PDA

View Full Version : върховната глупост



kristito3
05-02-2009, 19:07
1 месец илизам с момче. вчера беше на моя рд и всичко беше уникално. имаше бавни танци... :-) :-) и всичко беше нормално с него :-) после вечерта ми писа смс и днес си писахме в един сайт ( за вчера и постоянно ми пуска комплименти... ) и сега 6 часа по-късно ми пише в смс " k1same!" като га прочетох щях да падна.......такова нещо и през ум не ми е минавало......нито съм го засягала, нито съм флиртувала с друг абсолютно нищо.....просто не знам какво да кажа. това ми е като гръм от ясно небе ( и разбира се остава за тези 6 часа да е намерил някоя смотана...да не продължавам) писах му защо не ме е извикал да излезем и да ми го каже в очите а не в един глупав смс... и той нищо не отговаря. сега съм толкова ядосана и си викам колко съм глупава да му вярвам на комлиментите му и всичко останало...как може нещо толкова хубаво да завършва така??? поне да ми каже причината ама и това не прави... ВЕЧЕ ВСИЧКО Е ЯСНО ХОРА! --> не го е писал той :grin: :grin: :grin: :grin:

yahhooo
05-02-2009, 19:09
ама вие сте и ходили ли?

got2Bthe1
05-02-2009, 19:11
Че той не обясни ли поне защо...тъпо е че го е направил с смс...

Между другото ако си получила само 1 смс от него и нямаш връзка сега има възможност някой да си е направил гаден бъзик....

kristito3
05-02-2009, 19:12
да толкова ли нереално изглежда :( :( :( всичко явно е една лъжа за любовта :( :( :( :( :( :(

kristito3
05-02-2009, 19:14
имам връзка с него от месец сме заедно

music0is0my0life
05-02-2009, 19:16
не се отчаиваи нито е първия нито е последния :) момчета под път и над път ... а за този индивид мога да кажа само кажи му момче и го остави :-D

exelek3k
05-02-2009, 19:16
Спокойно е ко са притесняваш, ся за 1 смс ли си? Ко ти пука...

kristito3
05-02-2009, 19:16
и за бъзик си мисля ама ме съмнява...не ми се вярва ( е може някой да му е взел тела) ама не знам :( :(

tuzaro
05-02-2009, 19:17
виж ся, гледам че си от Пловдив, ако си хубава пиши, ше си намериш гадже и може да бием бившия 8)

kristito3
05-02-2009, 19:21
виж ся, гледам че си от Пловдив, ако си хубава пиши, ше си намериш гадже и може да бием бившия 8) :-D :-D мерси, че поне отпускаш обстановката

tuzaro
05-02-2009, 19:23
виж ся, гледам че си от Пловдив, ако си хубава пиши, ше си намериш гадже и може да бием бившия 8) :-D :-D мерси, че поне отпускаш обстановкатама аз ти говора сериозни работи, не съм голем красавец ама ставам 8-)

Shelcha
05-02-2009, 19:23
несериозна работа (:

got2Bthe1
05-02-2009, 19:23
и за бъзик си мисля ама ме съмнява...не ми се вярва ( е може някой да му е взел тела) ама не знам :( :(

Тва ми звучи вероятно щом след това даже не е обяснил....пиши като разбереш :) и не се отчайвай задниците могат да го духат намери си някой свестен....

kristito3
05-02-2009, 19:30
и за бъзик си мисля ама ме съмнява...не ми се вярва ( е може някой да му е взел тела) ама не знам :( :(

Тва ми звучи вероятно щом след това даже не е обяснил....пиши като разбереш :) и не се отчайвай задниците могат да го духат намери си някой свестен....
абе има нещо такова (сещам се за брачедка му дето е лигава и оня ден за щяло и нещяло му се сърди тя е на 13 май и днес има имен ден. той може да е ходил. ама то е от 16 часа а смс-а беше в 21 - твърде късно...но пък ако са сотанали там (той ми казва че е много нахална така че има 1 възможност за това... :( :(

