PDA

View Full Version : Да я е .. или да не я е....



NeZaPoznat
06-19-2009, 12:15
Накратко.
Снощи бях на рожден ден на гаджето. Тя има една комшийка, която познавам само по лице и никога не съм имал нито искам да имам нещо общо с нея. Същата комшийка беше на беседката пред входа когато си тръгвах към 12 часа вечерта. Докато излизах ми каза ‘здрасти’ и аз повече от учтивост отвърнах. После обаче ме повика по име и ми каза да седна да ми кажела нещо важно. Може би защото бях подпийнал се съгласих и седнах.
Виж какво - каза ми тя - отдавна те искам, но ти не ме забелязваш.
Ами ходя с комшийката ти - за това - казвам аз.
Това не ме интересува ! Искам те само за секс - не за гадже.
Е да ама аз не искам - понечих да стана
Ако ме срежеш - ще и кажа, че си ме изчукал. Ако се изчукаме - ще си остане само между нас. Ти решаваш.
Станах и си тръгнах без да кажа нищо.
Ето сега дилемата ми: Ако я изчукам, което не виждам как ще стане защото е рядко противна мацка :? - може и да си замълчи. Ако не я .... ще каже на гаджето ми, че съм я ... . Няма как да и докажа че не съм. Практически и в двата случая бих отричал пред гаджето, а да не говорим, че тръгне ли, че съм имал нещо с нея няма да смея да се покажа от подигравки.
На практика ако беше хубаво момиче и не познаваше гаджето ми - нямаше да се замислям изобщо, но при това положение е малко кофти ситуацията.
Не искам съвети - сам ще си реша проблема.
Кажете си само мнението или ако сте имали нещо подобно - как сте се оправили.
Имам срок да си помисля до понеделник.
Пускам и анкета...

lipstik
06-19-2009, 12:19
Направо казвай на прителката си за противната и съседка и как те заплашва :-x .

NeZaPoznat
06-19-2009, 12:21
Направо казвай на прителката си за противната и съседка и как те заплашва :-x .

За да ми каже - ДА ДА - кръшнал си и сега се застраховаш ... :?

И за това мислих ама .... :?

Ilikeliljon
06-19-2009, 12:36
Че тя, ако ти няма доверие какво правиш с нея бе човек. Много ясно, че ще и кажеш, ако повярва на съседката това ще е супер тъпо. Това ми е мнението :) :) Като нещеш съвет няма и да давам :D :D

smileforyou12
06-19-2009, 12:46
еми да кажи и за съседката хем ще се увериш има ли ти доверие и вярва ли в теб 8-)

Punisherrr
06-19-2009, 12:50
И кво ако аз съм една противна мацка(както ти каза за нея) и ей така кажа,че си спал с мене, гаджето ти веднага ще повярва ли,кво? :?
Що за смешни отношения...
Изобщо как може да имаш дилема по въпроса 8-) ... глупаво е. Мани я оная ненормалница и толкоз.

mysterious93
06-19-2009, 13:02
Абе няма да й се даваш :D Много им се нервя на такива женски.. напрао м ее срам понякога.. ще ходи тя да изнудва някой да спи с нея мале мале.. имах една позната която пък тръгна да бие едно момче щото не искал да ходи с нея :D ест той й каза не и хич не се занимава с нея.. той ако й беше отвърнал на шамарите оная щеше да остане на място :D ами казваш на френдката си иии.. квот стане. 1.че е грозна и 2.все пак й казваш и ако не ходите от 2 седмици(а от повече) сиг ще ти повярва :) а ако не ти повярва мн лошо :D няма кво да се занимаваш ; )

TheEndless
06-19-2009, 13:05
Оставяш телефона си включен да може приятелката ти да чува какво иска тая кифла от теб ;) или я запиши по някакъв начин.
Само това мога да предложа.
------

dimitar_ak
06-19-2009, 13:12
А приятелката ти на кого би повярвала? Замисли се и върху това.

