PDA

View Full Version : Помощ! Сам в училище :О



Hukc
05-13-2009, 10:47
Здравейте :) .. темата я пускам тук защото в "Училище и приятели" ми се струваше неподходящо да гледам темата си сред есета :D Ето го и моят проблем.. 7клас съм и се наложи да сменя града .. следователно и училището. Напоследък се чувствам много самотен :( Момчетата са метали и се лигавят като 5токласнци .. само аз слушам хаус , транс и техно .. и ме игнорират .. доколкото момичетата сякаш всички ме харесват и ги е срам да говорят с мен. Аз си имам гадже от стария ми град в който скоро се връщам да уча и не искам друго .. Емм искам помощ как да "оцелея" този един месец до края на 2008/2009 учебна година! :oops: Благодаря предварително :) :)

TheGirlNextDoor
05-13-2009, 10:51
различните стилове музика не ви правят кой знае колко различни за да те игнорират..ти сам се игнорираш : ))

..иначе си скромен ;)


^^ем като знаеш,че мн те харесват се води с момичетата

Hukc
05-13-2009, 10:57
различните стилове музика не ви правят кой знае колко различни за да те игнорират..ти сам се игнорираш : ))

..иначе си скромен ;)


^^ем като знаеш,че мн те харесват се води с момичетата

хах .. не стиловете , а държанието .. 7ми клас да се пръскат с вода, да бягат по коридорите . . .
А до момичетата .. тях ги е срам да говорят с мен . .а пък и би изглеждало гейско (според мен) да дружа само с момичетата.

smileforyou12
05-13-2009, 10:58
един месец остава ще успееш не се притеснявай защо ти не започнеш да контактуваш

Hukc
05-13-2009, 11:01
един месец остава ще успееш не се притеснявай защо ти не започнеш да контактуваш
Пробвах , но те ме отблъскват :( Явно защото съм нов в класа им

MetalZone
05-13-2009, 11:03
а пък и би изглеждало гейско (според мен) да дружа само с момичетата.

Грешна представа, момко...

smileforyou12
05-13-2009, 11:06
един месец остава ще успееш не се притеснявай защо ти не започнеш да контактуваш
Пробвах , но те ме отблъскват :( Явно защото съм нов в класа им
емии тогава просто чакай да свърши училище :)

Hukc
05-13-2009, 11:10
Благодаря за куража . .бях се усамотил като някое емо с музиката. . .а по принцип обичам да съм в готини компании :)

smileforyou12
05-13-2009, 11:12
^не винаги те приемат такъв какъвто си за това и почти всички са на групички според стил на обличане на музика и характер не се отчайвай :)

cinderella_gugutka
05-13-2009, 11:17
с много воля и упоритост

Aicken
05-13-2009, 11:21
с много воля и упоритост

ти го изкара че отива да се бие с ламята на живот и смърт да го ебъ

Hukc
05-13-2009, 11:48
8-) :D 8-)

TheGirlNextDoor
05-13-2009, 11:54
а пък и би изглеждало гейско (според мен) да дружа само с момичетата.

Грешна представа, момко...

мхм..даже е гъзарско 8-) 8-)

vampirekiss
05-13-2009, 12:07
Ха аз помня как като бях в девети клас изтрещях една даскалка с толба пълна с вода.Е то това си беше инцидент де.Пръскали се с вода-да се пръскат хората охлаждащо е.Колкото до проблема мисля,че да контактуваш с момичета не е лоша идея.Също мисля,че понататък ще си намериш приятели и сред момчетата.Нормално е като си в нов клас в началото да е така.

LittlePrincess
05-13-2009, 12:12
различните стилове музика не ви правят кой знае колко различни за да те игнорират..ти сам се игнорираш : ))

..иначе си скромен ;)


^^ем като знаеш,че мн те харесват се води с момичетата

хах .. не стиловете , а държанието .. 7ми клас да се пръскат с вода, да бягат по коридорите . . .
А до момичетата .. тях ги е срам да говорят с мен . .а пък и би изглеждало гейско (според мен) да дружа само с момичетата.

