PDA

View Full Version : скарахме се за нищо



vellvet
10-08-2009, 15:59
пиша просто защото искам да го излея някъде и имам нужда от малко успокоение ...
Заедно сме почти от година и имаме силна връзка лошото е че понякога се случва така че по цяла седмица не се виждаме той е на работа или аз ... и тази седмица беше така и много много ми липсва и като не мога да го видя се изнервям и снощи ми беше мн тегаво и като си писахме по скайп той ми влезе по-остро искаше да се пошегува ( в нормални обстоятелства бих се смяла но тази вечер просто бях нервна и всичко ме дразнеше) и аз се заядох на 2 пъти като той ми обясни че няма защо да се притеснявам опита се да ме успокои и аз се извиних просто защото е страшно глупаво да си правим проблем за такова нещо :( извиних се но той нищо не писа, след това му писах за лека нощ и той пак нищо не ми писа нз дали се разсърди или е нямал възможност да пише повече ... днес се опитах да се свържа с него по телефона не ми вдигна писах му не ми отговори пак му звънях... сега телефона му е изключен... нз защо се сърди като не виждам такъв голям проблем в цялата ситуация ... сега аз цялата съм едно кълбо от нерви и само се ослушвам за телефон и скайп и аз нз защо и от какво се притеснявам ... това е накратко плаче ми се и толкова :( извинявайте за загубеното ви време знам че няма с какво да ми помогнете просто имах нужда да го кажа

PsychologicalDisorder
10-08-2009, 16:08
к.

smiirnoff
10-08-2009, 16:25
скарахме се за нищо .. сега аз цялата съм едно кълбо от нерви и само се ослушвам за телефон и скайп и аз нз защо и от какво се притеснявам ... това е накратко плаче ми се и толкова ..

.. ;x

DNJ
10-08-2009, 16:28
Нищо чудно да си го засегнала, но според мен няма смисъл от драми. Едно дрено и дребнаво спречкване не е повод за раздяла, дишай спокойно :) Ще ти се обади, просто не му досаждай, защото може още повече да се подразни и съответно повече ще се увеличи времето, в което няма да те търси. Търпение!!! Това му е майката :) Успокой се, пии една бира и се усмихни :) Лошото в мислите привлича лошо и обратното.
Поздрав :) http://www.youtube.com/watch?v=4z_usl6i9IY

vellvet
10-08-2009, 16:31
^ благодаря ти най- накрая нещо успокоително :)

DNJ
10-08-2009, 16:34
Моляяя, песничката е много оптимистична и хубава, чуй я, няма начин да не се усмихнеш :-) И само хубави емоции, без негативни мисли :)

vellvet
10-08-2009, 16:38
даа наистина песента е страхотна :) винаги когато нещо се сдърпаме се опитвам да мисля за хубавите ни моменти и за това колко се обичаме и това ме успокоява иии някак си съм сигурна че такава дреболия няма да е проблем просто се притеснявам че не се обажда :( благодаря ти мн наистина :)

vellvet
10-08-2009, 16:39
даа наистина песента е страхотна :) винаги когато нещо се сдърпаме се опитвам да мисля за хубавите ни моменти и за това колко се обичаме и това ме успокоява иии някак си съм сигурна че такава дреболия няма да е проблем просто се притеснявам че не се обажда :( благодаря ти мн наистина :)

DNJ
10-08-2009, 16:42
Само ще ти кажа нещо от мой личен опит...никога нещата не са толкова зле колкото изглеждат :) Наистина, така е. Излез, разсей се малко и точно когато забравиш за проблемите всичко ще се нареди. Когато човек задържа мислите си върху негативни неща, той ги привлича, както и обратното :) Иначе няма за какво да си ми благодарна, радвам се ако поне малко съм помогнала. Всичко ще е наред ;)

FromAutumToAshes
10-08-2009, 17:34
Ми то от нищото се раждат най-големите спорове и караници

Hilary_
10-08-2009, 17:44
Охх милата .. е щом сте от толкова време заедно съм сигурна, че ще му мине .. просто за момента така е преценил, че е правилно .. :(

.. спокойно ще звънне или ще ти пише и ще видиш, че не си е заслужавало да се притесняваш толкова .. :-)

PurpleDream
10-08-2009, 17:45
ти за пунктоация чувала ли си???

