PDA

View Full Version : помощ :(



sadpanda
05-21-2009, 16:50
Днес гаджето ми ме заряза под предлог, че искала някой, който прилича на нейния "Едуард"... попитах я кой е тоя Едуард, и тя ми навря в лицето книгата "Здрач.. имала е предвид някакъв си вампир !! Проблема е, че бързо се привързвам и много я обичам.. какво да правя :(

Take_That
05-21-2009, 16:53
Шегуваш ли се? :-o :shock:

fc
05-21-2009, 16:57
Пикай и в лицето.

AnzaRe
05-21-2009, 16:57
Тази е доста проста май...Много се филмира..

ThePowerOfLove
05-21-2009, 16:58
Ти нещо трябва да се бъзикаш ??

got2Bthe1
05-21-2009, 16:59
мяза ми на ташак това...

Ако се пак е истина имаме си прекрасна Анти-Здрач тема в раздел Музика и ТВ посети я и си излей душата!

sadpanda
05-21-2009, 17:11
got2Bthe1 благодаря ти !!! сега чета темата и направо не вярвам на очите си... явно тя е се е влюбила в тоя грозник от книгата... и сега ?!?!? ако и кажа в очите истината какво мисля за това тя никога повече няма да ми проговори... и ще умра ! добре.. как да заприличам на тоя ?!

AnzaRe
05-21-2009, 17:12
Бъди такъв какъвто си е.Ко се занимаваш с някакви момичешки прищявки!БЪДИ СЕБЕ СИ!

lipstik
05-21-2009, 17:13
Тя на колко е години?
Иначе Едуард си е супер,ама чак пък да те зарежи

soul1199
05-21-2009, 17:16
гл филма и се дръж,като него :razz: :razz: :razz: тая е мн зле,ама и тая тема,мисля,4е нщ се базикаш 8)

sadpanda
05-21-2009, 17:26
Тя на колко е години?
Иначе Едуард си е супер,ама чак пък да те зарежи

добре, какво му е супер на тоя Едуард... искам да ми кажеш защото сигурно и тя мисли като теб. аз съм на 19 тя е на 22 !

FancyGirl
05-21-2009, 17:27
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

soul1199
05-21-2009, 17:29
Тя на колко е години?
Иначе Едуард си е супер,ама чак пък да те зарежи

добре, какво му е супер на тоя Едуард... искам да ми кажеш защото сигурно и тя мисли като теб. аз съм на 19 тя е на 22 ! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

ELiTyYy
05-21-2009, 17:32
на 22 ? и ей тей те е зарязала ... :lol: :lol: :razz: :razz:
баси откачената :lol:

3oPuTy
05-21-2009, 17:40
Тя на колко е години?
Иначе Едуард си е супер,ама чак пък да те зарежи

добре, какво му е супер на тоя Едуард... искам да ми кажеш защото сигурно и тя мисли като теб. аз съм на 19 тя е на 22 !
По скоро разликата в годините ви й е пречела и историята с вампира от "Здрач" е било първото нещо,с което е решила да те излъже и зареже :-D

Hilary_
05-21-2009, 17:42
Едно от най - тъпите неща които съм чувала някога... не си заслужава... мани я ... :? :?

bubblebabe
05-21-2009, 18:14
май темата е ебавка
ама... на 22 години да зарежеш някого под оправданието че искала гаджето и да прилича на тоя... ама има секви откачалки

sadpanda
05-21-2009, 19:01
не разбирате... аз съм първото и сериозно гадже ! преди мен е имала само двама горе долу колкото нея и то за некви периоди от по две седмици примерно... не ме лъже, познавам ги и двамата пичове са.. зарязала ги е май щото от различни градове са били и двамата ! ние изкарахме два месеца преди.. това.

BlueFace
05-21-2009, 19:06
О боже тая не е наред?!?! Не убиждам "Twilight" книгите са много яки (филма е боза),ама да те зареже заради някъф герой от филм?!?!! Или много яко на базикаш,или тя има нужда от малко свеж въздух.... Напрао ме заби чоек.... :shock:

GossipGirl89
05-21-2009, 20:10
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: И аз се кефя на Едуард ама чак да си зарежа гаджето заради него ... :lol: :lol: :lol:

Човек, ти сигурен ли се, че не се е еб*вала ? Ебати, как може да си на 22 и да зарежеш гаджето си щото ни прилича на твоя Едуард :lol: :lol:

sadpanda
05-21-2009, 20:13
между другото аз съм роден с трето зърно. сега прочетох, че славянските държави в миналото са считали новородените дечица с трето зърно за потенциални вампири... още утре ще и кажа за това... дано разбере, че аз съм момчето, за което мечтае !

