PDA

View Full Version : Боя за коса



Oriqna
03-06-2010, 16:29
Здравейте,потърсих такава тема,но не успях да намеря(и все пак предварително се извинявам ако дублирам) Въпросът ми е към момичетата.Използвали ли сте бои за коса на Loreal paris preference със светло руси цветове?Каквви впечатления имате от боята и много ли е агресивна към по слабите коси? Защото съм с кестенява коса,а искам да я направя руса,но не прекалено светла,а косата ми е сравнително слаба и с тънак косъм ако някои има съвет нека да даде мерси :wink: ;-)

marin4itu
03-06-2010, 20:36
По-добре не се захващай с русо..

XxTheOnexX
03-06-2010, 20:44
Щом косата ти е с тънък косъм наистина не се боядисвай руса. Всичките ми приятелки, които се изрусиха в момента са с отвратителни коси. Бяха с дълги, живи и хубави коси..изрусиха се и сега едната е с коса която бие на леко мъжка прическа /всмисъл..доста къса я направи и от 2 месеца не може да си улучи цвета и ту беше със сиви оттенъци, ту със кестеняво-руси/, другата я подстрига до рамото понеже стана ужасна, а третата дава по сума ти пари за отливки и кво ли още не и краищата на косата й са като дъвкани. Седи си с твоя цвят.

silvitoo0709
03-07-2010, 00:19
Русото е цвят, който много момичета искат да имат. И аз съм една от тях и даже в момента съм руса. Но ако наистина искаш да се изрусиш си помисли много добре преди това. Защото изрусяването е много стресиращо за косата. А и русата коса не е като останалите тя иска много много повече грижи от черната или кестенявата. Боядисваш се и след една седмица корените ти вече си личат, а след две седмици неможеш да излезеш на улицата защото корените ти вече могат да уплашат някой :-D Появяват се постоянно различни отенъци на русото и най- вече ужасното рижаво. Много трудно в домашни условия може да се постигне желания цвят, а ходенето при специалисти ще ти излезе доста скъпо. Да не говорим след 6,7 месеца боядисване че косата ти няма да бъде таква каквато е сега и ще се ядосваш на себе си защо си си изхабила така косата. Но все пак ако много искаш да си руса първо си помисли добре дали си готова да се справиш с всички проблеми които идват с русата коса. А ако се боядисаш се приготви за много грижи, постоянни маски и хубави шампоани за изтощена коса..а за пресата може да забравиш. И все пак русото си е русо :oops: надявам се да наравиш косата си както искаш и да не я изхабиш много :)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
03-07-2010, 04:37
Щом си кестенява,моя съвет е да отидеш на фризьор,иначе рискуваш да постигнеш гаден рижав ефект,да станеш на петна и да си унищожиш косата адски много.Да не говорим,че щом си със слаба и тънка коса,изчакай до лятото с русото,а през това време не третирай косата,прави й маски и се грижи за нея.

titinkaa
03-07-2010, 06:34
Щом си кестенява,моя съвет е да отидеш на фризьор,иначе рискуваш да постигнеш гаден рижав ефект,да станеш на петна и да си унищожиш косата адски много.Да не говорим,че щом си със слаба и тънка коса,изчакай до лятото с русото,а през това време не третирай косата,прави й маски и се грижи за нея.

+1Съгласна съм