PDA

View Full Version : ужас :х



Stela90
07-13-2009, 20:43
преди седмица се запознах с едно момче..тоест мъж на 25 в сайт за разкрепостени..уж само разглеждах но ми хареса по снимките и си писахме няколко пъти след което си разменихме телефоните да излезнем на по кафе.по принцип се виждам с едно момче за секс само,защото не се получава никога между нас и аз си излизам с други..искам да си намеря сериозен приател..както и да е..взе ме този с колата дойде да ме вземе и каде да ходим да пием кафе-в тях.викам си нищо няма да правя само кафе..поговорихме си бая и ме целуна..аз се възбудих..започна да ме пипа аз само не не мога ама не се и дърпах много и се ебахме..както съм писала в някои теми правила съм много пъти така секс просто заради секса и ми е доставяло удоволствие..обаче ето и проблема сега докато той беше в банята се сетих за тва момче с което се виждам само за секс а съм влюбена в него от много време и никога нищо сериозно не става между нас и аз какво да правя примирявам се все за да го имам поне за секса.и познайте разплаках се..избърсах се за да не ме види този и едвам се прибрах.незнам какво ми става преди изпитвах удоволствие от тва нещо да правя секс без чувства и ангажименти а сега немога.и другото този с който спах не ми се е обаждал нито ми пише нормално е,но не ми се е случвало много пъти и сега ме гложди защо не пише..чудя се да му пиша ли първа или да не се унижавам?

FunnkyCrew
07-13-2009, 20:48
ае тая путка заспала(лонкретно ти) тряше си използва мозъка (ко можеше или имаше) но за секса си е секс и ня те потурси повярвай ми пук за стария има шанс и повече секс да не прави с теб ко узнае :shock: 8)

plmn
07-13-2009, 20:48
еми не пише 'шот е постигнал целта си - наебал те е. (ти първа използва тая дума, не аз 8-) ) не се занимавай да му пишеш, няма да ти отговори, освен ако не му пишеш, че искаш пак :-o а тоя дето си го харесвала... кажи му, пък квото стане.

hottie
07-13-2009, 21:03
Не бих й сложила етикет "лесна". Защо да е лесна, след като тя го е пожелала? Момичето си прави кефа - за добро или за зло това си е неен живот. Не виждам защо трябва да в съдим. :)

Към авторката : За този 25 годишния споре дмен го потърси, стига да имаш желание пак да се видите. Иначе няма смисъл..за какво да го търсиш?
А към онова момче - разкривала ли си си чувствата вече пред него?

amk933
07-13-2009, 21:07
момиче за мен си една от многото лесни .... пълен провал си сори...

х1000 :x

И аз мисля, че по-надолу няма накъде. Направо си си готова за професията, щом ти прави и кеф... Поне пари ще си заработваш. Моли се новото правителство да ви легализира. :? :?

Иначе 25-годишиния ти е изпял прощалната песничка след като е намазал: http://vbox7.com/play:8e758783 :x :x

InDo
07-13-2009, 21:14
момиче за мен си една от многото лесни .... пълен провал си сори...

х1000 :x

И аз мисля, че по-надолу няма накъде. Направо си си готова за професията, щом ти прави и кеф... Поне пари ще си заработваш. Моли се новото правителство да ви легализира. :? :?

Иначе 25-годишиния ти е изпял прощалната песничка след като е намазал: http://vbox7.com/play:8e758783 :x :x

+1

Stela90
07-13-2009, 21:18
Не бих й сложила етикет "лесна". Защо да е лесна, след като тя го е пожелала? Момичето си прави кефа - за добро или за зло това си е неен живот. Не виждам защо трябва да в съдим. :)

Към авторката : За този 25 годишния споре дмен го потърси, стига да имаш желание пак да се видите. Иначе няма смисъл..за какво да го търсиш?
А към онова момче - разкривала ли си си чувствата вече пред него? преди няколко години го преследвах много,но имаме голяма разлика в годините и за него съм била малка за това не ме приема насериозно..а сега му писах на този и ме разпитва дали ми е харесало да се виждаме пак но незнам какво ще направя

hottie
07-14-2009, 06:01
KiSsMyAsS : Казваш "Не може да се даваш на всеки" - но кой го казва това? Защо да не можеш? Не можеш и на червено да пресичаш, но многзина го правят. Не ме разбирай погрешно. В този случай, нито я хваля, нито нищо. Но е факт, че тя по този начин търси някакъв вид удоволствие. Момичето иска секс и си го получава.