DNJ
10-08-2009, 17:47
ти за пунктоация чувала ли си???
А ти за правопис чувал/а ли си? Като правиш забележки, гледай поне да си безупречен/на... иначе е жалко.
Пише се пунктуация.

Hilary_
10-08-2009, 17:48
ти за пунктоация чувала ли си???

:shock: :shock:

.. момичето се оплаква, че й е кофти .. мислиш ли, че в този момент е мислила за това??? :?

PurpleDream
10-08-2009, 17:49
ти за пунктоация чувала ли си???
А ти за правопис чувал/а ли си? Като правиш забележки, гледай поне да си безупречен/на... иначе е жалко.
не съм казала, че съм безгрешна...ама на такъв роман само една запетайка и 234324 многоточия...

DNJ
10-08-2009, 17:54
Недей така дребнаво бе, човече...защо с тази злоба :) Помогни с каквото можеш, а ако нямаш какво да кажеш просто недей пиши - просто е. Прави ми впечатление, че тук се пише с цел заяждане, а самата цел на форума не е такава.

vellvet
10-08-2009, 17:58
само ти ми трябваш да се заяждаш за правописа ми... мисля че и без запетаите се разбира какво искам да кажа а относно многоточията ще си ги слагам както си искам ... това е форум не матура по БГ пък и когато на човек му е тежко тъжно и притеснено не мисля че първото за което се сеща е пунктуацията :( ако темата беше ебавка ОК заяждай се колкото искаш и за каквото искаш но не е.... на мен ми е гадно със или без запетаите
Благодаря.

DNJ
10-08-2009, 18:01
само ти ми трябваш да се заяждаш за правописа ми... мисля че и без запетаите се разбира какво искам да кажа а относно многоточията ще си ги слагам както си искам ... това е форум не матура по БГ пък и когато на човек му е тежко тъжно и притеснено не мисля че първото за което се сеща е пунктуацията :( ако темата беше ебавка ОК заяждай се колкото искаш и за каквото искаш но не е.... на мен ми е гадно със или без запетаите
Благодаря.

Не виждам смисъл да се връзваш :-)

Hilary_
10-08-2009, 18:09
Не виждам смисъл да се връзваш :-)

++ =D> :smt003 :smt003

vellvet
10-08-2009, 18:12
нали ви казвам че тези дни се връзвам на всичко точно това беше проблема снощи :-k ](*,) :-k

DNJ
10-08-2009, 18:25
Живей си живота и не се затормозявай с незначителни неща, на които така или иначе ще се смееш след години :)

vellvet
10-08-2009, 18:29
искам си го не искам да ми е така тревожно искам да знам че всичко е ОК 2 дни съм извън града и не искам да сме сърдити :( обичам си го и няма да позволя нещо да се обърка м/у нас :)

haritov
10-08-2009, 18:30
аз и мойта ако знаеш как бяхме скарани...

ама любовта при нас надделя няма страшно :)

vellvet
10-08-2009, 18:34
нашето не е сериозно и съм сигурна че като поговорим вс ще се оправи още повече като се видим и го нагушкам ... просто в момента се е скрил от лицето на замята и все пак да живее любовта

haritov
10-08-2009, 18:36
нашето не е сериозно и съм сигурна че като поговорим вс ще се оправи още повече като се видим и го нагушкам ... просто в момента се е скрил от лицето на замята и все пак да живее любовта

само бъди спокойна и уверена той те обича запомни го


когато вършип нещо не го забравяй

vellvet
10-08-2009, 18:38
знам знам знам че ме обича и не се съмнявам в това ... просто не спирам да се чудя защо се сърди за нещо такова :(

PurpleDream
10-08-2009, 19:38
нека покажем колко неграмотни можем да бъдем...
както и да....и аз обичам многоточия....и шоколад

XTREMEFREERIDE
10-08-2009, 20:33
Време.

kilurkataKill
10-09-2009, 08:13
по Твоя проблем - напълно те разбирам и зная как се чувстваш.Привидно сте заедно от доста време и това показва,че сте по-стабилни ;-) .
***
Ето и аз ще Ви споделя нещо - излизам с една компания от много време и още в началото едно момче здраво ме зарибяваше - е,накрая се оказа,че го е правил от ревност по друга и ме разби .... Евала,викам - намерих идеалния :smt055 ама си останохме приятели и аз продължих да излизам с тайфата - на всякъде :smt006 :smt003 та това момче си намери друга и почти не сЕ връщаше при нашата компания, а аз търсих плахо някоя РЕАЛНА любов . Най-добрия му приятел,страхотно момче което презираше постъпката МУ към мен полека започна да ме харесва :oops: Виждах,че тои струва и го познавах дълго време като приятел *** Той ми споделяше,така аз знаех кой е и от шеги и закачки той поиска да е с мен - защо НЕ, другият смени 2 момичета и ме нарани - аз едва сега открих щастието :neutral: =P~