BlueFace
05-21-2009, 20:15
ХАХАХА :D:D:D :razz: :lol: Тя нали е наясно ,че няма вампири в тоя свят извън книгите??? :razz: :razz:

sadpanda
05-21-2009, 20:22
след това което стана съм много объркан и въобще не съм сигурен с какво е наясно... кой знае какви филми са и в главата след като е прочела тая тъпа книга.. че и преди това, тя все пак е и метълка :(

BlueFace
05-21-2009, 20:29
В какво си се забъркал човече :D:D

Mi6inka
05-21-2009, 20:35
...пълни откачалки...

neocide
05-21-2009, 20:39

lipstik
05-22-2009, 09:43
Тя на колко е години?
Иначе Едуард си е супер,ама чак пък да те зарежи

добре, какво му е супер на тоя Едуард... искам да ми кажеш защото сигурно и тя мисли като теб. аз съм на 19 тя е на 22 !

Ами нз тя дали е чела книгите.Определено в книгето го описват точно като мечтаното гадже.Поне за мен е така.Добър,нежен,мил,би направил всичко за нея.Беше готов да се самоубие,защото си мислеше,че тя беше умряла.Обича я страшно мн.За него тя му е всичко,целия свят.Говори с мн кеасиви думи.Освен това го описват като божествено,неземно красив,който може да прави всичко и страшно силен и бърз.Може би ти не покриваш някой или голяма част от тези неща.Може приятелката ти е да е мн романтична,но ти да не правиш такива неща.Нямам си представа.Показваш ли и достъчно много,че я обичаш.
Иначе самият актьор също е много хубав и има една такава чаровна усмовчица.
Все пак ако много я обичаш прочети книгите,виж как се държи той и прави като него.

Bobs
05-22-2009, 10:25
Тя на колко е години?
Иначе Едуард си е супер,ама чак пък да те зарежи

добре, какво му е супер на тоя Едуард... искам да ми кажеш защото сигурно и тя мисли като теб. аз съм на 19 тя е на 22 !

Ами нз тя дали е чела книгите.Определено в книгето го описват точно като мечтаното гадже.Поне за мен е така.Добър,нежен,мил,би направил всичко за нея.Беше готов да се самоубие,защото си мислеше,че тя беше умряла.Обича я страшно мн.За него тя му е всичко,целия свят.Говори с мн кеасиви думи.Освен това го описват като божествено,неземно красив,който може да прави всичко и страшно силен и бърз.Може би ти не покриваш някой или голяма част от тези неща.Може приятелката ти е да е мн романтична,но ти да не правиш такива неща.Нямам си представа.Показваш ли и достъчно много,че я обичаш.
Иначе самият актьор също е много хубав и има една такава чаровна усмовчица.
Все пак ако много я обичаш прочети книгите,виж как се държи той и прави като него.

кви са тея простотии бе? извинявай ама какъв е смисъла да прочете книгите и да се прави на него?! абе пич бъди себе си и тя като не го оценява нейн проблем . :? да си стой влюбена в измисления Едуард. Остави я да си живее в нейния си свят там :? не си заслужава да се променяш за момиче което не те оценява такъв какъвто си 8-)

lipstik
05-22-2009, 10:35
Тя на колко е години?
Иначе Едуард си е супер,ама чак пък да те зарежи

добре, какво му е супер на тоя Едуард... искам да ми кажеш защото сигурно и тя мисли като теб. аз съм на 19 тя е на 22 !