До авторката : Значи хем си малка за него, хем той спи с теб... помисли си дали това е добър човек. Според мен яко си те използва. Защо не заререш всичко и всички и не започнеш отначало? Сексът е само временно удоволствие все пак.

Ilikeliljon
07-14-2009, 06:15
момиче за мен си една от многото лесни .... :? пълен провал си сори... :(

Що пък тя да е лесна?Според мен в тоя случай е бил лесния той!Защо не пише ли ми може би щото се почствал използван и му е наранена мъжката чест на ловец!

Скоро не бях чел така обърнат разказ за действията на половете :lol: :lol: :lol: Хахаха от какво ще му се е наранила честа на ловец след като ловец си е изпълнил желанието :razz: :razz: :razz: Още повече, че дори тя самата в началото си е казала, хубаво едно кафе, аз няма да правя нищо повече, а той от самото начало е имал идея за нещо повече, иначе нямаше да я кани у тях. :razz: :razz: :razz: Сега ще повториш ли пак за наранената чест на ловеца :-o :-o

Ilikeliljon
07-14-2009, 06:38
Ами, аз пък си мисля, че се опитваш да успокоиш и то неправилно едно момиче, което осъзнава, че е сбъркало и трябва да си даде сметка за грешката си и да спре да върши глупости. :-o :-o :-o

WILD__BOY
07-14-2009, 06:39
момиче за мен си една от многото лесни .... :? пълен провал си сори... :(

а ти си от трудните, дето трябва да им сваляш звезди, диаманти и черни кончета...
или от вечно влюбените във футболистчето с готино гадже

monincetyyy
07-14-2009, 07:58
момиче за мен си една от многото лесни .... :? пълен провал си сори... :(

а ти си от трудните, дето трябва да им сваляш звезди, диаманти и черни кончета...
или от вечно влюбените във футболистчето с готино гадже
+1
Мадамата въобще не е лесна.. Това че вие се придържате към тези общестевни норми и мнение не означава чв тя не може да си прави кефа! Ако на нейно място беше мъж? Всички щяхте да го хвалите как е наебал мадамата? Ай стига с тия повърхностни коментари.. Всеки може да си прави кфото иска за да му е кеф а вие не можете да пропуснете да лепнете някой етикет...

bloodylips
07-14-2009, 08:06
нз според мен изобщо няма смисъл от тоя секс без чувства .... а и щом харесваш това момче що не му кажеш нищо няма да загубиш а иначе според мен си виновна ти че нямаш сериозна връзка защото никой не иска да има сериозна връзка с леко момиче не мислиш ли ?

NeZaPoznat
07-14-2009, 09:16
преди седмица се запознах с едно момче..тоест мъж на 25 в сайт за разкрепостени..уж само разглеждах но ми хареса по снимките и си писахме няколко пъти след което си разменихме телефоните да излезнем на по кафе.по принцип се виждам с едно момче за секс само,защото не се получава никога между нас и аз си излизам с други..искам да си намеря сериозен приател..както и да е..взе ме този с колата дойде да ме вземе и каде да ходим да пием кафе-в тях.викам си нищо няма да правя само кафе..поговорихме си бая и ме целуна..аз се възбудих..започна да ме пипа аз само не не мога ама не се и дърпах много и се ебахме..както съм писала в някои теми правила съм много пъти така секс просто заради секса и ми е доставяло удоволствие..обаче ето и проблема сега докато той беше в банята се сетих за тва момче с което се виждам само за секс а съм влюбена в него от много време и никога нищо сериозно не става между нас и аз какво да правя примирявам се все за да го имам поне за секса.и познайте разплаках се..избърсах се за да не ме види този и едвам се прибрах.незнам какво ми става преди изпитвах удоволствие от тва нещо да правя секс без чувства и ангажименти а сега немога.и другото този с който спах не ми се е обаждал нито ми пише нормално е,но не ми се е случвало много пъти и сега ме гложди защо не пише..чудя се да му пиша ли първа или да не се унижавам?

Жива да те ожали човек :D :D

п.п. Ползувай Shift-a - безплатно е :-P

Stela90
07-14-2009, 09:30
KiSsMyAsS : Казваш "Не може да се даваш на всеки" - но кой го казва това? Защо да не можеш? Не можеш и на червено да пресичаш, но многзина го правят. Не ме разбирай погрешно. В този случай, нито я хваля, нито нищо. Но е факт, че тя по този начин търси някакъв вид удоволствие. Момичето иска секс и си го получава.

