PDA

View Full Version : Изтощена коса.....!!!!



Inn0cenCe
05-07-2010, 09:35
Така. Скоро осъзнах, че косата ми почва много да се изтощава от прасата, защото ползвам всеки ден. Купих си шампоана на "orzene beer" за суша/изтощена коса. Моля препоръчайте ми маска/балсам и някакъв спрей за коса, който да я заздрави и да й придаде блясък :) .

П.П. Знам, че има много теми, но търсачката ми не работи :?

PinkFloydSound
05-07-2010, 09:36
Оф, изтощена!

Converse333
05-07-2010, 09:39
Шампоан Els

slynchoo
05-07-2010, 09:40
[quote=Converse333]Шампоан Els

SummerParty
05-07-2010, 09:42
Освен, че е изтощена, сигурно е и изгоряла. Спри да се изправяш за да може да се оправи, но иначе може да си вземеш този шампоан Els

dqvolcheto9
05-07-2010, 09:48
Шампоан Els

SmilezZz
05-07-2010, 09:51
Като за начало - спри да я третираш с пресата..
За този шампоан на Елсев не мога да ти кажа дали е добър или не,но маските на Лорис наистина са уникални

Inn0cenCe
05-07-2010, 09:55
Благодаря много. А може ли да ми кажете някакъв спрей за коса :) ???

POLLINA
05-07-2010, 09:56
вземи си протектор

Inn0cenCe
05-07-2010, 10:02
вземи си протектор

Може ли да ми обясниш какво точно представлява това ? (извинявай, но не съм много добра на темата за косата :) ) .

POLLINA
05-07-2010, 10:19
ами това е един спрей ,който се пръска на косата преди изправяне и я защитава от горещината за пресата до колото е възможно.моят е на alafaparf, тва са продъкти , който внасят christian of roma.
струва около 15-20 лв , не мога да кажа с точност , защото моя си го взех на складова цена така да се изразя :)

POLLINA
05-07-2010, 10:20
ето го :)
http://www.studio-urody.pl/images/alfaparf%20heat%20protector%20150%20ml.jpg

dqvolcheto9
05-07-2010, 10:27
ето го :)
http://www.studio-urody.pl/images/alfaparf%20heat%20protector%20150%20ml.jpg

Много е добър и фризиорката ми го ползва .Няма да сгрешиш ако си го купиш :)

pussucetka
05-07-2010, 10:48
[quote=slynchoo][quote=Converse333]Шампоан Els

stelit0
05-07-2010, 12:15
като незнаеш нищо за косата къде си тръгнала????????????След дъжд качулка са тези шампоани и балсами те нищо не правят.вече е късно да си оправиш косата,защото се променя структората на косъма.Аз също се зправям но АБСОЛЮТНО винаги съм се грижила за косата си а не чак след като косата ми се е изтоштила.Докато не израсне цялата и не подстрижеш изгорялата част няма да си възвърне стария вид.И междовременно отново се мий с въстановяващи шампоани(който не помагат но все пак с нещо трябва да се миеш) прави си домашни маски слагай колкото се може повече естествен продукти на косата си и тн.Аи че ме мързи да пиша.Ако искаш питай нещо на ЛС.Вече съм станала доста голям специалист в тази област

mysticinside
05-07-2010, 12:41
Според мен тези шампоани,маски,балсами,про ектори и така нататък няма да ти оправят косата...тя вече е изтощена и изгорена понамали я малко и тогава започвай да ги използваш...сега е след дъжд качулка както казаха преди мен.Наистина е добре за ползваш защитни продукти,защото наистина има ефект от тях...аз бях с дълга коса но я отрязах беше прекалено изтощена..така че дайствай докато е време.

sunshine955
05-07-2010, 13:25
прави и редовно маски ... :)
и аз ползвам често преса и ми помага розовия елсев .. придава блясък и коста става мека.. изглежда жива и подхранена .. мн съм доволна

Inn0cenCe
05-07-2010, 14:57
Не е изгорена, още. Точно задари това ви питам, за да не я съсипя и после да се чудя какво да правя. Благодаря за всички отговори, ще се взема продуктите които ми препоръчахте :) .

sunshine955
05-07-2010, 15:44
Не е изгорена, още. Точно задари това ви питам, за да не я съсипя и после да се чудя какво да правя. Благодаря за всички отговори, ще се взема продуктите които ми препоръчахте :) .
:) непременно си всеми защитния спрей за косата .. хубаво е да слагаш нещо защитно преди да я гориш аз ползвам един термозащитен гел и съм доволна .. така ми цъфтят мн бавно връхчетата и не горят толкоз както преди ..

pussucetka
05-07-2010, 16:02
Не е изгорена, още. Точно задари това ви питам, за да не я съсипя и после да се чудя какво да правя. Благодаря за всички отговори, ще се взема продуктите които ми препоръчахте :) .
:) непременно си всеми защитния спрей за косата .. хубаво е да слагаш нещо защитно преди да я гориш аз ползвам един термозащитен гел и съм доволна .. така ми цъфтят мн бавно връхчетата и не горят толкоз както преди ..

Може ли да ми кажеш как се казва термозащитния гел . . и ако имаш снимчица я постни ако може . . :oops:

yeSHua
05-07-2010, 16:49
Използвай комплекс от шампоан и балсам (но не 2 in 1), 2 пъти седмично - маска за коса, веднъж на 10 дни - ампули за подхранване. При себе си наблюдавам по-добър ефект, ако сменям специално шампонана и балсама - примерно, една седмица ползвам Fructis, следващата - Elseve, после пак Fructis. За да не ми се изтощава допълнително косата - избягвам да я духам със сешоар, а при теб е просто задължително да спреш да ползваш пресата за известно време. Също така, косата ти ще се възстанови по-бързо, ако я скъсиш с 10-ина сантиметра.

Inn0cenCe
05-07-2010, 17:09
Използвай комплекс от шампоан и балсам (но не 2 in 1), 2 пъти седмично - маска за коса, веднъж на 10 дни - ампули за подхранване. При себе си наблюдавам по-добър ефект, ако сменям специално шампонана и балсама - примерно, една седмица ползвам Fructis, следващата - Elseve, после пак Fructis. За да не ми се изтощава допълнително косата - избягвам да я духам със сешоар, а при теб е просто задължително да спреш да ползваш пресата за известно време. Също така, косата ти ще се възстанови по-бързо, ако я скъсиш с 10-ина сантиметра.


Как така да си я скася с 10 см. :cry: Аз направо ще умра ако си скъся косата толкова :cry: .