Ами нз тя дали е чела книгите.Определено в книгето го описват точно като мечтаното гадже.Поне за мен е така.Добър,нежен,мил,би направил всичко за нея.Беше готов да се самоубие,защото си мислеше,че тя беше умряла.Обича я страшно мн.За него тя му е всичко,целия свят.Говори с мн кеасиви думи.Освен това го описват като божествено,неземно красив,който може да прави всичко и страшно силен и бърз.Може би ти не покриваш някой или голяма част от тези неща.Може приятелката ти е да е мн романтична,но ти да не правиш такива неща.Нямам си представа.Показваш ли и достъчно много,че я обичаш.
Иначе самият актьор също е много хубав и има една такава чаровна усмовчица.
Все пак ако много я обичаш прочети книгите,виж как се държи той и прави като него.

кви са тея простотии бе? извинявай ама какъв е смисъла да прочете книгите и да се прави на него?! абе пич бъди себе си и тя като не го оценява нейн проблем . :? да си стой влюбена в измисления Едуард. Остави я да си живее в нейния си свят там :? не си заслужава да се променяш за момиче което не те оценява такъв какъвто си 8-)

Е защо да са простотии?Нали я обича и иска да е с нея.Просто да ги прочете за да е наясно на ная какво и харесва.То пък голяма жертва ще е това да го направи.Ако наистина я обича би направил много повече.

Bobs
05-22-2009, 11:06
Тя на колко е години?
Иначе Едуард си е супер,ама чак пък да те зарежи

добре, какво му е супер на тоя Едуард... искам да ми кажеш защото сигурно и тя мисли като теб. аз съм на 19 тя е на 22 !

Ами нз тя дали е чела книгите.Определено в книгето го описват точно като мечтаното гадже.Поне за мен е така.Добър,нежен,мил,би направил всичко за нея.Беше готов да се самоубие,защото си мислеше,че тя беше умряла.Обича я страшно мн.За него тя му е всичко,целия свят.Говори с мн кеасиви думи.Освен това го описват като божествено,неземно красив,който може да прави всичко и страшно силен и бърз.Може би ти не покриваш някой или голяма част от тези неща.Може приятелката ти е да е мн романтична,но ти да не правиш такива неща.Нямам си представа.Показваш ли и достъчно много,че я обичаш.
Иначе самият актьор също е много хубав и има една такава чаровна усмовчица.
Все пак ако много я обичаш прочети книгите,виж как се държи той и прави като него.

кви са тея простотии бе? извинявай ама какъв е смисъла да прочете книгите и да се прави на него?! абе пич бъди себе си и тя като не го оценява нейн проблем . :? да си стой влюбена в измисления Едуард. Остави я да си живее в нейния си свят там :? не си заслужава да се променяш за момиче което не те оценява такъв какъвто си 8-)

Е защо да са простотии?Нали я обича и иска да е с нея.Просто да ги прочете за да е наясно на ная какво и харесва.То пък голяма жертва ще е това да го направи.Ако наистина я обича би направил много повече.

а неговата самоличност? нали вс човек е уникален сам по себе си? ако тя държеше на него толкова много не би искала да се промени и да бъде някой който не е в действителност . :? Защо да е най-важното на нея какво и харесва ами той? или той няма право на личност трябва да е това което тя изиксва от него :?

Bobs
05-22-2009, 11:09
любовта е да приемаш дадения човек такъв какъвто е не да се опитваш да го промениш и да го направиш такъв какъвто на теб ти допада най-много :)

lipstik
05-22-2009, 11:14
Мисля,че нещо не се рабираме.Не искам да кажа,че той трябва да се превърне в Едуард номер 2.Няма такова нещо.Имам предвид да взема пример от него.Защото явно на нея това държение и харесва.

sadsad
05-22-2009, 11:17
Хахахахаххаха :lol: Или ти се ебаваш или приятелката ти е баси ноу лайфърката, че да иска такъв човек. А и да ми харесва историята книгата е "толкова хубаво" написана, че през близо четвърт от всичко се обяснява колко е красив, пленителен Едуард и как Бела като го погледне еди кво си ставало.Пхахахах 8-) Извинявам се за коментара, ама... кажи и да се прегледа или да се погледне малко в реалния свят, в случай че темата не е ебавка де.хахах

qazwsx
05-22-2009, 11:47
re6enieo e edno sbirame kinti za samoleten bilet ... ka4vame nqkoi qko razgonen mangal na samolete .. davame mu tam nqkoi dr lev i edna kutiika prezervativi i 4akame da izlezne ne6to v btv novinite :D :D :D

lipstik
05-22-2009, 12:28
re6enieo e edno sbirame kinti za samoleten bilet ... ka4vame nqkoi qko razgonen mangal na samolete .. davame mu tam nqkoi dr lev i edna kutiika prezervativi i 4akame da izlezne ne6to v btv novinite :D :D :D