Sun4o19
06-19-2009, 13:26
Направете си 3ка беееееее :grin: сладури мамини :D

XxRoSxX
06-19-2009, 13:36
мн глупаво разсъждаваш.... кажи на приятелката си ако връзката ви е стабилна ще ти има достатъчно доверие за да знае че не си го направил.
ако оназ глупачка почне да лъже здраве да е според мен никой няма да и повярва и без това!!
все пак решението си е твое но ако спиш с нея приятелката ти има за какво да те обвинява и няма да приеме извинението ти че тя те е заплашвала...докато ако не спиш с нея съвестта ти е чиста :) ..

plovdiv4anka90
06-19-2009, 13:50
ПроблемЪт си е твой.

Имаш глава на раменете си + виждам ,че хората тук ти написаха възможните изходи от ситуацията...Така,чеее...Сам зависи от това ти какво искаш.Не ми се вярва евентуаааллно,ако я е*** оная съседката да е от това,че тя те е заплашвала :P Казваш ,че е грозна и ,че си имаш приятелка,но и не знаеш какво да правиш.. Ехх,мъже мъже... :neutral: :neutral:

therichbitch
06-19-2009, 14:14
кажи на гаджето си, тч ще ти повярва особено ако оная е рядко противна, както сам каза ;)

MetalZone
06-19-2009, 14:20
кажи на гаджето си, тч ще ти повярва особено ако оная е рядко противна, както сам каза ;)

+1

LovelyGirl
06-19-2009, 14:23
Оставяш телефона си включен да може приятелката ти да чува какво иска тая кифла от теб ;) или я запиши по някакъв начин.
Само това мога да предложа.
------

Най-добрият вариант \:D/

DiDiChKa
06-19-2009, 14:37
мн глупаво разсъждаваш.... кажи на приятелката си ако връзката ви е стабилна ще ти има достатъчно доверие за да знае че не си го направил.
ако оназ глупачка почне да лъже здраве да е според мен никой няма да и повярва и без това!!
все пак решението си е твое но ако спиш с нея приятелката ти има за какво да те обвинява и няма да приеме извинението ти че тя те е заплашвала...докато ако не спиш с нея съвестта ти е чиста :) ..

+1 :)

DevilWish
06-19-2009, 15:50
Глупаво.Не разбирам ,има ли изобщо смисъл за колебание!?Просто казавш на твойта.Иначе става по-лошо ,ако пък спиш с оная, мани ,че била грозна и тн, ама все пак си имаш приятелка. . щом даже се замисляш едва ли толкова държиш на връзката си ;)

sladkalady
06-19-2009, 15:55
Пфффф как ги мразя такива :x
В никакъв случай не изневрявай на приятелката си

MakeMeLaugh
06-19-2009, 16:04
филми..
ако не са - ти пък 2 прости решения ли не можеш да вземеш..

sKa73r4o93
06-19-2009, 16:15
Оставяш телефона си включен да може приятелката ти да чува какво иска тая кифла от теб ;) или я запиши по някакъв начин.
Само това мога да предложа.
------тфа верно е умно решение... за да си сигурен че приятелката ти ще ти повярва включваш телефона да записва пъхаш в джеба и питаш оня уруд : '' Ааа кфо беше условието че забравих'' тя ше те изгледа тъпо и ше го каже ти ше я напсуваш и отиваш при приятелката ти разказваш и и после и показваш записа :)

galenata
06-19-2009, 16:21
Tи имаш сериозни проблеми..
1.Смяташ,че гаджето ти ти няма достатъчно доверие
2.Колебаеш се дали да спиш с другата. (точно така е,ако не беше нямаше изобщо да пускаш темата)
3.Приятелката ти не те вълнува толкова,за тебе е важно другата дали е грозна..Ако беше красива щеше да си легнеш с нея...И то на рождения ден на гаджето ти..ужас,ужас :(

ScionOfStorm
06-19-2009, 16:32
заеби тея работи брат,
нахакано й кажи на тая скочубра като толкова иска да каже на приятелката ти, щом толкова държи. даже й се изхили в лицето и се дръж колкото можеш по-уверено и нахакано. ако види сигурността ти може да й отмине мерака.

ти с това момиче от колко време си? не може доверието така лесно да пада.

galkata
06-19-2009, 16:36
Кажи на приятелката си истината... не трябва да има тайни между вас, а тя ако ти има доверие и държи на теб ще ти повярва. Не прави глупост да си легнеш с нейната комшийка...

sexbomb
06-19-2009, 17:02
Ооо, какви проблеми имаме с теб.Кажи на гаджето.Махни я тази!

sexbomb
06-19-2009, 17:09
Tи имаш сериозни проблеми..
1.Смяташ,че гаджето ти ти няма достатъчно доверие
2.Колебаеш се дали да спиш с другата. (точно така е,ако не беше нямаше изобщо да пускаш темата)
3.Приятелката ти не те вълнува толкова,за тебе е важно другата дали е грозна..Ако беше красива щеше да си легнеш с нея...И то на рождения ден на гаджето ти..ужас,ужас :(
Оправи го.

Vichko0o
06-19-2009, 17:14
Tи имаш сериозни проблеми..
1.Смяташ,че гаджето ти ти няма достатъчно доверие
2.Колебаеш се дали да спиш с другата. (точно така е,ако не беше нямаше изобщо да пускаш темата)
3.Приятелката ти не те вълнува толкова,за тебе е важно другата дали е грозна..Ако беше красива щеше да си легнеш с нея...И то на рождения ден на гаджето ти..ужас,ужас :(
За тебе може и да съм сгрешил честно казано !!!
Незапознат братле какви ебавки си правиш с нас бре ? Кви са ви такива отношения с жената ? Как ще повярва на няква си "съседка" само защото и е разакзала това .... Абе я се стегни, направи я на 2 стотинки, и кажи на жената за какво иде реч..... Кво се плашиш на няква тъпа путка не мога да разбера :shock:

monincetyyy
06-19-2009, 18:46
Tи имаш сериозни проблеми..
1.Смяташ,че гаджето ти ти няма достатъчно доверие
2.Колебаеш се дали да спиш с другата. (точно така е,ако не беше нямаше изобщо да пускаш темата)
3.Приятелката ти не те вълнува толкова,за тебе е важно другата дали е грозна..Ако беше красива щеше да си легнеш с нея...И то на рождения ден на гаджето ти..ужас,ужас :(
За тебе може и да съм сгрешил честно казано !!!
Незапознат братле какви ебавки си правиш с нас бре ? Кви са ви такива отношения с жената ? Как ще повярва на няква си "съседка" само защото и е разакзала това .... Абе я се стегни, направи я на 2 стотинки, и кажи на жената за какво иде реч..... Кво се плашиш на няква тъпа п***а не мога да разбера :shock:
Дам... Е*и й майката на оная и си бъди с твойто момиче (ако ти пука естествено за нея) :-D Иначе ти решаваш 8)

mysterious93
06-19-2009, 18:52
На практика ако беше хубаво момиче и не познаваше гаджето ми - нямаше да се замислям изобщо, но при това положение е малко кофти ситуацията.

Имам срок да си помисля до понеделник.
Пускам и анкета...


а ся кат гледаам.. значи ако беше хубава хич нямаше да се замисляш и щеше да я изчукаш.. еми хубаво че френдката ти няма красиви съседки че иначе... ще остане без гадже.. абе мн си зле.. с тва изрчение се вижда че и без тва не ти пука за френдката ти.. тъй че квото и да направиш кат гледам нищо не губиш..

LostSelf
06-19-2009, 18:55
Накратко.
Снощи бях на рожден ден на гаджето. Тя има една комшийка, която познавам само по лице и никога не съм имал нито искам да имам нещо общо с нея. Същата комшийка беше на беседката пред входа когато си тръгвах към 12 часа вечерта. Докато излизах ми каза ‘здрасти’ и аз повече от учтивост отвърнах. После обаче ме повика по име и ми каза да седна да ми кажела нещо важно. Може би защото бях подпийнал се съгласих и седнах.
Виж какво - каза ми тя - отдавна те искам, но ти не ме забелязваш.
Ами ходя с комшийката ти - за това - казвам аз.
Това не ме интересува ! Искам те само за секс - не за гадже.
Е да ама аз не искам - понечих да стана
Ако ме срежеш - ще и кажа, че си ме изчукал. Ако се изчукаме - ще си остане само между нас. Ти решаваш.
Станах и си тръгнах без да кажа нищо.
Ето сега дилемата ми: Ако я изчукам, което не виждам как ще стане защото е рядко противна мацка :? - може и да си замълчи. Ако не я .... ще каже на гаджето ми, че съм я ... . Няма как да и докажа че не съм. Практически и в двата случая бих отричал пред гаджето, а да не говорим, че тръгне ли, че съм имал нещо с нея няма да смея да се покажа от подигравки.
На практика ако беше хубаво момиче и не познаваше гаджето ми - нямаше да се замислям изобщо, но при това положение е малко кофти ситуацията.
Не искам съвети - сам ще си реша проблема.
Кажете си само мнението или ако сте имали нещо подобно - как сте се оправили.
Имам срок да си помисля до понеделник.
Пускам и анкета...
много са ми интересни ей такива като тебе....хем не искаш приятелката ти да разбира,щото ще се скарате,хем ако е няква хубава би скочил веднага отгоре й.... :?

