PDA

View Full Version : Тема , класация за дупе на сайта



WhiteOneBG
12-23-2009, 18:05
Понеже си нямах какво да правя цял ден се порових във форума. Както виждам има доста мераци да гледат дупетата на Съфорумничките ни.
Та идеята ми е следната , всяко момиче , което иска да покаже своето да даде снимка , а накрая да ги оценяваме :P Нещо като импровизиран конкурс ;)
Да обявим за краен срок 00:01 часа на 01.02/2010 година.


ПП всъщност първо пишете дали одобрявате идеята.

criminalminded
12-23-2009, 18:12
да наистина темата е мн добра ако има мераклии от нежния пол.... :-)

vaseto0o
12-23-2009, 18:14
Понеже си нямах какво да правя цял ден(освен да си биеш чикии :D ) реши да разнообразиш асортимента с малко дупета от форума :razz:

което иска да покаже своето да даде снимка , а накрая да ги оценяваме :P Нещо като импровизиран конкурс ;)

Иначе идеята я одобрявам която иска да слага снимки моля :D

aciko
12-23-2009, 18:14
И накрая всички чекиджийчета да си ги изпонасваляте на ПЦ-тата и да жулите на тях.
Така,че момичета,ако не искате снимките Ви да бъдат опетнени,по-добре не пускайте!

vaseto0o
12-23-2009, 18:15
И накрая всички чекиджийчета да си ги изпонасваляте на ПЦ-тата и да жулите на тях.
Така,че момичета,ако не искате снимките Ви да бъдат опетнени,по-добре не пускайте!
Леле издаде тайната на пича, ся на кво ще лъска :?

aciko
12-23-2009, 18:18
И накрая всички чекиджийчета да си ги изпонасваляте на ПЦ-тата и да жулите на тях.
Така,че момичета,ако не искате снимките Ви да бъдат опетнени,по-добре не пускайте!
Леле издаде тайната на пича, ся на кво ще лъска :?
Ще му се наложи да прави върколашка чекия!
За тези които не са запознати с този вид чекия,това е чекия при която гледаш собствения си г.ъз в огледалото и същевременно лъскаш!

criminalminded
12-23-2009, 18:20
е има ХХХ катоалог сещате се в кой сайт (няма да спамя),но наистина идеята нее лоша ама има мн чекидгий... :D :D :D

WhiteOneBG
12-23-2009, 18:23
Понеже си нямах какво да правя цял ден(освен да си биеш чикии :D ) реши да разнообразиш асортимента с малко дупета от форума :razz:

което иска да покаже своето да даде снимка , а накрая да ги оценяваме :P Нещо като импровизиран конкурс ;)

Иначе идеята я одобрявам която иска да слага снимки моля :D

Не съм влизал във тоя форум от много дълго време , а това е най големия тинейдърски форум в страната. Тук се събират най много млади хора. Във форума на софиянци не става , то самият сайт си има конкурс. За това реших тук. А възрастта с чекийте я минах ;) Просто ми се организира нещо ;) :P
Айде девойки , вие сте на ход , може да се направи нова отделна тема със снимките ако има достатъчно съгласни.

fenastz
12-23-2009, 18:26
И накрая всички чекиджийчета да си ги изпонасваляте на ПЦ-тата и да жулите на тях.
Така,че момичета,ако не искате снимките Ви да бъдат опетнени,по-добре не пускайте!
Леле издаде тайната на пича, ся на кво ще лъска :?
Ще му се наложи да прави върколашка чекия!
За тези които не са запознати с този вид чекия,това е чекия при която гледаш собствения си г.ъз в огледалото и същевременно лъскаш!
:lol: Какво общо имат върколаците с тоя вид чекия ?

aciko
12-23-2009, 18:27
И накрая всички чекиджийчета да си ги изпонасваляте на ПЦ-тата и да жулите на тях.
Така,че момичета,ако не искате снимките Ви да бъдат опетнени,по-добре не пускайте!
Леле издаде тайната на пича, ся на кво ще лъска :?
Ще му се наложи да прави върколашка чекия!
За тези които не са запознати с този вид чекия,това е чекия при която гледаш собствения си г.ъз в огледалото и същевременно лъскаш!
:lol: Какво общо имат върколаците с тоя вид чекия ?
Ми ако не знаеш,върколаците нямат отражение в огледалото,и тоя вид чекия е един вид ирония към тях.