Нищо не ти се разбра.И не мисля,че това би помогнало с нещо на автора...

takitogirl
05-22-2009, 12:58
Идеята е проста мълчиш като тъпак, гледаш кухо в една точка , правиш се на изнежен.И ето ти втори ЕдуарДд.

vampirekiss
05-22-2009, 13:25
Ти каквото сънуваш нещо си го пишеш във форума за истина,а?Големи филми въртиш брат.

NeZaPoznat
05-22-2009, 13:37
не разбирате... аз съм първото и сериозно гадже ! преди мен е имала само двама горе долу колкото нея и то за некви периоди от по две седмици примерно... не ме лъже, познавам ги и двамата пичове са.. зарязала ги е май щото от различни градове са били и двамата ! ние изкарахме два месеца преди.. това.

Така като гледам тия двамата които са я зарязали за 2 седмици не са били хич прости :razz: :razz: :razz: :razz:

Kostadin_682
05-22-2009, 13:41
Днес гаджето ми ме заряза под предлог, че искала някой, който прилича на нейния "Едуард"... попитах я кой е тоя Едуард, и тя ми навря в лицето книгата "Здрач.. имала е предвид някакъв си вампир !! Проблема е, че бързо се привързвам и много я обичам.. какво да правя :(
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Айде стига бе... тегли и една майна и да си хваща пътя

MetalL
05-22-2009, 14:41
тая те баламосва ;) винаги има основателна причина..винаги!

BlueFace
05-22-2009, 14:44
тая те баламосва ;) винаги има основателна причина..винаги!

За тая може това да е наистина основателна причина,все пак признаците са на лице:
1-Момиче
2-Twilight
3-Герой представящ идеалният мъж

От 1,2,3 => че момичето е яко във филма... :D:D

fluffka1
05-22-2009, 14:45
май и ти мноо филми гледаш... :-D

sadpanda
05-24-2009, 00:34
току що се прибрах от продължителна среднощна разходка в парка. бях с нея... в мислите ми... докато не се оказах наобиколен от групичката тийнейджъри, покрай която преминавах(ме). така и не чувах крясъците им... усещах само миризма на алкохол, марихуана... и още нещо... кръв! не моята, потекла от мен след първите удари, а тяхната... с мръсна, отвратителна миризма... на боклук... боклуци ! не пожелах да я опитам и на вкус, въпреки че сигурно щяха да ме накарат да направя нещо по-лошо... бурята от удари премина. понесе се със своята смрад и тътена от неразбираеми крясъци към друго място... към друга жертва. изправих се и си оправих грима в миниатюрно огледалце... бяха избили и пластмасовите ми кучешки зъби... не ги прибрах, ще чакам да ми пораснат истинските... косата, която през деня боядисах в бяло беше измокрена и сплъстена... пот и кръв... кръв и пот... на това съм готов за нея. нямам търпение да види новият мен...истинският мен...

lipstik, благодаря ти от все сърце... пожелавам ти да намериш своя Едуард.

LetTheMusicTalks
05-24-2009, 00:38
Гавра?

qazwsx
05-24-2009, 13:49
lipstik :-D :-D :-D edward umrq!

MP
05-24-2009, 14:05
Намери някой вампир и му кажи да те ухапе.Все едно да видиш как пред теб скача пържола и ти вика : "Изяж ме,изяж ме!".Ставаш вампир и си връщаш принцесата.

sextazy_baby
05-24-2009, 14:07
Ти бъзикаш ли се?? :lol: :lol: :lol:

lipstik
05-24-2009, 14:54
lipstik :-D :-D :-D edward umrq!


