PDA

View Full Version : Момичета, когато танцувате мръсно с някое момче....



Psychic
08-22-2009, 15:04
изпитвате ли сексуална енергия или просто се наслаждавате на танца? Мислите ли си за секс, идват ли ви такива мисли (или поне усещате ли че го искате) ? Когато примерно си врете задниците в мъжките слабини има ли вероятност да се възбудите от тва или за вас е просто ей така...

ByK
08-22-2009, 15:07
не просто се отпускам и си танцувам :)

LambOfGod
08-22-2009, 15:16
:smt104

Adda
08-22-2009, 15:17
Каква тема? Каква мисъл.... какво нещо
еми, да ти кажа - индивидуално си е
:lol:
но определено винаги е ясно как това действа на момчето... винаги!

Gnidi4ka
08-22-2009, 15:24
Каква тема? Каква мисъл.... какво нещо
еми, да ти кажа - индивидуално си е
:lol:
но определено винаги е ясно как това действа на момчето... винаги!


аха

Psychic
08-22-2009, 15:28
Каква тема? Каква мисъл.... какво нещо
еми, да ти кажа - индивидуално си е
:lol:
но определено винаги е ясно как това действа на момчето... винаги!


аха

Абе какво толкова!?! Тъй като почти всяко момче изпитва сексуално удоволствие от такъв тип танц и му се провокират сексуални мисли(или поне винаги ще има секслуални мисли, може и да не усети чак сексуално удоволствие) се чудех при жените как се чувствата и как го възприемат(тъй като сте по сексуално занижени), толкова ли е трудно да кажете вместо да се дивите и ахкате....щото аз мога да си мисля, че и тя изпитва СЕКСА, ма нея да и е се тая и да си е ПРОСТО ТАНЦ без екстра емоции!

Adda
08-22-2009, 15:33
Каква тема? Каква мисъл.... какво нещо
еми, да ти кажа - индивидуално си е
:lol:
но определено винаги е ясно как това действа на момчето... винаги!


аха

Абе какво толкова!?! Тъй като почти всяко момче изпитва сексуално удоволствие от такъв тип танц и му се провокират сексуални мисли(или поне винаги ще има секслуални мисли, може и да не усети чак сексуално удоволствие) се чудех при жените как се чувствата и как го възприемат(тъй като сте по сексуално занижени), толкова ли е трудно да кажете вместо да се дивите и ахкате....щото аз мога да си мисля, че и тя изпитва СЕКСА, ма нея да и е се тая и да си е ПРОСТО ТАНЦ без екстра емоции!

Ок, споко сега...
Може и тя да изпита някаква емоция, но много често се случва дори да не се помни с кого е танцувала. Случва се, момичетата отиват, за да се забавляват и отпуснат, но от друга страна нерядко и тя изпитва възбуда. Ама изпитва ли възбудя...ще си го покаже ;)

Dimana99
08-22-2009, 15:34
Просто си танцувам, но ии зависи от танца :P :P

boltt
08-22-2009, 15:34
К'ви танци бе? На повечето (включително и на мен) ми става от прегръдка и целувка и се провокират мисли :oops: ,апък от мръснишки танц и гей ще се надърви,ако е яка мадамата :-P

Gnidi4ka
08-22-2009, 16:08
не се пали бе мен :D кой ти ахка споко сега

зависи от момичето ако те харесва ще го прави с чувство ако не нейна си работа и все пак секса е в основата на целия ни спор ми се струва :)

ubuntureload
08-22-2009, 16:33
но определено винаги е ясно как това действа на момчето... винаги!
ПО скоро не ... дори мога да не и обърна грам внимание, да сдухам шундата,а тя престава да танцува и сяда 8)

BePoHuKa
08-22-2009, 16:38
Ами зависи от чувствата ми към момчето. Може да танцувам с него за да го дразня и да го съблазня. Може да танцувам с някое друго само защото ми се танцува.. различно е. Ако ще го съблазнавам естествено, че ми минават разни мръсни мисли през ума. :D

ubuntureload
08-22-2009, 16:42
. Ако ще го съблазнавам естествено, че ми минават разни мръсни мисли през ума. :D
А всъщност на теб и на алекс има ли моменти когато не ви минават такива мисли .... :-)

mysterious93
08-22-2009, 17:11
Кирилицата е задължителна !
hamilcar

Adda
08-22-2009, 17:53
но определено винаги е ясно как това действа на момчето... винаги!
ПО скоро не ... дори мога да не и обърна грам внимание, да сдухам шундата,а тя престава да танцува и сяда 8)

