PDA

View Full Version : как да се държим на първа среща



moisture
02-15-2010, 13:13
Трябва ли да говорим глупости,ако няма за какво да говорим,трябва ли да го питаме дали иска да се видим или да чакаме него,трябва ли да правим секс още първия път,трябва ли да сме настоятелни и да му покажем че го харесваме

nadetee
02-15-2010, 13:15
първа с някого илии първа в живота ? маи е първа в живота :-o

moisture
02-15-2010, 13:15
с момче

nadetee
02-15-2010, 13:17
да бе ясно е че става въпрос за момче :lol: :lol: :lol: ама тва първата ти среща в живота с момче ли ти е или с определено момче първа среща ? :lol:

h0usel0ve3r
02-15-2010, 13:17
Еми то преди да прайте секс трябва да разбере,че го харесваш .. се пак :D .. ако наистина няма за какво да говорите задай му някой въпрос .. личен от неговия живот етц. :-o

w0sh
02-15-2010, 13:20
Ако има напасване, ще има и разговор, който би трябвало да тече естествено.

moisture
02-15-2010, 13:20
с определено моче

moisture
02-15-2010, 13:20
Ако има напасване, ще има и разговор, който би трябвало да тече естествено.
ами ако каже зациклих демек нз кво да кажа :-o :-o :-o

h0usel0ve3r
02-15-2010, 13:26
Ако има напасване, ще има и разговор, който би трябвало да тече естествено.
ами ако каже зациклих демек нз кво да кажа :-o :-o :-o
питай го нещо тъпо .. първото,което ти дойде наум .. хубаво ще е да е смешно или някой базик .. ама първо го обмисли,че да не земе да се обиди :D

Korrnyy
02-15-2010, 13:39
Трябва ли да говорим глупости,ако няма за какво да говорим (Хаха :Д не, не трябва...),трябва ли да го питаме дали иска да се видим или да чакаме него (Вече не е като едно време, да се чакат момчетата. Ако искош го питай ти.),трябва ли да правим секс още първия път (Пфахаха... Не е задължително попринцип :Д Ако искате го правете, ако не искате недейте... Боже какъв въпрос :Д),трябва ли да сме настоятелни (Не бъди чак толкова настоятелна, защото може да му станеш досадна.) и да му покажем че го харесваме (Покажи му ;))

SmilezZz
02-15-2010, 15:45
Трябва ли да говорим глупости,ако няма за какво да говорим,
Естествено,че НЕ..Може да го попиташ нещо за него/да се интересуваш от него.
трябва ли да го питаме дали иска да се видим или да чакаме него,
Няма значение..Все пак ако имате и двамата някакви "симпатии" - не мисля,че това има някакво значение..
трябва ли да правим секс още първия път,
Ами според мен НЕ..Друг е въпроса - ако искаш да го правиш,без да имаш чувства/просто ей така
трябва ли да сме настоятелни и да му покажем че го харесваме
Зависи..Някои ги правят,някои НЕ..Ти решаваш..Но може да му покажеш по някакъв начин

AlokiNn
02-15-2010, 16:15
Ретарди.. Дръж се нормално да не ти пука.. Не е единствен!

teenems
02-15-2010, 16:36
Нормално ,без превземки и лигавщини .
Аз ако съм момче и до мене е няква пикла или лигла няма да я изтрая ..

xXTOXiCXx
02-15-2010, 16:38
простоо.. се дръж естествено.., ако не си паснете така.., значи няма смисъл :D

EmiKodaTiKaja
02-15-2010, 17:33
начи мани целия боклук от хамериканските филми дръж се нормално гледай да не приказваш много щото няма да му е инт на човека.Не са заседявайте много на едно място примерно ако сте в сладкарница(дано не предпочетете някоя мИхана) седите де да знам час -два и после разходка на някое хубаво място.Разбира се ще е по-добре той да го предложи но не всеки е роден с такъв възвишен талант като мене 8) .Сега до по интересното ако искаш да му се харесаш в дългосрочен план не се дръж кат кифла,ами се придържай към класиката...прави се че ти е интересно всичко което казва(той ще прави същото с теб ако е в час...ако започне да си бърка в носа beat it) усмивки ала бала но всичко в рамките на умереното.Ако въпросния хубусник има опит в тия работи ще е 100 пъти по лесно и за двамата и понеже съм в добро настроение...

Успех :)

sunshinepp
02-15-2010, 17:44
самоо не се лигави много и не се хили като ненормална . . :D

Eliii
02-15-2010, 19:04
[/b]Дръж се нормално. Говорете си, за каквото ви падне. Ако разговорът затихне, почни да говориш за каквото ти падне, например: "Не е ли тъпо, когато няма какво да кажеш?!" Така всеки от двамата ще се сети за нещо по темата и така. 8)
И не е нужно да правите секс още на първата среща :x

irr3plac3able
02-23-2010, 16:08
най вече бъди себе си