Хах. И аз в седми клас се пръсках с вода лятото с тези от моя клас. Мога да ти кажа, че беше много забавно. Тази година в 8ми клас с една съученичка като ни хванат лудите се гониме по коридорите.

А като толкова няма с кой друг да дружиш и мислиш, че момичетата те харесват - излизай с тях. Кво ти пука за още един месец??

oasis
05-13-2009, 12:18
Милото дете! :)

Hukc
05-13-2009, 12:18
:D не само пръскане , а окъпване .. какво др да кажа за тях . . говорят само за някакви "Кочове" но не в истинския смисъл на думата . . а в някакво преносно значение . . танцуват кючеци О.о абее луда работа :D

NeZaPoznat
05-13-2009, 12:29
:D не само пръскане , а окъпване .. какво др да кажа за тях . . говорят само за някакви "Кочове" но не в истинския смисъл на думата . . а в някакво преносно значение . . танцуват кючеци О.о абее луда работа :D

Щом не си палят пръднята - пак добре :D

aciko
05-13-2009, 12:55
а пък и би изглеждало гейско (според мен) да дружа само с момичетата.
Напротив,това,че не искаш да движиш с тях,те прави повече гей!

BuKuTyY
05-13-2009, 13:35
а пък и би изглеждало гейско (според мен) да дружа само с момичетата.
Напротив,това,че не искаш да движиш с тях,те прави повече гей!
+ дам... :) може да не се движеш с всичките момичета а само с няколко.. аз съм момиче и в моя клас само момчетата са свестни и из училище се движа с тях :)

tItEufFf
05-13-2009, 13:38
Щом всички те харесват, тогава как така си сам
Аз като остана сама и веднага идва някое момче (или момиче) при мен да се запознаем и да ми прави компания.
Един месец не е нищо.. Аз бях така меееесеци наред. Може би 5-6 месеца.. Свиква се.

dimanushka
05-13-2009, 13:47
az zavur6ih 12 klas tazi godina i moite suu4enici do 12 klas praveha mizerii po koridorite... zanimanieto im prz mejdu4asiqta be6e da si podhvurlqt stolove ili 6i6ete s mineralna vida... a be luda rabota... i tova bqha metalite v klasa.. qvno im e po priroda.. :) a ina4e sa mi mn pekani teq suu4enici. nz za tvoite. a ina4e da si druji6 s momi4etata ne e geisko...
spored mene si nad godinite si... drugi sedmoklasnici ne mislqt kato tebe. radvam se 4e ima dobri hora ot sledva6toto pokolenie.. :) dano nameri6 re6enie :)

Boyd
05-13-2009, 13:54
След като "всички те харесват".. или може би си мислиш, че те харесват, гледайки ги как те гледат и се подсмиват, а съзнаваш ли, че може да ти се подиграват и изобщо да не им правиш впечатление!?

К'ви самочувствия вадите само, направо ме учудвате!

Hukc
05-13-2009, 14:41
След като "всички те харесват".. или може би си мислиш, че те харесват, гледайки ги как те гледат и се подсмиват, а съзнаваш ли, че може да ти се подиграват и изобщо да не им правиш впечатление!?

К'ви самочувствия вадите само, направо ме учудвате!
ех .. Те ме гледат и ми се усмихват разбирам момичетата О.о . .но нали ви казах , че ги е срам и затова никой не идва при мен .. . .ще пробвам да отида при момичетата. Според мен добрите приятелства стават между момче и момиче . .не се карат толкова , както е и в моя случай но с момичетата от стария ми град в който ще кандидатствам , там ме разбират и не ги е срам да говорят с мен . . но не знам и на мен какво ми е .. . от 5-6 месеца от когато срещнах една кака която ми стана най-добрия приятел и ми помага във всяка ситуация . от когато се срещнах с нея . . не познавам лоши чувства . . не знам защо мислите че съм голям за годините си. .