Да,тръгнахме - това е връзка и всичко,което искам/х :neutral: :neutral: :smt007 ...... ообаче той е студент в друг град и замина за 4 дена-върна се и ми веше ядосан,че съм казала по телефона " Ако искаш мини през нас с колата" ??!!!! хах - :( :-# :-#

извиних се,макар да не проумях къде греша в съобразителността си ..... Няколко дена след това той каза,че нещо му липсвало и нещата за него ВЕЧЕ не са същите - 1 месец - :smt073

Аз се отказвам от тази игра - любовта! :? НО! [-X винаги като има проблеми - с каквото мога ще помагам

ПС: Неговата обич я нямаше - това е , Но ПРИ ТЕБ НЕ Е ТАКА - КАКВО Е ЕДИН МЕСЕЦ В СРАВНЕНИЕ С ВАШИТЕ :smt011 :smt011 :smt011 ?!

:-) ВСИЧКО ЩЕ СЕ НАРЕДИ

valdesbg
10-09-2009, 08:24
Ми авторке, сама си го казала - имате силнва връзка. Нормално е да се каарте за дивотии. Изчакай ден два, ще му мине и ще те потърси. Това което надявам се си си извадила като поука е да не се връзваш за малки неща. Бъди по спокойна и уравновесена. А да и една връзка се крепи на дребните жестове и малките знаци за внимание.

И така :)

Между другото - каквато и да е ситуацията, нямаш извинение за правопис и пунктуация.

kindergarden
10-09-2009, 08:27
Ми авторке, сама си го казала - имате силнва връзка. Нормално е да се каарте за дивотии. Изчакай ден два, ще му мине и ще те потърси. Това което надявам се си си извадила като поука е да не се връзваш за малки неща. Бъди по спокойна и уравновесена. А да и една връзка се крепи на дребните жестове и малките знаци за внимание.

И така :)

Между другото - каквато и да е ситуацията, нямаш извинение за правопис и пунктуация.кхъм кхъм да не почвам да поправям :D

valdesbg
10-09-2009, 08:31
кхъм кхъм да не почвам да поправям :D

Ако кажеш и нещо по темата, цена няма да имаш :)

kindergarden
10-09-2009, 08:36
Веднага....Опа! Не виждам смисъл да повтарям нещо,което вече е написано :)

Дали ще перафразирам дадено мнение, или ще напиша нещо извън темата,все едно и също значение за авторката ще има :)


Време= изчакай един-два дена=остави го да му мине раздразнението (моето мнение) :)

iosko333
10-09-2009, 21:07
Нищо чудно да си го засегнала, но според мен няма смисъл от драми. Едно дрено и дребнаво спречкване не е повод за раздяла, дишай спокойно :) Ще ти се обади, просто не му досаждай, защото може още повече да се подразни и съответно повече ще се увеличи времето, в което няма да те търси. Търпение!!! Това му е майката :) Успокой се, пии една бира и се усмихни :) Лошото в мислите привлича лошо и обратното.
Поздрав :) http://www.youtube.com/watch?v=4z_usl6i9IY
Защо да не е хах с бившата се скарахме за дребна глупост и за 2 години и половина вразка и тя ми каза не искам да сам с тебе след това на другия ден ми саобштават че е с друг тва не е ли налгасена работа хах даже на края ми вика че сичко изчезнало ко е това яде ли се ко се прави? дайте мнени а през цялото време ми казва че ме обича а за 1 ден ме забравя просто не е вазможно

vellvet
10-10-2009, 15:53
благодаря много на всички за подкрепата и смислените мнения любовта е по-силна от всичко !!! вчера сутринта говорихме и сърдити всъщност няма :) каза, че понякога малко го ядосвам като се хващам за глупости, а аз направих от мухта слон 8-) вярвайте в любовта :-) :grin: :-)

>>>>ако прецените може да заключите темата<<<<