До авторката : Значи хем си малка за него, хем той спи с теб... помисли си дали това е добър човек. Според мен яко си те използва. Защо не заререш всичко и всички и не започнеш отначало? Сексът е само временно удоволствие все пак. Просто знам че той никога няма да ми има доверие,защото когато се влюбих в него той набързо ме заряза като си хвана по голяма приятелка,а аз за да му направя напук спах с негов приятел,който ми беше и първия.за това знам че няма да се получи нищо.ужасно е да го призная но заради един мъж си ебах майката отвсякъде,затова вече никой не ми е интересен и немога да имам нормална връзка.

hottie
07-14-2009, 10:01
KiSsMyAsS : Казваш "Не може да се даваш на всеки" - но кой го казва това? Защо да не можеш? Не можеш и на червено да пресичаш, но многзина го правят. Не ме разбирай погрешно. В този случай, нито я хваля, нито нищо. Но е факт, че тя по този начин търси някакъв вид удоволствие. Момичето иска секс и си го получава.

Един секс не е по важен от уважението към едно момиче нали? За да искаш да те уважават и да те мислят за свястна, трябва да се докажеш, но не по начина тип "лесна съм, прави ми се секс, който иска да ме изчука" (с извинение). Секс можеш да получиш и от сериозния си приятел. Всяко момиче може да не се задоволява с всеки, стига тя да иска да не го прави , а авторката като й чета историята не ми изглежда да иска да си има сериозен приятел (нищо, че обича едно от момчетата с което се ... и той и отвръща). Значи той щом и отвръща все пак и той има някакви чуства към нея и тя може да седне да поговори с него да си изяснят чуствата да се оточнят... А колкото до светофара, женската плът не е предмет с която можеш да я пробваш и да си заминеш... сфетофара и жената нямат нищо общо, те са две различни неща! :)

Съгласна съм с твоите думи., но въпросът е там, че не е правилно да съдим толкова прибързано. Момичето е очевидно объркано. Преди известно време(преди сегашното ми гадже) бях малко като нея. Е не съм спала с непознати, но си имах разни приятели към които не изпитвах особени чувства(просто физическо привличане) и си бяха сексуални връзки. Просто не бях намерила точния човек и не ми се обрързваше. В крайна сметка като намериш Любовта си само с този човек, а не е зле преди това да си поживееш малко...НО разумно. :) Така мисля аз, поне.

IRule
07-14-2009, 10:06
За 1 кафе правиш секс ?

Ти си жена-мечта !!! :D


Еевала маашала 8-)

gorgeous
07-14-2009, 10:46
Мадамата въобще не е лесна.. Това че вие се придържате към тези общестевни норми и мнение не означава чв тя не може да си прави кефа! Ако на нейно място беше мъж? Всички щяхте да го хвалите как е наебал мадамата? Ай стига с тия повърхностни коментари.. Всеки може да си прави кфото иска за да му е кеф а вие не можете да пропуснете да лепнете някой етикет...
Напълно съм съгласна...стига с тази изкуствена моралност ! Искала е удоволствие - намерила го е и го е получила...! А относно другото момче - напълно те разбирам, мацка...само че при такива връзки по-добре да си с нагласа 'само за секс' още от самото начало понеже винаги идва един момент като този, в който от едната страна нещата се задълбочават...а когато не е взаимно, е супер кофти :o така че или се бори за твоето момче, или наистина отвори нова страница от живота си

Успех!

Rayzak
07-14-2009, 11:28
иди си при стария като искаш ебане ..

mihael4eto
07-14-2009, 11:31
За 1 кафе правиш секс ?

Ти си жена-мечта !!! :D


Еевала маашала 8-) +100 :D :D

MrBig
07-14-2009, 12:21
Мацо кво толкоз ся риташ.Напраили сте си ЧУК и БЕГ и по живо по здраво.Ти доволно той също,ся пък женското те гризе,що не ти звъни.Давай на другата бройка и да не ти дреме!

vampirekiss
07-14-2009, 19:31
Може би имаш проблясъци вече.Най-накрая може да си се усетила,че секса без любов не струва.Надявам се да разбереш,че от там,на където си поела няма да излезе края на добро.