PDA

View Full Version : Как да го върна при себе си



Sne
07-06-2010, 19:29
Мина година откакто скъсах с момчето което обичам.. Малко е странна историята, но ми трябва съвет.. Скъсахме защото ревнувах от най-добрата му приятелка и наистина не бях права, след това много съжалявах.. Ние скъсахме юни, а той август ме потърси и ме помоли да се върна при него защото много ме обича, искал втори шанс и така нататък.. дадох му втори шанс, но той отново се провали, или аз се провалих.. Две-три седмици след това стана странен, прекарваше доста време с братовчедка му и нейната приятелка и аз си мислех, че има нещо с нея, той не спря и го оставих.. Не знам, по принцип не съм от най-ревнивите, но ревнувам, както и да е.. Януари тази година излизахме няколко пъти, дори правихме секс.. мислех, че нещата се оправят, когато той каза, че в момента няма нерви и време за връзка.. Много страдах, но нямаше какво да направя.. Миналия месец имаше приятелка, но беше някакво момиче с което дори не се бяха виждали.. друга тема.. Преди мен е бил с момичета за по един месец горе долу, после били му писвали.. С мен беше около година.. Не знам дали има значение....... Снощи му писах, исках да го попитам как е и т.н... Покани ме да излезем, но не знам.. Дали иска само секс?.. Как да подходя, че да се върне при мен? Искам да съм с него, наистина много и знам, че този път ще се въздържам, защото обмислях нещата презс тези месеци и той наистина ме обичаше, а щом още ме търси не ме е забравил, сигурна съм.. Просто някак трябва да разпаля това което убих.. Когато се виждаме ме гледа със същия нежен поглед и е толкова мил с мен, не знам.. Не мога да го разбера, а не искам да го притискам.. ;[[
Благодаря ви, че прочетохте "романа", моля ви дайте ми съвет..

fenasf
07-06-2010, 19:33
Излезте, но си имай едно наум. Ще е по-добре да сте заедно все пак...

bobito_th
07-06-2010, 19:37
Лошо е че си ревнувала. Не сте ли говорили за това. Излизайте, но дори и да стане нещо не мисля, че ще е за дълго.И все пак явно си му влязла под кожата, щом казваш, че преди е бил за месец с други.

kradinero
07-06-2010, 19:39
Ами ти нищо "конкретно" не можеш да направиш.. Обясни му, че се чустваш както преди.. че още испитваш нещо към него и така.. Кажи му това, което смяташ да направиш .. това за ревността и така..


Успех мацка :)

FeelMyPain
07-06-2010, 19:43
Е*е му се на момчето не му се занимава със сериозни връзки.Гледа те по "оня" начин, защото знае, че така ще си го получи.Хитри копелета сме мъжете..

HardGirl666
07-06-2010, 19:43
Излезте, но си имай едно наум. Ще е по-добре да сте заедно все пак...

Съгласна съм с fenasf - излизайте,говорете си и смятам,че момента,когато ще си признаете отново,че не можете един без друг,ще дойде (колко епично прозвуча :D ) .Но трябва да си сигурна,че този път нещата няма да се провалят или че той наистина НЕ те търси само за неговото удоволствие.Ммм,това е моят съвет и успех! :)

Sne
07-06-2010, 19:48
Въпроса ми беше по-конкретен..
Дали въобще да му кажа или да чакам да видя на къде ще се развият нещата илиии да говоря с него като излезем и да му кажа какво изпитвам..

Иначе наистина мерси за отговорите..

Rebus
07-06-2010, 19:50
Няма смисъл според мен.1-2 пъти като не се получат нещата..мислиш ли ,че на третия ще станат?

FeelMyPain
07-06-2010, 19:52
Въпроса ми беше по-конкретен..
Дали въобще да му кажа или да чакам да видя на къде ще се развият нещата илиии да говоря с него като излезем и да му кажа какво изпитвам..
Кажи му след като правите секс, за да не му объркваш плановете.Естествено той ще ти откаже, но пък кво ти пука, пусни си световното и ще ти мине.

Sne
07-06-2010, 19:57
Няма смисъл според мен.1-2 пъти като не се получат нещата..мислиш ли ,че на третия ще станат?
Да, защото мисля, че и аз заслужавам втори шанс..



FeelMyPain, не ми е за секса, смисъл не ми пречи да правя секс с него.. Той е единствения с който съм била и не виждам лошо ако прайм секс, смисъл и двамата сме сами.. Тук няма общо секса, въпроса е там, че искам нещо повече ..

VinDiesel
07-06-2010, 19:58
На мен са ми задавали тактичния въпрос,когато се стигна до секс в подобна ситуация...Та тя ме попита"Връзка или само секс искаш от мен"
:D

Rebus
07-06-2010, 20:02
Няма смисъл според мен.1-2 пъти като не се получат нещата..мислиш ли ,че на третия ще станат?
Да, защото мисля, че и аз заслужавам втори шанс..



Хм,ами пробвай тогава.Ще знаеш,че си опитала дори и да не се получи.Успех! :)

anonymous708973
07-06-2010, 20:06
На мен са ми задавали тактичния въпрос,когато се стигна до секс в подобна ситуация...Та тя ме попита"Връзка или само секс искаш от мен"
:D

И ти какво отговори? :-D

Като се видите, го попитай дали само 6 месеца по-късно има нерви и време за връзка или просто те мотае? Животът е твърде кратък, за да стоим в неведение. Уточнете се и ако целите не съвпадат, всеки да продължи по своя път.

VinDiesel
07-06-2010, 20:28
И ти какво отговори? :-D


Връзка..Продължи 2 седмици,не си паснахме