PDA

View Full Version : Не мога повече така...



pisety000
06-26-2010, 12:38
Здравейте!Дойде и моят ред да пиша тук.И така проблемът ми е следния:Познавам се с едно момче от около почти година.. аз го харесвам..много от неговите приятели ми казват че и той мен.През цялата учебна година се закачахме,усмихвахме си се,гледахме се взаимно когато примерно говорих с някое момче той веднага идваше при мен и ми казваше: какъв беше тоя.... Общо взето всичко беше идеално.. но преди 1 седмица завършихме и няма да го виждам през лятото а това ме побърква.Постоянно мисля за него..дали е добре...какво прави и тем подобни...почти всяка вечер го сънувам...не издържам...Та искам да ви попитам как да си го избия от главата... така като постоянно мисля за него се подлудявам :( .благодаря на всички ви за вниманието :grin:

SladkotoPoly
06-26-2010, 13:00
Нямаш ли някаква връза с него(номера му ,скайп,импулс,фейсбук) да му пишеш да излезете някъде или незнам да ходите на плаж,басейн или просто на разходка ..

pisety000
06-26-2010, 13:02
Нямам абсолютно никаква връзка с него...нито номера му имам нито скайпа :?

yoyosf
06-26-2010, 13:06
Еее все някоя твоя приятелкаа има номера на приятел на приятел на негов приятел таа би могла да му намериш номера 8-) ,скайп също,името му знаеш,може и фийсбука да му намериш 8-) не мисля,че ще е толкова трудно,просто трябва да го искааш :P :grin:

SmilezZz
06-26-2010, 13:08
Опитай се да намериш от някоя твоя приятелка,някаква връзка - било то скайп,телефон и тем подобни..

VinDiesel
06-26-2010, 13:09
Ако искаш да го забравиш,хвани си приятел и може би ще го забравиш :)

pisety000
06-26-2010, 13:14
Имам една приятелка...приятелка силно казано по-скоро позната която е от неговия клас.Тя е правила много опити за да ни събере...и то опити за които аз изобщо не подозирах... той й казвал че ме харесва..тя знае че аз го харесвам и така постепенно започна да ги прави едни...буташе ме към него за да се целунем...казваше му че съм го викала за да уж да дойде при мене и тем подобни щуротии.. :D мога да я поразпитам за скайп или номер...а ако не стане... ще се опитам да издържа без неговото присъствие през лятото..единствената ми надежда ще е да го видя някъде по случайност 8-)

VinDiesel
06-26-2010, 13:30
Имам една приятелка...приятелка силно казано по-скоро позната която е от неговия клас.Тя е правила много опити за да ни събере...и то опити за които аз изобщо не подозирах... той й казвал че ме харесва..тя знае че аз го харесвам и така постепенно започна да ги прави едни...буташе ме към него за да се целунем...казваше му че съм го викала за да уж да дойде при мене и тем подобни щуротии.. :D мога да я поразпитам за скайп или номер...а ако не стане... ще се опитам да издържа без неговото присъствие през лятото..единствената ми надежда ще е да го видя някъде по случайност 8-)Лапешки историй,тя ме бутна към него,па го викаше ,па незнам си кво.И 2мата не сте пораснали достатъчно,за да създадете връзка...

pisety000
06-26-2010, 13:37
Имам една приятелка...приятелка силно казано по-скоро позната която е от неговия клас.Тя е правила много опити за да ни събере...и то опити за които аз изобщо не подозирах... той й казвал че ме харесва..тя знае че аз го харесвам и така постепенно започна да ги прави едни...буташе ме към него за да се целунем...казваше му че съм го викала за да уж да дойде при мене и тем подобни щуротии.. :D мога да я поразпитам за скайп или номер...а ако не стане... ще се опитам да издържа без неговото присъствие през лятото..единствената ми надежда ще е да го видя някъде по случайност 8-)Лапешки историй,тя ме бутна към него,па го викаше ,па незнам си кво.И 2мата не сте пораснали достатъчно,за да създадете връзка... Точно заради това й се чуда защо ги е правила тез неща като не сме на по 10-11

pisety000
06-26-2010, 13:39
Ние двамата сме достатъчно големи самоче тя явно не е.Не съм я карала аз да ги прави тези неща тя ги правеше ей така без нито дума да пробели тя си знае нейната и почва да ги върши едни всякаш сме в детската градина

VinDiesel
06-26-2010, 13:45
Ние двамата сме достатъчно големи самоче тя явно не е.Не съм я карала аз да ги прави тези неща тя ги правеше ей така без нито дума да пробели тя си знае нейната и почва да ги върши едни всякаш сме в детската градинаУста нямаш ли?Кажи й да не ви се меша в живота.Според мен си го опуснала.

bilqnavod
06-26-2010, 14:13
facebook Само две имена - както и по горе казаха другите....

