PDA

View Full Version : Обичаме се но ..



SuN15
06-20-2010, 13:30
Значи с едно момиче се познаваме от скоро и много се обичаме , но няма какво да си кажем ... Смисал като сме двамара ни е много приятно , но просто няма за какво да си говорим ;/ Да правим секс е изклучено :D Моля посаветваите ме нещо ... знам че такъв савет от разстояние неможе да се даде , но се пак ... :) Благодаря ви

BlueFace
06-20-2010, 13:39
Научи значението на глагола "обичам " и след това го използвай ... :?

Мога да ти гарантирам ,че това ,което изпитваш , не е любов.А липсата на общи теми за разговор за мен значи ,че връзката ви няма да просъществува ... :?

bobito_th
06-20-2010, 13:42
Значи с едно момиче се познаваме от скоро и много се обичаме , но няма какво да си кажем ... Смисал като сме двамара ни е много приятно , но просто няма за какво да си говорим ;/ Да правим секс е изклучено :D Моля посаветваите ме нещо ... знам че такъв савет от разстояние неможе да се даде , но се пак ... :) Благодаря ви
Не бъркай обичта с харесването! А щом няма какво да си кажете, няма смисъл да се опитвате да сте нещо повече от приятели :?

ivcheto0o
06-20-2010, 14:06
Научи значението на глагола "обичам " и след това го използвай ... :?

Мога да ти гарантирам ,че това ,което изпитваш , не е любов.А липсата на общи теми за разговор за мен значи ,че връзката ви няма да просъществува ... :?

filmimilmi
06-20-2010, 14:12
Просто и за двама ви това е първото влюбване и затова ти се струва, че много се обичате. Темите ви за разговор са се изчерпали бъзро защото явно не сте във възраст, в която да има кой знае какво толкова да си кажете. Ти се интересуваш от компютърни игри, тя тепърва от гримове и прочее... Просто продължавайте така и лека по лека ще натрупате опит в много нови за вас неща... :)

fenastz
06-20-2010, 14:16
Говорете си за мен... :)

SmilezZz
06-20-2010, 14:32
Съгласна съм с по-горните мнения..Бъркаш "Обичта" с "харесването"..Двете понятия са различни неща,не ги обърквай..Както и да е..Щом нямате общи теми за разговор,явно не сте готови за връзка и само излишно ще се "тормозите"

SuN15
06-20-2010, 14:53
Просто и за двама ви това е първото влюбване и затова ти се струва, че много се обичате. Темите ви за разговор са се изчерпали бъзро защото явно не сте във възраст, в която да има кой знае какво толкова да си кажете. Ти се интересуваш от компютърни игри, тя тепърва от гримове и прочее... Просто продължавайте така и лека по лека ще натрупате опит в много нови за вас неща... :)
Благодаря ти за това мнение :smt003 Явно само ти ме разбираш ..

SuN15
06-20-2010, 14:58
И не бъркам любовта с хресването .. Просто от скоро се познаваме ( видях я преди около 3 месеца за 1-ви път ) и още като я видях неможах да отлепя очи от нея , още от тогава си пролича че и тя ме хресва , но тогава бях с друго момиче и не исках да я наранявам ..

Просто сме различни характери или още се притеснява да говори сводобно с мен , защото СМС-ите ни са по успешен метод на общуване :( Но иначе пак повтарям НЕ БЪРКАМ ХРЕСВАНЕТО С ЛЮБОВ ( а пък ако бъркам тогава я хресван супер много ) бих направил всичко за нея :)

bobito_th
06-20-2010, 15:03
И не бъркам любовта с хресването .. Просто от скоро се познаваме ( видях я преди около 3 месеца за 1-ви път ) и още като я видях неможах да отлепя очи от нея , още от тогава си пролича че и тя ме хресва , но тогава бях с друго момиче и не исках да я наранявам ..

Просто сме различни характери или още се притеснява да говори сводобно с мен , защото СМС-ите ни са по успешен метод на общуване :( Но иначе пак повтарям НЕ БЪРКАМ ХРЕСВАНЕТО С ЛЮБОВ ( а пък ако бъркам тогава я хресван супер много ) бих направил всичко за нея :)

Би ли дал живота си за нея?? Би ли зарязал всичко, ако тя не е добре? Не изричай толкова големи думи! На колко си подяволите ?! :shock:

SuN15
06-20-2010, 15:08
И не бъркам любовта с хресването .. Просто от скоро се познаваме ( видях я преди около 3 месеца за 1-ви път ) и още като я видях неможах да отлепя очи от нея , още от тогава си пролича че и тя ме хресва , но тогава бях с друго момиче и не исках да я наранявам ..

Просто сме различни характери или още се притеснява да говори сводобно с мен , защото СМС-ите ни са по успешен метод на общуване :( Но иначе пак повтарям НЕ БЪРКАМ ХРЕСВАНЕТО С ЛЮБОВ ( а пък ако бъркам тогава я хресван супер много ) бих направил всичко за нея :)

Би ли дал живота си за нея?? Би ли зарязал всичко, ако тя не е добре? Не изричай толкова големи думи! На колко си подяволите ?! :shock:
На 17 съм подяволите !

И да , ако бъде с мен бих зарязал всичко ... а за това дали бих дал живота си за нея ... това закакво е нужно да го правя ? в какъв смисал ?

w0sh
06-20-2010, 15:11
Тука много ме кефят как всеки си мисли, че разбира какво е любов, а реално живеят в доста егоцентрични малки святчета, където партньорът им е способ да надуят собственото си самочувствие.

izlishna
06-20-2010, 15:14
Научи значението на глагола "обичам " и след това го използвай ... :?

