PDA

View Full Version : Помощ!Рокли.



BoCupycake
10-11-2009, 21:50
Здравейте,знам че е малко рано,но от сега съм започнала да гледам бални рокли и искам да ви помоля,ако някой знае...Значи в perfekten.com бяха качвали много снимки на рокли с по-две момичета на снимка...и ако някой знае сайта да казва,защото съм си харесала рокля,но не се вижда и ми е нужен сайт.Надявам се сещате за какво говоря... :-o
Благодаря,предварително.

BoCupycake
10-11-2009, 22:09
Намерих снимка...незнам това колекция ли или какво...но много ми трябва да знам на кой дизайнер са или сайт!Имаше куп други снимки със същите манекенки...други рокли,уф не знам как да ви го обясня... :booooomb:
http://storage3.album.bg/1b4/235_4a6d4_8639349_50e0b_13548845.jpg

bilqnavod
10-12-2009, 10:51
Бала е като всяка друга вечер ама ще го разбереш като мине... :smt061

sunshine92
10-12-2009, 13:06
Ами нагоре по страницата е направена ВАЖНА тема за бални рокли. Там има страшно много сайтове, в които можеш да разгледаш рокли. Иначе аз също завършвам тази година. :grin:

3oPuTy
10-12-2009, 13:14
Лелеее момиче не си добре 8-)
Има тооолкова много време до бала,че не знам как може да го мислиш от сега 8-)
А аз да се похваля - нямам никакво намерение да ходя на бал,защото си мразя класа (с 10 изключения де :-D ),мразя и индивидите от съседните класове и не искам да пръскам 1000лв.(че и отгоре) само заради една вечер,в която ще си прекарам повече от ужасно :) :-D

falshiwata
10-12-2009, 14:41
Аз пък тази година ще съм дама на приятелят ми и искам да съм красива.. :grin: Но искам роклята да ми е черна.. нз засщо.. :-D

littlebaby
10-12-2009, 15:12
BoCupycake, думай, ако разбереш нещо, че тая лилавата рокля ми грабна окото :D

BoCupycake
10-12-2009, 16:47
littlebaby Ами търся навсякъде като луда,ама май нищо няма да намеря. :(

И относно ^ мнения,знам че е рано,но самата рокля е малко шантава и има едни дребнички детайли който ще ми трябват на снимка,защото ще си я шия.Вече съм си я заплюла и искам да съм подготвена.

p.s. Роклята е синя,ако на някой му попадне от някъде снимка да дава....

littlebaby
10-12-2009, 17:14
Не те ли е страх да си шиеш?
Мен много ме е шубе, ако си ушия и да не се харесам :D

Romance
10-12-2009, 18:49
Не те ли е страх да си шиеш?
Мен много ме е шубе, ако си ушия и да не се харесам :D
ще ти я преправят

bilqnavod
10-12-2009, 20:30
Лелеее момиче не си добре 8-)
Има тооолкова много време до бала,че не знам как може да го мислиш от сега 8-)
А аз да се похваля - нямам никакво намерение да ходя на бал,защото си мразя класа (с 10 изключения де :-D ),мразя и индивидите от съседните класове и не искам да пръскам 1000лв.(че и отгоре) само заради една вечер,в която ще си прекарам повече от ужасно :) :-D
Ми хубаво ще спестиш пари на родителите си за една тъпотия.

BoCupycake
10-12-2009, 21:19
Не те ли е страх да си шиеш?
Мен много ме е шубе, ако си ушия и да не се харесам :D
Ами...аз мисля да отида при добра шивачка,някъде в София.Колкото и гадно да звучи ми препоръчаха една,две дето шият на фолк-певиците,а техните рокли (не като модели) са определено доста добри.Така,че нямам притеснения.За сега... : )

BoCupycake
10-16-2009, 11:41
Изкарвам темата напред,защото наистина ми е нужно да знам,сайт или дизайнер.