Kostadin_682
05-13-2009, 14:44
хаха... Като прочетох заглавието си викам... тоя са го натирили в някой клас и само той е момче... бахти късмета... ама като прочетох темата....
Та по темата... това е адски тъпо... да те избягват заради това че слушаш различен стил музика... :?

Krasencety
05-13-2009, 14:49
^^ Защото повечето на твоята възраст не мислят по тоя начин и са като останалите момчета от класа ти.. :) Не бой се и аз не хода с никой и съм си почти винаги сама в даскало..Имам приятели от другия клас, но с моя нещо немога да изляза да глава.. :o Споко един месец ще издържиш сякак...Ако мислиш, че момичетата те харесват пробвай с тях.Нищо гейско няма.. 8)

moon_flower
05-13-2009, 14:56
Аз съм 10 клас и все още търча по коридорите и се пръскам с вода... :D Ти замислял ли си се,че да си седми клас не означава да си супер порастнал.На колко си?На..13 или 14 май?Не виждам кое е странното в поведението им.Още по-хубаво,че не са някакви тъпанари,които да си мислят,че като завършват 7 клас вече са големи.Да да..друг път.
Таа...са по темата.Много е хубаво,че имаш високо самочувствие.Откъде пък разбра,че всички момичета те харесват?Защото ги е срам да говорят с теб?Ами ако просто не искат,защото не им допадаш?Вземи се запознай с тия хора и почни да дружиш с тях,а не да си вадиш изводи по това как се държат и как изглеждат.Сигурна съм,че ако ги опознаеш ще откриеш,че са много по-различни.

Hukc
05-13-2009, 15:02
Аз съм 10 клас и все още търча по коридорите и се пръскам с вода... :D Ти замислял ли си се,че да си седми клас не означава да си супер порастнал.На колко си?На..13 или 14 май?Не виждам кое е странното в поведението им.Още по-хубаво,че не са някакви тъпанари,които да си мислят,че като завършват 7 клас вече са големи.Да да..друг път.
Таа...са по темата.Много е хубаво,че имаш високо самочувствие.Откъде пък разбра,че всички момичета те харесват?Защото ги е срам да говорят с теб?Ами ако просто не искат,защото не им допадаш?Вземи се запознай с тия хора и почни да дружиш с тях,а не да си вадиш изводи по това как се държат и как изглеждат.Сигурна съм,че ако ги опознаеш ще откриеш,че са много по-различни.
Амм попаднах на няколко листа " I <3 Niki" питах 1 момиче за какво става въпрос и ми разказа. . за самочувствието не знам .. но всички мой приятели казват че съм страшно срамежлив и не се признавам за такъв какъвто съм.. . .(добър според тях) а пък и това е форум :) не знаете от къде съм , къде уча . . :)

moon_flower
05-13-2009, 15:04
moon_flower написа:
Аз съм 10 клас и все още търча по коридорите и се пръскам с вода... Ти замислял ли си се,че да си седми клас не означава да си супер порастнал.На колко си?На..13 или 14 май?Не виждам кое е странното в поведението им.Още по-хубаво,че не са някакви тъпанари,които да си мислят,че като завършват 7 клас вече са големи.Да да..друг път.
Таа...са по темата.Много е хубаво,че имаш високо самочувствие.Откъде пък разбра,че всички момичета те харесват?Защото ги е срам да говорят с теб?Ами ако просто не искат,защото не им допадаш?Вземи се запознай с тия хора и почни да дружиш с тях,а не да си вадиш изводи по това как се държат и как изглеждат.Сигурна съм,че ако ги опознаеш ще откриеш,че са много по-различни.

