаш повече късмет сори ако съм ви отегчила с моята история :)

foreverr
10-23-2008, 16:19
Според мен ако поговориш снего има вероятност да развалите приятелството си, защото ако му кажеш, че имаш чувства и той може да го приеме като мн странно за него/ако и той няма чувства сиг така ще го приеме/ ии така може с това да си развалите приятелството!Просто след като му го кажеш може да започнете да се виждате по рядко и така-абе и аз не мога да ти го обясня :?

sarityy
10-25-2008, 20:22
pf mi ako te haresva moje id a trugnete no posle e kofti i povqrvai mi nqa da ste si su6tite priqteli kato predi
a puk ako te otreje smqtaiiii..