PDA

View Full Version : Играе ли си с мен....?



cveteto64
03-03-2009, 07:13
Има едно момче с което ходих преди около месец, но заради бившата му скасъхме тогава мислех, че нямам чувства към него и за това направих тази крачка.Проблема е там , че след като скъсахме той се върна при бившата си (с която са заедно от почти 2 години (като всяка седмица са разделени уж наистина и повече никога няма да се съберат)).Така и стана предната седмицата отнова се скараха и скъсаха той ми се обади и искаше да поговорим.Отидох у тях говорихме и от тогава всеки път когато бях с него започна да ме целува. Започна да ми обръща много повече внимание, по цял ден бяхме заедно и аз започнах да изпитвам нещо.И така всичко беше хубаво до преди два дни, той спря да ми се обажда дори не си вдигаше телефона и вчера разбрах защо.....той отново се бе върнал при нея.....Стана ми много гадно като ги видях да се целуват и прегръщат, защото знам, че след няколко дни той ще е наранен заради нея (тя наистина знае как да му "влезе под кожата") и пак ще ме потърси(не за първи път), но не искам аз да страдам заради него.....
Искам само да ви попитам според вас той играе ли си с мен по този начин иска да я накара да ревнува и да се съберат за моя сметка или той има чувства към мен, но тя му пречи да ги изрази....

valdesbg
03-03-2009, 07:18
Не, той няма чувтсва към теб, ти му вдугаш рейтинга пред неговата мома. И да играе си с теб, само за да дразни неговата. КАзвам ти го като момче, минало през този период.

angelcheeee_93
03-03-2009, 07:24
да,според мен си играе с теб и те търси само тогава ,когато остане сам,когато с приятелката му скъсат и търси утеха или губене на времето с теб.Не му позволявай да си играе с чувствата ти,нека си иде веднъж завинаги при приятелката си и повече да не те търсят.

ninjadorf
03-03-2009, 09:05
тя му е слабост.. и я обича.. ти си просто.. за да му запълваш времето и да си искарва яда.. особено ако и тя се забива с някой през това време.. тъй че.. бягай надалече при някой необвързан !?

Fortuna
03-03-2009, 09:08
Izpolzva te za da si vdiga akciite ti si mu ute6itelnata nagrada

LovelyGirl
03-03-2009, 09:10
2 години нямак как да се загърбят толкова лесно.Те ще се сабират и разделят постоянно,това мисля,че и сама можеш да го разбереш.
Според мен трябва да се отдръпнеш докато е време,преди чувствата ти да са станали още по-силни.

LittlePrincess
03-03-2009, 09:10
Да, играе си с теб.

xplay
03-03-2009, 09:11
Бягай далеко от тоя :wink: Не заслужава вниманието ти и прави всичко това за да не остане на сухо, и ако пташ мен не обича нито едната от вас.

Jumbie483
03-03-2009, 09:17
в неговите ръци, ти си стръвта, другата е уловът
махай се от тоя

blackvelvet
03-03-2009, 09:37
Не, той няма чувтсва към теб, ти му вдугаш рейтинга пред неговата мома. И да играе си с теб, само за да дразни неговата. КАзвам ти го като момче, минало през този период.

И аз мисля така :-D

vesSynkaa
03-03-2009, 09:43
да,според мен си играе с теб и те търси само тогава ,когато остане сам,когато с приятелката му скъсат и търси утеха или губене на времето с теб.Не му позволявай да си играе с чувствата ти,нека си иде веднъж завинаги при приятелката си и повече да не те търсят.

+1

sa6eto
03-03-2009, 09:44
за съжаление си играе с теб.. мисля че трябва да спреш да му обръщаш внимание.. съжалявам знам че е гадно :(

mickelangelo
03-03-2009, 09:44
ммм според мен .. 2 години са много ... той не си играе с теб .. той просто не знае какво иска .. което е почти същото ... просто поговори с него и изяснете нещата постави ясни граници ... ако отново се случи нещо такова .. просто повече не се занимавай с него .. ще страдаш повече ... и все пак твоя работа си е ... така разсъждавам аз ;)

Bellatrix
03-03-2009, 09:48
тя му е слабост.. и я обича.. ти си просто.. за да му запълваш времето и да си искарва яда.. особено ако и тя се забива с някой през това време.. тъй че.. бягай надалече при някой необвързан !?
Съгласна. Намери някой необвързан, който е наясно със себе си. А и след 2 годишна връзка е по-добре онова момче да постои малко сам.

Presley
03-03-2009, 10:19
Просто не му пука эа теб.Ти имаш чувства,но той не.Може и пак да те потърси,но дали ще има успех - эависи от теб.Ако ти харесва да си реэервата,с която драэни мацката си продължавай,ако не ти харесва - не му се връэвай повече.

cinderella_gugutka
03-03-2009, 10:20
остави го...имай поне малко достойнство

evelinka1122
03-03-2009, 10:42
не.. това не е любов...
да.. той си играе с теб...

Milaaaa
03-03-2009, 10:53
cveteto64, момчето се опитва да я забрави чрез теб. Не мисля, чe cu играе с чувствата ти, нито че иска да я накара да ревнува, просто се oпитва сам на себе си да помогне като се разнообрази.
За него ти си втората...Eвентуално, ако му дойде акъла и спре да се занимава с оная, ти ще си на дневен ред, но може сaма да прецениш доколко постоянен ще е щом не знае какво иска...

sexa_na_kompleksa
03-03-2009, 10:58
Заеби го...

vlubeno_momi4e***
03-03-2009, 13:20
Не, той няма чувтсва към теб, ти му вдугаш рейтинга пред неговата мома. И да играе си с теб, само за да дразни неговата. КАзвам ти го като момче, минало през този период.

+

myNameIsImmortal
03-03-2009, 13:32
Имаш моето позитивно ДА

malka_sladkka
03-03-2009, 13:54
Определено само си ихрае с теб не ти трябва според мен :)