Амм попаднах на няколко листа " I <3 Niki" питах 1 момиче за какво става въпрос и ми разказа. . за самочувствието не знам .. но всички мой приятели казват че съм страшно срамежлив и не се признавам за такъв какъвто съм.. . .(добър според тях) а пък и това е форум не знаете от къде съм , къде уча . .
Добре,извинявай тогава.В такъв случай като момчетата не ти обръщат внимание и те игнорират,тръгвай с момичетата.Пак по - добре отколкото да си сам.Ще се отпуснат щом причината да не ти говорят е срам.

Hilary_
05-13-2009, 15:48
Амм нали ти е ясно че един месец е нищо...?! :D Тогава какъв е смисъла да се хабиш за тези за които не ти пука особено... :? Като те игнорират... и ти прави същото с тях... :? А за момичетата... нали си имаш гадже бе... къде си тръгнал тогава... :lol: :lol:

Hukc
05-13-2009, 15:54
не съм тръгнал по тях 0.о изневярата е лошо нещо !

Hilary_
05-13-2009, 16:00
не съм тръгнал по тях 0.о изневярата е лошо нещо !
Я ти си един от малкото който го казва... и признава... :D :D Евала... похвално... :-|

XTREMEFREERIDE
05-13-2009, 16:28
[/i][/quote]
хах .. не стиловете , а държанието .. 7ми клас да се пръскат с вода, да бягат по коридорите . . . [/quote]

Живей си детството младежо. Аз съм 8-ми клас и още се пръскаме с вода. Нима не е забавно?! Ама.. хаус слушаш.. ясно..

fenasf
05-13-2009, 16:33
да си нов винаги съкс...ако момичетата са свестни най-добре завържи приятелства с тях пък за**и ги тъпите метъли нек си се кефят на сектата ти бъди човек

got2Bthe1
05-13-2009, 16:42
Един въпрос....ти кво правиш в 7ми клас като другите ти изглеждат недорасли???Гледам слушаш хаус..да не си някъв фешън и за тва да те отбягват???А ако може и да ми кажеш с кво тряа да се занимава един 7мо класник???

Hukc
05-13-2009, 16:50
Един въпрос....ти кво правиш в 7ми клас като другите ти изглеждат недорасли???Гледам слушаш хаус..да не си някъв фешън и за тва да те отбягват???А ако може и да ми кажеш с кво тряа да се занимава един 7мо класник???
за фешъна може да се каже. .. амм аз ходя по кафета . .разхождаме се . .понякога на ранна дискотека . . и така

AFT
05-13-2009, 17:40
Хеей! Аз съм девети клас и се пръскам с вода. ;д Ама заради жегите, де. Всъщност днес почти цялото училище беше мокро от сблъсъците. Много невинни шишета загинаха в битката. :/
Anyway, върви с женските, както казаха другите. Обаче един съвет - не си губи детството, правейки се на много голям и зрял, щото после ще съжаляваш. ^^

moneycomeme
05-13-2009, 17:50
..ще извиняваш,но в 7 клас си е в реда на нещата да се пръскат с вода...вие сте си още деца...аз съм 10 клас и още играя ,,Стражари и апаши,, .....а и още се смятам за дете(защото съм) :D

ThePowerOfLove
05-13-2009, 17:59
Да, и аз съм девети клас и се случва пода да е хлъзгав :grin:
Месец и нещо остава, не е толкова много :) Все някак ще оцелееш

soul1199
05-13-2009, 18:37
един месец остава ще успееш не се притеснявай защо ти не започнеш да контактуваш

vlubeno_momi4e***
05-13-2009, 21:51
Абе да не ти пука.. започни да се движиш с момичетата щом те харесват... а и все пак остава 1 месец - все някак трябва да издържиш.

BoBa4eWeR
05-13-2009, 22:09
4oek vsi4ko e v tvoi race ;d

tydi
05-15-2009, 12:37
взeми си mp3-ката и си пръсни главата от house :|

Just_say_no
05-16-2009, 20:44
хах .. не стиловете , а държанието .. 7ми клас да се пръскат с вода, да бягат по коридорите . . .