Мога да ти гарантирам ,че това ,което изпитваш , не е любов.А липсата на общи теми за разговор за мен значи ,че връзката ви няма да просъществува ... :?

И аз съм съгласна с това, не е любов, а временни интереси..

Щом няма какво да си кажете, така като познати и приятели, то не виждам, ако се получи нещо повече м/у вас какво ще си кажете ? Откажи се!

SuN15
06-20-2010, 15:19
Тука много ме кефят как всеки си мисли, че разбира какво е любов, а реално живеят в доста егоцентрични малки святчета, където партньорът им е способ да надуят собственото си самочувствие.

Нали това е разделат за ЛЮБОВ ? Тогава защо по дяволите се отклонявате от темата ?

Направете раздел МИСЛЯ СИ , ЧЕ СЪМ ВЛЮБЕН , и тогава там ще пиша !! Казвам как се чуствам , а вие ме изкарвате като някое дебело комплексарче каде играе само cs по целия ден и не излиза от вкущи , не е имал приятелка досега и се влубва в първата каде обръща внимание .. сериозно пораснете .. това е място кадето да си говорим за ЧУСТВАТА който имаме към даден човек , нали раздела се казва ЛЮБОВ , а не МЯСТО КАДЕ ДА СИ УБИЯ ВРЕМЕТО С ТЪПИ ЗАЯЖДАНИЯ И ТАМ ПОДОБНИ ..

SuN15
06-20-2010, 15:23
Научи значението на глагола "обичам " и след това го използвай ... :?

Мога да ти гарантирам ,че това ,което изпитваш , не е любов.А липсата на общи теми за разговор за мен значи ,че връзката ви няма да просъществува ... :?

И аз съм съгласна с това, не е любов, а временни интереси..

Щом няма какво да си кажете, така като познати и приятели, то не виждам, ако се получи нещо повече м/у вас какво ще си кажете ? Откажи се!

Ми да няма какво да си кажем , но като сме заедно направо съм в небесата

bobito_th
06-20-2010, 15:26
За какво е нужно да го правиш ли? Ами нали се обичате и ще направиш всичко за нея. На 17 си, но не си личи. Държиш се като 13-14 годишно дете. Много се обичаме... (puke) .. Вие си нямате общи теми и се обичате, но да не се повтарям.. пораснии!

justonegirlwithonehope
06-20-2010, 15:27
Лично за мен това е увлечение, но ти си знаеш най-добре.

givemereasontolive
06-20-2010, 15:30
Научи значението на глагола "обичам " и след това го използвай ... :?

Мога да ти гарантирам ,че това ,което изпитваш , не е любов.А липсата на общи теми за разговор за мен значи ,че връзката ви няма да просъществува ... :?

SuN15
06-20-2010, 15:33
За какво е нужно да го правиш ли? Ами нали се обичате и ще направиш всичко за нея. На 17 си, но не си личи. Държиш се като 13-14 годишно дете. Много се обичаме... (puke) .. Вие си нямате общи теми и се обичате, но да не се повтарям.. пораснии!

Зависи ако трява да се самоубивам не бих го направил , защото няма да постигна нищо с това ..

Но ако примерно идва кола която ще я блъсне , бих скочил и я избутал от пътя дори и да гледам че колата може мен да удари .

Защо ти приличам на 13-14 годишно дете ? Нима факта че я познавам само от 3 месеца и я хресвам е нещо детинско ? така ли ?

Не казвам че винаги ще я обичам , казвам че сега я обичам ... немога да знам какво ще чуствам след година примерно

А и ти на колко си ?

bobito_th
06-20-2010, 15:37
За какво е нужно да го правиш ли? Ами нали се обичате и ще направиш всичко за нея. На 17 си, но не си личи. Държиш се като 13-14 годишно дете. Много се обичаме... (puke) .. Вие си нямате общи теми и се обичате, но да не се повтарям.. пораснии!Защо ти приличам на 13-14 годишно дете ? Нима факта че я познавам само от 3 месеца и я хресвам е нещо детинско ? така ли ?

Нямах тва предвид. Просто офф чети по-внимателно, щото не обичам да повтарям едно нещо 1000 пъти.

dark_angel3
06-20-2010, 15:38
Последно харесваш ли я или обичаш?Второто е малко вероятно.Приличаш на 13 годишно хлапе,заради начина ти на мислене..

SuN15
06-20-2010, 16:01
Охх :D отказвам се да се обяснявам

izlishna
06-20-2010, 16:25
Или ти не можеш да ни обясниш, или всички сме на едно мнение :? По-скоро второто

bobito_th
06-20-2010, 16:30
Или ти не можеш да ни обясниш, или всички сме на едно мнение :? По-скоро второто
+

JustAngel
06-20-2010, 20:18
Доста странно..А твърдиш,че се обичате :? Май бъркате обичането с харесването.Има голяма разлика. :wink: :wink: Не знам .. опитайте се да намерите общи теми на разговор.Казват,че мълчанието между двамата души понякога е приятно,но във вашия случай май мълчанието ви идва вповечко :D

BiGBaDWolF
06-20-2010, 20:24
Научи значението на глагола "обичам " и след това го използвай ... :?

Мога да ти гарантирам ,че това ,което изпитваш , не е любов.А липсата на общи теми за разговор за мен значи ,че връзката ви няма да просъществува ... :?

+10