PDA

View Full Version : Защо според вас се получава така?



Hawkk
02-01-2010, 15:59
Сега ще изкажа някои неща които са си мои размисли! Не очаквам всички да са съгласни. И искам да чуя вашите мнения по въпроса.
Моите наблюдения са, че в момента половината 13-14 годишни са си втълпили, че ТРЯБВА да правят секс.... Наложително е... Според мен 13-14 годишни момчета и момичета им е много рано да мислят за секс... Поради няколко причини:
Първо: Според мен(може да съм старомоден), секса е малко или много физически израз на любовта ти към някой, а на тая възраст надали могат да изпитват истинска любов... Не казвам че го няма животинското привличане... То си е инстинкт, но ние все пак сме надарени с интелект за разлика от животните и можем да се контролираме....
Второ: На 13-14 годишна възраст те са още деца, нека си изживеят детството, в днешно време толкова малко хора оценяват колко е хубаво да си дете...
Трето: Те още не познават добре тялото си, едва съзрели и искат да се "нахвърлят" да "опознават" чуждо тяло... Половината ми пишат теми от сорта на: Първия път като правих секс много ме боля, има ли нещо общо с това, че не мога да го забеля... Еми къде отиваш ти може би...
И според мен проблема идва от добрия стар Холивуд и филмите, в които главните герои са притиснати да изгубят девствеността си(Sexdrive, American Pie и прочие...) от там пуберите почват да им идват идеи че трябва да на всяка цена да се е*** и тези които вече са топнали пръстите в меда почват да се подиграват и да се ебават с тези които не са... съответно натиск се оказва и резултата е на лице... Повечето потребители във тая секция на форума са "пишлемета" които искат да разберат как точно да изпълнят най-тъпите стереотипи...
Много се разписах.... Ще чакам мнения... Не очаквам да има само неадекватни де :D

britzy
02-01-2010, 16:19
Сега ще изкажа някои неща които са си мои размисли! Не очаквам всички да са съгласни. И искам да чуя вашите мнения по въпроса.
Моите наблюдения са, че в момента половината 13-14 годишни са си втълпили, че ТРЯБВА да правят секс.... Наложително е... Според мен 13-14 годишни момчета и момичета им е много рано да мислят за секс... Поради няколко причини:
Първо: Според мен(може да съм старомоден), секса е малко или много физически израз на любовта ти към някой, а на тая възраст надали могат да изпитват истинска любов... Не казвам че го няма животинското привличане... То си е инстинкт, но ние все пак сме надарени с интелект за разлика от животните и можем да се контролираме....
Второ: На 13-14 годишна възраст те са още деца, нека си изживеят детството, в днешно време толкова малко хора оценяват колко е хубаво да си дете...
Трето: Те още не познават добре тялото си, едва съзрели и искат да се "нахвърлят" да "опознават" чуждо тяло... Половината ми пишат теми от сорта на: Първия път като правих секс много ме боля, има ли нещо общо с това, че не мога да го забеля... Еми къде отиваш ти може би...
И според мен проблема идва от добрия стар Холивуд и филмите, в които главните герои са притиснати да изгубят девствеността си(Sexdrive, American Pie и прочие...) от там пуберите почват да им идват идеи че трябва да на всяка цена да се е*** и тези които вече са топнали пръстите в меда почват да се подиграват и да се ебават с тези които не са... съответно натиск се оказва и резултата е на лице... Повечето потребители във тая секция на форума са "пишлемета" които искат да разберат как точно да изпълнят най-тъпите стереотипи...
Много се разписах.... Ще чакам мнения... Не очаквам да има само неадекватни де :D
+++++ 1000000% съм съгласна,нема кфо да се добавя :grin:

t0d1t0
02-01-2010, 16:21
поредната тема... :(

VforVendeta
02-01-2010, 16:46
Мъчно ми е, че се опитваш да ги просветиш, но усилията ти са напразно. Всеки е господар на собствената си вселена, гледай себеси и изживей живота си по начина по който си щастлив :) .

Другите не ги мисли.

П.П: Доста се асоцирах с тебе докато четох темата ти.

NoShTnO_iZkUsHeNiE
02-01-2010, 17:17
Виж сега...напълно нормално е,тъй като абсолютно всичко подтиква към секс,постоянно се говори за секс и това вече изобщо тема табу,а е главна тема на ежедневието.Нормално на всички да им стане интересно и да искат а опитат от удоволствието.Всеки сам решава кога да започне и с кого да го направи,лошото е,че въпреки,че се говори прекалено много за самия секс и бройките,а никога за предпазните мерки и последствията...

bigsmile13
02-01-2010, 17:21
NoShTnO_iZkUsHeNiE Пуснато на: Пон Фев 01, 2010 9:17 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Виж сега...напълно нормално е,тъй като абсолютно всичко подтиква към секс,постоянно се говори за секс и това вече изобщо тема табу,а е главна тема на ежедневието.Нормално на всички да им стане интересно и да искат а опитат от удоволствието.Всеки сам решава кога да започне и с кого да го направи,лошото е,че въпреки,че се говори прекалено много за самия секс и бройките,а никога за предпазните мерки и последствията...
:-D

Bellatrix
02-01-2010, 17:21
Тая тема е разглеждана милион пъти. Убедена съм, че ако прелистиш максимум 2-3 страници ще намериш поне една такава, ако не и повече.

Да, всички са съгласни, че на 13-14 сексът е доста подранила дейност и е факт, че много се преувеличава в тия теми. Все се твърди, че почти всички 13-14-годишни искали ебане. Еми аз не познавам повече от 1-2 такива момичета, а и те са едни прости кифли. Глупачки и надувки, които просто търсят престиж е имало винаги и винаги ще има.

И не виждам с какво вие точно им търсите сметка.
Животът си знае как да дава уроци и всеки сам си търпи последствията. Те или сами ще се оправят, защото им е дошъл акъла, или няма. И в двата случая това не засяга никой друг освен самите тях и, предполагам, родителите им. Вие нищо не променяте.

playboyche
02-01-2010, 17:49
точно така е ..... некфи дето по некаф късмет на 14 години са прайли секс почват да се ебават и да се подиграват с по-малките .... :smt067 :smt067 и те ся си мислят ей го и аз тряя да го направя иначе ще ми се смеят :-x :-x :-x :-x

п.п. съжелявам ако има грешки просто това ми напомни за човешката ПРОСТОТИЯ и се изнервих и се вживях много

hoooodyhoooooo
02-01-2010, 18:08
1. Всички я обсъждат тая тема. Ама какво лошо има, любопитни са, и на вас ви се е искало на техните години, това е придобиване на нов статус сред приятелите, обществото, и който реши да ме убеди в противното, ще попадне на камък.
2. Желанието е породено именно от факта, че всеки тук се опитва да морализира - "Недей да правиш секс, още си малка/малък! (по-често малка)". А след малко тема - "Анален секс" - и мнение "Ох, много ми е хубаво като ми влиза, голям кеф!". Еми не може да кажете, че не е хубаво да правиш секс, и всички да го правят. Явно някъде има грешка в системата.
3. Болката не е задължителна и не зависи от годините, а от чисто физиологично развитие и тренировки. И вагините, и пенисите, са преди всичко мускули, които изискват тренировки. Не виждам как може да имаш голям трицепс без френска преса, примерно (изключвам анаболиците) :)
4. Няма нищо лошо да опознаеш чуждо тяло, дори мисля, че е полезно. Това е добиване на много ценен опит, а не живот в самозаблуда.
5. Всеки има нормалното човешко право на личен избор и свобода на действия. Както и отговорност за последните. Нито ние, нито Господ да слезе, може да забрани желанието за секс на тийнейджърите. Всички сте или сте били в тази възраст, знаете, че хормоните не търпят.
6. Любопитството е погубило милиарди пъти повече девственици от истинската любов. Така е било, така и ще бъде.
7. Само се пазете! Големите го правят, правете го и вие!

AlokiNn
02-01-2010, 18:20
Хормоните бошуват = Нужда от секс
Момиче има нужда
Момче има нужда
Пренебрегват неща и го правят..
The End :)

Fifooooo
02-01-2010, 18:23
напълно си прав има теми вав форума от които направо бях потресен теми в койти 11 годишни лапета питат как да правят свирки за да не се изложат защото ходели с 15 годишни батковци

cookie_master
02-01-2010, 18:27
колко страници са изписани по тази тема...

AlokiNn
02-01-2010, 18:29
колко страници са изписани по тази тема...Нормално.... Има неуспорими факти за "ДА" и за "НЕ"

hoooodyhoooooo
02-01-2010, 18:45
напълно си прав има теми вав форума от които направо бях потресен теми в койти 11 годишни лапета питат как да правят свирки за да не се изложат защото ходели с 15 годишни батковци

Mи за тях това е от изключителна важност, реално погледнато. А представи си, че решат да направят свирка, изложат се и баткото им каже: "Глей ква си мърша, една свирка не можеш да направиш!". Дали няма да им нанесе по-голяма психическа травма отколкото една свирка или дори секс? Никой не е умрял (изключвам болестите, да чукна на дърво) от секса, нека си го правят. А как се развиват е друг въпрос, това не го определяме ние, а те самите като мини-общество.

Hawkk
02-01-2010, 19:25
Нали за това говоря... Указва се психически натиск върху тях... Когато усетят че са съзрели и го правят защото се чувстват готови(защото найстина всички съзряват различно и някой достигат тая точка по-рано от други) хубаво... Ама да го правят за да задоволят някакви стереотипи и представи които са... нека си го кажем тъпи... не е добре работата!

uBuTo
02-03-2010, 14:54
поредната тема... :(
ама си е много вярно ..

VampirePrincess93
02-03-2010, 18:26
Сега ще изкажа някои неща които са си мои размисли! Не очаквам всички да са съгласни. И искам да чуя вашите мнения по въпроса.
Моите наблюдения са, че в момента половината 13-14 годишни са си втълпили, че ТРЯБВА да правят секс.... Наложително е... Според мен 13-14 годишни момчета и момичета им е много рано да мислят за секс... Поради няколко причини:
Първо: Според мен(може да съм старомоден), секса е малко или много физически израз на любовта ти към някой, а на тая възраст надали могат да изпитват истинска любов... Не казвам че го няма животинското привличане... То си е инстинкт, но ние все пак сме надарени с интелект за разлика от животните и можем да се контролираме....
Второ: На 13-14 годишна възраст те са още деца, нека си изживеят детството, в днешно време толкова малко хора оценяват колко е хубаво да си дете...
Трето: Те още не познават добре тялото си, едва съзрели и искат да се "нахвърлят" да "опознават" чуждо тяло... Половината ми пишат теми от сорта на: Първия път като правих секс много ме боля, има ли нещо общо с това, че не мога да го забеля... Еми къде отиваш ти може би...
И според мен проблема идва от добрия стар Холивуд и филмите, в които главните герои са притиснати да изгубят девствеността си(Sexdrive, American Pie и прочие...) от там пуберите почват да им идват идеи че трябва да на всяка цена да се е*** и тези които вече са топнали пръстите в меда почват да се подиграват и да се ебават с тези които не са... съответно натиск се оказва и резултата е на лице... Повечето потребители във тая секция на форума са "пишлемета" които искат да разберат как точно да изпълнят най-тъпите стереотипи...
Много се разписах.... Ще чакам мнения... Не очаквам да има само неадекватни де :D


напълно съгласна :)

MakeMeYours
02-03-2010, 18:44
Ами всеки решава лично за себе си никой няма право да бъде съдник на някой друг,за неща за който е направил своя избор!
+1

Аз лично го направих за първи път на 14 и не съжелявам. Не беше за гъзарията. Просто наистина бях готова. :)

t0d1t0
02-03-2010, 20:41
поредната тема... :(
ама си е много вярно ..
и лайната цапат,ама... :(

Emilen
02-03-2010, 20:51
Има още една подробност. Не малка. Динамиката на времето предполага по-бързо развитие и съзряване на децата в днешно време. Не само физически, но и психически. Достъпът до информация на практика малко или много ускорява процесите. Предвид, че на визираната възраст голяма част от тинейджърите са вече почти/напълно съзрели и хормоните полудяват, не е учудващо че се стига до този феномен. като цяло май ще се променят нормите за малолетен/непълнолетен/пълнолетен. Да вземем пример САЩ. Явно съзнавайки, че съзряването не е еднакво по време за всеки, там на непълнолетни може да се търси ПЪЛНА наказателна отговорност, доколкото се прецени, че съзнават постъпките си.

Sweetlipss
02-04-2010, 05:58
Който когато е готов :) На някои хора им е странно и не харесват това,че деца на 13-14 вече имат полов живот,но тяхното мнение не може да спре тези 13-14 годишни да си правят секс!
Имали са възможност-направили са го :)

PainMonopoly
02-04-2010, 06:50
Абе като бях на 13 много ми се ебеше, ама нямаше коя да ми пусне. :D

uBuTo
02-04-2010, 13:34
Който когато е готов :) На някои хора им е странно и не харесват това,че деца на 13-14 вече имат полов живот,но тяхното мнение не може да спре тези 13-14 годишни да си правят секс!
Имали са възможност-направили са го :)
да ама работата е там, че повечето от тия дечица на 13-14 годинки не са готови още .. ;) .. само си мислят, че са готови - гъзарят се само .. :x

AlokiNn
02-04-2010, 13:38
да ама работата е там, че повечето от тия дечица на 13-14 годинки не са готови още .. ;) .. само си мислят, че са готови - гъзарят се само .. :xТи и твойте глупави мнения :-x много ме дразнят.. всеки го прави по някаква причина.. Кво само се занимаваш с това кой за какво го прави.. като те дразни не бъди от тях!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uBuTo
02-04-2010, 13:39
да ама работата е там, че повечето от тия дечица на 13-14 годинки не са готови още .. ;) .. само си мислят, че са готови - гъзарят се само .. :xТи и твойте глупави мнения :-x много ме дразнят.. всеки го прави по някаква причина.. Кво само се занимаваш с това кой за какво го прави.. като те дразни не бъди от тях!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
аз НЕ СЪМ от тях!! .. а по повод глупавите ми мнения - НЕ ГИ ЧЕТИ!! .. дали са глупави или не не е твой проблем .. нали за това сме тука, за да си изкажем мнението!!

AlokiNn
02-04-2010, 13:43
За това и са наказанията !! Не се научихте че се пише ПО темата а не какво си искате!!!

Sweetlipss
02-04-2010, 20:21
да ама работата е там, че повечето от тия дечица на 13-14 годинки не са готови още .. ;) .. само си мислят, че са готови - гъзарят се само .. :x
Еми като са го направили,са го взели това решение.Друг е въпроса дали е правилно или грешно ;)