Нашите момичета правеха това в 9 клас... Така, че спокойно пич.

elsy
05-17-2009, 09:21
Ти цяла учебна година си издържал, пък тука за един месец не можеш... 8-)

Hukc
05-18-2009, 05:19
Ти цяла учебна година си издържал, пък тука за един месец не можеш... 8-)

Просто ми писна :x

miss_asi
05-18-2009, 05:22
Е нормално е да ти писне.Е за да неси за още една година сам,стегни се,все пак си 7 клас.А колкото до стила музика,не знам,аз лично се движа със метъли и не ми се струват лигави изобщо,но то си зависи и от възрастта.

tennistar
05-22-2009, 19:23
поздравления за добрия вкус-слушаш яка музика :-P
иначе,аз съм си така от години,не мога да си намеря мястото в България,просто съм супер различна от другите(не само за музиката),но аз още 1584 неща,да не изброявам.В Словакия си е друга работа :oops:
p.s. стискай зъбки

BlueFace
05-22-2009, 19:41
Аве вие дето се мислите за много големи сте много смешни....Аз съм 9ти клас и се гоня по коридорите , замервам се с хартийки,лепя бележки с глупости по гърбовете на съученици и ми е забавно :grin: :grin: Много бързате да пораснете всички :? По яко е да си дете отколкото възрастен :)

Не съди хората по това какъв стил музика слушат...Защтото за мене хауса е тъп ,малко са парчетата които ми харесват.Ама имам много добри приятели дето харесват хаус.Опитай се да ги опознаеш да се сприяделиш... :?

П.П. Аз лично не бих се сприятелил с теб...Не ми са приятни хаус-фешън- кафеджии ;] Ама всеки си избира приятелите и хората с които да общува...

tennistar
05-22-2009, 19:47
Аве вие дето се мислите за много големи сте много смешни....Аз съм 9ти клас и се гоня по коридорите , замервам се с хартийки,лепя бележки с глупости по гърбовете на съученици и ми е забавно :grin: :grin: Много бързате да пораснете всички :? По яко е да си дете отколкото възрастен :)

Не съди хората по това какъв стил музика слушат...Защтото за мене хауса е тъп ,малко са парчетата които ми харесват.Ама имам много добри приятели дето харесват хаус.Опитай се да ги опознаеш да се сприяделиш... :?

П.П. Аз лично не бих се сприятелил с теб...Не ми са приятни хаус-фешън- кафеджии ;] Ама всеки си избира приятелите и хората с които да общува...

и аз така-маратоните по коридора,лигавенето,бележк ите и хартийките,въпреки че съм 11ти клас. :oops:
а за музиката,аз слушам най-вече транс.не съм фешанка и мразя да ходя по кафенца и тем подобни. :o

unicorn_f
05-22-2009, 19:50
ОМГ пък щом са такива лигльовци за кво са ти? ходи на даскало не ги еб*авай за 5ст,щом странят от теб за кво да им се натискаш да си с тях,след месец няма да ти пука за тях!

BlueFace
05-22-2009, 19:55
Аве вие дето се мислите за много големи сте много смешни....Аз съм 9ти клас и се гоня по коридорите , замервам се с хартийки,лепя бележки с глупости по гърбовете на съученици и ми е забавно :grin: :grin: Много бързате да пораснете всички :? По яко е да си дете отколкото възрастен :)

Не съди хората по това какъв стил музика слушат...Защтото за мене хауса е тъп ,малко са парчетата които ми харесват.Ама имам много добри приятели дето харесват хаус.Опитай се да ги опознаеш да се сприяделиш... :?

П.П. Аз лично не бих се сприятелил с теб...Не ми са приятни хаус-фешън- кафеджии ;] Ама всеки си избира приятелите и хората с които да общува...