е, за някой неща трябва да се знае...как, колко, къде... ^^ ако тя знае няма да я изгониш, няма и да поискаш

bebok
08-22-2009, 18:22
Кирилицата е задължителна !
hamilcar[/b]

golqmumnik
08-22-2009, 18:37
се тая,обикновено аз поръчвам танцьорки за мен и тайфата,после като си тръгвам отнасям у нас някоя 8)

ubuntureload
08-22-2009, 19:42
но определено винаги е ясно как това действа на момчето... винаги!
ПО скоро не ... дори мога да не и обърна грам внимание, да сдухам шундата,а тя престава да танцува и сяда 8)

е, за някой неща трябва да се знае...как, колко, къде... ^^ ако тя знае няма да я изгониш, няма и да поискаш
Ами много ясно ... ако ме кефи бих си я треснал без да ми мигне окото .....

BePoHuKa
08-22-2009, 20:13
. Ако ще го съблазнавам естествено, че ми минават разни мръсни мисли през ума. :D
А всъщност на теб и на алекс има ли моменти когато не ви минават такива мисли .... :-)Има, да. ;) (поне при мен)

ubuntureload
08-22-2009, 20:21
. Ако ще го съблазнавам естествено, че ми минават разни мръсни мисли през ума. :D
А всъщност на теб и на алекс има ли моменти когато не ви минават такива мисли .... :-)Има, да. ;) (поне при мен)
И колко рядко се случва тва нещо ....

BePoHuKa
08-22-2009, 20:22
. Ако ще го съблазнавам естествено, че ми минават разни мръсни мисли през ума. :D
А всъщност на теб и на алекс има ли моменти когато не ви минават такива мисли .... :-)Има, да. ;) (поне при мен)
И колко рядко се случва тва нещо .... Ами колкото и чудно да ти звучи доста рядко ми минават мръсни мисли. Само когато съм с гаджето си. ;)

Adda
08-22-2009, 20:25
я, чат! :x

ERvili
08-22-2009, 20:57
изпитвате ли сексуална енергия или просто се наслаждавате на танца? Мислите ли си за секс, идват ли ви такива мисли (или поне усещате ли че го искате) ? Когато примерно си врете задниците в мъжките слабини има ли вероятност да се възбудите от тва или за вас е просто ей така...

...Наистина...зависи от момчето,от това какви чувства имаш към него-ако това е приятелят ми,естествено че си мисля за секс и всякакви подобни нещица... :-D

DollLyyY
08-22-2009, 21:46
Идват ми подобни мисли , ако момчето ме привлича :)

dontgiveafuck
08-22-2009, 21:52
ами повечето мръснишки танци водят до нещо повече, така че какво те интересува кво чувства мацката, докато "си вре задника в слабините" ти , като след това така или иначе ще я оправиш 8-)

fenasf
08-24-2009, 05:33
Кирилицата е задължителна !
hamilcar[/b]

Mod Fail :D

pufchooy
08-24-2009, 10:32
емиии нее .. ноо ее някаксиии супер яко чуство .. спомнямм сии наскоро на концерта на Слави Трифонов постоянно бяхме така ,,ии денсахме 8-)

vampirekiss
08-24-2009, 10:38
Танцувам с доста хора,но това не значи,че ме привличат.

miss_kiss181
08-24-2009, 11:52
Зависи ако танцувам с някой нахалник в дискотеката просто е така за да отбия номера и след тва да го раскарам няма да почуствам нищо. Но ако танцувам с приятеля си определено има вероятност да се възбудя и да мисля за продължение. :-D :-D

Magic_Girl
08-25-2009, 16:02
Ооо веднъж това го направих на един мой приятел с цел само флирт и забавление, ама наскоро ми каза, че това все още си го спомня мноого добре. :D

petito93
08-25-2009, 17:25
Аз лично НЕ изпитвам някакво сексуално удоволствие,наслаждавам се на танца :)

MakeMeLaugh
08-25-2009, 20:11
Нямах си и идея, че мислите толкова дървено всички жени :shock:
Наслаждавали се на танца.. кво има да се наслаждаваш на един танц..
хах ;д

dreaml1nd_
08-25-2009, 20:49
Нароооде :grin:
повечето момичета затова танцуват с момченце така
идеята е да ги накарат да ги искат, щото те ги искат ииииииии такива работи ...
в много редки случаи си танцуват ей така за удоволствие :)

Midi4ka
08-25-2009, 21:04
не просто се отпускам и си танцувам :)

+1 ;)

falshiwata
08-25-2009, 21:08
Просто си танцувам, но ии зависи от танца :P :P

loverichie
08-26-2009, 10:06
танцувам :)

swe7dream
08-26-2009, 10:06
[quote=Adda]Каква тема? Каква мисъл.... какво нещо
еми, да ти кажа - индивидуално си е
:lol:
но определено винаги е ясно как това действа на момчето... винаги!