Иска ти се,ама няма.Вас момчетата май много ви е яд,че повечето момичета харесват Едуард...

blader
05-24-2009, 15:29
да еба и умрелия 'здрач'...
мога да твърдя че тази книга беше една от основните причини и аз да бъда зарязан...но в никакъв случай не беше директната причина както е в тази ситуация...но четейки я намразвам още повече...
интересно е как от интелигентни и точни хора(основно момичета...)прави откачени вдетинени фенки и силно ограничава мозъчния им капацитет или свежда мисловната дейност основно до блянове за действия със силно изразен сексуален характер включващи прословутия и вече придобил пословична попукярност Едуард(който аз като човек нямащ претенций да разбира от мъже и мъжка красота мога да твърдя че не може да стъпи на малкия пръст на Лестат от 'Кралицата на прокълнатите'...

HipHopBlond
05-24-2009, 15:42
Трябваше да и изпиеш кръвта :lol: :lol: :lol:

Re5peC7
05-24-2009, 15:42
представи си какво момиче си имал до себе си и въобще не се мъчи повече. Не заслужава даже си я спомняш :)

HipHopBlond
05-24-2009, 15:45
lipstik :-D :-D :-D edward umrq!


Иска ти се,ама няма.Вас момчетата май много ви е яд,че повечето момичета харесват Едуард...

Боже смили се над тея двамата моля те :razz: :razz: :razz: :razz:

qazwsx
05-24-2009, 15:46
да е** и умрелия 'здрач'...
мога да твърдя че тази книга беше една от основните причини и аз да бъда зарязан...но в никакъв случай не беше директната причина както е в тази ситуация...но четейки я намразвам още повече...
интересно е как от интелигентни и точни хора(основно момичета...)прави откачени вдетинени фенки и силно ограничава мозъчния им капацитет или свежда мисловната дейност основно до блянове за действия със силно изразен сексуален характер включващи прословутия и вече придобил пословична попукярност Едуард(който аз като човек нямащ претенций да разбира от мъже и мъжка красота мога да твърдя че не може да стъпи на малкия пръст на Лестат от 'Кралицата на прокълнатите'...
+1+1+1 :shock: :shock: :shock:

lipstik
05-24-2009, 15:47
да е** и умрелия 'здрач'...
мога да твърдя че тази книга беше една от основните причини и аз да бъда зарязан...но в никакъв случай не беше директната причина както е в тази ситуация...но четейки я намразвам още повече...
интересно е как от интелигентни и точни хора(основно момичета...)прави откачени вдетинени фенки и силно ограничава мозъчния им капацитет или свежда мисловната дейност основно до блянове за действия със силно изразен сексуален характер включващи прословутия и вече придобил пословична попукярност Едуард(който аз като човек нямащ претенций да разбира от мъже и мъжка красота мога да твърдя че не може да стъпи на малкия пръст на Лестат от 'Кралицата на прокълнатите'...

Може би просто някои момичета не получават достатъчно любов от приятелите си и си мечтаят за идеалния Едуард...

Johny
06-06-2009, 22:55
Съжалявам за израза, но това си е чисто чекиджийство. Някакъв си Едуард. Хахахаха. Тая е на акъла на прогимназистка. Срам!

BaBsYyY_SeXyYy
08-19-2009, 17:21
Единственото, което ми дойде на ума, е да си намажеш лицето с брашно и може да пиеш кетчуп вместо кръв... Все пак ще отидеш в затвора, ако започнеш да се храниш с кръвчица
:shock:
Тази мацка явно леко е побъркана, щом иска вампир за гадже. Едуард е сладък, но... е само един актьор във вампирски филм... Няма как всички да приличат на него.. :?

DevilWish
08-19-2009, 17:34
Ебаси филмара ;)

producenta
08-19-2009, 18:45
Ти ако останеш с нея,ще видиш ти женски вампир как смуче кръв.

Според мен има друг.

BlueFace
08-19-2009, 18:49
Абе темата е на 3 месеца кфо продължавате да пишете :shock:

sweetEmily
08-19-2009, 18:58
Пусни си коса нато на Едуарт приличай на него малко или много и тя като иска да е с теб и направи номер несхто гавра да и е гадно :smt101

lifelesscorpse
08-19-2009, 19:07
Кажи й като толкова много го иска тоя Едуард да ходи при него и да не те занимава теб с глупости...Ако темата не е ебавка значи си доста преебан...

Amateur
08-19-2009, 22:54
Извинявай ама тя на 10 ли е?

