PDA

View Full Version : каква е разликата



bonbon4e_to
10-24-2008, 16:25
аз съм девствена.но искам да попитам каква е разликата между скъсан химен и нескъсан...при скъсания дупка ли има кво?
темата не е ебавка,искам да знам как мога да разбера дали е скъсан или не е >?
някой да е светнат по въпроса? :-o

fashion4etyy
10-24-2008, 16:29
:-o :razz:

Yallama
10-24-2008, 16:31
като ти е скъсан химена, ти остава една голяяяяма дупка между краката и когато има вятър ти става хладно

chokolate_girl
10-24-2008, 16:37
nz

glamouros
10-24-2008, 16:40
Хименът е тънка ципа, стесняваща входа на влагалището при девствени момичета и жени. Той е гънка на влагалищната мукоза, която покрива входа на влагалището, без да го затваря напълно. Отделя се от малките лабии. Обикновено има едно отверстие. Различават се повече от 20 форми на химена, но по-често срещаните са :

Hymen annularis - пръстеновиден химен - хименалният отвор е разположен почти централно
Hymen semilunaris - полулунен химен - хименалният отвор лежи по-високо, така че долният ръб на химена е по-високо. Много честа форма.
Hymen falciformis - сърповиден химен - липсва вентралната част на химена, така че хименалното отвърстие има формата на сърп.
Hymen fimbriatus - краищата на химена са назъбени. Тази форма на химена има важно практическо значение, тъй като може да даде повод да се допусне неправилно станала дефлорация
Hymen bifenestratus (septus) - хименът има два отвора, разделени най-често с разположена вертикално преградка
Pешетъчен химен - има множество малки отворчета. Обикновено се налага разсичане на преградата.
Обикновено при първия полов акт хименът се разкъсва до основата на едно или няколко места. Когато хименът е много плътен, той може да затрудни половия акт и при разкъсване да се получи по-силно кръвотечение. Когато е назъбен или широк и ненормално разтеглив, хименът може да не се разкъса при сношението. При първото раждане хименът се разкъсва така, че остават малки остатъци.

:-) :-) :-)

glamouros
10-24-2008, 16:41
като ти е скъсан химена, ти остава една голяяяяма дупка между краката и когато има вятър ти става хладно
задник безподобен ! :-x :-x :-x

bibo
10-24-2008, 16:49
като ти е скъсан химена, ти остава една голяяяяма дупка между краката и когато има вятър ти става хладно
задник безподобен ! :-x :-x :-x

:D :D :D :D

Yallama
10-24-2008, 16:54
като ти е скъсан химена, ти остава една голяяяяма дупка между краката и когато има вятър ти става хладно
задник безподобен ! :-x :-x :-x що ме псуваш бе, ще се оплача на мама и тя ще ти скъса химена !!!!

snejana67
10-24-2008, 17:13
:D :-) :-) :-) :-) :-)

glamouros
10-24-2008, 17:13
като ти е скъсан химена, ти остава една голяяяяма дупка между краката и когато има вятър ти става хладно
задник безподобен ! :-x :-x :-x що ме псуваш бе, ще се оплача на мама и тя ще ти скъса химена !!!!


АГУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУ КОЙ КАКВО ШЕ МИ КЪСА Я Я Я Я :-x :-x :-x ЗЛЕ :shock: :shock:

B3B0K
10-24-2008, 17:18
като ти е скъсан химена, ти остава една голяяяяма дупка между краката и когато има вятър ти става хладно
задник безподобен ! :-x :-x :-x
kak go nasoliiii..............

Jumbie483
10-24-2008, 17:36
аз съм девствена.но искам да попитам каква е разликата между скъсан химен и нескъсан...при скъсания дупка ли има кво?
темата не е ебавка,искам да знам как мога да разбера дали е скъсан или не е >?
някой да е светнат по въпроса? :-o


е ти не знаеш ли дали ти е скъсан или не ? :shock:
е другите ти обясниха, аз искам да те питам на колко години си 8-)

scoobydors
10-24-2008, 17:38
:shock: :shock: :shock:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Просто се чудя как може да има толкова тъпи и прости хора!

thefreak
10-24-2008, 17:53
:shock: :shock: :shock:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Просто се чудя как може да има толкова тъпи и прости хора!
Да бе, гледам те тебе и се чудя същото.

ludisuvurshen
10-24-2008, 17:57
ve4e ne sum devstvena ama kak da razbera :razz:

_eLITO_
10-24-2008, 18:40
Na kolko si godini za boga??!?? :razz:

glamouros
10-24-2008, 18:43
a stiga ve4e

sapa91
10-24-2008, 18:44
като ти е скъсан химена, ти остава една голяяяяма дупка между краката и когато има вятър ти става хладно

:D :D :D +

DevilWish
10-24-2008, 19:07
Бе за каква дупка мечтаеш!?Изобщо няма такива неща.Всичко си е както преди ,нищо не се забелязва ;)

Rofl4e
10-24-2008, 20:26
Химен=девствена ципа(девствена ципа се намира на входа на влагалището когато правиш секс за пръв път тя се разкъсва и вече никога няма да се появи :lol: ) ся стана ли ясно

skuck
10-24-2008, 20:41
Пробвай бе!Ако си вкараш целия среден пръст вътре си с разкъсан химен ако ли не...не си ... баси колко е сложно подяволитеее!