PDA

View Full Version : Петно от пъпкааа(а)



MrUndaztood
11-10-2009, 20:05
Преди 4 дена ми се появи пъпка на бузата,ебахти пъпката. Оставих я 2 дни,като я мазах с Акне аут,ексфолант,крем Здраве,крем Бочко,Гарниер пюр (този със салициловата к-на),няма братче,нараства си,седи си твърда,боли все едно имам трън и адски грозно,не можех да я търпя и тогава стана...отидох вечерта на огледалото и и видях сметката...намазах я с горе изборните неща + контрактубекс,до днес беше чрвено петно,сега стана леко кафяво :-x и седи изключително грозно,все едно съм се шарнал с маркер и след това не съм могъл да го изтрия,баааааа...

Та някой може ли да помогне със съвети (използвани и С ЕФЕКТ,а не "може би") как да го чупя туй петно,то бива-бива,не стига,че пъпка ми и петно ми трябва ся....

Ааа да и вчера дори се намацах с пилинг маска и пак стои...

Shushu11
11-10-2009, 20:21
сложи фон дьо тен

MrUndaztood
11-10-2009, 20:29
Момче съм и искам да разреша туй нещо,а не да го прикривам.

Dian4ety
11-10-2009, 20:29
сложи фон дьо тен
Momче с ФДТ :?

Shushu11
11-10-2009, 20:43
Знам,че си момче и според мен това с фон дьо тена е най-добро.Това на бузата ти сигурно вече е станало нещо като рана и ще трябва да чакаш да зарасте :[

YaNcHeToOo
11-10-2009, 20:54
Момче съм и искам да разреша туй нещо,а не да го прикривам.

остави я, сама ще се оправи, не я "стресирай" повече с мазила, а за прикриването ФДТ е решение за момента, въпреки че и той е много вреден за кожата, трай бабо за хубост :-)

TheGirlNextDoor
11-10-2009, 21:01
сиг ти е раничка..мажи само с крем Бочко

liim0nka
11-10-2009, 21:05
мм и аз имах такава..не стана чак кафява, но червена..и исках не исках я стиснах.. сега стои зачервено, но леко..и като сложа крем Здраве отгоре почти не си личи..ако искаш пробвай..предполагам до 2-3 ще си изчезне :)