PDA

View Full Version : Влюбих се ..



sladkish_14
11-25-2009, 18:35
Такамм.. Преди няколко месеца изобщо не подозирах, че може пак да ми се случи :? .. Не бях се влюбвала истински от преди 3 години, когато се влюбих в тогавашния ми приятел и ходихме 2 години.. След доста дълга пауза 1 година пак се случи,, Не знаете на кое небе съм, направо бях се отчаяла напълно и не вярвах на съвети от типа `ще го заравиш, пак ще се влюбиш`..
Та към момчето : Познавам го от 4 години добър приятел ми е, но така се развиха нещата, че и през 4-тте години имах сериозни връзки и с него просто не се получи,,
Доо преди седмица.. Той си сложи нова снимка на профила в скайп, на мене страшно много ми хареса на другия ден, когато отидох на училище просто му кликнах.. И вечерта, като се прибрах той започна да ми пишее,, :smt007 Той и от преди много си ме харесваше и сега интереса му пак е същия.. Ето го и проблема - ПАК ще страдам ! Усещам го.. че ме харесва, харесва ме ! Обаче няма май голям интерес към мене, днеска го видях през колата когато минахме през неговото даскало /до днес постоянно си пишем и говорим/ и му писах смс, че съм го видяла.. Писахме си поне 10/15 смс и той каза, че си ляга, че е уморен.. И сега съм в скайп и той е там обаче не ми пише.. Не съм наивна знам, че ако беше влюбен в мене щеше да ми пише..
Проблема е, че за седмица аз толкова много хлътнах, че не знам.. Просто едно евентуално отблъскване би ме убило,, Той искаше да излизаме сега тази или другата седмица покани ме с него на тренировка, обаче повече нищо не е споменавал..
Усещам се, че почвам аз да му пиша и звъня, което е грешно.. Просто не знам как да си седна на задника и да се сдържам и да чакам да видя дали ще пламне нещо м/у него и мен или не.. Защото, ако сега почна да се привързвам толкова бързоо аз ще страдам.. Съвети ?!

afkforlife
11-25-2009, 18:39
langweilich...

valdesbg
11-25-2009, 18:42
И поради каква причина убиваш всичко станало досега?

С нагласта че ще страдаш определено ще страдаш. Това си е твоя избор.

Спрете с тоя гаден скайп. Значи аз ако съм влюбен в някое момиче непременно трябва да и пиша по скайп? Хайде щом не си наивна мисли като хората.

Направи няколко крачки ако наистина няма интерес - next. Ама да приказваш на теория какво ЩЕ се случи е повече от глупаво.

Не знам разбираш ли ме, ама тънкия лед по който вървиш - сама си го правиш. Реално той не съществува.

balon4eeeee
11-25-2009, 18:44
И аз бате .. ама не в човек хахаха Любовта при мене не е кацнала още сигурно съм много леден човек ... не ми е до тва хахахах

LoveRetroMusic
11-25-2009, 19:07
langweilich...

:razz:

Sladurcho
11-25-2009, 19:23
С много грешна нагласа си.Ако си мислиш че няма да се получи то няма как да стане обратното :) щом го познаваш от 4 години то значи знаеш що за човек е и дали би те наранил и би се подиграл с теб или не :) ако питаш мен давай смело напред и това е :) каквото ще става ще става :)

sladkish_14
11-25-2009, 19:39
^ Най - накрая истински съвет..

Аз тука се вайкам, че не съм се чувствала така от много време.. И не зная как да тълкувам действията му, че се зарибявам и не знам как да избегна изкушението да му пиша и тем подобни виеее ми се подиграватее :x :-P

Sladurcho
11-25-2009, 19:42
^ Най - накрая истински съвет..

