PDA

View Full Version : Искам любовта му..



n0va_s1m_tYk
01-01-2009, 20:07
Знам, че вие едва ли бихте могли да ми помогнете, но просто не знам какво мога да направя и имам нужда от съвети.. Влюбена съм в едно момче... Ухххх защо точно в него?!? Толкова други дават какво ли не и с месеци все още ми се молят да излеза с тях, но аз не искам никой друг... :-k Работата е там, че бях с него за една вечер, с надеждата, че след тази вечер, нещата ще потръгнат по- добре, но не.. Отива от зле на по- зле... :cry: :cry: Аз ли бъркам нещо, не знам, но искам да успея да го спечеля и от все сърце ви се моля да ми дадете някакъв съвет... Вчера, когато за последно говорих с него, ми каза, че ще си останем приятели.. Ако искам пак ще се "виждаме", но не и повече, а аз му отказах... Аз искам да го спечеля.. :cry:

yahhooo
01-01-2009, 20:12
Дата, час и място

sLadkaTa_LoRi
01-01-2009, 20:13
Ти искаш да го спечелиш.. но проблема е дали той иска това, а до колкото разбрах от темата ти.. явно иска да сте си само приятели.
Мисля, че по скоро това между вас си е било за едната вечер и явно нищо по сериозно няма да получиш от него!

n0va_s1m_tYk
01-01-2009, 20:18
Дата, час и място
Да не обърка темите?

sLadkaTa_LoRi, ако беше на мое място би ли се отказала така лесно?! Мен ми е ясно, че това е било само една вечер, но просто не желая да се предам... Имам чувства!

CryForMe
01-01-2009, 20:26
имаш чувства ама той явно няма ... особено след като си спала с него и въпреки тва ти е казал, че си оставате ПРИЯТЕЛИ ... според мен тая любов е загубена кауза... :(

sLadkaTa_LoRi
01-01-2009, 20:30
Виж любовта е истинска, когато е споделена.
Явно твойта любов няма и да се сподели.. това е самата истина. И дали бих се отказала на твое място.. имам достатачно достойнство, за да тичам по момче, което вече е било пределно ясно с мен.
Трябва и ти да се откажеш от тази загубена кауза (цитирам ^), освен ако не предпочиташ да се унижаваш..

beachy_bunny
01-01-2009, 20:39
хм ... той не иска да си приятелката му която ще чука когато гаджето му я боли глава ... а ти не искаш да си на повикване нали ... Бях така ... " не искам сериозна връзка " това му бяха думите... " а извиняам са какво икаш да ма чукаш когато ти решиш ем сори мили ама на 27 километра от тука е кръговото .. 15 лева е целия пакет на една курва ... пътяяя ... " заеби го ... аз това напраих ... ако само ше те чука по-добре му зимай пари ...

myNameIsImmortal
01-01-2009, 20:45
наистина е гадно когато човека с който искаш да си иска да сте само "приятели".. дори сега момичето в което съм влюбен иска за момента да сме само приятели и по-нататък може нещо да се промени.. а не искам да е по-нататък, но нали знаете всеки иска нещо, но невинаги го получава.. :(

beachy_bunny
01-01-2009, 20:49
наистина е гадно когато човека с който искаш да си иска да сте само "приятели".. дори сега момичето в което съм влюбен иска за момента да сме само приятели и по-нататък може нещо да се промени.. а не искам да е по-нататък, но нали знаете всеки иска нещо, но невинаги го получава.. :(
ще се промени когато нейния плейбой я изчука и я остави ... сори ама това е истината ... по-нататък ... само празни приказки говори ...

Whyniser
01-01-2009, 20:53
Да,живота е гаден.Ти си тъпа,че си му пуснала и сега си го заобичала.А на човека гледа следващата си жетрва.Оправай се ние нищо не можем да направим.Всичко е в главата ти.Не ти е само за равновесие.

n0va_s1m_tYk
01-01-2009, 20:56
При мен по принцип все така се получава... Не оставам без момчета, които ме свалят и ме канят по кафета, а точно тези, в които се влюбвам, не проявяват интерес.. Прави сте, че не си струва да се унижавам, да му се моля! Но ми е трудно.. Казвам си няма да го търся повече, а в следващия момент вече му пиша СМС.. :-k Ужасно тъжно ми е, защото наистина изпитвам нещо... :-k :-k

NightFairy
01-01-2009, 20:59
хм ... той не иска да си приятелката му която ще чука когато гаджето му я боли глава ... а ти не искаш да си на повикване нали ... Бях така ... " не искам сериозна връзка " това му бяха думите... " а извиняам са какво икаш да ма чукаш когато ти решиш ем сори мили ама на 27 километра от тука е кръговото .. 15 лева е целия пакет на една к***а ... пътяяя ... " заеби го ... аз това напраих ... ако само ше те чука по-добре му зимай пари ...

Напълно съгласна...въобще не се занимавай с такива. Само ще те боли повече ако се задълбочат нещата (ако излезете още няколко пъти). Като не се виждате и не се чувате ще почне да ти се избива от главата. От личен опит...по-добре го зае*и още сега...после е по-гадно...

naia
01-01-2009, 21:01
откажи се, ще го имаш само като приятел казвам го от личен опит

Lysit0
01-02-2009, 07:00
По-добре не упорствай щом той не иска да сте повече от приятели.Все пак надали искаш да загубиш приятел....и това,че ти искаш не значи ,че ще стане.Наложи си да не мислиш по-този начин,а просто да ти е само като приятел,защото така само ти ще се нараняваш.

key_of_hell
01-02-2009, 07:12
Obiknoveno jenite imat edin osnoven problem s liubovta, te ne obi4at a iskat na vsqka cena da pritejavat! Mn e grozno! Az samata sum izpadala v takiva krainosti i moga da ti kaja, 4e nakraq pak si ostanah sama, samo 4e unizena do bezumie, taka 4e zapazi si dostoinstvoto i ne goni zagubeni kauzi samo zaradi jenski fanatizum.

PreciousDiamond
01-02-2009, 09:08
Да,живота е гаден.Ти си тъпа,че си му пуснала и сега си го заобичала.А на човека гледа следващата си жетрва.Оправай се ние нищо не можем да направим.Всичко е в главата ти.Не ти е само за равновесие.

+1 :?

mynichka
01-02-2009, 10:02
Вярно е ..имаш чувства и неможеш да се откажеш от него, но погледни реалното- той не иска да има нищо повече с теб освен приятелство, ти пък от своя страна искаш да си с него, защото си влюбена ...но колкото и да се опитваш и да се стараеш ти неможеш да промениш неговите чувства ..

Remini
01-02-2009, 10:07
Никакъв шанс 8)