PDA

View Full Version : От черно към кафяво?!



BoCupycake
11-14-2009, 16:19
Здравейте.Аз съм с черна коса не съм се боядивала близо 2 месеца,корените ми са поникнали с около 4 см. и сега искам да се направя кафява,ето такъв цвят -> http://www.ivis.bg/products_images/4.35.jpg. Въпрост ми е дали ще ме хване?Трябва ли да се изсветля?Хич,не ми си иска,защото ще си изгоря косата,но незнам какво да правя,а черното ми писна искам кафяво.Помагайте... :-o

therichbitch
11-14-2009, 17:28
е не искаш, ама ще трябва, иначе ще хване само в корените и ще е жалка картинка + това след като се изсветлиш, не си помисляй да слагаш боя на лореал, те и без това падат бързо, а като си с изсветлена коса- ще е светкавично :)

krisii
11-14-2009, 19:15
от черно кафяво не вярвам да стане

POLLINA
11-14-2009, 19:25
о забрави...
знаеш ли с кви мъки си свалих черното от главата..
ако се боядисаш ще ти хване само на корените
с каква боя си се боядисвала черна ?

bloodymirror
11-14-2009, 19:42
Не мисля,че ще стане..
по-добре отново се боядисай черна,но кафява-само ще си създадеш излишни мъки! ..
Поне това е моят съвет! :)

lizzy
11-14-2009, 20:43
100% няма да хване на черното - Ще трябва да я изсветлиш или да чакаш да израсте твоята ...
Няма друг начин .

BoCupycake
11-14-2009, 21:25
Не мисля,че ще стане..
по-добре отново се боядисай черна,но кафява-само ще си създадеш излишни мъки! ..
Поне това е моят съвет! :)
Не искам черно!



POLLINA с гарниер 1ви номер съм се боядивала преди. :-o


Абе четох сега из нета за накакъв препарат който "пере косата" може би пак е от рода на изсветлителите,някой да е чувал или знае нещо повече по въпроса?
И още нещо вие изсветлявали ли сте,на фризьор,сами?Гори ли много косата?

deSireeE
11-15-2009, 08:38
Много трудно ще махнеш черното,,,и ако все още не си пробвала нищо,,по добре не барай-много ще съжаляваш :(

POLLINA
11-15-2009, 08:56
Не мисля,че ще стане..
по-добре отново се боядисай черна,но кафява-само ще си създадеш излишни мъки! ..
Поне това е моят съвет! :)
Не искам черно!



POLLINA с гарниер 1ви номер съм се боядивала преди. :-o


Абе четох сега из нета за накакъв препарат който "пере косата" може би пак е от рода на изсветлителите,някой да е чувал или знае нещо повече по въпроса?
И още нещо вие изсветлявали ли сте,на фризьор,сами?Гори ли много косата?


аз да и мога да кажа , че гори . Ама с коя боя на гарниер си се боядисвала амонячна ли е била ? мисля , че за тази ми говориш http://www.nisea-bg.com/produkti/%D0%B1%D0%BE%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%B0/garnier-color-naturals.html
ако е амонячна боята задължително се налага обезцветяване(ПРИ ФРИЗЬОР) ааз в последния ми опит за сваляне на черното се бях боядисвала с лореал кастинг глосс. не знам може би е до коса, но на мен боята не ми пада от корена , а се изми постепенно и сега вече съм кафява :)