JenataNaShefa
06-19-2009, 19:16
Аз не вярвам, че си изпаднал в такава ситуация, точно ти дето даваш едни от най-оригиналните и понякога просташки решения на проблемите :? Не ми се вярвя, но ако все пак всичко е вярно ще ти препоръчам да действаш "без упойка".
В крайна сметка ти мъж ли си или какво, казваш й на съседката колко "крайно противна" е и като има желание да се пробва да каже на приятелката ти !
Блъфирай :evil:

FCB
06-19-2009, 19:20
Направо казвай на прителката си за противната и съседка и как те заплашва :-x .

+1

golqmumnik
06-19-2009, 19:22
Изчукай ги и двете накуп 8)

WaKo
06-19-2009, 19:43
Аз пък мисля че си изпуснал правилния отговор в анкетата а той е - "да й набия шутовете на грозната пача" и после приятелката ти като те пита защо - тогава й обясни ситуацията. Пък нека оная после разправя...

monincetyyy
06-20-2009, 14:01
Ама наистина всякакви хора има.. :D Докъде стигнаха да просят секс.. да заплашват за секс... тцтцтц...

Aicken
06-22-2009, 07:24
я и го сложи в дупето бе 8) ( и все пак зависи ако няма добро тяло , тогава кажи на приятелката си)

Hilary_
06-22-2009, 09:03
Душицо не я е*и няма смисъл .. мацката дето е с тебе ако ти има доверие няма да и повярва... :? Ако и повярва значи ще разбереш колко "много" държи на теб и ти вярва ... :? Не се поддавай .. :D :D

NeZaPoznat
06-22-2009, 10:31
Охоо !! Како Хилари .... !?! Не очаквах това от теб ..... 8-) айде стига ... ;)

