PDA

View Full Version : харесвам момче,но една приятелка ходи с него :(



elki4ka
04-09-2009, 09:07
преди около 1-2 месеца започнах да харесвам едно момче..с него се познаваме още от преди,понеже бяхме в едно даскаЛо.онзи ден излизах с една моя приятелка и тя доведе едно момиче от неиния клас.оказа се че това момиче е трагнало с момчето което харесвам :( :( стана ми мн гадно,но нищо не казах.аз дори не им бях казала че го харесвам.наистина радвам се за тях.мн са сладки 2мата,обаче момичето което ходи с НЕГо постоянно иска да излизаме заедно и ми става някво такова гадно като ги гледам заедно..кажете според вас да кажа ли на момичето че харесвам приятеля и..за да разбере че не ми е мн.удобно да излизам с тях///

Hilary_
04-09-2009, 09:10
Като гледам не искаш да се бориш за момчето и си приела това което е сега за това просто и кажи че искаш да излизате "по женски" и готово... 8)

BlueDream16
04-09-2009, 09:10
Аз на твое място бих излизала с тях,но доста по-рядко и не бих и казвала,че го харесвам.Не знам както си прецениш .. :(

myNameIsImmortal
04-09-2009, 09:11
Кажи й!
Недей да се самоизмъчваш..
Това е най-добото решение. Кажи й че нали го харесваш, и когато излизаш с тях ти е неудобно, а не искаш да си измисляш някакви причини поради които не можеш да излизаш и да я лъжеш. :)

kobrichka
04-09-2009, 15:23
Зависи от това какви отношенйя имаш с това момиче.
Според мен е не е много удачно да и казваш. Едва ли би се почувствала добре да го чуе.Това е ако сте просто добри познати.
Ако обаче момичето ти е добра приятелка и кажи, приятелка би те разбрала и не би ти причинявала това да те кара да излизаш с тях.

fluffka1
04-09-2009, 16:13
Кажи й!
Недей да се самоизмъчваш..
Това е най-добото решение. Кажи й че нали го харесваш, и когато излизаш с тях ти е неудобно, а не искаш да си измисляш някакви причини поради които не можеш да излизаш и да я лъжеш. :)
съгласна, ако то е приятелка ще те разбере! ;)

HipHopBlond
04-09-2009, 16:21
Прережи си вените :)

GbSy
04-09-2009, 17:36
Сподели с нея, ако ти е истинска приятелка ще те разбере...

Take_That
04-09-2009, 17:38
Кажи й!
Недей да се самоизмъчваш..
Това е най-добото решение. Кажи й че нали го харесваш, и когато излизаш с тях ти е неудобно, а не искаш да си измисляш някакви причини поради които не можеш да излизаш и да я лъжеш. :)
съгласна, ако то е приятелка ще те разбере! ;)

Подкрепям с две ръце

soul1199
04-09-2009, 17:54
аз,ако съм на твое място,бих се борила за това момче и на пук бих излизала с тях за да го опозная още по-добре! :grin:

ivcheto0o
04-09-2009, 17:56
като е зает ще са освободи 8-) 8-) 8-) бори се за това което искаш ....

valdesbg
04-09-2009, 20:26
Абе умирате да разваляте връзки, щото не знаете какво искате...

TheNewReligion
04-09-2009, 20:28
Не и казвай. Просто й кажи, че не искаш да излизаш с тях. :-)

GossipGirl89
04-09-2009, 20:37
Абе хора вие сте много странни... :shock:
Значи като някоя кифла напише, че се сваля с гаджето на най-добрата си приятелка или изобщо с момче, което е заето всички почвате да я плювате защо се меша в чуждите отношения, няма ли съвест да разваля връзки, един ден щяло и на нея да й се случи щото всичко се връщало... А сега тука укоражавате момичето да се бори за момче, което вече е заето, че даже ходи с нейна приятелка... :shock: То е хубаво да се бориш за това, което искаш ама в случая щом приятелката й и момчето имат връзка не мисля, че най-удачното решение би било да се бори за него... А пък и по думите й си правя изводи, че тя самата няма желание да се намесва в отношенията им, а иска да се отдръпне...
Авторке, ако прецениш, че това да кажеш на приятелката си, че харесваш гаджето й, няма да навреди на отношенията ви - тогава давай! Но ако мислиш, че ще си развалите приятелството - тогава по-добре недей. Аз на твое място бих си измисляла тъпи оправдания. Знам, че не е много редно, но бих избрала това пред това да си развалим напълно отношенията...

Lyubeto
04-09-2009, 22:10
Леле , някои сте много тъпи честно . Как ще каже на приятелката си ,че харесва гаджето й . Все едно някоя от приятелките ми да ми каже ,че харесва моя . Ебати простотията . По - добре си замълчи и бъди приятелка и на двамата . За какво ще й казваш???Тя ще се почувства супер тъпо, както и ти , а после и приятеля й като разбере .

MP
04-10-2009, 16:01
Изчакай го да се освободи,иначе си преебана отсвякъде :-o

mArMaLaDkA
04-10-2009, 16:47
Отказваш да излизаш с тях,намираш си нов обект и нещата ще се оправят.

teenems
04-10-2009, 17:58
заеби .. може да се разсърди и да отбягва да излизате заедно (смисъл ти,той и тя ) избора е твой :)

heroine
04-10-2009, 18:11
мн пъти ми се е случвало
и хич не ми дреме, че е зает както и на него