PDA

View Full Version : До кога ще продължава така ?



Fallen`Angel
06-08-2009, 14:20
В момента съм адски ядосан от станалото покрай мен. Значи не може ти да обичаш някого и той да те обича и в следващия момент той да почне да ти прави напук, да прави всичко напук и на теб да ти е адски шибано, щот нали на оная тъпа ***** тряя да й е готино ? Не може така да си играеш с на хората търпението и чувствата, щот в един момент писва и искаш, слагаш край и продължаваш напред. Познавам се като характер и веднъж ако го сложа после нищо не може да ми промени решението. КРАЙ ПИСНА МИ ОТ ТАКИВА МЪРШИ дет разбийш ли мн са фешън пред теб а всъщност ги познаваш какви са и изобщо нищо общо с това нямат. Е*ем ти и шибаната мода..


Съжалявам за писането, но просто в момента съм толкова ядосан че не се съобразявам кое как пиша ..

kobrichka
06-08-2009, 14:25
Кофти тръпка.
Гадничко е когато се ходи напук, но за жалост има и такива хора. Слагаш край и продължаваш напред. Не е първата няма и да е последната :)

DeViLgIlrL16
06-08-2009, 14:38
наистина гадно е но хора секви...
не е само при момичетата, има го и при момчетата... има такива които си пазат по две, три или повече момичет,а а всъщност твърдят, че ти си единствена и, че няма други... сякви индивиди спокойно не се впрягай...
като срещнеш такива бягай на далече и изобщо не се занимавай с тях... 8)

flowerlina
06-08-2009, 14:42
Горе главата и продължавай напред

Take_That
06-08-2009, 15:03
Горе главата и продължавай напред

++++ Не му мисли толкова много, не с заслужава усилията и нервите, защото някои си "развяват байряка", а ти седиш и му мислиш....

Lysit0
06-08-2009, 15:05
Горе главата и продължавай напред
Същото

anito0
06-08-2009, 17:45
kvo ti puka,zarqzva6 q iii izob6to ne se habi6 po neq,i i kazva6 da si nameri nqkoi kato neq ;)

Hilary_
06-08-2009, 18:02
... жалко, но факт ... повечето са такива :wink: .. next 8)

vampirekiss
06-08-2009, 18:54
ами да и такива ги има.Какво да ти кажа.Просто я прати по дяволите и продължавай напред.

dydolinkka93
06-08-2009, 19:00
Горе главата и продължавай напред
+

Gabichkaaa
06-08-2009, 19:08
Значи... срещат се и такива п*тки дето се чудят как да преебат момчето до себе си!

Въпреки, че съм момиче мисля, че не трябва да я оставиш просто така, един вид спечелила. Трябва да й го върнеш.

На твое място не бих оставила нещата така.. 1:0 за нея .. :grin: .. оо нее .. :smt018

Ако тя постъпва шибано с теб.. ти постъпи 2х по-шибано с нея! :razz:

Успех! :D

soul1199
06-08-2009, 19:21
kvo ti puka,zarqzva6 q iii izob6to ne se habi6 po neq,i i kazva6 da si nameri nqkoi kato neq ;)+1

soul1199
06-09-2009, 12:50
kvo ti puka,zarqzva6 q iii izob6to ne se habi6 po neq,i i kazva6 da si nameri nqkoi kato neq ;)

fucklowebaby
06-09-2009, 13:03
еми не е единствена..намери си друга :) а пък тя да си намери друг, който да разиграва ;)

NeZaPoznat
06-09-2009, 13:05
В момента съм адски ядосан от станалото покрай мен. Значи не може ти да обичаш някого и той да те обича и в следващия момент той да почне да ти прави напук, да прави всичко напук и на теб да ти е адски шибано, щот нали на оная тъпа ***** тряя да й е готино ? Не може така да си играеш с на хората търпението и чувствата, щот в един момент писва и искаш, слагаш край и продължаваш напред. Познавам се като характер и веднъж ако го сложа после нищо не може да ми промени решението. КРАЙ ПИСНА МИ ОТ ТАКИВА МЪРШИ дет разбийш ли мн са фешън пред теб а всъщност ги познаваш какви са и изобщо нищо общо с това нямат. Е*ем ти и шибаната мода..


Съжалявам за писането, но просто в момента съм толкова ядосан че не се съобразявам кое как пиша ..

Не напразно казват че любовта е сляпа. Ти просто си прогледнал ..... толкова по-добре за теб .. :?