PDA

View Full Version : K'во става с "нас"



iNl0Ve_wItX_liFe
11-30-2008, 18:15
Запознах се с едно момче с Софиянци.. оказа се, че е бил от моя квартал, но се е преместил и сега живее почти в другия край на София и само Събота и Неделя идва в квартала... та значи видяхме се с него..., беше мн сладичък и добричък и всичко си беше супер. После се запозна с едни приятели и те казаха че е супер печен и тем подобни. Обаче аз не исках да избързвам толкова за да се получи нещо, защото с предишния ни тръгнахме на първата среща и го скъсах на 2рата седмица... не се получаваха нещата.. но т'ва е друг въпрос. И така на пъврите 2 срещи само се гушкахме за чао и такива... писахме си есемеси... и от там се започна... "еми аз немога да изляза сега" "сега съм в нас и немога" ... "да ще излезем" и не ми звънна ... и чак тази седмица (от преди 2) се видяхме и той искаше да сме у тях... отидох.. пушихме наргиле и се целувахме на дивана... и почти не си говорехме... и още докато бях там осъзнах че просто няма за какво да си говорим (или просто ни е по-хубаво да се натискаме.. :X ) ама на мен не ми е достатъчно.. и сега мисля дали му е само за секса или има нещо по-сериозно.. защото той наистина изглежда много свестен... а и един мой приятел каза че и двамата сме много срамежливи... може би някак трябва да разчупим леда... за разговорите... чудя се какви може да са му намеренията към мен и какво да правя в случая... може би освен другото трябва да говоря и с него... пък и можем да се виждаме само почивните дни... дали има и някоя друга незнам ...
Някакви съвети?

jghgh
11-30-2008, 18:20
Свестен и добър момък познавам и аз. И само си се натискаме, защото е хубаво, горе долу си пасваме като желания и т.н., но нямаме нищо общо и няма никаква почва за връзка.

Ако наистина нямате за кво да си говорите, твърде различни сте и нямате нищо общо не знам кви надежди храниш за връзки. Явно ви е приятно и си се целувате и натискате. Е, то пак е връзка, но не такава каквато ти искаш.
Правилно ли съм разбрала?

LiRRRa
11-30-2008, 18:21
Откровено го попитай.Просто му разкрий чувствата и мислите си.Попитай го дирекно при следващата ви целувка "Влюбен ли си в мен ?"...или нещо такова.Спонтаният ти въпрос може да го изненада и ако се замисли - не бързай с преценката, че не те харесва и т.н...Но колкото по-бързо отговори, толкова по-добре. Не се давай така лесно без любов. :)

iNl0Ve_wItX_liFe
11-30-2008, 18:37
еми той ми е казвал, че ме харесва и аз му казах "няма ли за какво да си говорим?" и той ми каза "не е вярно.. има за какво да си говорим" и ми показа,че някви са му подарили няква книжка "sex instructions"(май не се пише така) :?
а иначе като тръгнахме ми каза "искам да ти кажа нещо.. аз много те харесвам"... :lol: ...не вярвам,че някой може да се влюби в друг ако са се виждали 4 пъти... а и той е свестен... само като стане нещо и ме гушка... и как да кажа.. съобразява се с мен. Ама веднъж по телефона ми беше казал "аз съм малко несериозен" :? и се скарахме.. може пък и 2мата да сме някви срамежливи ли ддз ... :lol:

jghgh
11-30-2008, 18:50
М. Нестабилна история.
Скептично гледам на нещата.. но може пък все нещо да излезе.

summer_mo0n
11-30-2008, 18:59
Попитай го и ще разбреш .... но от прочетеното не мисля че иска нещо сериозно щом веднага те кани у тях ... нз мое мнение ....

iNl0Ve_wItX_liFe
11-30-2008, 19:03
а дали по телефона или по скайп ще стане или да чакам до другата събота и да не му пиша през това време? :neutral: ... някой още да каже мнение? :neutral:

MakeMeFeel
12-01-2008, 06:36
Е езика на тялото казва достатъчно 8-) Той не иска нищо сериозно .. Тей че по - добре го зае*и ...

cherinka
12-01-2008, 06:39
Запознах се с едно момче с Софиянци.. оказа се, че е бил от моя квартал, но се е преместил и сега живее почти в другия край на София и само Събота и Неделя идва в квартала...
само до тук го прочетох. :D

баси.. все едно сте от две различни и крайни села в България..... :lol:

kissed_by_rose
12-01-2008, 17:01
недей по скаип или телефон... :? според мен най-добре на живо...

sexa_na_kompleksa
12-01-2008, 17:53
Следващият път като се видите наблегни на разговорите, а не на натискането. Ако наистина нямате толкова общи теми и не се получават нещата - следващия, моля...

ImmortalForever
12-01-2008, 18:29
Разговорите са основата.Представи си го.Строиш къща, ама нямаш основа=> при първо природно явление, тя ще рухне.Режи го този още сега, да не пускаш още ред други теми още...Режи още преди да е просъществувала тфа "НАС", дето май ник'во го няма...

curka87
12-01-2008, 18:36
Разговорите са основата.Представи си го.Строиш къща, ама нямаш основа=> при първо природно явление, тя ще рухне.Режи го този още сега, да не пускаш още ред други теми още...Режи още преди да е просъществувала тфа "НАС", дето май ник'во го няма...

100% ЗА!!

aka6a_vamp
12-01-2008, 18:43
Е езика на тялото казва достатъчно 8-) Той не иска нищо сериозно .. Тей че по - добре го зае*и ...
освен,ако и ти искаш една такава,наенгажираща връзка...само глей,да не хлътнеш :D

jghgh
12-01-2008, 19:23
Разговорите са основата.Представи си го.Строиш къща, ама нямаш основа=> при първо природно явление, тя ще рухне.Режи го този още сега, да не пускаш още ред други теми още...Режи още преди да е просъществувала тфа "НАС", дето май ник'во го няма...
Тва имах предвид и аз.