+1

svetlidim
08-26-2009, 18:13
Ооо веднъж това го направих на един мой приятел с цел само флирт и забавление, ама наскоро ми каза, че това все още си го спомня мноого добре. :D

И при мен така, само дето няма да си го спомня само той ами и още 10-15 човека, които си нямаха партньорка и плакнеха очи на гледката застанали в кръг около нас. Той определено почна да си мисли и за продължение след танца :D ама на мен ми беше просто за момента, но и може би за да покажа на един друг какво изпуска, щото той си седна :D :D :D :oops: както и да е , и DJ беше симпатяга такива песни пуска, че само дето не се съблякохме .... от рода на Kevin Little - Turn Me On и така нататък (помня на тая не издържа , почна да става нещо, чак се уплаших :shock: )

bloodyF
08-26-2009, 23:58
когато му го усетя започвам да мисля за секс...ама кво да се прави :lol:

vellvet
08-27-2009, 17:46
определено ми действа възбуждащо особенно когато усетя и неговата възбуда... :oops: :-)

Maskata
08-27-2009, 17:51
но определено винаги е ясно как това действа на момчето... винаги!
ПО скоро не ... дори мога да не и обърна грам внимание, да сдухам шундата,а тя престава да танцува и сяда 8)

Е голям тъпак ще бъдеш,ако г направиш :grin: Кой нормален изпуска възможността да му "чешат" ташаците :D :-D

therichbitch
08-27-2009, 19:17
Нароооде :grin:
повечето момичета затова танцуват с момченце така
идеята е да ги накарат да ги искат, щото те ги искат ииииииии такива работи ...
в много редки случаи си танцуват ей така за удоволствие :)
ми, много ясно, няма да отида да танцувам така с някого, който ми е много антипатичен, то верно танц си е само, ама се пак

ubuntureload
08-27-2009, 20:01
Е голям тъпак ще бъдеш,ако г направиш :grin: Кой нормален изпуска възможността да му "чешат" ташаците :D :-D
Aбае бате ако не съм пиян като магаре и ако не е тъмно не мога да наеба всяка ... + тва много обичам да свалям оборотите на високооборотните разпоретини .... правя ги сами да си говорят ....
Нооо като се напия и ръждясала мога да наеба ....

elit092
08-28-2009, 09:19
Еми мн зависи с кого танцувам :)

Ax3
08-28-2009, 09:23
1 ще кажа - вий у ред ли сте?

stealthyGirl
08-28-2009, 09:24
Нямах си и идея, че мислите толкова дървено всички жени :shock:
Наслаждавали се на танца.. кво има да се наслаждаваш на един танц..
хах ;дЕми да, ако играем менует или танго се наслаждаваме, ама на еротичен танц... пак се наслаждаваме, ама по друг начин.


И нее, въобще няма да ми мине секс през главата.

П.П. Т'ва беше за мама. 8-)

nefchi_bs
08-28-2009, 12:20
Да :)

mechtaq_za_teb
08-28-2009, 12:55
Е зависи... имала съм подобна случка, но бях и пияна 8-)

Parallel
08-29-2009, 08:30
Каква тема? Каква мисъл.... какво нещо
еми, да ти кажа - индивидуално си е
:lol:
но определено винаги е ясно как това действа на момчето... винаги!
По леко с действането...Не всички се държим като невиждали,айде моля ти се ся....

MaRiQn4eTYyY
08-29-2009, 12:44
Ами зависи от чувствата ми към момчето. Може да танцувам с него за да го дразня и да го съблазня. Може да танцувам с някое друго само защото ми се танцува.. различно е. Ако ще го съблазнавам естествено, че ми минават разни мръсни мисли през ума. :D
+1 :)

Cut
08-29-2009, 12:52
Естествено,че ми минават такива мисли. :lol:
Аз му танцувам в скута едва ли не и няма да си мисля за секс?! :lol:
Ама айде моля ви се,какви са тия глупости 'наслаждавам се на танца'..

radybt
08-29-2009, 13:18
Ами зависи от чувствата ми към момчето. Може да танцувам с него за да го дразня и да го съблазня. Може да танцувам с някое друго само защото ми се танцува.. различно е. Ако ще го съблазнавам естествено, че ми минават разни мръсни мисли през ума. :D
Едно момиче,което си признава

Lillly
08-29-2009, 20:26
Зависиии .. попринцип ако харесвам момчето и се опитвам да го съблазня ест че ми минават такива мисли .. но ми се е случвало и да го правя просто за забавлението с някойси, за вечерта :}