PDA

View Full Version : Как да подходя



relax4o
08-19-2010, 11:20
Здравейте!

Моля за съвет - как да подходя от към изразяване на чувствата към едно момиче.

Това винаги ми е било проблем и не знам как и каква тема по-точно да подхвана за да и покажа, че я харесвам. И как и да ли мога да разбера, ако и тя ме харесва.

Постоянно съм с нея, приказваме си дълго, но никога не подхващаме тази тема. Когато сме в кафето понякога ми ляга на рамото, хваща ме през ръката и така, но не знам дали това е някакъв признак, че ме харесва.

Искам съвет как да подхвана темата и как да и покажа, че я харесвам.

Благодаря предварително!

babity
08-19-2010, 11:24
С времето и многото си гигантски провали в любовта, съм разбрала едно. Сериозните разговори не работят. Поне в началото, със сигурност. По - скоро се опитай да я хванеш за ръка докато се разхождате или я целуни като я изпращаш до тях. Т'ва ще ти покаже много повече, отколкото разговор.

obichamgo
08-19-2010, 11:40
С времето и многото си гигантски провали в любовта, съм разбрала едно. Сериозните разговори не работят. Поне в началото, със сигурност. По - скоро се опитай да я хванеш за ръка докато се разхождате или я целуни като я изпращаш до тях. Т'ва ще ти покаже много повече, отколкото разговор.


Добре казано :) .Малко по малко не действай изведнъж ,защото може да се стресне ,действай плавно и всичко ще е добре и според мен щом те хваща през ръка и ти ляга на рамото това е някаъв знак от нейна страна :)

4o4ina
08-19-2010, 11:42
Примерно,когато сте в кафето или се разхождате ти и хвани ръката или я прегърни и така мисля,че тя ще разбере. :wink:

relax4o
08-19-2010, 12:09
А дали беше лошо, че пропуснах да кажа, че си има приятел? В момента не е тука, но... :(

babity
08-19-2010, 12:39
Трябваше с това да започнеш. Момичетата понякога отправяме смесени сигнали към приятелите си. Преди време с гаджето на най - добрата ми приятелка имахме толкова физически контакти, че от време на време изглеждаше странно и извратено. Тактиката за хващането на ръката и целувката си остава, но преди това, някоя вечер като се заговорите за сериозни неща, използвай момента да я разпиташ за чувствата и към приятеля и, така ще опипаш почвата и ще разбереш дали да действаш или не.

relax4o
08-19-2010, 12:50
Ами след прочитането на трите коментара се сетих за това :)

@babity благодаря за съвета.

Нека и други да изкажат мнение...

go71n
08-19-2010, 12:55
от каде си ? ( питам щото една моя фр е г/д в същото положение )

иначе нз ;s мн ти е сложно положението има си гадже а-у

relax4o
08-19-2010, 12:59
от Бургас и морето съм :)

RomantiCBoY
08-19-2010, 13:08
Това с ръката и аз мисля да го направя. След като излезнем на 1 си среща докато я изпращам ще я хвана за ръката, но ако си я дръпне, кофти. Действай смело ;) Успех !!!

relax4o
08-19-2010, 13:11
Ако си я дръпне смятай, че съм паднал в дън земя...