PDA

View Full Version : Удоволствието от секса при момичетата



TiffLacey
08-12-2009, 12:43
Здравейте :-$

Не съм търсила из по-старите теми, дали има подобна на моята, но ако има се извинявам предварително.

Та става въпрос за приятните усещания от секса при жената в началото на нейния полов живот (така да се каже). Тъй като секса е нещо ново за момичето, която е изгубила съвсем скоро девствеността си, естествено е в началото да се чувства странно и може би не толкова приятно, както е при момчетата. Знам, че много хора ще кажат "въпрос на нейната психика е", но само това ли е важно, каква е ролята на нейния партньор? След колко време идва ред и на женското удоволстие?

Би ми било интересно и да прочета от момичетата, кога при тях е дошло удоволствието от секса. :)

l0lz
08-12-2009, 12:44
След втория- третия път, ако момчето я предразположи от там нататък ще изпитва удоволствие.. Поне според мен.

woo
08-12-2009, 12:50
а кой е казал че не може и от първия ?

TiffLacey
08-12-2009, 12:54
а кой е казал че не може и от първия ?

Може, разбира се. Случва се изключително рядко обаче. Въпроса ми е насочен точно към това - как се постига?

l0lz
08-12-2009, 13:03
а кой е казал че не може и от първия ?

Може, разбира се. Случва се изключително рядко обаче. Въпроса ми е насочен точно към това - как се постига?

С един час любовна игра.. :lol:
По принцип, много рядко първия път доставя удоволствие (за момичетата).

DevilWish
08-12-2009, 13:05
Няма определено време ;) При всеки си е различно, но след първите 2-3 пъти по принцип би трябвало да усетиш удоволствие от пловият контакт.Но момчето ти е важно да те предразполага ;)

LovelyGirl
08-12-2009, 13:38
Аз на 4тия път започнах да изпитвам по-голямо удоволствие :) .
Имам познати, при които това е станало по-късно, за по-рано не се сещам :-o
Зависи си от доста неща.

elit092
08-12-2009, 14:01
na men sashto zapo4na da mi dostavq sexa udovolstvie ot 4 pat :grin: :-P =P~

ravita
08-12-2009, 16:40
Зависи дали ще те предразположи момчето защото ако не си сигурна в него и от 10 път няма да ти хареса . При мен удоволствието дойде на 3 път , но не съм сигурна дали не се дължи на това че момчето беше различно и че към него изпитвах много различни неща :) [/b]

AtanasGeorgiev
08-12-2009, 17:08
Има много време да ти хареса, така че не се притеснявай. Чувствата при жената играят много важна роля, ако си влюбена в момчето и удоволствието ще дойде неизбежно след време.

sunnymoon
08-12-2009, 17:13
при мен по-голямото удоволствие дойде 3-тия път и градира постоянно иначе предполагам, че и вторият път щях д аизпитам нещо хубаво, ако не бях в цикъл!!!

woo
08-12-2009, 21:49
а кой е казал че не може и от първия ?

Може, разбира се. Случва се изключително рядко обаче. Въпроса ми е насочен точно към това - как се постига?

С един час любовна игра.. :lol:
По принцип, много рядко първия път доставя удоволствие (за момичетата).

а според мен момичето тр мн да го иска и да не се притеснява от нищо и да не я е страх (think) пък и момчето тр да си изиграе ролята добре ддз .. :D :D

Xitap
08-12-2009, 21:51
Мисля, че тук има 2 отговора - Зависи е единия. Другия е в новите партньори.

Tokra
08-12-2009, 22:43
Ако девойчето е продължило да прави секс, то значи все пак е изпитала някакво удоволствие от първия път. Ако го прави с някой, когото обича, то тогава то се увеличава, ако не се притеснява толкова многом, пак расте, ако и момчето започне да разбира или знае какво прави, то скача до тавана, макар че жената няма таван на удоволствията, или има, наречен отпуснатост и доверие към половинката. :)

summerlove66
08-12-2009, 22:46
При мене беше едва след 5 6-тия път.. Може би защото тогава го направих с човек , към който имах силни чувства.. Първите ми пъти не беше така :) ..

elit092
08-13-2009, 08:32
при мен по-голямото удоволствие дойде 3-тия път и градира постоянно иначе предполагам, че и вторият път щях д аизпитам нещо хубаво, ако не бях в цикъл!!!


am 4e ti neznaeshe li 4e si v cikal ta si go prav ila :wink:

sunnymoon
08-13-2009, 19:41
при мен по-голямото удоволствие дойде 3-тия път и градира постоянно иначе предполагам, че и вторият път щях д аизпитам нещо хубаво, ако не бях в цикъл!!!


am 4e ti neznaeshe li 4e si v cikal ta si go prav ila :wink:
то за знаене, знаех... но хормони.... то и той знаеше... ма отново хормони... :D

krasivia
08-13-2009, 21:31
ако не е с човека който обичаш едва ли някога .. лично мое мнение :)

crazyall
08-14-2009, 04:06
ако не е с човека който обичаш едва ли някога .. лично мое мнение :)+1 :?