PDA

View Full Version : приятели с бившите ?!?



FeelMe
05-31-2009, 20:05
Не намерих такава тема...та въпросът ми е дали си оставате приятели с бившите гаджета.Аз съм на мнение ,че не може на единия ден да се гушката,целувате и т.н. , а на следващият да се правите ,че не се познавате...

Питам ,тъй като напоследък започнах отново да си пиша по скайп с един от бившите ,но след около месец писане по скайп и излизане на кафета той ми каза ,че не може да има с мен само приятелски отношения , т.е. или гаджета или нищо... :shock: Аз много държах да си останем приятели ,но той каза ,че не е добре за него ,тъй като така нямало да може да спре да мисли за мен...и сега ми е някакси много гадно...


Вие сте... :)

lpfc1936
05-31-2009, 20:12
Аз обикновенно с всички бивши съм приятел.освен с последната която започна да се прави,че не се познаваме , но постепенно и омекнаха краката :P

XTREMEFREERIDE
05-31-2009, 20:15
С едниния от бившите ми, не си говорихме 2 години. Докато оня ден, той не дойде и не ме побутна, да ме пита как я карам и къде се губя. :shock:
С другия, бяхме в един клас 7 години и на седмата, решихме да тръгнем. След като скъсахме, останахме приятели, макарче той все още се опитва да ме сваля... :?
С един друг пък си запазихме добрите отношения, тъй като решихме заедно да прекратим връзката.
И т'ва е общо взето. Ходила съм с 4 момчета, от които с трима се разбирам а другият все още си е моето момче.

spensi
05-31-2009, 20:18
гледам да имам добри взаимоотношения с тях но не винаги се получава :D

DeNNichkA
05-31-2009, 20:21
С всичките ми бивши съм в добри отношения има само един, с който не си говорим, което според мен е супер тъпо, но той реши, че ще се държи тъпо ... Не съм му умряла за доброто отношение :)
Иначе с всички останали сме в супер отношения, даже мога да кажа приятели :)

sladkish_14
05-31-2009, 20:35
Не може да сме в приятелски отношения , по простата причина , че винаги единия има чувства към другия ! Иначе си говора с тях , да !

Aniiiii
05-31-2009, 20:53
С всички си говоря, с изключение на един. Скъсахме с голям скандал и още съм обидена... :P

Cathylicious
05-31-2009, 20:55
В повечето случаи аз ги оставям,ако остана приятелка с тях продължават да ме свалят .. Досадно е .. Отношенията остават "Здравей-Здрасти" ..

Jumbie483
05-31-2009, 20:55
Ами с последният ми бивш сме в страшно добри приятелски отношения.. Ние бяхме със същите отношения и докато бяхме заедно и именно заради това скъсахме. Сега и двамата се чувстваме по-добре..
Докато с тези преди него.. Дори не знам къде са. Определено не сме приятели.

hottie
05-31-2009, 21:01
С бившите съм на здрасти/чао и нищо повече. И то ако се засечем.
Приятелят ми е също така с неговите бивши. На мнение сме, че бившите са си бивши и си остават в миналото.

Shia
05-31-2009, 21:10
Не бих имала приятелски отношения с бившите си,нито ще съм съгласна неговоте бивши също да се навъртат наоколо.Както казаха горе-до онзи ден да се гушкали ,а сега само си говорят,все остава нещо и няма да търпя НЕЯ да стои или да има нещо с МОЯ.

justbebsi
05-31-2009, 21:10
Имам един бивш от моя клас с него сме в горе-долу приятелски отношения. С останалите само здравей/здрасти .

guinessgirl
05-31-2009, 21:38
амии възможно е,да. но според мен..

