PDA

View Full Version : luboven proglem



danakis
12-20-2008, 05:34
Zdraveite na vsi4ki:( 4uvstvam se ujasno i mi se iska6e da spodelq s nqkoi kakvo mi e:( nadqvam se da me razberete. Proglema e 4e vse o6te sam vluben v biv6ata mi priqtelka. S neq sme razdeleni ot 4 meseca, no vse o6te q obi4am adski mn q obi4kam i nz kakvo da pravq tq sega e s dr mom4e i mn go obi4a. tajno mi e 4e s neq nito se vijdame nito moje da si govorim po telefona. Sled kato se razdelihme s neq ujasno mn se skarahme i tq ne mi govori:( Rabotata e tam 4e tq e ot romski proizhod i pri neq ne6tata sa mn slojni. Az nz kakvo da pravq we4e obi4am q do poluda :( nemoga da spra da mislq za nqe nujdaq se ot neq:( opitah se da q zabravq no nemoga. 4uvstvam se yjasno:(

nymphadora
12-20-2008, 05:40
Абе,даже сайта е тийнпроБлем,а не тийнпроГлем :D

По темата-опитай се първо да се сдобриш с нея и в началото почнете като приятели.После-накъдето ви отвее вятъра :D

danakis
12-20-2008, 05:53
tova 6te e mn mn trudno:( onova mom4e me nenavijda i razbere li 4e sme se vidqli ili 4e sme si govorili po telefona 6te otka4i:( a pak neq e mn strah az da ne i narpavq proglem ako i se oabdq. tq neprekasnato e s onova mom4e i nz................ ujasno e:( nz 4ove4e nz kak da postapq i kakvo da napravq ve4e

F_CK_all_I_need_is_U
12-20-2008, 06:20
proGlem :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

pandelka
12-20-2008, 06:51
Ми ...потърси я и се опитай да станете поне близки като приятели ... :) .

sladka__droga
12-20-2008, 07:11
Според мен ... трябва да си купиш правописен речник ;).

Иначе по темата:Както ти казаха другите-опитай се да се сприятелите,ако не стане ще ти се наложи да го преживееш.

mynichka
12-20-2008, 07:32
Старата любов ръжда не хваща...
според мен това не е напълно вярно !!

curka87
12-20-2008, 08:02
Ами опитай се да намериш начин да говориш с нея без да й създаваш проблеми с приятеля й. Кажи й, че поне искаш да сте приятели (като начало). Ако те отреже.....продължаваш напред..няма какво да направиш. Ако пък и тя иска да е с теб - все ще намерите начин...без значение дали е от ромски произход или от какъвто и да е друг. Аз вярвам, че при чувствата расата и цвета нямат значение.

UFOs
12-20-2008, 08:33
Старата любов ръжда не хваща...
според мен това не е напълно вярно !!

Баш си е така!Това,че любовта ръжда не хваща е вярно.

danakis
12-20-2008, 09:07
opitaite da ste priqteli xm da opitvam no tova nestava taka lesno..... i da q zabravq? nemoga nerazbriate li 4e az davam jivota si za neq. tq zna4i vsi4ko za men tq e moqta lubov , az dori bqh gotov da i predloja brak nastina lud sam po neq. nz kakvo da pravq i kak da jiveq s tazi lubov. Samo znam 4e se izma4vam vseki boji den

HONDA
12-20-2008, 09:18
Айде ти пък луд ли си бе?! Ромски произход... Кажи си, че е циганка...
По темата... Банално, но вярно - времето лекува.

scoobydors
12-20-2008, 09:52
Айде ти пък луд ли си бе?! Ромски произход... Кажи си, че е циганка...
По темата... Банално, но вярно - времето лекува.

Съгласна! :)

jghgh
12-20-2008, 10:23
Старата любов ръжда не хваща...
според мен това не е напълно вярно !!
Не само че не е напълно вярно, ами по-скоро изобщо не е вярно!
Kой тъп пубер я е измислил тая "мъдрост"? Аз вярвам само на Аристотел и колегите му! (сериозно)
Любовта хваща ръжда и то каква, каквааааа.... :razz:
Tрябва да си баси заблудения да не спираш да харесваш някого с години, или още по-зле - да си забравил някого, ама някой ден случайно като го видиш - айде пааaк..
Tихичко просто!


Авторе, след като не си желан и не те обича няма смисъл да се опитваш пак да се съберете. :? Обикновено края значи край.
По-добре просто се сдобри с нея, някой път я извикай колкото и да ти отказва да поговорите за 5 минути и й кажи, че искаш поне да сте в добри отношения... :/

NaNa_SladuRana
12-20-2008, 11:48
много рядка да има мнение на jghgh и да не го копирам :)

kobrichka
12-20-2008, 12:26
Айде ти пък луд ли си бе?! Ромски произход... Кажи си, че е циганка...
По темата... Банално, но вярно - времето лекува.

Напълно съгласна.
Щом не може да се сближите,като приятели най-добре я остави да си живее живота и не и създаваи проблеми.

NaNa_SladuRana
12-20-2008, 12:33
а аз имам проглем с правописа :lol:

InVic7us
12-20-2008, 15:06
е ако не друго, поне се радвай, че тя е щастлива :)