PDA

View Full Version : ВЛЮБЕН СЪМ



maroin
06-14-2010, 23:42
Влюбен съм до побъркване.Всичко в нея е идеално.Лицето й,очите й,тялото й,характерът й,смехът й,походката й,начина по който седи на стола си в училище-всичко.Дори като е ядосана е идеална.Когато ми подари усмивката си вътрешно ликувам и отивам в тоалетните на училището където никой няма да ме чуе когато започна да викам и подскачам от радост.Когато подари усмивката си на някое друго момче сърцето ми се свива и деня посивява.Когато ме погледне нещо ме втрисва и в цялата си глупост започвам да заеквам когато ме заговори.Цял ден мога да я гледам без да мигна-толкова е идеална за мен.По дяволите влюбен съм.Защо господи -защо трябваше тя да си има приятел,защо трябва да я обичам само от разстояние.

filmimilmi
06-15-2010, 01:19
Силно я харесваш, но ще ти мине. Прекалено много си фантазираш за нея, а във фантазиите винаги всичко е идеално. Идеализирайки образа й, всъщност ти си влюбен във фантазията си за нея, а не в истинското момиче, което виждаш. Загледай се по-внимателно, открий някакъв "дефект", осъзнай, че тя не е перфектна, направи си списък от няколко неща, които биха те накарали да я намразиш. Ако не откриваш такива, тогава си измисли някакви, каквито и да са те. :) Въпроса опира до това просто да спреш да си причиняваш тази болка. А някой ден, ако пътищата ви се пресекат, тогава може и да си щастлив, но засега важното е да продължиш напред. Превъзмогваш "загубата" и си търсиш момиче, което ще можеш да имаш не само на снимка. :)

TheAceOfLove
06-15-2010, 01:36
Моля се да не бъда обичана така, както ти обичаш това момиче. Никой не е идеален. Ако се случи така, че бъдете заедно, 99, 9% е сигурно, че един ден ще откриеш някаква слабост у нея. Но не тя ще е виновна за твоето разочарование, а собствените ти фантазии.
Много сериозно тръгнах, но в общи линии исках да подкрепя момичето преди мен: гледай реално на нещата, тя не е перфектна. И все пак запази малко от тази романтика в теб - някой ден ще направиш някое момиче много щастливо :)

ladykeisy
06-15-2010, 03:06
Прекалено идеализираш образа й. За теб тя може да е идеална, но това е, защото е "забранен плод", а именно той е най-сладък. Сигурна съм, че ако я опознаеш въобще няма да е чак до там идеална. Няма нищо перфектно на този свят, нищо. Въпроса е в това дали можем да се приемем с недостатъците си или не. Извини ме, че задавам този въпрос, но на колко си?

maroin
06-15-2010, 22:14
Прекалено идеализираш образа й. За теб тя може да е идеална, но това е, защото е "забранен плод", а именно той е най-сладък. Сигурна съм, че ако я опознаеш въобще няма да е чак до там идеална. Няма нищо перфектно на този свят, нищо. Въпроса е в това дали можем да се приемем с недостатъците си или не. Извини ме, че задавам този въпрос, но на колко си?
На 15.

BgHtH
06-15-2010, 23:55
Момче,на много висок пиадестал си я качил тази мома.От личен опит - колкото по-бързо махнеш от там ,толкова по добре за теб!

hahha
06-16-2010, 10:22
мога само да ти кажа, че съм в същото положение....и друг път ми се е случвало, но този път е мноооого различно..
едно е сигурно..да си само приятел с нея е невъзможно!
не изпускай шансовете си да и покажеш, че не ти е безразлична, за да не съжаляваш после,,,но видиш ли, че е безсмислено, отдалечи се от нея колкото можеш.....
...лошото е, че аз все още не мога да погледна друго момиче и не знам до кога ще е така..за първи път ми се случва нещо толкова голямо.. дано да ми е за урок, да знам какво да правя следващия път :Д

ScarletBite
06-16-2010, 10:42
Силно я харесваш, но ще ти мине. Прекалено много си фантазираш за нея, а във фантазиите винаги всичко е идеално. Идеализирайки образа й, всъщност ти си влюбен във фантазията си за нея, а не в истинското момиче, което виждаш. Загледай се по-внимателно, открий някакъв "дефект", осъзнай, че тя не е перфектна, направи си списък от няколко неща, които биха те накарали да я намразиш. Ако не откриваш такива, тогава си измисли някакви, каквито и да са те. :) Въпроса опира до това просто да спреш да си причиняваш тази болка. А някой ден, ако пътищата ви се пресекат, тогава може и да си щастлив, но засега важното е да продължиш напред. Превъзмогваш "загубата" и си търсиш момиче, което ще можеш да имаш не само на снимка. :)
С първата част съм съгласна.
Но защо да търси кусури на момичето? Глупаво е. Просто да си отвори очите и да я види като реален, истински човек.