Аз тука се вайкам, че не съм се чувствала така от много време.. И не зная как да тълкувам действията му, че се зарибявам и не знам как да избегна изкушението да му пиша и тем подобни виеее ми се подиграватее :x :-P

Какво лошо има ако ти му пишеш аз това не разбрах :? Това няма да означава че едва ли не умираш за него... и спри да се вайкаш може би няма да те прецака и ще изживееш една страстна връзка

П.С. може ли да си кажеш годинките

stupid0boy
11-25-2009, 19:49
.... Любовта... туй е болест... :/ Добре, де... не че е болест.. била си Влюбена в него.... бууу... ти ако беше... нямаШи да мислиш дали да му пишиш или не... и аз така мислех... влюбен влюбен.. умирамм... и ся ко... :o :o :o :o :o Боли ме к+--... за унуи момиче... на момичето нищо му няма... ама аз не си я харесвам... :? :? :? :?

При първа възможност му пиши...

"Ейй... любов.. чакам те вкъщи на дивана... полу гола... с ботилка шампанску... " и ще чуеш спирачките на ферариту пред вас...

c0ci
11-25-2009, 19:51
а защо в сайп общувате?Покани го да излезете и се разберете бе :wink:

Hilary_
11-25-2009, 19:56
Той и от преди много си ме харесваше и сега интереса му пак е същия.. Ето го и проблема - ПАК ще страдам !
.. мхм и това как го реши? Видя го в бъдещето? :razz: :razz:

Усещам го.. че ме харесва, харесва ме ! Обаче няма май голям интерес към мене..
ъмм последно?!?!?! :razz: :razz:

той каза, че си ляга, че е уморен.. И сега съм в скайп и той е там обаче не ми пише..
тоя скайп вече не знам къде ми порасна .. ебаси нужно ли е да ти пише всяка секунда ..!?!? 0.о Опитай се да дишаш малко без тоя скайп .. :?

Не съм наивна знам, че ако беше влюбен в мене щеше да ми пише..
.. осъзнай се!!! От кога любовта се доказва чрез писане по скайп .. :razz: :razz: Толкова глупаво и наивно звучи .. :razz: :razz:

Проблема е, че за седмица аз толкова много хлътнах, че не знам..
а той за години наред не е хлътнал така ли?!?! :?

Просто едно евентуално отблъскване би ме убило..
силно се съмнявам .. ;д

Той искаше да излизаме сега тази или другата седмица покани ме с него на тренировка, обаче повече нищо не е споменавал..
какво трябва да направи?!?! Да ти предложи да се омъжиш за него?! 0.о

Усещам се, че почвам аз да му пиша и звъня, което е грешно..
нима? И как го реши?!? :? :? Имаш много тъпи предразсъдъци .. :?

Защото, ако сега почна да се привързвам толкова бързоо аз ще страдам.. Съвети ?!
Никъде в цялата тема не прочетох за това, че поне малко се интересуваш от чувствата на момчето и това, че може да му трябва време .. винаги пишеш как ти ще страдаш, ако те нарани би умряла .. :? :? Помисли малко и за останалите .. :?

stupid0boy
11-25-2009, 20:00
Той и от преди много си ме харесваше и сега интереса му пак е същия.. Ето го и проблема - ПАК ще страдам !
.. мхм и това как го реши? Видя го в бъдещето? :razz: :razz:

Усещам го.. че ме харесва, харесва ме ! Обаче няма май голям интерес към мене..
ъмм последно?!?!?! :razz: :razz:

той каза, че си ляга, че е уморен.. И сега съм в скайп и той е там обаче не ми пише..
тоя скайп вече не знам къде ми порасна .. ебаси нужно ли е да ти пише всяка секунда ..!?!? 0.о Опитай се да дишаш малко без тоя скайп .. :?

Не съм наивна знам, че ако беше влюбен в мене щеше да ми пише..
.. осъзнай се!!! От кога любовта се доказва чрез писане по скайп .. :razz: :razz: Толкова глупаво и наивно звучи .. :razz: :razz:

Проблема е, че за седмица аз толкова много хлътнах, че не знам..
а той за години наред не е хлътнал така ли?!?! :?