Take_That
05-02-2009, 19:53
Няма смисъл да си го слагаш на сърцето, тоя не става (само по начина, по който ти е казал, че се раздделяте и е ясно като бял ден, че момчето не струва и 5 пари) Не търси причината, поради която е взел това решение, горе главата и продължи напред :) Мухльо!

kristito3
05-02-2009, 19:53
хора малко поне ме поотпускате така :) :) вече не съм толкова раздразнена и ядосана :)

tuzaro
05-02-2009, 19:55
чакам си снимката

kristito3
05-02-2009, 19:59
Няма смисъл да си го слагаш на сърцето, тоя не става (само по начина, по който ти е казал, че се раздделяте и е ясно като бял ден, че момчето не струва и 5 пари) Не търси причината, поради която е взел това решение, горе главата и продължи напред :) Мухльо! точно това ме учудва в него той не е такъв. сериозен човек е (или може бе прекалено ми е завъртял главата :( :( за да мисля така)

TheBeliever
05-02-2009, 20:04
А защо не се спрете с това "писане" и не му звъннеш?

beb4yy
05-02-2009, 20:08
несериозна работа (: бих казала доста :)

tuzaro
05-02-2009, 20:10
с риск да ме нападнете, ще кажа че и аз не обяснявам що зарязвам някое момиче и съм го правил доста пъти с смс 8-)

aka6a_vamp
05-02-2009, 20:14
Аз пък имам опасения,че е педерас с фиешън прическа,щом ти е написал " k1same!"...недей да храниш надежди,че е ебавка тва,щото не ми се вярва...

TheBeliever
05-02-2009, 20:16
с риск да ме нападнете, ще кажа че и аз не обяснявам що зарязвам някое момиче и съм го правил доста пъти с смс 8-)

И кво много ли си готин?


От кога е модерно момчетата да се държат като страхливци?

kristito3
05-02-2009, 20:16
А защо не се спрете с това "писане" и не му звъннеш?
а защо пък да му звъня. той трябваше да ми звънне и да ми каже всичко това, а не чрез тъп смс :( :( :( писах му не ми отговори...

tuzaro
05-02-2009, 20:18
с риск да ме нападнете, ще кажа че и аз не обяснявам що зарязвам някое момиче и съм го правил доста пъти с смс 8-)

И кво много ли си готин?


От кога е модерно момчетата да се държат като страхливци?да много съм готин, проблем ли нещо?

TheBeliever
05-02-2009, 20:20
А защо не се спрете с това "писане" и не му звъннеш?
а защо пък да му звъня. той трябваше да ми звънне и да ми каже всичко това, а не чрез тъп смс :( :( :( писах му не ми отговори...

Това само показва колко си заинтересована. Ако наистина искаше да знаеш причината за "късането" нямаше да казваш "А защо пък да му звъня". Явно колкото на него му се е занимавало да напише причината, толкова и на теб ти се занимава да я разбереш.
Но, разбира се, винаги е по-лесно да се жалваме по форуми, отколкото да проведем разговор с човека, отговорен за проблема.

krasitoOoO
05-02-2009, 20:34
абе кфо се занимаваш? Тоя явно нищо неразбира.. :-D

Take_That
05-02-2009, 21:14
Няма смисъл да си го слагаш на сърцето, тоя не става (само по начина, по който ти е казал, че се раздделяте и е ясно като бял ден, че момчето не струва и 5 пари) Не търси причината, поради която е взел това решение, горе главата и продължи напред :) Мухльо! точно това ме учудва в него той не е такъв. сериозен човек е (или може бе прекалено ми е завъртял главата :( :( за да мисля така)

Или може би си го мислила за съвесем друг човек, а той се е оказал Страхливец!