След като прочетох за 2-часовите свирки и 6-часовото клатене, както и за похотливите козарчета с големи геги, които след като са задоволили всичките си козички целИват нищо неподозиращи девици, играещи на Нинтендо, надупени в сламата реших и аз да поднеса на форума моята 'почти измислена' история. 8-)
Благодаря за хубавите съвети. Все пак двама-трима са се поусетили, че е филм. :P В същност историята не е съвсем измислена. Ето как стана всичко:
Това се случи когато бяхме кажи речи 3 месеца заедно с последното ми гадже. Първата ми любов - онази която трябваше да ‘чакам’ я срещнала и и казала, че сме спали. Само за сведение - в подобна ситуация момичетата вярват повече на момичето. Как бихте реагирали ако някой ви срещне и ви каже, че е издумкал гаджето ви ? Ще я попитате ли дали е вярно ? И тя какво ще ви каже - ооо да направих подобна глупост, но се изкъпах, измих си устата, забравих всичко, а сега обичам само теб ?! Нищо подобно !! Дори да е истина - ще отрича, както и момчетата биха отричали.
Та онази след като беше спала с въпросния супермен се оказа зарязана след 2 месеца. Оттогава не знам защо все търсеше повод да ме жегне за нещо. Аз тогава ходех с друго момиче, с което също не ми потръгна много и след като се разделихме с нея се загаджихме със сегашното ми гадже. Оттогава с първата ми никой не се е хванал и може би за това всеки път, като ни видеше заедно направо позеленяваше от яд. :P Може би в един такъв момент е решила да каже на гаджето ми, че сме спали т.е. ,че аз съм я из*укал и сега ми била любовница. :lol:
Звъня аз един ден на гаджето и тя ми затваря. След 10 минути - пак същото, после пак и аз направо - шаш. Отивам пред тях да я чакам, а тя все едно не ме познава. Питам я - мълчи. Тогава реших да карам направо.
- Виж какво - казвам и аз - ако съм ти омръзнал - просто ми кажи. Ако ми кажеш поне защо е - ще си тръгна без никакви въпроси повече.
И тя ми разказва. Аз - шаш.
- Не е вярно - казвам.
- О да !!
- Не е вярно - пак казвам !!
- Ама разбира се, че не е вярно - реве моята. Как можа да го направиш ?!?!
- Не съм го направил !
- ДА ДА ! Признай си поне като мъж ... и така нататък.
- ОК - казвам. Ще си тръгна сега, но ми обещай, че утре ще поговорим пак.
- Всичко свърши -казва ми тя. КРАЙ!
Тръгнах си - какво да правя? Цяла нощ не спах, и на другия ден като отидох на работа и драснах един мейл. Горе долу така беше:
Ако все пак четеш това - направи за последно едно нещо. Иди и я питай дали е видяла бемката с форма на сърце на гърдите ми. Виж тя какво ще ти каже. Много добре знаеш, че нямам такава. После ако искаш ми се обаждай - ако не искаш - недей.
И зачаках. След 2 дни моята ми звъни и се залива от смях. - Ела вика у нас да се съблечеш. Не ще и дума - бях там след 10 минути. Те двете в нейната стая. Моята ухилена, а онази жълта, зелена, опулена. Давай - казва моята - свали си фланелката. Аз - ОК - свалям я. Къде му е бемката ? Пита я моята. Онази стисна устни и направо излетя от апартамента. 8-)
Какво е станало разбрах от моята. Прочела тя мейла, харесала идеята и се обадила на онази. Видяли се. Благодарила и, че и е казала колко съм бил неверен и между другото я попитала дали е видяла бемката с форма на сърце на гърдите ми.
О да ! Казала онази. Даже той ми каза - тоест аз съм и казал - ето миличко, това е малкото ми сърчице, голямото е само твое, сега и малкото ми сърчице е твое, никога не съм обичал друга освен теб, и после разказала как си я целувала и галела бемчицата, а аз съм се кефел. 8-)
След този ден връзката ни потръгна малко по-добре. КАРМА - к’во да пра’иш ... :-P :-P :P :P

Това вече не е филм. Впрочем ако ви я бях разказал така пак ли щяхте да сметнете, че е филм ?? Ей за това не трябва да се гледат много филми - там всичко е нагласено. Лошото е, че някои дотолкова се вживяват, че се мъчат да копират ситуаците в реалния живот. Техен проблем ! :?

Още веднъж благодаря за съветите ... и умната ... :-P :-P
:P

NeZaPoznat
07-07-2009, 07:06
Има малко развитие по темата.
Онази, която ми врътна този номер била бременна в 4-ти месец. Нищо ново. Всичко би било в реда на нещата, ако не се вземе в предвид факта, че с последното си гадже е тръгнала преди около 2 месеца. :grin:

Господ забавя , но не забравя :D

IRule
07-07-2009, 07:35
Хахахаха бате тая история ме разби, тва ако е истина е за сценарии на някаква мн гадна комедийка :D

И най-накрая да пише

Based on true story :razz:

pe4enkata
07-07-2009, 07:52
малиииии :-o

NeZaPoznat
07-07-2009, 08:00
Хахахаха бате тая история ме разби, тва ако е истина е за сценарии на някаква мн гадна комедийка :D
И най-накрая да пише
Based on true story :razz:

Първия пост е измислен на базата на истинската история ... :D

renchence
07-07-2009, 09:53
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: смазах се да се хиля :-D мн хитро си постъпил, браво! :grin:

ahhajw
07-07-2009, 12:11
тоя па.. фани я тресни и да ти неа зор.. малко чужда плът няма да ти се отрази лошо :wink:

fenasf
07-07-2009, 16:35
имаше ли е*ане все пак ? :-D

baby_join_me_in_dead
07-07-2009, 18:18
Първооо... Щом приятелката ти няма да ти повярва значи или сте някви пълни лапета дет се карат за всичко и си нямат доверие или ходите от много скоро и даже не сте се опознали :-o
Второ... Явно не я обичаш щом даже се чудиш дали да ебеш друга...
и 3то кажи й истината,ако не ти повярва значи сте нямали и бъдеще за напред :)