Просто едно евентуално отблъскване би ме убило..
силно се съмнявам .. ;д

Той искаше да излизаме сега тази или другата седмица покани ме с него на тренировка, обаче повече нищо не е споменавал..
какво трябва да направи?!?! Да ти предложи да се омъжиш за него?! 0.о

Усещам се, че почвам аз да му пиша и звъня, което е грешно..
нима? И как го реши?!? :? :? Имаш много тъпи предразсъдъци .. :?

Защото, ако сега почна да се привързвам толкова бързоо аз ще страдам.. Съвети ?!
Никъде в цялата тема не прочетох за това, че поне малко се интересуваш от чувствата на момчето и това, че може да му трябва време .. винаги пишеш как ти ще страдаш, ако те нарани би умряла .. :? :? Помисли малко и за останалите .. :?
Бравооооо :oops: :oops:

Sladurcho
11-25-2009, 20:06
Hilary_ =D>
Кратко точно и ясно...

SoStarstruck
11-25-2009, 20:07
Той и от преди много си ме харесваше и сега интереса му пак е същия.. Ето го и проблема - ПАК ще страдам !
.. мхм и това как го реши? Видя го в бъдещето? :razz: :razz:

Усещам го.. че ме харесва, харесва ме ! Обаче няма май голям интерес към мене..
ъмм последно?!?!?! :razz: :razz:

той каза, че си ляга, че е уморен.. И сега съм в скайп и той е там обаче не ми пише..
тоя скайп вече не знам къде ми порасна .. ебаси нужно ли е да ти пише всяка секунда ..!?!? 0.о Опитай се да дишаш малко без тоя скайп .. :?

Не съм наивна знам, че ако беше влюбен в мене щеше да ми пише..
.. осъзнай се!!! От кога любовта се доказва чрез писане по скайп .. :razz: :razz: Толкова глупаво и наивно звучи .. :razz: :razz:

Проблема е, че за седмица аз толкова много хлътнах, че не знам..
а той за години наред не е хлътнал така ли?!?! :?

Просто едно евентуално отблъскване би ме убило..
силно се съмнявам .. ;д

Той искаше да излизаме сега тази или другата седмица покани ме с него на тренировка, обаче повече нищо не е споменавал..
какво трябва да направи?!?! Да ти предложи да се омъжиш за него?! 0.о

Усещам се, че почвам аз да му пиша и звъня, което е грешно..
нима? И как го реши?!? :? :? Имаш много тъпи предразсъдъци .. :?

Защото, ако сега почна да се привързвам толкова бързоо аз ще страдам.. Съвети ?!
Никъде в цялата тема не прочетох за това, че поне малко се интересуваш от чувствата на момчето и това, че може да му трябва време .. винаги пишеш как ти ще страдаш, ако те нарани би умряла .. :? :? Помисли малко и за останалите .. :?
Бравооооо :oops: :oops:тамън не ми се пишеше..

stupid0boy
11-25-2009, 20:10
Hilary_ =D>
Кратко точно и ясно...

balon4eeeee
11-25-2009, 20:17
A сега да дадем медал на Hilary_ !!

Hilary_
11-25-2009, 20:18
A сега да дадем медал на Hilary_ !!

айде .. :oops: :oops: :lol:

stupid0boy
11-25-2009, 20:19
Каква чакаме? :oops:

bananjanet
11-26-2009, 13:52
Не мечтай много :( .. МОЖЕ да те харесва .. или да те обича .. но може и да не е така .. просто му признай какво чувстваш към него ..

go71n
11-26-2009, 14:29
Hilary_ =D>
Кратко точно и ясно...

е баш кратко не е .. ама девойчето ( хилари ) е права :)

sladkish_14
11-26-2009, 17:12
ok..

soul1199
11-26-2009, 18:59
а защо в сайп общувате?Покани го да излезете и се разберете бе :wink: