PDA

View Full Version : много съм объркан,даите някъв савет...



ivannnnn
11-04-2008, 11:43
здравеите....моя проблем е 4е съм влубен в можеби наи добрата ми приятелка...незнам какво да правя не искам да я загубя.много хора ми казват 4е и тя има пове4е от приятелиски 4увства към мен.неможе да сме заедно поради ужасно много при4ини...едната от тях е 4е никои не ме разбира си4ки и говорят 4е аз само си правя ташак с нея .ако може така да го кажа аз съм от "пи4овете" много моми4ета ме харесват а тя е от другата страна мен това не ме инт просто хората не мислят 4е може да имам истиснки 4увства към нея....тя се скара с си4ки неини ФР заради мен...и аз вървя на там да се скарам със си4ки....много искам да е до мен дори и като ФР ....просто хората не го разбират....
може да ви се стори много глупав проблем но не е щом става въпрос да избера една пред си4ки други............... :cry:

TupacShakur
11-04-2008, 11:46
здравей
ами ще ти кажа нещо ако държиш на тази твоя приятелка по добре не тръгвай с нея !
може да я обичаш може всичко но недей по простата причина че има голяма вероятност всичко да се преебе да те зареже или ти нея и после да не се погледнете ! Какво предпочиташ да си останете с тея чувства или вече да не се гледате
нз може и да бъркам.....
успех :)

Duckie
11-04-2008, 11:47
Ами незнам какво точно да ти кажа, ако питаш мен кажи й го, но преди това я помоли ако не изпитва същото към теб просто да забрави какво си казал, да не си разваляте приятелството и че ти си и приятел и се държиш добре с нея не само защото я харесваш ами защото ... там ти си знаеш защо ..

HONDA
11-04-2008, 11:47
Не се влияй от хората. А ти мислиш ли, че тя иска да е с теб?

ivannnnn
11-04-2008, 11:48
Не се влияй от хората. А ти мислиш ли, че тя иска да е с теб?


ми да ....

TupacShakur
11-04-2008, 11:49
Ами незнам какво точно да ти кажа, ако питаш мен кажи й го, но преди това я помоли ако не изпитва същото към теб просто да забрави какво си казал, да не си разваляте приятелството и че ти си и приятел и се държиш добре с нея не само защото я харесваш ами защото ... там ти си знаеш защо ..

нз според мене ако той и сподели какво изпитва тя ддз някак си ще се одръпне ли... ще и стане гадно и ще се чувства неловко докато са заедно имайки предвид какви чувства той има към нея
нз.......

TupacShakur
11-04-2008, 11:50
Не се влияй от хората. А ти мислиш ли, че тя иска да е с теб?


ми да ....

прочети хубаво какво съм ти написал :-o

HONDA
11-04-2008, 11:51
Не се влияй от хората. А ти мислиш ли, че тя иска да е с теб?


ми да ....
Тогава действай! Направи нещо, за да я спечелиш. А за хората, ако държиш достатъчно на нея, не трябва да ти пука.

ivannnnn
11-04-2008, 11:52
да разррах те мисля 4е иска да е с мен.и двамата знаем 4е имаме 4увства но си мъл4им и се правим...

TupacShakur
11-04-2008, 11:54
еми тогава разкрийте си чувстата и тва е .......
пък ще видите дали ще се получи
аз ти казах според мене кво е по добре но ако чувстваш че се получи м/у вас действай успех !

HONDA
11-04-2008, 11:56
еми тогава разкрийте си чувстата и тва е .......
пък ще видите дали ще се получи
аз ти казах според мене кво е по добре но ако чувстваш че се получи м/у вас действай успех !
+954 :grin:

kukli4kata001
11-04-2008, 12:51
абе щом я обичаш,кво ти пука какво мислят другите и дали СПОРЕД ТЯХ ще се задържите дълго...ти и тя сте важни,а не това какво другите мислят...кажи й пък каквото стане.КЪСМЕТ! :) :) :)

XiPiXoPiGiRL
11-05-2008, 06:43
Колкото по-смел си, толкова по-добре... Помни това от кака си!! 8)