kristito3
05-03-2009, 06:27
и за бъзик си мисля ама ме съмнява...не ми се вярва ( е може някой да му е взел тела) ама не знам :( :(

Тва ми звучи вероятно щом след това даже не е обяснил....пиши като разбереш :) и не се отчайвай задниците могат да го духат намери си някой свестен....
знаеш ли кво стана - наистина това е било написано от тая глупава братовчедка :-x :-x снощи ми каза :grin: :grin: но просто още ми е супер кофти щото вчера направо толкова бях ядосана и щях да откача :-D :-D :-D мерси много за варианта дето ми даде (наистина си беше странно да го напише и да не каже каква е причината) =D> :smt006 :smt003 :smt003

kristito3
05-03-2009, 06:32
А защо не се спрете с това "писане" и не му звъннеш? да много си права! вчера след като прочетох твоето поразмислих и си казах "Трябва да разбера какво е станало.Независимо оттова, че не ми пише аз трябва да знам.Не може това да остане като тъмна Индия!" Тогава му звъннах, но той не ми отговори! Но после вече всичко стана ясно!!! :grin: :grin: Че не го е писал той този смс! :grin: :grin:

3oPuTy
05-03-2009, 07:27
Е защо пък трябва да си е намерил нова приятелка?!
Може просто да му е писнало от теб ...
И аз преди време ходих с едно момче 8 месеца,но ей така изведнъж,без видима причина му казах,че слагам край на всичко :) Просто ми беше писнало от прекалено милото държание,с което ме обсипваше и което беше по-характерно за едно момиче,а не за едно момче :)


Едит:Сега видях,че той не той е писал СМС-а ... Е браво :)

kristito3
05-03-2009, 08:51
:-D :-D да не е бил той :grin: :grin: :grin: :grin: :-) :-)

ImmortalForever
05-03-2009, 12:23
Спокойно! И аз преди 24 часа лапнах по едни комплименти.. и пак удар под кръста.Спокойничко!

FallOutGirl
05-03-2009, 12:38
лелеллееле... бива ли такова лайно бе :lol: ОМГ той явно е решил да се гаври, не трябваше да го питаш как къде защо - така го караш да се чувства удовлетворен от стореното. Изобщо не си го слагай на... където и да било, щом си невинна значи трябва да умре ! \:D/

ThisIsMe
05-03-2009, 12:43
защо ли? ами защото е идиот.
няма друго определение за него ,освен-страхливец.
Едно момче,което не може да ти каже в очите какво изпитва ,за мен е един страхливец.

bubblebabe
05-03-2009, 12:46
Ако бях на негово място щях да пребия братовчедката му.

FeelMe
05-03-2009, 12:48
хора, какво пишете ,че момчето е глупак,кретен,страхливец и т.н. Поне като четете някоя тема ,четете всички дадени мнения и коментари. Ако го бяхте направили щяхте да видите , че вече всичко е ясно : не момчето е писало смс-а ,а неговата братовчедка и сега авторката и приятелят й вече са се разбрали и всичко е О.К. !

kristito3
05-03-2009, 13:42
Ако бях на негово място щях да пребия братовчедката му.
ох аз като разбрах ми идеше не знам какво да я направя :-x :-x :-x :-x :-x :-x

aka6a_vamp
05-03-2009, 14:02
хора, какво пишете ,че момчето е глупак,кретен,страхливец и т.н. Поне като четете някоя тема ,четете всички дадени мнения и коментари. Ако го бяхте направили щяхте да видите , че вече всичко е ясно : не момчето е писало смс-а ,а неговата братовчедка и сега авторката и приятелят й вече са се разбрали и всичко е О.К. !
Хахах звучи като няква сапунка :D :D

DevilWish
05-03-2009, 14:06
Всичко води до извода, че не си е заслужавал ;)

TheBeliever
05-03-2009, 14:42
Всичко води до извода, че не си е заслужавал ;)

Всичко води до извода, че не можете да четете.