WhiteOneBG
12-23-2009, 18:31
ВАМПИРТЕ НЯМАТ ОТРАЖЕНИЕ !!!!
НЕ МИ РАЗВАЛЯЙТЕ ТЕМАТА С ЛИГОТИЙТЕ ВИ.

criminalminded
12-23-2009, 18:33
Ми ако не знаеш,върколаците нямат отражение в огледалото,и тоя вид чекия е един вид ирония към тях


Вампирите нямат,ако трябва да сме то4ни... :D
п.п мерси за помоща!!!

aciko
12-23-2009, 18:33
Добре де,тогава е била вампирска чекия,объркал съм се 8-)
Е кво да ти е развалям,едва ли ще има бъдеще,най-много 2-3 курвички да пуснат снимки,че може дори и на путката да си пуснат.
Иначе другите няма да пуснат,бъди сигурен.

GirlfromHell
12-23-2009, 18:36
Може да оцениш задник най-добре само ако е по бельо.А тук дори и да се намерят смели мацки да си сложат снимка на задника по-бельо пред голям брой чекиджии и пред цяла България ,едва ли снимките ще се задържат дълго - прочет си правилата на форума.Ако си решил да с правиш колекция или да организараш нещо опитай на друго място,тук определено няма да се получи!

criminalminded
12-23-2009, 18:40
+1

Hilary_
12-23-2009, 18:56
Понеже си нямах какво да правя цял ден се порових във форума.
груба грешка номер едно .. :lol: :lol:

Та идеята ми е следната , всяко момиче , което иска да покаже своето да даде снимка , а накрая да ги оценяваме :P
груба грешка номер две .. :lol: :lol:

Нещо като импровизиран конкурс ;)
тука да не ти е импулс?! :shock:

t0d1t0
12-23-2009, 18:57
А вярвате ли си,че тази тема ще доживее още някой вечер докато модераторите не я видят?

anichka12345678
12-23-2009, 19:29
Понеже си нямах какво да правя цял ден се порових във форума. Както виждам има доста мераци да гледат дупетата на Съфорумничките ни.
Та идеята ми е следната , всяко момиче , което иска да покаже своето да даде снимка , а накрая да ги оценяваме :P Нещо като импровизиран конкурс ;)
Да обявим за краен срок 00:01 часа на 01.02/2010 година.


ПП всъщност първо пишете дали одобрявате идеята. успех някой да покаже снимки

Shia
12-23-2009, 19:42
http://i50.tinypic.com/14kbs7o.jpg



8-) 8-) 8-)

Bixel
12-23-2009, 19:44
аз викам да си напрайм конкурс - Пенис на Сайта, а кво ше кайте?

Hilary_
12-23-2009, 19:49
аз викам да си напрайм конкурс - Пенис на Сайта, а кво ше кайте?

айде .. !!! :grin: :grin: :lol: :lol: :lol:

beachy_bunny
12-23-2009, 19:49
Добре де,тогава е била вампирска чекия,объркал съм се 8-)
Е кво да ти е развалям,едва ли ще има бъдеще,най-много 2-3 курвички да пуснат снимки,че може дори и на п****та да си пуснат.
Иначе другите няма да пуснат,бъди сигурен.

Alexandra93 е първата

kypo
12-23-2009, 19:58
нема смисъл, ти печелиш безапелационно титалата "Г_ЪЗ НУМЕРО УНО"

Bixel
12-23-2009, 20:00
аз викам да си напрайм конкурс - Пенис на Сайта, а кво ше кайте?

айде .. !!! :grin: :grin: :lol: :lol: :lol:

ама аз сериозно...


Да снимам ли куру?

kypo
12-23-2009, 20:01
нема смисъл, ти печелиш безапелационно титалата "Г_ЪЗ НУМЕРО УНО"

Знам,просто изравних конкуренцият със земята нали :D :D :D :D
аз говорих за автора честно казано :lol:

но ако искаш да си покажеш дупето давай 8-)

vaseto0o
12-23-2009, 20:05
ееее останах разочарован, очаквах александра93 да е сложила снимка ама нещо се скатава :razz:
BTW предлагам да направим класация на най-безмислените теми в раздел секс кой е за 8-)

HouseMusicBoy
12-23-2009, 20:34
http://www.mypokertube.com/files/photos/094bb65ef46d3ebL.jpeg

пак заповядай :smt007 :smt007 :smt007

fire_magic
12-23-2009, 20:43
pff mri be :o :-& :smt075 :smt076

MakeMeLaugh
12-23-2009, 20:53
това е раздел за секс информация
не за запознанства и ревюта на задни части