PDA

View Full Version : Как да я накарам да си признае?



Undertak3r
10-17-2009, 22:53
Как да я накарам да си признае кое в мен я дразни или не й харесва...
В смисъл такъв - говорили сме за това много пъти и за което и да я питам което сме правили заедно, което аз съм правил за нея/на нея (масаж, целувки... схващате идеята) казва, че няма как да е по-хубаво... и това ме притеснява защото неможе всичко да е 6 :(
А бих искал да е...

ShtrudeL
10-17-2009, 22:58
Ти мазохист ли си. Оо
Но явно пък и тя не умее да лъже добре,щом се съмняваш. Или просто си втълпяваш тъпизми...
Защо искаш да ти каже неща от които ще ти стане неприятно?

haritov
10-17-2009, 22:59
Как да я накарам да си признае кое в мен я дразни или не й харесва...
В смисъл такъв - говорили сме за това много пъти и за което и да я питам което сме правили заедно, което аз съм правил за нея/на нея (масаж, целувки... схващате идеята) казва, че няма как да е по-хубаво... и това ме притеснява защото неможе всичко да е 6 :(
А бих искал да е...

вържи я за стол и и запуши устата докъто не си признае?

Undertak3r
10-17-2009, 23:07
Хах няма да ми стане неприятно - приемам се такъв какъвто съм и това е.
Но е по-добре да знаеш каде грешиш за да знаеш над кое да поработиш за да за щастливи хората около теб... :)
Тя е обедема в това което казва... но аз несъм обеден, че има идеални хора... още по-малко, че аз съм един от тях :D

machoka
10-17-2009, 23:14
Покажи и някоя нейна грешка в очите и кажи, че не си съгласен с това.. резултата ти е ефективно гарантиран и доказан в практиката.. всичко ще си ти каже - даже неща, от които ще те боли и ще си съжалиш, че въобще си си отворил устата на слабо време..

а ако си един истински мазохист - ще правиш това постоянно.. не, по-скоро рядко, но за сметка на това всеки път когато тя стъпи на криво...просто защото си магаре )

Undertak3r
10-17-2009, 23:40
Стига с това мазохист...
Трудно ли е да се проумее, че човек може да приема грешките и недостатъците си?
И дори когато съм я ядосвал (веднъж) и я попитах кое не харесва в мен/във връзката ни казва, че всичко й харесва... дори и когато съм казвал каде е сгрешила и кое ме е подразнило/наранило... (също се е случвало веднъж)
Става дума за връзка повече от половин година (някои казват, че е малко някои, че е много).
Очаквам ваши мнения, които не са повлияни от предходните коментари...

machoka
10-17-2009, 23:50
КОе не разбра)) Жените не обичат да ги критикуваш, а още по-малко могат да траят някой да им навира в носа грешките им, нелепите им изказвания или всякакви неща от тоя сорт. КОгато я усетиш, че стъпи на криво - лепни и компромата в носа и ако не започне да те плюе я провокирай с нещо от сорта 'ето ттука грешиш. кога съм грешал аз?'

абе дай ми скайп паролата си и до утре по това време ще имаш списък до земята с недостатъците ти :D

шегувам се, разбира се дюд )

Undertak3r
10-18-2009, 00:14
Ами... така стана... бях й го казал по същият начин... и какво ми отговори тя? "Съжалявам, че греша толкова и ще се опитам да съм като теб, обичам те!"
Старая се да е щастлива с мен... но да успявам чак толкова?
Незнам какъв отговор търся... обикновенно сам решавам проблемите си, но ми трябват наистина добри идеи този път...

Hilary_
10-18-2009, 07:48
хъх .. вкарваш си излишни филми, че нещо трябва да не е наред .. :? :?

mechtaq_za_teb
10-18-2009, 08:16
хъх .. вкарваш си излишни филми, че нещо трябва да не е наред .. :? :?+1

sladur4etyYy
10-18-2009, 13:43
Ами... така стана... бях й го казал по същият начин... и какво ми отговори тя? "Съжалявам, че греша толкова и ще се опитам да съм като теб, обичам те!"
...

хаха, наистина преиграва момичето. може би е вманиачено в теб :Д ако е така, не очаквай да ти посочва грешки, за нея си безгрешен.

LoveRetroMusic
10-18-2009, 13:54
хъх .. вкарваш си излишни филми, че нещо трябва да не е наред .. :? :?

+

PsychologicalDisorder
10-18-2009, 13:57
притисни я в някоя тъмна уличка с нож в ръка.
-__-

Adda
10-18-2009, 13:59
Ами точно защото не може всичко да е 6, няма смисъл да се ровиш и да разбираш какво не и харесва. Няма как да го подобриш. Тя си те харесва такъв и се задоволява с това, което и даваш.

sl0w
10-18-2009, 14:04
Прави по-хубав масаж :lol: :lol: :lol:

flowerlina
10-18-2009, 14:10
Защо трябва да си създаваш излишни главоболия, търсейки проблеми?

anonimchetou
10-18-2009, 14:42
Защо трябва да си създаваш излишни главоболия, търсейки проблеми?


?

Neopitom3na
10-18-2009, 15:54
ако нещо не е ОК то ще си прoличи :wink:

MartyParty
10-18-2009, 16:31
Това "следващият път ще съм добричка като тебе" ми звучи като ирония.За половин година заедно е напълно възможно да няма забележки към теб и да е прекалено влюбена в теб за да ти каже,ако нещо не и харесва.
А можеби не иска да обръща внимание на малките ти недостатъци?Това е добра стратегия-опитай се да я приложиш и ти и ще ти е много по спокойно на душата.
Защо искаш да знаеш какво не харесва в теб?За какво ти е да го знаеш?И ако го знаеш,има ли смисъл да се променяш?Отсега ти казвам-не.