PDA

View Full Version : Дали има някакви чуства към мен :(



LqlQLqQxD
05-12-2009, 12:19
Писах 3 пъти на Доктор Тийн, но все не получавам отговор и реших да пиша и тук. Значи, излизах с едно момче 2 пъти. Адски много си допаднахме...смяхме се, говорихме си и всичко беше супер. Проблема е , обаче, че той си има приятелка. Всички ми казват да го оставя, щом си има приятелка, но проблема е там, че аз не искам. По скайп сега се държи малко дръпнато...и след като излязохме 1вия път беше така...Та всичко беше супер като излизахме...гушкахме се, даже той ме ухапа по бузата xD , а 1вия път като се разделяхме почти ме целуна. Много ми се иска да знам дали и той ме харесва! Знам, че си има приятелка, но тогава защо ме е поканил да излезем? Та въпроса ми е дали ме харесва :S ?

smileforyou12
05-12-2009, 12:20
:shock: че аз от къде да знам дали те харесва питай него не ние сме в неговата глава

Hilary_
05-12-2009, 12:21
Твоя човек си е чист женкар и пет пари не дава за рпиятелката си... и най - тъжното е че и ти не даваш толко за момичето... :? :? Миии незнам... за мен тва е много тъпо да крадеш чуждо... :? :? А с него...дори и да стане нещо ще направи същото с теб и ще видиш какво е било на мацката... :? :?

GabisiTa
05-12-2009, 12:21
Ние от къде да знаем дали те харесва? Попитай него. И се замисли за прителката му.. ако ти си на нейното място как ще се чувстваш? Не мислиш ли, че щом прави това с нея, след време, ако евентуално тръгнете, ще го направи и с теб? :o

NeZaPoznat
05-12-2009, 12:38
Има едно понятие - неангажиращ секс - може и да ти свърши работа. За приятелката му да не ти пука - на нея пука ли и за теб ?
Изчукайте се и той да реши дали да е с теб или с нея. Пък и с двете да е - по-добре ли ще ти е да си сама и само да въздишаш по него. Половин ябълка е по-добре от никаква ябълка :D

smileforyou12
05-12-2009, 12:42
мисля си че е малка за секс или се лъжа 8-)

xplay
05-12-2009, 12:43
Какви чувства от женкар ... ?!

valdesbg
05-12-2009, 12:45
Проблема си го правиш сама. Ти с необвързаната той е обвързания. Ти няма да загубиш нищо, той ще загуби каквото и да направите. Ти можеш да си спечелиш ново гадже както и той. Щом си решила да разваляш връзката им - заповядай. Лошото в случая е че нямаш ясна идея за себе си и какво изобщо искаш от тоя момък.

Чудя се защо се занимавам по дяволите с толкова мозъчно ограничени същества...

LqlQLqQxD
05-12-2009, 13:00
ами като съм толкова "мозъчно ограничена" не се занимавай бе...някой да те кара?

valdesbg
05-12-2009, 13:03
^ само не го изкарвай лична обида. Питаш - дал съм ти отговор. Какво повече искаш?

smileforyou12
05-12-2009, 13:12
ясновидската топка ще ми каже дали те харесва момент да видя 8-)

Lifash
05-12-2009, 13:45
А не мислиш ли сама,че най-вероятния вариант е...да,допадаш му до някаква степен и му е добре да се...знам ли,забавлява с тебе един вид.Но пък от друга страна да си има сигурната приятелка (:
И какво става след време..Той къса с нея,тръгвате и ти изведнъж се озоваваш в нейното положение,на сигурната (:
Зарежи,не се занимавай с тоя...

LittlePrincess
05-12-2009, 14:12
Нека попитаме вълшебното кълбенце.. мм ммммм ммммм ..

Бе ние откъде да знаеме кво иска, кво чувства и т.н.?!?

Ilikeliljon
05-12-2009, 14:18
Има едно понятие - неангажиращ секс - може и да ти свърши работа. За приятелката му да не ти пука - на нея пука ли и за теб ?
Изчукайте се и той да реши дали да е с теб или с нея. Пък и с двете да е - по-добре ли ще ти е да си сама и само да въздишаш по него. Половин ябълка е по-добре от никаква ябълка :D

Има един отговор на това, абсолютна ГЛУПОСТ. Какви са тия неангажиращи сексуални връзки, та това секс ли е, ти нищо не можеш да усетиш в другия и с другия ако спиш за една вечер с него. Единствено някакво физическо удоволствие. За това всички са луднали по секса, защото душевното удоволствие, което придружава физическото го няма. :) :) Колкото до теб аз не мисля, че трябва да му се вързваш на акъла, най-вероятно наистина е женкар. :D

soul1199
05-12-2009, 14:31
мисля,4е те хар.,но няма да предприеме ни6о,за6ото си има приятелка

vesito13
05-12-2009, 14:40
С това не искам да го оставя се държиш тъпо и защо не искаш да го оставиш , за да си прави с теб каквото си иска и когато му е кеф , а иначе да не си му никаква . Просто те използва , или да е с приятелката си , или да излиза с теб , не може и двата варианта ;)

curka87
05-12-2009, 14:48
Ами момчето явно си е женкар.....Представи си, че стане нещо м/у вас сега и после той постъпи с теб така, както сега постъпва с гаджето си.... Няма да ти е много хубаво, нали?!
Е, в такъв случай само ти можеш да си прецениш за себе си...
Моят съвет е да не се занимаваш с него.

ZlobenDEDO
05-12-2009, 14:52
щом излиза с теб значи си му интересна, открадни го от приятелката му
не му пускай преди да си сигурна че вече е разкарал старата
(или хайде най-много му духай и му дай да те лиже :D )

LqlQLqQxD
05-12-2009, 16:11
абе вие защо решихте, че ще пускам на някой бе :D само на 14 съм още! и знам, че сигурно ако стaне нещо между нас сигурно ще постъпи така и с мен, но съм много шашав човек и много лесно се привързвам :(

vampirekiss
05-12-2009, 16:15
Бройкаджия си е ако мене питаш.

smileforyou12
05-12-2009, 16:15
щом лесно се привързваш по добре отбягвай контактите с този човек защото си мисля че после ще страдаш яко

MotocrosSRuleS
05-12-2009, 17:12
питай го той сам 6те ти кайе ние от къде да знаем :o

ViciouSs
05-12-2009, 17:14
Можеби иска да те присъедини и да правите тройка :D