винаги след края на една връзка остават някакви чувства. или привличане,или не знам как да го нарека,но винаги остава по нещичко и у двамата.

haritov
05-31-2009, 21:55
стига да си заслужават съм приятел

moneycomeme
05-31-2009, 22:05
..на мен ми е все тая,не се обременявам с това,че след като преди сме имали статус ма влюбени,.трябва да останем приятели.Е не е лошо като идея,но зависи от конкретната ситуация и сума ти още неща.... ;] Например ако той ме е оставил,това е като с приятелите...не може до вчера да сме били близки,днес да ме предаде грубо а утре да го поздравам съответно приятелката,а в случая бившето...Ако е станало по собствено желание от двете страни-логично е да се запазят някакви отношения...но пак казвам зависи от ситуацията и самите хора ;]]

5StaR
05-31-2009, 22:09
Апф не става... повечето ме мразят :neutral: :neutral: а аз ги третирам нормално :-)

MP
06-01-2009, 05:41
стига да си заслужават съм приятел

Така е.

sumerwind
06-01-2009, 08:42
понякога..

milan4eto
06-01-2009, 12:41
С всички бивши съм в добри отношения,с изключение на един с който като се видим се правим че не се познаваме :-o .Малко е тъпо, но ми е напълно безразлично с какви отношения съм с него сега. :)

DevilWish
06-01-2009, 12:47
Почти с всички съм си приятелка.Със последният ми бишв даже днеска трябва да се видим =) И той има още чувства към мен ,но това не му пречи да ме вижда.Даже вчера някакво момиче дето го харесва му е казала ,че ако той иска да е с нея трябва да преключи всякакъв контакт с мен, но той е казал тогава "чао" ,което не удобрявам много де, обаче .. =) Та приятелството е важно нещо :) Бил си с тоя човек толкова време, трябва да знаеш ,че можеш да разчиташ на него все пак ако сте имали дълга връзка ;)

Take_That
06-01-2009, 12:48
С едното момче излизам понякога, виждаме се, но не бих казала, че съм му "приятелка" или, че той е мой "приятел" един вид уважение, запазили сме взаимоотношения :) А с другото момче - наскоро си писахме в skype :)

fasta4e
06-01-2009, 14:00
С трима четерима съм приятелка но с другите не , но сме в добри отношения пишем си по Skype и ако се видим някаде по улиците си казваме здрасти как си но толкова :)

Extremescream
06-01-2009, 14:03
Само с един от тях си остнахме приятели.С другите двама е зле:единия ме мрази и се правим,че не се познаваме (той поне се прави)...а с другия сме на здрасти-чао.

magneziq
06-01-2009, 14:29
С 95% от бившите ми съм си даже най-добър приятел. Навремето излизах даже с най-добрия си приятел, но след 3 месеца решихме, че ще е най-добре да не просължаваме така, понеже нали знаете (гаджетата често спорят и тн), а ние за тези 6 години и веднъж не сме спорили или сме се предавали-това е единствения човек на който мога да вярвам безрезервно и не искам да си прецакам отношенията с него само заради някво си там ходене. (пак и преди това излизах с най-добрия му приятел, и се беше получила кофти ситуация едвали не да избирам м/у двамата и да им прецакам приятелството). Та се разделихме, но пак сме си най-добри приятели и много се очудих, че абсолютно нищо не се промени(освен целувките де). Пак си пишем всяка нощ, пак си излизаме заедно, пак си се гушкаме (всичко е както преди за което много се радвам). Но виж има и случей, в които е невъзможно да си останеш приятел с бившия си като моя случей с последното ми бившо гадже-разделихме се много жестоко а сега ни се налага да се гледаме всеки ден по коридорите на училището ни, а това ме изкарва извън нерви.
Всичко е до човека! Ако те е обичал истински и сте си били истински, добри и верни приятели ще си останете такива завинаги. :)

love_enrique
06-01-2009, 16:30
Да бе :lol: Такъв филм няма :? Поне при мене не се е получавало

