PDA

View Full Version : След разбито сърце трудно се влюбваш



tekila_sunrise
05-09-2009, 09:50
След като ме отрязаха по най-гадния начин вече немога да изспитвам същите чувства както преди.И това продължава вече почти 1 година.Отрязвам ги всички които ме харесват,та дори и свестните.Някои да пише ако му се е случвало...

justbebsi
05-09-2009, 09:59
Случвало ми се е . Наистина е гадно и за теб и най-вече за ухажорите ти. Само времето може да ти помогне , знам че е клише но е вярно . Тази една година не е толкова много време . Когато си готова ще имаш връзка отново . Целият живот е пред теб , ще срещнеш някой в който да се влюбиш , само не си давай много зор. Любовта идва когато най-малко очакваш . И все пак недей да отрязваш ухажорите ти преди да си ги опознала.Може някой от тях да се окаже момчето за теб. :)

cinderella_gugutka
05-09-2009, 10:11
не ми се е слу4вало-това е супер тъпо.все едно да кажеш-един път си купих хляб но той беше мухлясал затова пове4е никога няма да си купувам хляб независимо колко добре изглежда :lol:
наранявали са ме страшно много но не ме е страх да се влюбя отново защо знам 4е хубавите моменти са си незамени и си заслужават болката след това.по-добре да загубиш любовта отколкото никога да не си я опознал

3oPuTy
05-09-2009, 10:24
И при мен се получи нещо подобно :) Ходих с едно от плейбойчетата на града,голяма любов беше,но до един даден момент,в който се появи една хлапачка,която започна да ни настройва един срещу друг :) На края не издържах и след почти 11 месечна връзка го зарязах.От тогава до сега минаха почти 2 години,но аз все още не съм го преодоляла напълно :? След като скъсах с него бях с едно момче за 8 месеца,но когато усетих,че нещата се задълбочават и го разкарах.После тръгнах с едно друго момче ... Бяхме заедно около 6 месеца и пак същата история ... На края ходих с един 3 месеца и нещата се повториха :? Сега се "зарибяваме" с едно момче (първата ми любов),държим се точно като двойка,нооо аз държа да се знае,че между нас нещата (за сега) не са сериозни ... И не,защото не искам да са,а защото знам,че ако се сближим още и ще го нараня по същия начин,по който го бях наранила на няколко пъти преди години :? :( Наистина е гадно,нооо с времето се свиква ... :o :o :o

Re5peC7
05-09-2009, 10:31
до болка познато приятелю...всяка следваща си отива с нещо от теб и никога няма да е същото..

la4ezara
05-09-2009, 10:35
:(

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-09-2009, 10:53
Едва ли са малко хората, на които им се е случвало така да бъдат наранени. Още с първия си приятел бях случила на момче, с което си пасваме - разбирахме се, обичахме се много силно (той продължава да ме обича), бяхме заедно година и половина; но след едни много груби думи, които ми наговори, нещо се пречупи в мен и изстинах. Скъсах с него, а след това просто спрях да чувствам такава тръпка към потенциални "гаджета".
Той много ме нарани - с моя упорит магарешки характер ме накара да се откажа от нещо, за което съм се борила и съм градила 2 години. Въпреки това продължавам да си мечтая пак да се влюбя, ако ще пак да ми бъде разбито сърцето. :) Сигурно е нормална реакция, не знам. Нали дори когато си изгори крилцата, пеперудата пак се стреми към огъня. ;)

(S) AINT
05-09-2009, 11:05
Не ми се е случвало,защото не са ме "отрязвали" , но ако скъсам със сегашния си приятел нз след това как ще съм с друг.
Нормално е .

SmiLe1
05-09-2009, 11:23
Само времето може да ти помогне , знам че е клише но е вярно . Когато си готова ще имаш връзка отново . Целият живот е пред теб , ще срещнеш някой в който да се влюбиш , само не си давай много зор. Любовта идва когато най-малко очакваш . +1 И още едно нещо:Остави се на произвола на съдбата,живей за мига,не за бъдещето или за миналото... И както каза justbebsi опознай ухажорите си преди да ги отблъснеш,наистина може някой от тях да е момчето за теб... :)

mechtaq_za_teb
05-09-2009, 13:35
Е и аз преди време бях доста влюбена. Мислех си, че е невъзможно да изпитвам такива чувства към който и да е друг след това. И досега мисля, че съм била права. Минаха 2 години. Първоначално и аз не можех да се влюбя, търсех, но не намирах. Е появи се... макар и не същото онова сладко чувство. Малко по-различно е, но все пак след време може и да стане много по-силно. На това се надявам.

soul1199
05-09-2009, 13:55
мн кофти,но ще мине и тоз период :)

ImmortalForever
05-09-2009, 14:00
Ужасно кофти е.В момента съм така и аз от почти година.Мислех, че е просто период и всичко ще отмине, но не мога..Не мога както преди..просто не е същото...Че си сглобих сърцето донякъде е така, но.. никога няма да обичам пак така... Тогава просто чакаш да мине...Ако изобшо някога мине...

MetalZone
05-09-2009, 14:04
мн кофти,но ще мине и тоз период :)

+1

GossipGirl89
05-09-2009, 14:06
Ами да, случвало ми се е... И в момента даже е така :) Вече година и половина почти режа всеки, който се опита да се доближи до сърцето ми и не мога да се влюбя... Гадно е, защото като те предадат и после всички ти се струват еднакви и не можеш да им вярваш от страх да не стане същото ... :? Не знам колко лекува времето, аз уж се бях излекувала ама пак се разболях...

Wrathchild
05-09-2009, 14:08
Не знам какво е. На мен по начало ми е трудно да се влюбя.

