PDA

View Full Version : твърде голям...



roline
03-22-2009, 15:19
здравейте :) преди няколко дена с гаджето ми най на края се решихме да правим секс обаче на края се оказа че му е много дебел и не може да ми влезе [аз съм девствена] тъй като ми стана доста неудобно му казах че не е дошъл момента и не знам как да му обесня че не ми влиза... искам да ви помоля ако можете да ми дадете някакъв съвет как да влезе по лесно [някаква поза или нещо друго] тъй като съм наистина много объркана и смутена :oops:

Sebastianek
03-22-2009, 15:21
намажи го с вазелин

LovelyGirl
03-22-2009, 15:38
По-дълга любовна игра,лубрикант,друга поза (например ти си легнала странично на леглото,от кръста на долу тялото ти е извън леглото,а той пред теб..дано си ме разбрала).

radinaaa
03-22-2009, 15:57
отпусни се :) Лубрикант..

InDo
03-22-2009, 16:26
По-дълга любовна игра,лубрикант,друга поза (например ти си легнала странично на леглото,от кръста на долу тялото ти е извън леглото,а той пред теб..дано си ме разбрала).

+1

egois74e
03-22-2009, 17:40
ot pritesnenieto si e...trqbva da si otpusnata i da ne si stqga6 vag. musukuli....no e vyzmojno naistina da mu e po debel otkolkto moje6 da poeme6...emii nZ i as to4no ako toi e navit moje da po4nete parvo s oralna dokato se otpusne6 :wink:

NeSumJenaTi
03-22-2009, 17:59
здравейте :) преди няколко дена с гаджето ми най на края се решихме да правим секс обаче на края се оказа че му е много дебел и не може да ми влезе [аз съм девствена] тъй като ми стана доста неудобно му казах че не е дошъл момента и не знам как да му обесня че не ми влиза... искам да ви помоля ако можете да ми дадете някакъв съвет как да влезе по лесно [някаква поза или нещо друго] тъй като съм наистина много объркана и смутена :oops:



защо трябва да му обясняваш , че не може да му влезе при положение , че той е наясно ? ? ? Повечко любовна игра , за да си по-добре овлажнена и в краен случай лубрикант

t1n4e7o
03-22-2009, 18:01
да пробва да те отвори с пръст :)

pam1
03-22-2009, 18:07
той не се ли осеща че не влиза че ти да му казваш :?

sexita
03-22-2009, 18:15
Знам какво ти е и особено ако си девствена е още по-неприятно сигурно. Как се овлажняваш...притеснена ли се чувстваш и ползвахте ли някакъв лубрикант?

Lyubeto
03-22-2009, 18:17
Иууууууууу това е най - гадното да те отворят с пръст . Само като си го помисля и ми става отвратително .
По темата - щом си девствена е нормално да не стане от първия път . Ако не си добре овлажнена го накарай или той да се погрижи или използвайте лубрикант . Според мен мисионерската поза е най - подходяща специално при пърия път .

rusova
03-22-2009, 18:18
здравейте :) преди няколко дена с гаджето ми най на края се решихме да правим секс обаче на края се оказа че му е много дебел и не може да ми влезе [аз съм девствена] тъй като ми стана доста неудобно му казах че не е дошъл момента и не знам как да му обесня че не ми влиза... искам да ви помоля ако можете да ми дадете някакъв съвет как да влезе по лесно [някаква поза или нещо друго] тъй като съм наистина много объркана и смутена :oops:



защо трябва да му обясняваш , че не може да му влезе при положение , че той е наясно ? ? ? Повечко любовна игра , за да си по-добре овлажнена и в краен случай лубрикант

xa da da i az tova se za4udih

rusova
03-22-2009, 18:18
здравейте :) преди няколко дена с гаджето ми най на края се решихме да правим секс обаче на края се оказа че му е много дебел и не може да ми влезе [аз съм девствена] тъй като ми стана доста неудобно му казах че не е дошъл момента и не знам как да му обесня че не ми влиза... искам да ви помоля ако можете да ми дадете някакъв съвет как да влезе по лесно [някаква поза или нещо друго] тъй като съм наистина много объркана и смутена :oops:



защо трябва да му обясняваш , че не може да му влезе при положение , че той е наясно ? ? ? Повечко любовна игра , за да си по-добре овлажнена и в краен случай лубрикант

xa da da i az tova se za4udih

gLoRiToO
03-22-2009, 18:43
Лубрикант,любовна игра,отпусни се и всичко ще си дойде по местата \:D/

pavelvasilev
03-22-2009, 18:55
здравейте :) искам да ви помоля ако можете да ми дадете някакъв съвет как да влезе по лесно [някаква поза или нещо друго] тъй като съм наистина много объркана и смутена :oops:

Здравей,както те посъветваха и другите използвай лубрикант има ги в презервативи SPORTEX,относно позата най-лесното влизане става като ти си легнала по гръб и си сложиш възглавница под задните части така приятелят ти ще влезе най-лесно в теб,успех от опит ти го казвам!

kris4ann
03-22-2009, 19:15
лубрикант :grin:

Rofl4e
03-22-2009, 19:30
използваите повече лубрикант и да не възбуди момчето максимално.. ;)

BaiToq
03-23-2009, 05:44
здравейте :) преди няколко дена с гаджето ми най на края се решихме да правим секс обаче на края се оказа че му е много дебел и не може да ми влезе [аз съм девствена] тъй като ми стана доста неудобно му казах че не е дошъл момента и не знам как да му обесня че не ми влиза... искам да ви помоля ако можете да ми дадете някакъв съвет как да влезе по лесно [някаква поза или нещо друго] тъй като съм наистина много объркана и смутена :oops:
Ама той беше ли там??? :lol:

GregoryHouse
03-23-2009, 05:47
Да го изпили...боже...докъде я докарахме...