и аз така-маратоните по коридора,лигавенето,бележк ите и хартийките,въпреки че съм 11ти клас. :oops:
а за музиката,аз слушам най-вече транс.не съм фешанка и мразя да ходя по кафенца и тем подобни. :o

И аз не ходя по кафетата , не че мразя ама мисля че това да отида да играя баскетбол или да излезем на разходка с приятели е по-яко отолкото да се забием в едно кафе .... :? Те за тва 50% от днешните момичета са някфи тлъсти и гадни.Само по кафетата седят с цигарите и не спортуват изобщо... Напрао (puke)
А музиката не играе никфа роля ...Аз слушам всичко ама най-много групи като Muse ,Three Days Grace, LP , SP ,Thousand Foot Krutch ,Nickelback , Bon Jovi , Aerosmith и т.н. , ама имам приятели дето слушат яко чалга , а не са типа -розова тениска , тесни дънки и 24/7 по кафетата....

tennistar
05-22-2009, 20:05
Да де така си е.Аз цял ден тичам от тенис на фитнес,от фитнес на тенис и нямам много време за друго.Цигарите и всякакви подобни боклуци са табу за мен. :D ддз...според мене тия хора си хабят живота,не че те няма да кажат същото за мен. :(

haritov
05-22-2009, 22:52
различните стилове музика не ви правят кой знае колко различни за да те игнорират..ти сам се игнорираш : ))

..иначе си скромен ;)


^^ем като знаеш,че мн те харесват се води с момичетата

хах .. не стиловете , а държанието .. 7ми клас да се пръскат с вода, да бягат по коридорите . . .
А до момичетата .. тях ги е срам да говорят с мен . .а пък и би изглеждало гейско (според мен) да дружа само с момичетата.

Хах. И аз в седми клас се пръсках с вода лятото с тези от моя клас. Мога да ти кажа, че беше много забавно. Тази година в 8ми клас с една съученичка като ни хванат лудите се гониме по коридорите.

А като толкова няма с кой друг да дружиш и мислиш, че момичетата те харесват - излизай с тях. Кво ти пука за още един месец??

някои хора заминават в чужбина по работа за цяла година и не се чуват с половинките си ти се притесняваш за месец ти като говориш с някое момиче сваляш ли го или просто разговаряш






А ТИ СИ ОВЛАДЕЙ ХОРМОНИТЕ КОЛКО ГАДЖЕТА ИМАШ 3 4 АКО ТОВЕТО ЗАМИНЕ НЯКЪДЕ И ИЗЛИЗА С ДРУГА КАК ЩЕ СЕ ЧУВСТВАШ КАТО РАЗБЕРЕШ ЧЕ НЕ МУ ПУКА ВИЕ ДЕЦАТА В 8 КЛАС САМО СЕ ЧУДИТЕ КВА ПРУСТУТИЯ ДА НАПРАВИТЕ И ПРЕДПОЛАГАМ НАЙ-ГОЛЕМИЯ КЕФ Е ДА СЕ НАПИЕШ НАЛИ

yahhooo
05-23-2009, 07:31
Накрая ще оцелее само един (и това няма да си ти)

BlueFace
05-23-2009, 08:12
haritov , LittlePrincess няма предвид да ходи с тях ,а да излиза като в компания :?

П.П.Колкото до прУстУтиите няма да ги коментирам....

deni15
05-23-2009, 19:19
леле с тая музика вечеее :? .... имах една мн добра фр от стария ми клас но тя се премести и стана няква супер зле .. металка е и аз нямам нищо против тва да си слуша метъла но се облича мн зле,косата и е ужасна и честно казано ме е срам да изляза някаде с нея.В нашия клас повечето сме си чалгари а тя разправя че всичко там било метъли :shock:

BlueFace
05-23-2009, 19:24
леле с тая музика вечеее :? .... имах една мн добра фр от стария ми клас но тя се премести и стана няква супер зле .. металка е и аз нямам нищо против тва да си слуша метъла но се облича мн зле,косата и е ужасна и честно казано ме е срам да изляза някаде с нея.В нашия клас повечето сме си чалгари а тя разправя че всичко там било метъли :shock:

Бахти смотаните класове тогава....Не признавам нито чалгарите нито металите... Едно е да слушаш музиката друго е да се приобщаваш към някфи тъпи разделения и да общуваш само с такива хора.. :?