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-02-2009, 03:01
амиии ... не особено .... сега напоследък и аз почнах да си чатя с 2ма от бив6ите ми но след като съм напуснала България преди доста време и няма изгледи да си идвам не сме излизали и е чисто приятелски ;] е вярно че от както излизах с тях са минали най малко 2 години и половина и сигурно затова иначе ако бяхме скъсали скоро щеше да е неловко... :-o :)

evelinka1122
06-02-2009, 04:53
всичките ми бивши са идиоти :) не съм приятелка с тях... освен едно прекрасно изключение :)

hottie
06-02-2009, 05:08
Абе няма такова понятие приятел и най-добър приятел. Нали се сещате за рекламата на спрайт 8-)

dimitar_ak
06-02-2009, 05:14
Там където е имало страст приятелството е невъзможно. Поне един от двамата ще страда.

valdesbg
06-02-2009, 06:04
Хоти пак действа подмолно и разрушава илюзиите на децата.

Мите - при нас с бившата имаше страшно много страст, страшно много любов. Но..преодолява се, в момента сме страхотни приятели при това на базата на предишните ни отношения. Та така - възможно е.

Bellatrix
06-02-2009, 06:56
За мен не е невъзможно, а по-скоро неприемливо. Аз лично мразя, когато бившата на някое гадже се навърта покрай него, нон стоп си говорят и така нататък. Не ме разбирайте погрешно, не съм лудо ревнива, всяко друго момиче нека са приятели и тн, но не ис бившите - те просто ме нервират. Та не искам да карам новите момичета на бившите ми да се чувстват зле, както бих се чувствала аз на тяхно място.

didi_12345
06-02-2009, 08:10
еми принципно е хубаво да си останете приятели .. Има мой бивши с който се виждаме,говорим си,пишем по скупа,но нищу повече.Но има такива с който колкото и да искаш да сте приятели те се едно не могат да проумеят че вече не си тяхна.Избягват разговори,като им разскажееш нещу ново и те някак си не се радват за теб :neutral: кофти ама се случва !

gabri3lla
06-02-2009, 14:19
...................

WondeR TeddY
06-02-2009, 15:47
Ами аз мн държа да си остана близка с бившия ми, защото ходихме почти 2 години и ми е супер близък, макар че на него му е трудно все още да ме има само за приятелка, но държим един на друг много, така че определено сме си доста близки...чуваме се по няколко пъти на ден, пък и сме в един клас и ще е тъпо ако се правим на непознати :)

GossipGirl89
06-02-2009, 15:49
От личен опит мога да кажа, че няма прителставо между бивши гаджета... С моя бивш много се изтормозих и какво ли не направих, за да си останем приятели, но просто не става... Нещата, които са били преди това пречат!

smiLe49
06-02-2009, 16:11
За мен не е невъзможно, а по-скоро неприемливо. Аз лично мразя, когато бившата на някое гадже се навърта покрай него, нон стоп си говорят и така нататък. Не ме разбирайте погрешно, не съм лудо ревнива, всяко друго момиче нека са приятели и тн, но не ис бившите - те просто ме нервират. Та не искам да карам новите момичета на бившите ми да се чувстват зле, както бих се чувствала аз на тяхно място.

Мн добре казано.
За мен приятелство между бивши няма.
Веднъж попитах едно момче защо всички момчета,който са искали да ходиме,а аз съм искала да сме само приятели си отиваха по най-блуталния начин,без да кажат дори защо и защо за тях това е най-доброто решение.Тойми каза,че повечето са така,такъв им е начина на мислене.Не иска да обяснява мн мн.И накрая каза,аз също бих направил така,колкото и тъпо да е.Е в крайна сметка направи го с мене. :o

enigma93
06-04-2009, 19:57
ami i az imam priqtelski otno6eniq s edna biv6a i pri tova mn dobre se razbirame :-P :-P :P :D :D :grin: :grin: :razz:

Hilary_
06-04-2009, 20:00
И аз си мисля, че е по-добре да остане с приятелство ... 8)

LizZz
06-04-2009, 20:01
Опитвам се да поддържам близки отношения ама повечето са прекалено важни да ми обръщат повече внимание и така. 8-)
А такива приятели не ми трябват, така, че - у лево.
Даже се чудя как съм ходил с тях, ама тва е друг въпрос.

