PDA

View Full Version : какво мислите виее???



kika
07-18-2010, 23:21
значии...хора...проблема ми е такъвв...аз съм на 13 в лицето съм сладка имам си самочувствие имам и голяма гръдна обиколка...така забавна съм като се разлигавя...гледам да не удумвам хората ... имам всичко материално което съм поискала...обачее съмм пълна (доста)...до сега не съм имала гадже..апак хра които са по-пълни от мен си ге сменят кат носни карпички....чувствам се много самотна ... и ИСТИНСКИ приятели нямам...имам една приятелка която тя имам чувството че ме използва понякога за излизане и за такива... като доидат някви неини познати и тя се обраща към тях смеи се... и аз се едно не съществувам.. и аз си мълча и затъпявамм....нея доста момчета я харесват..тя ходи с едно момче кето е досто известно ... и имам чувството че е с него само и само за да е един вид по известна....преди нямаше толкова обожатели.... тя е и доста слаба...не че и завиждам ...може така да изглежда ама аз не съм такава...просто ....давам пример с нея...трябва ли да съм слаба...направо да се счупя- че някои да ме забележии---лепсва ми любов..винаги съм искала да намеря истинската любовв.. ама увиии... мои врастници имат сериозни връски...ужжж.....гледам да обръщам внимание на всички..да не изоставям хората..е обаче те че изоставят ...като си намерят някои по известен и като се движат и подмазват си меслятче са нещо ама са в грешка..аа обичам и да пея обаче във всички песни се пее за любовв...която никога не съм изпитвала..знам..че доста хора ще кажат ти си много малка (не изглеждам много малка)...амм имам чувството че никога няма да намеря любовта....просто съм объркана кава тябва да съм не каквато съм а да ходя да се навирам на харата и да пренебрегвам ужж приятелите мии...кажете вие кво мислете за товаа.......пишете съвет или просто кво мислителлдали ще намеря любовтаа...ее да малка съм амаа.....какво мислите виее???

Valento
07-18-2010, 23:31
значии...хора...проблема ми е такъвв...аз съм на 13 в лицето съм сладка имам си самочувствие имам и голяма гръдна обиколка...така забавна съм като се разлигавя...гледам да не удумвам хората ... имам всичко материално което съм поискала...обачее съмм пълна (доста)...до сега не съм имала гадже..апак хра които са по-пълни от мен си ге сменят кат носни карпички....чувствам се много самотна ... и ИСТИНСКИ приятели нямам...имам една приятелка която тя имам чувството че ме използва понякога за излизане и за такива... като доидат някви неини познати и тя се обраща към тях смеи се... и аз се едно не съществувам.. и аз си мълча и затъпявамм....нея доста момчета я харесват..тя ходи с едно момче кето е досто известно ... и имам чувството че е с него само и само за да е един вид по известна....преди нямаше толкова обожатели.... тя е и доста слаба...не че и завиждам ...може така да изглежда ама аз не съм такава...просто ....давам пример с нея...трябва ли да съм слаба...направо да се счупя- че някои да ме забележии---лепсва ми любов..винаги съм искала да намеря истинската любовв.. ама увиии... мои врастници имат сериозни връски...ужжж.....гледам да обръщам внимание на всички..да не изоставям хората..е обаче те че изоставят ...като си намерят някои по известен и като се движат и подмазват си меслятче са нещо ама са в грешка..аа обичам и да пея обаче във всички песни се пее за любовв...която никога не съм изпитвала..знам..че доста хора ще кажат ти си много малка (не изглеждам много малка)...амм имам чувството че никога няма да намеря любовта....просто съм объркана кава тябва да съм не каквато съм а да ходя да се навирам на харата и да пренебрегвам ужж приятелите мии...кажете вие кво мислете за товаа.......пишете съвет или просто кво мислителлдали ще намеря любовтаа...ее да малка съм амаа.....какво мислите виее???

тепърва ти престои...и пълните (не го приемай лично) имат нужда от любов , но да я насилваш да дойде при теб,а тя сама да ти кацне на рамото и никога да не те напуска....обаче не я насилвай виждаш че ти се нараняваш от това...едва ли не си половин човек или изобщо не си човек според твойто изказване...едва на 13 си а пък искаш любов да изпиташ...колко "любов" ше мине и ще замине акъла не може да ти го побере ... сега си живей живота....забавлявай се,усмихвай се и да не ти пука че си нямаш гадже ... смени средата ... излизай с различни хора съученички ... просто експериментирай...живота е експеримент на човешката раса как се приспособлява към живота..ако не си борбен той просто те изхвърля и нямаш място при другите....стегни се и не се отчайвай !

Поздрави:Юли! :)

eminemfenka
07-18-2010, 23:43
Детски акъл, детски историй.
Всеки има предпочитания , но не почвай диети за да отслабнеш , а спортувай !

kika
07-18-2010, 23:44
мерсии...даде ми съвет на който да се замисля...а моите съоченички са супер детински и с тях нямами много общи интереси....мерсии

kika
07-18-2010, 23:47
Детски акъл, детски историй.
Всеки има предпочитания , но не почвай диети за да отслабнеш , а спортувай !

МОЛЯЯ...човек ти не живееш в моя градд и няма да ме разберешш... а за спорта имам си мини фитнес и чат пат спортувам...оххх като гледамм вече хората на моята възраст са доста по различни и мислят по друуг начин в днешно време--- а вие по големите сте отраснали в друга средаа....

MissChocolate
07-19-2010, 04:34
Ти си поредната дет се бута у кифлите.
Защо трябва да си като твоите връснички? Защо пък да не си различна?
"Известните", както си ги наричате, си представят,че изглеждат страшно добре в очите на хората, а всъщност е обратното.
Плюс това .. ако намериш истинската любов на тази възраст /силно се съмнявам/.. тези ти сланинки едва ли ще играят важна роля.
И все пак,ако искаш да отслабнеш и да се чувстваш добре в кожата си и,ако наистина мислиш,че това е проблемът .. просто ти трябва малко воля и желание. Не е сложна работа.

mincheto
07-19-2010, 05:05
Много си малка,наистина,сега ти е врмето да учиш...е сега ,лятото можеш да се забавляваш,Не,не е нужно да се правиш на някой друг,за да те харесат ,просто бъди себе си и бъди по- общителна.:)

Kopu
07-19-2010, 05:52
Абе вие нормални ли сте бе хора. Чудя се на майките си в коремите имали ли сте гаджета ? Щот вие искате от болницата да си имате гадже.
Имаше една тема с едно момиче дето е на 14 и търси на 19-24 отиди там, може да си хванеш някой........
Колкото до това, че ние "големите" мислиме различно..., да права си ние мислиме трезво, а "вие" детински. И като по-голем дава съвет на по-малък научете се да го възприемате, защото сме минали по този път и знаме какво е :(
Направо ми е мъка за теб, тепърва навлизаш в пубертета и започваш да се депресираш, а знаеш ли към 15-17 год какво е ?

zzqqto
07-19-2010, 06:13
започни да тичаш през ден по 30 минути и след 2 месеца ще си мислят, че си новото момиче в училище. успех!

Blondityy
07-19-2010, 08:38
Детски акъл, детски историй.
Всеки има предпочитания , но не почвай диети за да отслабнеш , а спортувай !

МОЛЯЯ...човек ти не живееш в моя градд и няма да ме разберешш... а за спорта имам си мини фитнес и чат пат спортувам...оххх като гледамм вече хората на моята възраст са доста по различни и мислят по друуг начин в днешно време--- а вие по големите сте отраснали в друга средаа....
Къде живееш?

mArMaLaDkA
07-19-2010, 08:46
Никой не се усеща...

GossipGirl89
07-19-2010, 08:59
Наистина си още малка, за да твърдиш, че любовта никоа няма да дойде при теб. Тепърва ще я срещаш и ще ди имаш гаджета, недей да бързаш толкова. Просто бъди себе си и когато му е писано точното момче ше те хареса такава, каквато си. Не е нужда да се правиш на нещо, което не си, за да спечелиш някого... Няма смисъл, защото рано или късно ще дойде момента, в който ще си покажеш истинската същност...
А колкото до външния вид - най-важно е ти самата да се харесваш. Ако не се одобряваш така се опитай да промениш нещо. Спортувай повече и се ограничи да речем от тестеното, сладкото и газираното. За месец-два ще имаш гарантирано видим ефект :)

BaffaLsc
07-19-2010, 09:07
Спортувай и сама ще видиш ефект !

Elenichkaa
07-19-2010, 09:08
пълен,грозен,красив,слаб.... юбовта е за всички!
пък и е мн. рано да се отчайваш!
гледай по-оптимистично!
купи си плюшена играчка и повечко шоколад и ще ти мине 'депресията' ;)
успех.

SorrowEyes
07-19-2010, 09:13
-винаги съм искала да намеря истинската любовв
-мои врастници имат сериозни връски...ужжж.....

Истинска любов - на 13? :-o

Сериозна връзка - на 13? :-o

Това звучи НЕреално! Не се подвеждай по глупавия акъл на съученичките ти и т.нар. приятелки и не им вярвай за "сериозните връзки", като те сигурно ходят с някой още по-заблуден от тях 14-15 годишен "батко" . Колкото до истинската любов... повярвай ми, тя не идва на 13 г. и на 14 също... Имаш толкова време пред себе си и толкова много възможности, не ги пропилявай в самосъжаление и глупави причи да намразиш себе си и другите. Просто изживей последните могове от детството си пълноценно, защото то никога няма да се върне, а ще имаш достатъчно време за любовни терзания занапред ! :)

Housemusikk
07-19-2010, 09:39
Излез от филма :( ....... Любов на 13 .............. Спортувай , отслабни и си фани някой с адидас за другото има време

kika
07-19-2010, 13:01
офф ...хора...аз си се харесвам.... НЕ съм в депресия ее.....аз просто реших да пиша да видя кво мислите ама... айде...щом казвате тайй...добре добрее..... хора кат казвате отслабни спортувайй ми не е толкоз лесно само изглежда.......

kika
07-19-2010, 13:03
Детски акъл, детски историй.
Всеки има предпочитания , но не почвай диети за да отслабнеш , а спортувай !

МОЛЯЯ...човек ти не живееш в моя градд и няма да ме разберешш... а за спорта имам си мини фитнес и чат пат спортувам...оххх като гледамм вече хората на моята възраст са доста по различни и мислят по друуг начин в днешно време--- а вие по големите сте отраснали в друга средаа....
Къде живееш?

от малък град съмм...няма значение койй

kika
07-19-2010, 13:04
Никой не се усеща...

??????????? кво имаш в предвид

PoRcHeTaTa1
07-19-2010, 13:57
Детски акъл, детски историй.
Всеки има предпочитания , но не почвай диети за да отслабнеш , а спортувай ! :)