.. DeViL mAy CrY ..
05-09-2009, 18:49
не ми се е слу4вало-това е супер тъпо.все едно да кажеш-един път си купих хляб но той беше мухлясал затова пове4е никога няма да си купувам хляб независимо колко добре изглежда :lol:
наранявали са ме страшно много но не ме е страх да се влюбя отново защо знам 4е хубавите моменти са си незамени и си заслужават болката след това.по-добре да загубиш любовта отколкото никога да не си я опознал

Браво евала +18765459876543

hisy
05-09-2009, 19:32
случвало ми се е... бях лудо влюбена а той ме заряза и ми каза че никога не ме е обичал.. и наистина трудно преживях тази раздяла.. но пак се влюбих и сега съм със едно прекрасно момче :grin:

co0L_gIrL
05-09-2009, 21:17
След като ме отрязаха по най-гадния начин вече немога да изспитвам същите чувства както преди.И това продължава вече почти 1 година.Отрязвам ги всички които ме харесват,та дори и свестните.Някои да пише ако му се е случвало...

О да.. случвало ми се е.. Година и половина правех точно това.. отрязвах всеки който ме харесва.. преди месец се влюбих.. Момчето някак си ме предразположи, бях себе си.. Обичам го, а той ме отряза. Не знам дали ще се доверя пак на някой по този начин..

AnzaRe
05-09-2009, 21:19
1 че се нараняваш сама,2ро те нараняваш и другите!

NaNa_SladuRana
05-09-2009, 21:23
аз се влюбих след няма и месец след 2 годишна връзка и тази любов,която изпитвам сега е в пъти повече и осъзнах,че сърцето ми не е било истински разбито.Не отричам,че в началото ме беше страх и тази връзка да не е лъжа,но това бързо минава :)

Extremescream
05-09-2009, 22:28
Случвало ми се е.Бях се отказала от мъжете тотално и не исках връзка,колкото и да ми беше самотно на моменти.После тръгнах с 1,ама то беше толкова нелепо-за 3 месеца,като сме се виждали веднъж в седмицата.Даже не му казах,че не искам да съм с него,просто спряхме да си оговяряме срещи.Но сега съм щастлива. :) Винаги може да се влюбиш отново.Явно просто не си намерила още такъв човек.

smileforyou12
05-10-2009, 04:18
не съм имала такъв проблем но си мисля че е нещо като защитна реакция да не се случи нещо подобно както в миналата ти връзка

Wrathchild
05-10-2009, 08:50
не съм имала такъв проблем но си мисля че е нещо като защитна реакция да не се случи нещо подобно както в миналата ти връзкаИменно.

sladkish_14
05-10-2009, 09:22
Случвало ми се е :( И продължава да ми се случва #-o ,, Направо имам чувството , че тая връзка ми разби не само сърцето ми и целия ми живот :@ ,, А беше толкова красиво ,, :-#

BuKuTyY
05-11-2009, 13:42
абе в тоя форум много истории като моята намирамм... дамм случавало ми се е даже сега на скоро... първо ме отряза на рд-то ми и после (по най-голяма случайност) на 14 февруари... съсипва ми живота тоя... :?

3oPuTy
05-11-2009, 13:45
абе в тоя форум много истории като моята намирамм... дамм случавало ми се е даже сега на скоро... първо ме отряза на рд-то ми и после (по най-голяма случайност) на 14 февруари... съсипва ми живота тоя... :?
Не се оплаквай ... Гаджето на една съученичка също я заряза на 14 февруари и то с думите "Сори Миши,но след 2 месеца ще се женя,а малко след това ще ставам баща!" :shock: :shock: :shock:

NeZaPoznat
05-11-2009, 14:03
Съвет:
Не се отнасяй така с другите само защото са се отнесли така с теб.
Един ден ще останеш без приятели само защото са те зарязали гадно ... и ще ти стане супер-гадно. Тогава не се оплаквай че си сама :x

tekila_sunrise
05-12-2009, 03:49
Ми как няма да ги режа като всички са еднакви....Мъже :smt068

Tera
05-17-2009, 19:48
Познато...Но не си мисли,че никога повече няма да усетиш нещо такова...Любовта идва неочаквано...И тогава,когато наи-малко я очакваш...И понякога е много по-силна...по-истинска от всяка друга любов,която си усещала...Поне така се случи с мен :):):):):)

DevilWish
05-17-2009, 19:50
Ще мине.Това е заблуда, че той е единствен и незаменим ;) Ще го осъзнаеш и ще се чудиш как си била такава будала и си отказала толкова пъти на свестни момчета ;)

mihichkaaa
05-17-2009, 20:06
и на мен ми се случи преди вече 3 г0дини т0лк0ва бх влюбена,че чак се разболях ...още немога да го преживея още ми трепва нещо като го видя(не като преди,н0 все пак)0т тогава немога да се влюбя изпитвам някакъв страх (въпреки,че искам немога колкото и да ми беше гадно това чувство е неповторимо,великолепно,ка рате да се чустваш истински щастлив)просто ме е стар да допусна някого до себе си от тогава си изхрадих нещо като преграда и...

Lapin
05-17-2009, 22:40
Случва ми се в момента :-D ужасно е

vesito13
05-18-2009, 08:48
В момента съм влюбена за първи път в живота си , но чувствам , че ако се разделя с това момче и то ме нарани по някакъв начин , много трудно на друг бих се доверила по същият начин . Просто ще го има вече опита и любовта ще се появи много по-трудно .

NaughtyOne
05-18-2009, 08:59
...защото искам принц на бял кон,а не глиган в черен мерцедес!