Vasoto129
06-26-2010, 14:18
Не е възможно все някой да няма негови координати,търси при прителите му,познати...все някой ще има успех :) :) :)

tanch3t093
06-26-2010, 15:00
Не е възможно все някой да няма негови координати,търси при прителите му,познати...все някой ще има успех :) :) :)
който търси намира ;) Успех

pisety000
06-26-2010, 15:49
Ще направя всичко възможно за да намеря координатите му..благодаря на всички :-)

loliii
06-26-2010, 15:54
Здравейте!Дойде и моят ред да пиша тук.И така проблемът ми е следния:Познавам се с едно момче от около почти година.. аз го харесвам..много от неговите приятели ми казват че и той мен.През цялата учебна година се закачахме,усмихвахме си се,гледахме се взаимно когато примерно говорих с някое момче той веднага идваше при мен и ми казваше: какъв беше тоя.... Общо взето всичко беше идеално.. но преди 1 седмица завършихме и няма да го виждам през лятото а това ме побърква.Постоянно мисля за него..дали е добре...какво прави и тем подобни...почти всяка вечер го сънувам...не издържам...Та искам да ви попитам как да си го избия от главата... така като постоянно мисля за него се подлудявам :( .благодаря на всички ви за вниманието :grin:
Еми ето затова не е трябвало цяла година да се зарибявате без да стане нищо между вас, защото сега нямате връзка. Най-добре вместо да се опитваш да си го избиеш от главата да направиш обратното - звънни му или му пиши да се видите. Покани го на басейн с приятели ако трябва. А другата година направете следващата крачка преди и тя да е отлетяла.

pisety000
06-26-2010, 16:28
Здравейте!Дойде и моят ред да пиша тук.И така проблемът ми е следния:Познавам се с едно момче от около почти година.. аз го харесвам..много от неговите приятели ми казват че и той мен.През цялата учебна година се закачахме,усмихвахме си се,гледахме се взаимно когато примерно говорих с някое момче той веднага идваше при мен и ми казваше: какъв беше тоя.... Общо взето всичко беше идеално.. но преди 1 седмица завършихме и няма да го виждам през лятото а това ме побърква.Постоянно мисля за него..дали е добре...какво прави и тем подобни...почти всяка вечер го сънувам...не издържам...Та искам да ви попитам как да си го избия от главата... така като постоянно мисля за него се подлудявам :( .благодаря на всички ви за вниманието :grin:
Еми ето затова не е трябвало цяла година да се зарибявате без да стане нищо между вас, защото сега нямате връзка. Най-добре вместо да се опитваш да си го избиеш от главата да направиш обратното - звънни му или му пиши да се видите. Покани го на басейн с приятели ако трябва. А другата година направете следващата крачка преди и тя да е отлетяла. Един ден ми беше изпратил въздушна целувка :lol: понеже той беше в края на коридора а аз в началото и влизаше в час и нямаше как да дойде при мене за да ме целуне истински 8-) даже беше казал на всички че уж сме гаджета а не беше така.Веднага щом го видя ще направя следващата крачка...по всичко си личи че ме харесва...нямам какво да губя ще рискувам

SladkotoPoly
06-26-2010, 16:51
на колко сте години бе мила ? дано нещата да станат между вас и много да си се обичате .....(поне вие) АЙДЕ УСПЕХ !

pisety000
06-26-2010, 17:07
на колко сте години бе мила ? дано нещата да станат между вас и много да си се обичате .....(поне вие) АЙДЕ УСПЕХ !Аз съм на 14 той на 15.... Дано наистина нещата да потръгнат между нас :grin:

justwondering
06-26-2010, 19:56
Хайде намери кординатите и успех! :grin:

bobito_th
06-26-2010, 19:59
Мързи ме да чета темата и от заглавието мога да ти кажа само-Нарежи се !

GoTiNiA29
06-26-2010, 20:11
ICQ,facebook,sakype ниама ли ? :D ако има давай оговорете се да излезете ,това е най-добре :D

righteous
06-27-2010, 09:13
Излезте някъде (като го намериш или пък другата учебна) и накрая като си тръгвате , ако не те е целунал дотогава , ти го направи :)