PDA

View Full Version : Краят...



venom0706
06-06-2010, 12:49
С приятелката ми бяхме заедно година и 2 месеца.Карахме се доста често но любовта ни ни държеше заедно...Бяхме щастливи.Държах много на нашата връзка но преди 3 дни дойде краят.Тя ми каза,че не ме обича вече и че от 3 години е влюбена в най-добрият и приятел от нейния клас,от който ревнувах през тази година,защото знаех,че преди го е харесвала,но не бях открил,че чувствата и към него са толкова силни...Дори ги сдобрих,защото тя беше нещастна че отношенията им като приятели не вървят.Накрая получих нож в сърцето...Докато аз страдам за нея,тя страда по него,въпреки че знае че не могат да бъдат заедно,защото той няма по-различни от приятелски чувства към нея.Обичам я толкова много,а ме нарани жестоко.Каза ми,че ще ми даде шанс да се боря за нея,но изобщо не знам какво да мисля и какво да направя,след това което се случи...Моля дайте ми съвет. :(

bobito_th
06-06-2010, 13:08
Най-добре не се занимавай. Щом има чувства към друг не мисля, че ще можете да продължите отново заедно.

BlueFace
06-06-2010, 13:12
Нищо няма да правиш ;)

Щом не те обича вече зачи няма смисъл да сте заедно.Би ли ти харесвало да си с човек ,който няма чувства към теб?Не мисля.

Сега ти остава да продължиш напред :) С времето ще го преодолееш и ще си намериш друго момиче ,с което също ще бъдеш щастлив.
Няма смисъл да се мъчиш за минали неща ,които не можеш да промениш :)

П.П. Не обвинявам момичето ,че се е пробвало да забрави другото момче ,което е обичало,но наистина не е много етично ,защото ти си останал наранен накрая.

venom0706
06-06-2010, 13:17
Да,но аз и обещах,че ще се боря за нея и ще я накарам отново да започне да ме обича.Просто нямам сили и не знам откъде да започна..А бих направил всичко за да я имам отново...

dark40
06-06-2010, 13:21
Щом те е зарязала така значи не те заслужава! И след време като нетръгнат нещата с неиния "приятел" ще те поиска отново ,но мисля че няма смисал да тръгваш пак с нея ..

stylo
06-06-2010, 13:21
Жалко само за времето,което си загубил с момиче,влюбено в друг. Болката наистина е голяма,но вече нямаш големи възможности с нея..даже никакви. По-добре не разчитай на шанса.

BlueFace
06-06-2010, 13:24
Да,но аз и обещах,че ще се боря за нея и ще я накарам отново да започне да ме обича.Просто нямам сили и не знам откъде да започна..А бих направил всичко за да я имам отново...

Пич , ТЯ НЕ ТЕ ОБИЧА!

Извод: Всичко е свършило => Няма смисъл да се хабиш повече.

Трябва да продължиш напред...Не е единственото момиче на тоя свят ... :?

П.П. А ако случайно след опитите ,които смяташ да направиш , отново тръгнете тя отново ще се опитва да забрави него ,чрез теб.Такива "връзки" не са много приятни и за двете страни ;)

valdesbg
06-06-2010, 13:41
Ти си глупака в случая.

Най-добре би било да не правиш нищо, а да си гледаш живота. Поради факта че си бил клоуна в тая връзка, и продължаваш да си... няма да ме послушаш и ще си намериш поне 36 различни причини, всичките абсолютно неоснователни.

А тя е хитра щото играе на два фронта и печели и на двата. Илипоне знаем за само два фронта...

ivcheto0o
06-06-2010, 13:54
Да,но аз и обещах,че ще се боря за нея и ще я накарам отново да започне да ме обича.Просто нямам сили и не знам откъде да започна..А бих направил всичко за да я имам отново...

Тя обича друг от три години,а с теб е била през една от тези 3 години....дали изобщо някога те е обичала???
Изобщо недеи се занимава.

zority7
06-06-2010, 14:45
ще ти е трудно,но по добре забрави тази история за твое добро е ,освен ако не искаш да игреш втора цигулка в което се съмнявам :wink:

justwondering
06-06-2010, 16:09
Нищо няма да правиш ;)

Щом не те обича вече зачи няма смисъл да сте заедно.Би ли ти харесвало да си с човек ,който няма чувства към теб?Не мисля.

Сега ти остава да продължиш напред :) С времето ще го преодолееш и ще си намериш друго момиче ,с което също ще бъдеш щастлив.
Няма смисъл да се мъчиш за минали неща ,които не можеш да промениш :)

П.П. Не обвинявам момичето ,че се е пробвало да забрави другото момче ,което е обичало,но наистина не е много етично ,защото ти си останал наранен накрая.

Съгласна съм напълно.

umri
06-06-2010, 16:39
С приятелката ми бяхме заедно година и 2 месеца.Карахме се доста често но любовта ни ни държеше заедно...Бяхме щастливи.Държах много на нашата връзка но преди 3 дни дойде краят.Тя ми каза,че не ме обича вече и че от 3 години е влюбена в най-добрият и приятел от нейния клас,от който ревнувах през тази година,защото знаех,че преди го е харесвала,но не бях открил,че чувствата и към него са толкова силни...Дори ги сдобрих,защото тя беше нещастна че отношенията им като приятели не вървят.Накрая получих нож в сърцето...Докато аз страдам за нея,тя страда по него,въпреки че знае че не могат да бъдат заедно,защото той няма по-различни от приятелски чувства към нея.Обичам я толкова много,а ме нарани жестоко.Каза ми,че ще ми даде шанс да се боря за нея,но изобщо не знам какво да мисля и какво да направя,след това което се случи...Моля дайте ми съвет. :(
Надявай се някой ден да ти пораснат топки, другото няма значение общо взето.

venom0706
06-06-2010, 16:48
Бахти толкова ли съм ТЪП че да продължавам да я искам и да я обичам...

umri
06-06-2010, 16:57
Бахти толкова ли съм ТЪП че да продължавам да я искам и да я обичам...
Не си тъп. Просто не си се самооценил както трябва и нямаш подход и усет към момичетата/жените. За някои хора това е наука, за други мит, а трети се раждат с него... ти явно си от втория тип. Никой не може да ти намери перфектната формула, само трябва да запомниш 1, което трябва да ти бъде, като аксиома до края на живота и ще си добре
-Нямам нужда от жена, за да съм щастлив.
Това разбира се не означава, че не трябва да имаш жена, може да имаш, но да знаеш, че и с нея и без нея все ще си щастлив и тя не е фактор, който може да ти отнеме щастието. Ако успееш да го усвоиш това, няма да се отървеш от навлеци.

Малко тафтология на думата щастлив се получи, но все пак това е основния смисъл на всичко, нали?

EDIT: Има мъже, които духовно не се нуждаят от жена, но физическите им способности, като (чистене, готвене, пране на гащи) ги кара да не ги зарязват. Аз лично нарочно сам усвоил всичките неща, така че за момента съм напълно независим от тези същества, единственото, което не мога сам да направя е да са еба в гъза сам и затова ми трябват. :lol: Докато... един ден разбира се не си намеря и аз майстора, но мисля, че има време.