NeZaPoznat
07-08-2009, 06:46
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: смазах се да се хиля :-D мн хитро си постъпил, браво! :grin:
Цяла нощ го мислих ... оставаше и да не е хитро :D

NeZaPoznat
07-08-2009, 06:47
Първооо... Щом приятелката ти няма да ти повярва значи или сте някви пълни лапета дет се карат за всичко и си нямат доверие или ходите от много скоро и даже не сте се опознали :-o
Второ... Явно не я обичаш щом даже се чудиш дали да ебеш друга...
и 3то кажи й истината,ако не ти повярва значи сте нямали и бъдеще за напред :)

Прочети цялата тема МОЛЯ ! Там е отговора :D

eXpl0d3
07-08-2009, 07:02
Направо казвай на прителката си за противната и съседка и как те заплашва :-x .

За да ми каже - ДА ДА - кръшнал си и сега се застраховаш ... :?

И за това мислих ама .... :?
Ако и кажеш първи и тя вярва на нея , а не на теб я оставай напрао...

jjjbbb
07-08-2009, 07:38
да не си по професия сценарист
леле братче напрао идол ми стана с тая история

EarthShaker
07-08-2009, 07:42
ако мацката беше яка дали щеше да се зачудиш :D

NeZaPoznat
07-08-2009, 07:58
ако мацката беше яка дали щеше да се зачудиш :D

Четете бе хора четете всичко бе !! :?

Stela90
07-08-2009, 08:13
то си личи колко държиш на приателката ти,щом ако "е хубава" няма да се замислиш :-x ейй какви мъже има пълни педераси :-o

Ilikeliljon
07-08-2009, 08:18
Охоо !! Како Хилари .... !?! Не очаквах това от теб ..... 8-) айде стига ... ;)

След като прочетох за 2-часовите свирки и 6-часовото клатене, както и за похотливите козарчета с големи геги, които след като са задоволили всичките си козички целИват нищо неподозиращи девици, играещи на Нинтендо, надупени в сламата реших и аз да поднеса на форума моята 'почти измислена' история. 8-)
Благодаря за хубавите съвети. Все пак двама-трима са се поусетили, че е филм. :P В същност историята не е съвсем измислена. Ето как стана всичко:
Това се случи когато бяхме кажи речи 3 месеца заедно с последното ми гадже. Първата ми любов - онази която трябваше да ‘чакам’ я срещнала и и казала, че сме спали. Само за сведение - в подобна ситуация момичетата вярват повече на момичето. Как бихте реагирали ако някой ви срещне и ви каже, че е издумкал гаджето ви ? Ще я попитате ли дали е вярно ? И тя какво ще ви каже - ооо да направих подобна глупост, но се изкъпах, измих си устата, забравих всичко, а сега обичам само теб ?! Нищо подобно !! Дори да е истина - ще отрича, както и момчетата биха отричали.
Та онази след като беше спала с въпросния супермен се оказа зарязана след 2 месеца. Оттогава не знам защо все търсеше повод да ме жегне за нещо. Аз тогава ходех с друго момиче, с което също не ми потръгна много и след като се разделихме с нея се загаджихме със сегашното ми гадже. Оттогава с първата ми никой не се е хванал и може би за това всеки път, като ни видеше заедно направо позеленяваше от яд. :P Може би в един такъв момент е решила да каже на гаджето ми, че сме спали т.е. ,че аз съм я из*укал и сега ми била любовница. :lol:
Звъня аз един ден на гаджето и тя ми затваря. След 10 минути - пак същото, после пак и аз направо - шаш. Отивам пред тях да я чакам, а тя все едно не ме познава. Питам я - мълчи. Тогава реших да карам направо.
- Виж какво - казвам и аз - ако съм ти омръзнал - просто ми кажи. Ако ми кажеш поне защо е - ще си тръгна без никакви въпроси повече.
И тя ми разказва. Аз - шаш.
- Не е вярно - казвам.
- О да !!
- Не е вярно - пак казвам !!
- Ама разбира се, че не е вярно - реве моята. Как можа да го направиш ?!?!
- Не съм го направил !
- ДА ДА ! Признай си поне като мъж ... и така нататък.
- ОК - казвам. Ще си тръгна сега, но ми обещай, че утре ще поговорим пак.
- Всичко свърши -казва ми тя. КРАЙ!
Тръгнах си - какво да правя? Цяла нощ не спах, и на другия ден като отидох на работа и драснах един мейл. Горе долу така беше:
Ако все пак четеш това - направи за последно едно нещо. Иди и я питай дали е видяла бемката с форма на сърце на гърдите ми. Виж тя какво ще ти каже. Много добре знаеш, че нямам такава. После ако искаш ми се обаждай - ако не искаш - недей.
И зачаках. След 2 дни моята ми звъни и се залива от смях. - Ела вика у нас да се съблечеш. Не ще и дума - бях там след 10 минути. Те двете в нейната стая. Моята ухилена, а онази жълта, зелена, опулена. Давай - казва моята - свали си фланелката. Аз - ОК - свалям я. Къде му е бемката ? Пита я моята. Онази стисна устни и направо излетя от апартамента. 8-)
Какво е станало разбрах от моята. Прочела тя мейла, харесала идеята и се обадила на онази. Видяли се. Благодарила и, че и е казала колко съм бил неверен и между другото я попитала дали е видяла бемката с форма на сърце на гърдите ми.
О да ! Казала онази. Даже той ми каза - тоест аз съм и казал - ето миличко, това е малкото ми сърчице, голямото е само твое, сега и малкото ми сърчице е твое, никога не съм обичал друга освен теб, и после разказала как си я целувала и галела бемчицата, а аз съм се кефел. 8-)
След този ден връзката ни потръгна малко по-добре. КАРМА - к’во да пра’иш ... :-P :-P :P :P