therichbitch
10-18-2009, 13:26
хмм, да и аз още от сега мисля, ама аз по принцип ще си купя рокля и ще дам да ми я преправят, защото знам,че дори цяла сф да обиколя, няма да намеря каквото искам, с моите претенции :-D
та ако някой може да ми каже добра шивачка с сф, ще съм благодарна

bilqnavod
10-26-2009, 14:03
Аз пък тази година ще съм дама на приятелят ми и искам да съм красива.. :grin: Но искам роклята да ми е черна.. нз засщо.. :-D

Гледам че бързаш да пораснеш!!!
Недей бърза толкова, дама или не на приятеля ти, бала му ще си мине!!!
Цяла вечер ще те разкарва като бижу с него, да те гледат пияните му приятели. Ся, виждам че си се похвалила тука ама това не е за хвалене...
По добре си стой вкъщи и си учи уроците, не се прави на много вървежна!!!

Ufff
10-26-2009, 14:07
^ ти не си добре май.. :?

bilqnavod
10-26-2009, 14:24
^ ти не си добре май.. :?

Кой аз ли защо?

TheNewReligion
10-26-2009, 15:26
МАЙ тези рокли са на Росица Котюр или нещо от сорта. [/b]

Briseis
10-26-2009, 18:17
тази рокли са на Невена - талантлива българска дизайнерка

http://www.nevenamoda.com/

лично на мен, нейните предложения за вечерни рокли най-много ми допадат

s1NNer
10-27-2009, 06:10
^ ти не си добре май.. :?

Кой аз ли защо?

Не тя просто май е била зубърката в класа с която никой не е говорил и за това си мрази класа и бала 8-)

BoCupycake
10-27-2009, 07:52
тази рокли са на Невена - талантлива българска дизайнерка

http://www.nevenamoda.com/

лично на мен, нейните предложения за вечерни рокли най-много ми допадат
:O :O :O :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Обичам те!!!Благодаря ти,адски много !!! Наистина!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

bilqnavod
10-27-2009, 15:03
^ ти не си добре май.. :?

Кой аз ли защо?

Не тя просто май е била зубърката в класа с която никой не е говорил и за това си мрази класа и бала 8-)

Стани психолог много те бива. Мислиш ли че ако не бях разочарована щях да пиша за това, а? И не мога да разбера от къде първо знаеш, че съм била зубър и второ какво имаш против тези интелигентни и задълбочени в своето развитие хора?

Ufff
10-27-2009, 16:35
^ На мен ми стана интересно, защото така нареди момичето /фалшива/ все едно незнам какво беше казала. Тва че балът ти е бил скапан не значи, че трябва да съветваш хората да не ходят, да си седят у тях, и тн.

ellikok
10-27-2009, 17:14
Аз пък тази година ще съм дама на приятелят ми и искам да съм красива.. :grin: Но искам роклята да ми е черна.. нз засщо.. :-D

Гледам че бързаш да пораснеш!!!
Недей бърза толкова, дама или не на приятеля ти, бала му ще си мине!!!
Цяла вечер ще те разкарва като бижу с него, да те гледат пияните му приятели. Ся, виждам че си се похвалила тука ама това не е за хвалене...
По добре си стой вкъщи и си учи уроците, не се прави на много вървежна!!!Господи,Боже...
Затова,че иска и приятелят и иска да му бъде дама на бала и се прави на вървежна?От къде ти го роди главата,това незнам,но си смешна,честно...

ira90
10-27-2009, 17:20
Бала е като всяка друга вечер ама ще го разбереш като мине... :smt061

Подкрепям те напълно ... :-D

tonie__
10-27-2009, 17:40
мисля,че малко прекали..да не се гласи много-да,но ти много здраво я смота :( и аз ще съм дама и не мисля,че цяла вечер ще ме разкарва пред "пияните си приятели"

bilqnavod
10-27-2009, 18:07
мисля,че малко прекали..да не се гласи много-да,но ти много здраво я смота :( и аз ще съм дама и не мисля,че цяла вечер ще ме разкарва пред "пияните си приятели"