LetTheMusicTalks
05-23-2009, 19:26
Заблудени :shock: а иначе като неискаш с тях обикаляй с хора от другите класове

miminia
05-24-2009, 10:42
оххо земиии .. на нас така ни дойде ново момче
посредата на срока и движи повече с момичетатата .. има две дет
са от неговия квартал и е разбираемо ...
и ест. на мен ми хареса и на 5 ден му се "нахвърлих"
и това е гадното .. др год. той се връща в старото си даскало ... :)
хах .. така че внимавай .. не им пускай аванта!

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
05-24-2009, 12:41
пише се метЪли :)
изтрай още 1 месец,не е кой знае кво...аз вече 3 месеца съм саама в дск,ама не съм умряла я :D

xcomplicatedx
05-24-2009, 15:48
..........

Hukc
05-29-2009, 10:04
:shock: лол направо се учудих .. .
1во. Пушенето , наркотиците дори и пиенето (за мен ) са ужасно нещо.. почти всички мой приятели пушат трева, пият и т.н. Предлагат ми но аз твърдо отказвам .. така вече 2години.
2ро. За 2ри път казвам , че изневярата е ужасно нещо.. нямам 2-3 гаджета :shock:
3то. Не нося розови тениски , и предпочитам да се разхождам от колкото на кафе ... защото всичко около теб да пуши и да кашляш ...
4то. Само петък вечер съм на ранна дискотека .. нищо друго ...
5то. Спортувам.

Моля ви не преувеличавайте .... :)

Jumbie483
05-29-2009, 10:16
В тая тема прочетох мааалко повече самореклами от колкото се нуждаех.. :lol:
Така.. Като те не те харесват и ти не ги харесваш, просто не общувай с тях. Та какво е един месец ?
То даже май за вас няма и месец.. седмица-две ?!
Все пак си в това училище за няма и половин ден, все ще издържиш без да клюкарстваш или да се развяваш насам-натам с някоя "групичка" ..
Ако си толкова свестен и надраснал годините си (както ти намекваш в цялата тема), то тогава такива дреболии въобще няма да са ти проблема.

ПП: Да се пръскаш с вода е много яко ^^ Не знам защо, останах с впечатлението, че за теб е детско..

Hukc
05-29-2009, 11:48
ПП: Да се пръскаш с вода е много яко ^^ Не знам защо, останах с впечатлението, че за теб е детско..

Емм повечето ми добри приятели са 14-16годишни .. . и това не съм го правил от 4ти клас ... Забавно е в аквапарк или на морето :grin: ама с дрехи .. :х

Jumbie483
05-29-2009, 14:16
ПП: Да се пръскаш с вода е много яко ^^ Не знам защо, останах с впечатлението, че за теб е детско..

Емм повечето ми добри приятели са 14-16годишни .. . и това не съм го правил от 4ти клас ... Забавно е в аквапарк или на морето :grin: ама с дрехи .. :х

На мен повечето ми приятели са над 18 =]
Но не виждам какво общо имат годините със забавленията ?
Може би сега сте прекалено малки за да осъзнаете точно тези години след време колко много ще ви липсват.

sm_95
05-29-2009, 14:49
7клас си остава ти един месец - съсредуточи се върху ученето. Ходи с широка усмивка, зарибявай момичета знам какво ти е просто ги игнорирай гледай си ученето :)