InnchetO
06-04-2009, 20:06
Еми аз половината не ги и засичам.. като се видиме едно здрасти и тва е. Иначе от време на време пишем по скайп ама малко и безсмислени работи. А иначе е досадно, понеже те продължават да ме свалят..

LovEsIckk
06-04-2009, 22:42
Приятелка с тях - не . Може би само позната. Не като да се правим , че не се познаваме,но щом съм се разделила с този човек не смятам , че желая да имам някакви взаимотношения с него.Нямам намерение да ме боли повече и да ми се объркват чувствата.Всичко приключва и само на "Здравей" си оставам с бившите.

miss_asi
06-05-2009, 05:24
Със един от бившите ми се най-добри приятели сега,със други не се понасям.Зависи какво им е отношение след като скъсаме.

hello_kitty_f
06-07-2009, 14:43
гледам да се разбирам с всички, но ако връзката завърши лошо няма начин на следващия ден да отида с усмивка до ушите и да го заговоря приятелски :?

DeViLgIlrL16
06-07-2009, 14:52
според мен приятелските отношения след една връзка са нещо страхотно... защо да си провалям отношенията с някой само, защото съм ходела с него... кво сега ако тръгна с най добрият ми приятел и ако скъсаме да се правя, че не го познавам ли... еми пак няма да стане толкова хубави моменти и супер яко изкарани дни, да останат в историята... НЕ... няма да го преживея, дори ако трябва да се принизя на такова ниво че да му се моля да сме фр... :(

cinderella_gugutka
06-07-2009, 15:53
с бившите не поддържам абсолютно никакви отношения.ако видя 1-я незнам дали и здрасти ще му кажа :o :( :( :(

kris4en
06-07-2009, 16:14
ами с бившето ми гадже сме само приятели което е много трудно за мен...но е по-добре от нищо.Предпочитам да си пиша с него като приятелка за да знам че е добре отколкото да не си пишем въобще...

brokeNsyde
06-07-2009, 19:10
мии аЗ мисля че е трудно да остане приятели.Аз например с бившия ми постоянно се караме като се видиме ии се обиждаме.Понякога даже ми става забавно да го дразня. Виждаме се често,защото е добър приятел с най-добрата ми приятелка.Аз иначе не мога да го гледам. И за тва ако е много важен за теб се опитай да му покажеш,че приятелството винаги е по-важно.Ако пък ще му е много трудно се опитай да го преодолееш. Друго незнам какво да ти кажа. :wink:
Успех! :-D

soul1199
06-07-2009, 19:15
фр съм със си4ки бив6и,без един :D даже с някой ходя на плаж :razz: :razz:

rnbbaby666
06-08-2009, 00:08
ми аз с всички мои бивши съм си приятелка ..освен с 1вия ми ,понеже 3 год приятелство се прееба заради изкушението ни .. и сега почти не си говорим ..но тоя тфой бивш е супер зле ..тегли му една майна ..освен ако и ти искаш да си с него .. :)

LiveFlower
06-08-2009, 00:43
Има двама , с които и сега като се видим , си пиеме бирата заедно :)

С другите сме на здравей/здрасти ...

flowerlina
06-08-2009, 16:45
С единия бяхме, после си изгубихме връзките, с един друг все още сме много добри приятели, с последния се опитах да запазя някакви приятелски отношения, но той не иска

iwsyY
06-09-2009, 12:29
Не бих могла да имам приятелски взаимоотношения,по-скоро може да сме познати :D 8-)

fucklowebaby
06-09-2009, 12:54
Ами с всички сме в добри отношения, макар че винаги единият ще има чувства към другия :}