Аз към вас ли се обърнах или към момичето? Нали това е форум да си изказваме мнението. Изкарахте ме всяква, но това не ме интересува. Минала съм по вашия път и много са ми ясни нещата. А относно моя клас, бала не беше лош имам хубави спомени и снимките са хубави... :) Просто исках да подчертая, че бала не е нищо повече от пиянска вечер и се случват инциденти, затова просто исках да дам съвет, но щом така си мислите,че аз съм едикаква си проблема е ваш.
Ще видите че като ви мине бала ще разберете, че съм права и всички го разбират след това. Просто една вечер, която на другата сутрин не остава нищо освен як махмурлук.

ellikok
10-27-2009, 18:24
мисля,че малко прекали..да не се гласи много-да,но ти много здраво я смота :( и аз ще съм дама и не мисля,че цяла вечер ще ме разкарва пред "пияните си приятели"

Аз към вас ли се обърнах или към момичето? Нали това е форум да си изказваме мнението. Изкарахте ме всяква, но това не ме интересува. Минала съм по вашия път и много са ми ясни нещата. А относно моя клас, бала не беше лош имам хубави спомени и снимките са хубави... :) Просто исках да подчертая, че бала не е нищо повече от пиянска вечер и се случват инциденти, затова просто исках да дам съвет, но щом така си мислите,че аз съм едикаква си проблема е ваш.
Ще видите че като ви мине бала ще разберете, че съм права и всички го разбират след това. Просто една вечер, която на другата сутрин не остава нищо освен як махмурлук.Хмм,а защо ли аз не мисля така?Балът е преживяване,което остава цял живот в съзнанието ти,то е като сватбата,като раждането,една голяма стъпка към нов начин на живот.

BoCupycake
10-27-2009, 19:36
Хмм,а защо ли аз не мисля така?Балът е преживяване,което остава цял живот в съзнанието ти,то е като сватбата,като раждането,една голяма стъпка към нов начин на живот.
Не съм съгласна с теб.Нито с bilqnavod.
Не мисля,че тя се изказа много подготвено.
А пък ти... балът да е чак пък като сватбата и раждането...още по голяма глупост.
За някои е важна вечер за други не.Специално вечерта е нищо повече от пиянска.Самото завършване обаче е някакво начало.. и отново начало,но само за някои.
Балът за всеки един абитуриент е просто една по-специална вечер било то заради изисканото облекло или за това,че за последен път е с класа си.Всеки го разбира различно.

Ufff
10-27-2009, 20:32
мисля,че малко прекали..да не се гласи много-да,но ти много здраво я смота :( и аз ще съм дама и не мисля,че цяла вечер ще ме разкарва пред "пияните си приятели"

Аз към вас ли се обърнах или към момичето? Нали това е форум да си изказваме мнението. Изкарахте ме всяква, но това не ме интересува. Минала съм по вашия път и много са ми ясни нещата. А относно моя клас, бала не беше лош имам хубави спомени и снимките са хубави... :) Просто исках да подчертая, че бала не е нищо повече от пиянска вечер и се случват инциденти, затова просто исках да дам съвет, но щом така си мислите,че аз съм едикаква си проблема е ваш.
Ще видите че като ви мине бала ще разберете, че съм права и всички го разбират след това. Просто една вечер, която на другата сутрин не остава нищо освен як махмурлук.

Ако искаш да се обърнеш само към нея, го направи на лични. Колкото до бала, и от моя са минали доста години защото съм на 20+. Освен пиянска вечер мога да кажа, че това беше една страхотна пиянска вечер, която не бих пропуснала за нищо на света. Това за някои хора са дори повече от 5 години прекарани заедно и най-вероятно е събитието, което ги раделя завинаги. Затова и бала е края на един период от живота и това го прави важен. Така че изкажи мнение, но не толкова категорично. Или след като го направиш, очаквай реакции от другите.