Kostadin_682
08-19-2009, 23:35
Днес гаджето ми ме заряза под предлог, че искала някой, който прилича на нейния "Едуард"... попитах я кой е тоя Едуард, и тя ми навря в лицето книгата "Здрач.. имала е предвид някакъв си вампир !! Проблема е, че бързо се привързвам и много я обичам.. какво да правя :(
Е те такова оправдание не бях срещал... :? . Какво да ти кажа братле, сигурно бившата ти приятелка витае някъде там из облаците, или просто иска да те зареже, и не е намерила друг начин. :?

mitternacht
08-19-2009, 23:37
Тая е ритардка :razz:
Зае*и я! Или и изпий кръвта и ще се влюби в теб!

mitternacht
08-19-2009, 23:43
Извинявам се за второто мение:
Как може да харесвате тоя Едуард бе, вие у ред ли сте? :) Сякаш тепърва ви почва пубертета, пък вие и на 15 да сте требе да ви пуска вече!Тоя "Едуард" като му видя муцуната някъде прилича на олигофрен?!Вижте му погледа какъв е "гениален"!УЖАС!
И ние, момчетата, не завиждаме, просто се чудим как може да харесвате подобно нещо!??!?!?!?

И Едуард наистина умря хахахаха, ето как:
http://mitternacht.blog.bg/drugi/2009/08/18/kratyk-podobavasht-final-na-tuailait-twilight.382188

Поздрав за всички анти-фенове на този 'убавец :)

rumcho
08-23-2009, 09:49
земаш книгата и по главата (shinigami chop 8-) )

mechtaq_za_teb
08-23-2009, 09:54
Ако темата не е майтап, кофти. Не си заслужава. Ще си намериш друго момиче, което да те харесва такъв, какъвто си.

w0sh
08-23-2009, 09:55
ебаси. докаъде стигна младежта.

stup1fy
08-23-2009, 10:27
Темата може да е стара,но пък за сметка на тва е уникална :lol: :lol: :lol:
БАШ такава простащина не бях виждала през престоя си тук :lol: :lol: :razz: :razz: :D :D 8-)

evi_vd
08-23-2009, 10:55
човек бъзикаш се :D

vampirekiss
08-23-2009, 11:30
Заливам се от смях.или лъже за годините или темата е голяма ебавка.Все пак ми прави настроението,за което я богославям. 8-)

SunnyTime
08-23-2009, 11:46
на 22 ? и ей тей те е зарязала ... :lol: :lol: :razz: :razz:
баси откачената :lol:

+1 8-) :razz: 8-) 8-) :lol: :-D :D

lovey0u
08-23-2009, 11:50
всеки си има любим актьор ама да зарежеш гаджето си заради него :shock:

mynichka09
08-23-2009, 13:32
Ти бъзикаш ли се? :shock:

ShtrudeL
08-23-2009, 13:33
Днес гаджето ми ме заряза под предлог, че искала някой, който прилича на нейния "Едуард"... попитах я кой е тоя Едуард, и тя ми навря в лицето книгата "Здрач.. имала е предвид някакъв си вампир !! Проблема е, че бързо се привързвам и много я обичам.. какво да правя :(

*хилеща се емотка сочеща с пръст*

Едит: И все пак ако не е шега...гаджето ти и по принцип такива хора са глупави филмари.

Vafli4ka
12-20-2009, 15:25
По принцип не отговарям на такива теми... но... ако не се шегуваш, ситуацията, в която се намираш е доста... неприятна.
Но предполагам, че имаш нужда от помощ, щом създаваш тема. А аз обичам да помагам...
Първо, не бързай да мразиш Здрач. От всяко негативно нещо може да се извлече полза. Едуард не ми е от най-любимите... но разбирам защо момичетата си падат по него. Той е класически джентълмен, с добри обноски и богата обща култура. Това като цяло май е най-важното. Момчетата по принцип се мислят за твърде големи мъжаги, че да целунат ръката на някое момиче, но ние много се впечатляваме от такива неща, да знаеш. Зветята също помагат, стига да не е алергична към тичинков прашец... А ако искаш да спечелиш бонус точки, можеш да й посветиш стихотворение. Или да й напишеш любовно писмо...
Като цяло, това е. Не е нужно да се променяш, просто малко да смениш подхода и отношението си към нея. Може да ти звучи захаросано, и на мен "футболен мач" звучи зле, но от любов се правят какви ли не подвизи. А щом я обичаш...