ScarletBite
06-16-2010, 10:47
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=7470350#7470350

bobito_th
06-16-2010, 11:45
Влюбен съм до побъркване.Всичко в нея е идеално.Лицето й,очите й,тялото й,характерът й,смехът й,походката й,начина по който седи на стола си в училище-всичко.Дори като е ядосана е идеална.Когато ми подари усмивката си вътрешно ликувам и отивам в тоалетните на училището където никой няма да ме чуе когато започна да викам и подскачам от радост.Когато подари усмивката си на някое друго момче сърцето ми се свива и деня посивява.Когато ме погледне нещо ме втрисва и в цялата си глупост започвам да заеквам когато ме заговори.Цял ден мога да я гледам без да мигна-толкова е идеална за мен.По дяволите влюбен съм.Защо господи -защо трябваше тя да си има приятел,защо трябва да я обичам само от разстояние.

хДД налях се. Забрави я :)

FuckedUp
06-16-2010, 13:13
Силно я харесваш, но ще ти мине. Прекалено много си фантазираш за нея, а във фантазиите винаги всичко е идеално. Идеализирайки образа й, всъщност ти си влюбен във фантазията си за нея, а не в истинското момиче, което виждаш. Загледай се по-внимателно, открий някакъв "дефект", осъзнай, че тя не е перфектна, направи си списък от няколко неща, които биха те накарали да я намразиш. Ако не откриваш такива, тогава си измисли някакви, каквито и да са те. :) Въпроса опира до това просто да спреш да си причиняваш тази болка. А някой ден, ако пътищата ви се пресекат, тогава може и да си щастлив, но засега важното е да продължиш напред. Превъзмогваш "загубата" и си търсиш момиче, което ще можеш да имаш не само на снимка. :)
+111, за малко да се разплача :))

sunshinepp
06-16-2010, 13:18
ааа :shock: това не е хубаво . . :? :(

BladeOfMySoul
06-16-2010, 13:47
Не си влюбен в нея, а в образа който си създаваш сам.
То даже не е влюбване, по-скоро обсебване.
Защо,защо,защо...ами така, нещата не стават винаги така както искаме, приеми го и продължавай напред, и намали филмите. 8-)

Paramour
06-16-2010, 15:43
Не си влюбен в нея, а в образа който си създаваш сам.
То даже не е влюбване, по-скоро обсебване.
Защо,защо,защо...ами така, нещата не стават винаги така както искаме, приеми го и продължавай напред, и намали филмите. 8-)

+1! 8-) 8-)

Stan4o123
06-16-2010, 16:24
Стига бе,хатери гадни,оставете момчето да се радва...когато срещнете нещо,което не разбирате,веднага го плюете...

welovecandies
06-16-2010, 16:43
опитай да се сприятелиш с нея .. стани и приятел .. ако тя те хареса след време може и да стане нещо :)

valdesbg
06-16-2010, 16:46
welovecandies - ти ще харесаш ли ever някой приятел?

Lancelot
06-16-2010, 18:52
welovecandies - ти ще харесаш ли ever някой приятел?

+1...

По темата... всички тия съвети да търси няква лоша черта в нея за мен са глупави. Увлякъл се е до уши, как да търси нещо, което не харесва...
Пробвай.. знам, че е лесно да се каже, но другата опция е да оставиш времето да прогони тези твои чувства. Млад си още...

BladeOfMySoul
06-16-2010, 20:26
Стига бе,хатери гадни,оставете момчето да се радва...когато срещнете нещо,което не разбирате,веднага го плюете...

Теб те знаем, че разбираш от всичко, най-вече от музика. :)

Bixel
06-16-2010, 22:24
добре дошъл в групата