Това вече не е филм. Впрочем ако ви я бях разказал така пак ли щяхте да сметнете, че е филм ?? Ей за това не трябва да се гледат много филми - там всичко е нагласено. Лошото е, че някои дотолкова се вживяват, че се мъчат да копират ситуаците в реалния живот. Техен проблем ! :?

Още веднъж благодаря за съветите ... и умната ... :-P :-P
:P

Аааа спрете да пишете и четете това 8-) 8-) 8-) 8-)

olive_oil
07-10-2009, 18:21
Направо казвай на прителката си за противната и съседка и как те заплашва :-x .
и аз така мисля

malkotoo
07-10-2009, 23:52
Ооо, какви проблеми имаме с теб.Кажи на гаджето.Махни я тази!

t0d1t0
07-11-2009, 00:11
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: WOW , егаси случая :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Адската история :grin: :grin: :grin: И оная била бременна ... Леле ... :D:D:D:D А бе и при мене имаше нещо подобно , но не чак така :D

Rofl4e
07-11-2009, 00:24
аз не бих я наебал.. квоото и да дрънка.. твоята приятелка ако ти вярва и ако ти има доверие.. едва ли ще повярва на няква си там комшийка

xPorcelainHeartx
07-11-2009, 01:02
Аре четете бе .. :o Човека каза, че си го е измислил до някаква степен и разказа истинската история.

u3BaH3eMeH
07-11-2009, 11:16
РАЗКАЖИ ВСИЧКО НА ГАДЖЕТО ТИ ! :)

stealthyGirl
07-11-2009, 11:28
Как така, ако била непозната си щял, тоест не си щял да се замислиш? От това следва, че въобще не си верен и, че не ти пука за гаджето ти... Ми и да беше спал с тая дето ти предлага нямаше много да ти тежи май... Ако разбера, че гаджето ми мисли, че може да спи и с други докато е с мен, след това ще го гледам със съвсеем други очи. Що не покажеш на гаджето си тая тема и т'ва дето си го писал, че можеш да спиш с някоя, ако е по-готина само. Хаха, и как си мисли само, че нищо лошо не е направил... Ти не си де, ама е достатъчно да го мислиш.

stealthyGirl
07-11-2009, 11:31
Ааа, ти си го измислил! Извинявай тогава!

П.П. Ама, ако има някой друг като въображаемия герой, а то има, да знае, че гневните мацки ще му отмъстят! 8-)

t0d1t0
07-11-2009, 12:18
За всички - ОТГОВОРА Е НА 3ТА СТРАНИЦА!!! 9 или 10ти отговор на темата!!! :lol: