PDA

View Full Version : Болка/неприятно усещане



find_m3
07-08-2009, 09:06
И двамата с приятеля ми сме на 18 години.Двамата бяхме девствени до преди 2 дни ,когато решихме да го направим.Всичко по реда си -durex extra save+мисионерската.Болеше ме адски много ,но си казах "ако не изтърпя сега ще трябва да търпя друг път така или иначе".Сравнително бързо проникна в мен целия ,а и аз просто нямах търпение да свършим :( Странното беше,че след като забързахме аз свърших при цялата тая болка и реших ,че вече започвам да се отпускам.Той също свърши малко след това....абе първи път не беше пълен провал ,както очаквах.На следващия ден обаче ни се отвори възможност отново бяхме сами в една вила и пак го направихме с очакването ,че няма да ме боли толкова.Уви пак ме боля или по-скоро изпитвавах някакво странно усещане сякаш всеки момент ще се насера (с извинение) пп. това усещане го имаше и първия път ,но реших ,че е нормално.Решихме да сменим позата -минах отгоре,разкрачих се много и не болеше толкова ,но не можах да издържа дълго разкрачена като жаба и пак сменихме позата-обърнах се с гръб към него и воаля болката беше значително по-слаба,но удоволствие....Да не прозвучи все едно сме нимфомани,но до вечерта пак го направихме,защото просто ме беше яд ,че ме боли още и си казах ,че няма да спрем докато не спре и болката и тва чувство на насиране...Проникна доста по-лесно и бързо,сменихме същите пози и пак се озовах с гръб към него докато той свърши и приключихме доста по-бързо от предните 2 пъти,но болката и тва гадно насиращо чувство си остават и нз какво да правя.Колкото и да се намествам продължава да е неприятно и пресъхвам,което допълнително усложнява нещата...Какво да правя и какъв е проблема?Някой изпитвал ли го е?Да не би да го вкарва под грешен ъгъл? :( помагайте.Сега сме решили да изчакаме няколко дни преди да го направим отново.

find_m3
07-08-2009, 11:38
Heeelp :(

Ufff
07-08-2009, 11:47
Нормално е да те боли още, мн малко време е минало. Ползвайте геловете на Дурекс, хем са приятни, хем няма да си суха. Колкото до "насиращото чувство".....знам за какво говориш, но нищо няма да стане ако се отпуснеш, спокойно :)

mOBSCENE
07-08-2009, 11:50
Незнам точно какво да ти кажа,но познавам момичета при ,които е било същото!Моята приятелка да я нарека С. до 5тия път и беше така + болка и онова твойто `насиращо ` чувство.И след това всичко преминало.
С. ми каза ,че болката била като в първия път..а пък Д. ми каза ,че я боли винаги като го прави и то не само в началото ами през цялото време.
При всеки е различно.

find_m3
07-08-2009, 11:54
Оф ужас ,аз съм много слабичка и ако ме боли всеки път ще се откажа от секса и ще вляза в манастир...тва не се търпи.Болката отминава ,ама насиращото усещане ме влудява направо,а се отпускам ...поне така мисля :?

durexa
07-08-2009, 12:00
ако правита анален секс е нормално да те боли

hottie
07-08-2009, 12:42
Случва се, нормално е. Обаче тъй като все пак там е имало разкъсване е добре да изчакаш няколко дена да ти мине и тогава да правиш секс. Дайте си малко почивка и после ще видиш, че ще е по-хубаво. Може да ползвате и лубрикант.

krem4et0
07-08-2009, 14:15
Тясна си просто. Не е въпросът само от разкъсването, но и влагалището е тясно. не пришпорвай нещата. Изчакай да мине малко време и тогава повтори. Така все едно бъркаш в отворена рана. Такова усещане не съм имала никога.

Mr_Crowley
07-08-2009, 14:19
Ееее, може и да е от ъгъла :-o :-o :-o
Я другия път внимавай повече, че да не би от грешния ъгъл да ти го набива у задника и оттам да идва това "насиращо чувство" :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

hottie
07-08-2009, 14:20
Може да не е толкова тясна. Ами мен след първия път много ме боля, но гинеколожката ми препоръча да изчакам десетина дни и после нямаше болка.

krem4et0
07-08-2009, 14:32
Щом усеща натиск върху дебелото черво, значи е тесничка. Но като цяло е прибързала с повторните сексуални подвизи.

find_m3
07-08-2009, 19:15
:? не ми харесва хич тва което ми казвате....кво значи ,че все ще си го изпитвам тва... :shock: :booooomb: .ох ще изчакаме няколко дни и без тва трябва да ми дойде тия дни и дано се оправят нещата :(

loveme
07-08-2009, 19:25
май не си се отпуснала достатъчно.. повече любовна игра.. :)

Vichko0o
07-08-2009, 20:12
Ето една идейка за новобранците ! Почвам да се убеждавам все повече и повече в некадърността на момчетата ! Все тая де .... Вместо да сте на принципа "ръгай чушки в боба, па квото стане" защо не пробвате на всеки по усамотен случай той да си вкарва пръстчетата ? Да си поиграе с тебе само с 1 или 2 пръста в продължение на няколко дни ..... Така с приятелката ми доведохме болката и усложненията почти до нулата .... Знам, че много ти се прави и т.н. но е хубаво понякога малко въздържание .... НЕ ползвайте разни предмети/плодове/зеленчуци ..... Само с 1 или с 2 пръста докато спре да те боли и вече тогава да почне МАЛКО ПО-МАЛКО ДА ГО ВКАРВА... Не да го ръгне целия и да ти се изциклят очите ... Успех !

find_m3
07-09-2009, 08:28
пробвали сме го тва с пръстите,но няма нищо общо с реалната работа ,защото с пръсти не ме боли хич.вероятно цялата проблемация има нещо общо с факта ,че съм 45 кила с мокри дрехи и съм адски тясна,но се надявам да греша и да се дължи на това ,че и двамата сме неопитни все ощо,защото ако не премине ще се откажа от секса.... :?

pinki
07-09-2009, 13:46
Мен ме боля първите 5 пъти... също така първите 3 пъти имаше кръв независимо, че го правихме през 2-3 дни. Всичко ще отмине :)

Three6Mafia
07-09-2009, 15:26
мисля, че ъгъла, под който трябва да ти го вкара е 64 градуса и 12 минути .. измерете го с транспортира и ако има проблем пиши пак .. а ако имаш още насиращо чувство пробвайте в ануса може да стане уриниращо чувство :?

sextazy_baby
07-09-2009, 16:09
Мен също ме болеше първите 5-6 пъти.Съвсем нормално е,не се притеснявай

Renate_Feliqr
07-09-2009, 18:06
мисля, че ъгъла, под който трябва да ти го вкара е 64 градуса и 12 минути .. измерете го с транспортира и ако има проблем пиши пак .. а ако имаш още насиращо чувство пробвайте в ануса може да стане уриниращо чувство :?


Според мен по точно измерване ще се получи със СЕКСТАНТ!
Честно като се поразработиш малко,ще се оправиш бъди търпелива!

Nofacenoname
07-09-2009, 22:01
Хухауха тая алекс ква филмарка е понякога се чудя дали тя самата си вярва :D

BePoHuKa
07-10-2009, 04:05
Аз може ли да те попитам нещо - ти какво каза,че първия път си свършила? :-o

galenata
07-10-2009, 11:23
Аз може ли да те попитам нещо - ти какво каза,че първия път си свършила? :-o
Aбе свършила тя ..много знае какво е чувстото :(

noproblembitch
07-10-2009, 11:26
Ееее, може и да е от ъгъла :-o :-o :-o
Я другия път внимавай повече, че да не би от грешния ъгъл да ти го набива у задника и оттам да идва това "насиращо чувство" :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Побърка ме направо :razz: :razz:

find_m3
07-11-2009, 15:05
Аз може ли да те попитам нещо - ти какво каза,че първия път си свършила? :-o
Aбе свършила тя ..много знае какво е чувстото :(


:razz: :razz: ок

pe4enkata
07-11-2009, 15:23
не си била достатъчно възбудена мила

KokoDjambo
07-12-2009, 07:25
От вагинален да се насере....Ми може като не знае кво да стиска ама не съм много убеден ,че мой да стане.Иначе ако я клецат в дупарата може да се осере и да се напикае..както и го направиш!

miShle
07-12-2009, 07:37
Абе мацка ти кфо очакаш.Има една приказка "Първите десет пъти винаги боли"... и има някфа истина в тфа.. На мене беше започнало да ми става яко след 7мия път,въпреки че не ме е боляло първия път или който и да е от следващите пъти,просто самото кофти чувство си беше там до около 7мия птът.. Не може да очакваш след първия ти път и вече да си дефлорирана така все едно,че правиш секс от години. Да не говорим,че на някои момичета колкото и времеда са правили секс до самият момент на раждането вси още си имат химен.Тфа си е деликатно място и докато се пригоди към това,че трябва да се разширява и отпуска ще мине време .. не ги презорвай нещатата правете го всеки път бавно и внимателно. И то просто времето на пълното удоволствие ще си дойде.Не виждам за къде бързаш.Но определено няма как да ти е някфо мега яко при положение,че за 2-3 ти път е влизал пенис във влагалището ти. Всяко нещо си изисква времето .. :)

Xrisenceto
07-12-2009, 07:50
Щяла да се отказва от секса,в манастир щяла да вари пф :lol: бахти разглезената пикла!И мене първите 10 пъти ме болеше страшно много да не говорим че първите 5 пъти имаше кръв.Момиче осъзнай се малко,на 18 години си имаш приятел кво си тръгнала да се вайкаш :? когато аз и приятелят ми го правихме за пръв път и двамата бяхме девствени и всичко си беше ок,да не си само ти 45 кила къде спиш с момче?Не че искам да се заяждама ама всички тука тръгнали да успокояват,а тя вече пораснала жена тръгнала да говори простотии "ще с еоткажа от секса" "ще отида в манастир" Я СЕ ОСЪЗНАИ МАЛКО БЕ ! 8)

find_m3
07-12-2009, 08:42
Щяла да се отказва от секса,в манастир щяла да вари пф :lol: бахти разглезената пикла!И мене първите 10 пъти ме болеше страшно много да не говорим че първите 5 пъти имаше кръв.Момиче осъзнай се малко,на 18 години си имаш приятел кво си тръгнала да се вайкаш :? когато аз и приятелят ми го правихме за пръв път и двамата бяхме девствени и всичко си беше ок,да не си само ти 45 кила къде спиш с момче?Не че искам да се заяждама ама всички тука тръгнали да успокояват,а тя вече пораснала жена тръгнала да говори простотии "ще с еоткажа от секса" "ще отида в манастир" Я СЕ ОСЪЗНАИ МАЛКО БЕ ! 8)


тва беше майтап беее.... :? " не че искам да се заяждам ама ъъъъъ..." като не искаш чупка.да те питам нещо в частност та да се дразниш толкова много?

galenata
07-12-2009, 08:49
Аз може ли да те попитам нещо - ти какво каза,че първия път си свършила? :-o
Aбе свършила тя ..много знае какво е чувстото :(


:razz: :razz: ок
Абе девойко,айде обесни ми как при тая болка,при това гадно чувство,при това че предполагам си била и притеснена,защото ти е първия път си свършила?Пък нещо не изпитваш удоволствие уж?!

purple__love
07-12-2009, 11:35
Мен ме боли все още в началото докато ми се разшири влагалището... пък правя секс от месеци вече... Мисля че е нормално. Много мои приятелки изпитват неприятно усещане при първото влизане на пениса ( не първия път, а първото влизане). Мисля, че времето всичко ще е ОК! Успехи! :-)

golqmumnik
07-12-2009, 11:44
Прави упражнения за заякване на вагиналните мускули

Xrisenceto
07-12-2009, 16:52
Щяла да се отказва от секса,в манастир щяла да вари пф :lol: бахти разглезената пикла!И мене първите 10 пъти ме болеше страшно много да не говорим че първите 5 пъти имаше кръв.Момиче осъзнай се малко,на 18 години си имаш приятел кво си тръгнала да се вайкаш :? когато аз и приятелят ми го правихме за пръв път и двамата бяхме девствени и всичко си беше ок,да не си само ти 45 кила къде спиш с момче?Не че искам да се заяждама ама всички тука тръгнали да успокояват,а тя вече пораснала жена тръгнала да говори простотии "ще с еоткажа от секса" "ще отида в манастир" Я СЕ ОСЪЗНАИ МАЛКО БЕ ! 8)


тва беше майтап беее.... :? " не че искам да се заяждам ама ъъъъъ..." като не искаш чупка.да те питам нещо в частност та да се дразниш толкова много?


я си гледaй опитния мъж който толковa хубaво те ебе чaк свършвaш 1вия път,но в същото време те боли толковa много и ми се оплaквaш из форумите и ми ръсиш тъпотии пф :? " не че искам да се заяждам ама ъъъъъ..." дa питaм тaя фрaзa що я използвaш ти кaто ми "ъъъкaш" и "чупка" не нa мен ;) a що се дразня ли ?ми щот си тъпa лъжкиня
зa твa 8)

zdravk0
07-23-2009, 00:49
Ха-Ха на 18 сефте! :D
Ти за първата брачна нощ ли се пазеше?

Chuck93
07-23-2009, 14:07
мисля, че ъгъла, под който трябва да ти го вкара е 64 градуса и 12 минути .. измерете го с транспортира и ако има проблем пиши пак .. а ако имаш още насиращо чувство пробвайте в ануса може да стане уриниращо чувство :? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: А за насиращото чувство ми...явно си яла малко повечко боб :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ognenaaaaaa
07-23-2009, 15:05
трябва да изчакаш повече време болката не може да изчезне още първите няколко пъти. мен първите 2 месеца ако не се лъжа ме болеше и после престана . имай търпение :)

scanadal
07-23-2009, 16:21
С редовната практика на секс,ще отминат и тези усещания.Докато сте с гаджето се милвайте и целувайте повече,шепнете си някакви мили думи за отпускане.Ако си добре овлажнена и възбудена,няма да усещаш болка от проникването

Smite
07-23-2009, 16:27
45 кила с мокри дрехи

само да питам колко си висока :shock: :shock: :shock:

galenata
07-23-2009, 17:27
Ха-Ха на 18 сефте! :D
Ти за първата брачна нощ ли се пазеше?
Уникално забавен си,пич!