0nem0retIme
12-20-2009, 18:32
На Едуард му е супер,че рискува всичко само за да бъде с момичето,което обича.Рискува отношенията със семйството си само за да бъде с НЕЯ.
Ама какво съм седнала да ти обяснявам..Та това е просто филм.
Хора на по 20 години да се държат така ?! Или темата е ебавка,или сте много повредени и двамата.

Ssimonka
12-26-2009, 15:07
мм мисля че нещо се базикаш с нас... :? Не вярвам някое момиче да зареже любимия си заради някоя филмова звезда която никокга няма да види.. !! Явноо е поредната филмирана мацка..!!
Остави я...намери си някоя по зряла.. !! :)

ToniStoraro
12-26-2009, 15:10
изсипи си една торба брашно на главата и иди при нея, тогава ще приличш. А, и недей да спиш два дена, та да имаш торби под очите и да са червени. Съвет от мен - зарежи я просто.
Интересно ми е ако главният герой беше африканец как щеше да звучи въпросът.

NeverTheSame
12-26-2009, 17:15
Потрес !

bepsity
12-26-2009, 17:20
Този Здрач ще побърка всички.. :razz:

azida
12-30-2009, 19:29
ахаха филмирано момиче . . . тегли и една майна и си продължи живот

Zarity
12-30-2009, 19:31
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Прецакаан :lol:

tanchu
12-30-2009, 19:33
хах нямам думи :razz:

SuNsHiNe6
12-31-2009, 12:21
:shock: Гаджето ти е много зле,но от една страна вече знаеш що за човек е тя,така че не губиш нищо. :wink:

lilincituuuu
12-31-2009, 12:44
мяза ми на ташак това...

Ако се пак е истина имаме си прекрасна Анти-Здрач тема в раздел Музика и ТВ посети я и си излей душата!
на мен на два :shock:

fucklowe3
01-02-2010, 16:11
явно не те е обичала диостатъчно...аз лично предпочитам Джейкъб :Д но оставяй я да си чупи главата надали ш намери момче което да прилича на едуард.... :)

awerw
01-02-2010, 16:30
Днес гаджето ми ме заряза под предлог, че искала някой, който прилича на нейния "Едуард"... попитах я кой е тоя Едуард, и тя ми навря в лицето книгата "Здрач.. имала е предвид някакъв си вампир !! Проблема е, че бързо се привързвам и много я обичам.. какво да правя :(
Хахахахах и на мен така тя ми каза Edward толкова е сладък и аз попитах кой е тоя :shock: и ми вика здра4 :shock: :lol: 8-) направо ме потро6и и в този ден скъсахме :shock: :D :D незнам но май този Edward 6те яде яко бой бая хора са му набрали

sssladuranka
01-02-2010, 17:24
омг омг омг :razz: :razz: :razz: ако случката наистина е реална,това момиче просто си е търсило причина да те зареже и явно не от умните и това е успяла да измисли :razz: :razz: :razz: другия вариант - живее в измислен,илюзиорен свят,в който и аз живеех когато бях на 10 :razz: :razz: :razz: и аз тогава варвах че ще си намеря мъж приличащ я на накой актьор,я на някой певец :D :D :D

lilincituuuu
01-03-2010, 01:02
омг омг омг :razz: :razz: :razz: ако случката наистина е реална,това момиче просто си е търсило причина да те зареже и явно не от умните и това е успяла да измисли :razz: :razz: :razz: другия вариант - живее в измислен,илюзиорен свят,в който и аз живеех когато бях на 10 :razz: :razz: :razz: и аз тогава варвах че ще си намеря мъж приличащ я на накой актьор,я на някой певец :D :D :D
Да, нещо такова май се получило :lol: :razz:

girlche
01-03-2010, 01:24
Тая би трябвало да е тотално изкукала да си мисли,че някога ще си намери момче,което е досущ като Едуард .. пък и той е хубав само във филма,инъче се говори,че е пълен глупак,който няма лична хигиена :razz: :razz: :razz: