PDA

View Full Version : Съвет



T91
04-12-2010, 21:49
Има една прелестна девойка , с която се познаваме от близо 1 година . Проблемът , е че бившото и момче е стар мой приятел . С пича нямаме проблеми , разбрали сме се . Ала с момичето , проблем след проблем . Явно ме е сложила в кръгчето с приятели , аз разбира се не я възприемам като такъв и не веднъж съм и заявявал ,че нямам и не желая да имам приятелки - влюбвам се в тях . Не излизаме често , но тази неделя ще и давам да кара колата ми . Понеже обичам хазарта смятам да поговоря с нея и открито да заявя , че съм влюбен . Честно казано объркан съм и имам нужда от помощ . Моля оставете по едно мнение с някой или друг съвет ! :)

playhard1
04-12-2010, 22:03
давай :)

valdesbg
04-13-2010, 07:21
Гледай сега - знаеш как се флиртува, нали? Почвай леко и фино да си флиртуваш с нея и гледай дали ще отговаря. Важно е да флиртуваш качествено, щото иначе няма опция да излезеш от приятелите. Като стигнете момента да и даваш да кара, ПРЕДИ да и дадеш колата ти и кажи че не искаш да си просто приятел с нея(което доколкото виждам е истина, защото сам казваш че не искаш приятелки), а искаш нещо повече. И не прави нищо, докато тя не вземе някакво решение(твоето е ясно)

Така поне ще знаеш че няма къде да мърда и ще знаеш че ще вземе някакво решение, защото вече ще има и какво да губи.

Естествено казвам да го направиш преди да и дадеш колата си защото тя трябва да си заслужи всичко. Да усети че не играеш по нейната свирка а си имаш ташаци(надявам се). Все пак не искаш да сте само приятели, нали?

П.П. Тя има ли книжка/знае ли как се управлява кола? Щото ако не... може да стане много лошо. И ти ще обереш пешкира. Щото аз имам един неприятен спомен от такова шофиране.

П.П.2. Ясно е че ти си 18+ щом имаш книжка и кола(надявам се де). А тя на колко е?

После драскай какво е станало.

Nakadah
04-13-2010, 07:27
Има една прелестна девойка , с която се познаваме от близо 1 година . Проблемът , е че бившото и момче е стар мой приятел . С пича нямаме проблеми , разбрали сме се . Ала с момичето , проблем след проблем . Явно ме е сложила в кръгчето с приятели , аз разбира се не я възприемам като такъв и не веднъж съм и заявявал ,че нямам и не желая да имам приятелки - влюбвам се в тях . Не излизаме често , но тази неделя ще и давам да кара колата ми . Понеже обичам хазарта смятам да поговоря с нея и открито да заявя , че съм влюбен . Честно казано объркан съм и имам нужда от помощ . Моля оставете по едно мнение с някой или друг съвет ! :)

ако смяташ че приятели има в тоя живот, то тогава си седи на гъзо

ако смяташ че имаш шанс с момичето и би ти било приятно да бъдеш с него то тогава давай...

T91
04-13-2010, 10:23
Благодаря за мненията !
Колкото до шофирането ... няма мацката , обаче ще я водя на един полигон .
Отново - Благодаря !

valdesbg
04-13-2010, 10:29
Добре. Успех!

Само да ти напомня че ако минат куките - ти ще обереш пешкира. Не те спирам да направиш нищо - но е добре да го знаеш.

Rounder
04-13-2010, 10:55
Виж ся,за момата не мога да ти помогна,ама за хазарта :-D
от къде си,може да бутнем нещо :grin:

dimitar_ak
04-13-2010, 11:06
Я направо подкарай на Витоша :)

LadyDi
04-13-2010, 11:09
Наистина бъди откровен с нея. Въпреки общоприетото мнение, жените обичат мъжете да бъдат откровени и вероятността да ти отговори също толкова честно е голяма.
Има шанс и да не получиш отговора, който се надяваш, но поне ще знаеш, че си опитал.

Take_That
04-13-2010, 12:55
Хубаво си решил да и признаеш за чувствата си. :)

Elenichkaa
04-13-2010, 13:27
Вече те попитаха<но ти така и не отговори на колко е м0мичет0?????
Май и прееди сте си говорели на тая тема и тя ти е казала че сте само приятели или кво>>> не разбрах?!?!?!?!?!?!?!

T91
04-13-2010, 15:19
Момичето е на 16 , а аз на 19 . Rounder от София ... Така , след срещата ни ще споделя какво се е случило . [/quote]

raliichkaa
04-13-2010, 17:07
Нямам какво да ти се казва..направи това дето си измъдрил..правилно е според мен :) Кажи и,че да избере какъв ще си и .. защото е смотано тя да те мисли за фр.,а ти за нещо повече ..

T91
04-24-2010, 13:07
Аз се отказах от тази девойка . Не ме радва особено идеята да ходя с момиче на 16 години , което е било с 7 момчета :shock: . Като цяло изгубил съм всякакво желание за секс, връзка или каквото и да е . :?

mArMaLaDkA
04-24-2010, 13:19
Не ме радва особено идеята да ходя с момиче на 16 години , което е било с 7 момчета :shock:

Готино. 8-) И все пак, ако тя самата или някой друг не ти беше казал, щеше да продължиш да се занимаваш с нея, нали?

T91
04-24-2010, 14:39
:-o Не знам... Просто имах някакви чувства към нея , но от известно време нито тя , нито аз проявяваме интерес един към друг .