PDA

View Full Version : Рано ли ми е



anonimnata7
08-29-2010, 06:32
Аз съм на 14 и половина,вече моите приятелки имат гаджета а само аз нямам.По някои път ми става гадно защото ако излезем някаде те са с приятелите си а аз сама! :( Много ми се иска да имам приятел - да излезаме заедно да се разхождаме да ходим на кино да се храним заидно да се цилуваме на всякаде и мн др неща!Кажете рано ли ми е още и какво да направа :)
Мс предварително

MissChocolate
08-29-2010, 06:45
Да се цИлувате :shock: НАВСЯКЪДЕ :shock: !?
Да, рано ти е, девойче.
Кога ще разберете,че не сте достатъчно зрели за връзка?

7227
08-29-2010, 06:51
По принцип ти е рано,но като гледам "новото" поколение с какви темпове се развива..Ако се чувстваш готова си намери приятел.Всеки сам решава дали времето му е дошло :D

MaLkaTa_LaDy
08-29-2010, 06:52
Аз пък не смятам, че ти е рано. Винаги има време за любов, просто в годините хората започват да я показват по-различни начини. Като малки значи много за тях да се държат за ръце, по-късно да се целуват, още по-късно идва и секса... Но е глупаво просто да кажеш искам да имам гадже. Трябва да търсиш момче, което отговаря на твоите стандарти, и което наистина ще харесаш. След това можеш да кажеш "Искам да съм с него.". Ако ме разбираш - не просто с някого, а с него точно.

LadyDy
08-29-2010, 06:58
Има предвид да се целуват на всички места (не по тялото), или на мен не ми се вярва?

Спрете да копирате от приятелки и т.н. Като се яви принца на белия кон, тогава и ти ще имаш гадже. Тръгнала си да се жениш вероятно....Направо.... :?

DE
08-29-2010, 07:13
Аз съм на 14 и половина,вече моите приятелки имат гаджета а само аз нямам.По някои път ми става гадно защото ако излезем някаде те са с приятелите си а аз сама! :( Много ми се иска да имам приятел - да излезаме заедно да се разхождаме да ходим на кино да се храним заидно да се цилуваме на всякаде и мн др неща!Кажете рано ли ми е още и какво да направа :)
Мс предварително

оффффф колко си зле ако знаеш .. аз съм на 14 и половина и искам гадже лол ..леле господи боже..

SemperFidelis
08-29-2010, 07:17
Съдейки по акъла - рано ти е..

ivakavlad
08-29-2010, 07:28
полувината в този форим като екземпяра писал преди мен с аватара на лъв въобще не ги слушай въобще не ти е рано но не трбва да се хващаш с някой просто ей така защото другите имат гаджета трябва да има някакви чувства сама трябва да решиш.Сега тези заядливите сте ми дошли не до гуша а незнам и аз до къде ако няма да пишете нещо свястно и смисленно без да се заяждате за чии го дирите тука?

SemperFidelis
08-29-2010, 07:34
полувината в този форим като екземпяра писал преди мен с аватара на лъв въобще не ги слушай въобще не ти е рано но не трбва да се хващаш с някой просто ей така защото другите имат гаджета трябва да има някакви чувства сама трябва да решиш.Сега тези заядливите сте ми дошли не до гуша а незнам и аз до къде ако няма да пишете нещо свястно и смисленно без да се заяждате за чии го дирите тука?
А уе ей изрод, взимай някви анти-депресанти или направо режи вените... като ти е догуша от хората във форума недей да влизаш... не се взимай насериозно става ли, а? И не почвай да ми се правиш на интернет хулиган пак през личните съобщения.

ivakavlad
08-29-2010, 07:35
полОвината в този форумм като екземпяра писал преди мен с аватара на лъв въобще не ги слушай въобще не ти е рано но не трябва да се хващаш с някой просто ей така защото другите имат гаджета трябва да има някакви чувства сама трябва да решиш.Сега тези заядливите сте ми дошли не до гуша а не интервал знам и аз до къде ако няма да пишете нещо свястно и смисленно без да се заяждате за чии го дирите тука?

И това всичкоото е две изречения?! :shock: За тебе препинателни знаци няма ли?! Ти ме тушира, чУек .. :shock:
Колко грешки, лол.. препинателни знаци не съм си играла да слагам .. ама.. ОМГ!
И ндам, ще се заяждаме, 'щото е срам и позор да не можеш да пишеш на родния си език. =]

Е**л съм му майката и на правописа днес е погребението на пра дядо ми и знаеш колко ме боли за правопис или препинателни знаци важното е смисъла на написаното

7227
08-29-2010, 07:39
Имаш си лични проблеми-ОК.Ама не разбирам защо ги изливаш тук?Никой няма да ти помогне с нищо.Моите съболезнования.

Bonita1991
08-29-2010, 07:39
Не ти е рано да имаш гадже .. но само за ходене на кино/държене за ръка/целувки [по устата ъъ..] .. за другото ти е рано.. + тва не се депресирвай, че нямаш гадже.. има някои на по 18-19-20 където още не са имали гадже така, че.. :-|


;-) ;-) ;-)

ivakavlad
08-29-2010, 07:41
Е**л съм му майката и на правописа днес е погребението на пра дядо ми и знаеш колко ме боли за правопис или препинателни знаци важното е смисъла на написаното

[С риск да прозвуча като кучка..]

А ти.. знаеш ли колко ме боли за дядо ти?
Това не е оправдание да си неграмотен .. сеш?
И аз съм имала починали роднини.. ама не съм имала грешки в правописа.

И ндам .. недей е**. Нямаш с кво. :smt113

Не съм и очаквал друго от човек като теб който единственно се чуди как да се заяде с хората, но какво да се прави трябва да има и боклуци.

XTREMEFREERIDE
08-29-2010, 07:42
Принципно не ти е толкова рано, но моят съвет е колкото по-късно, толкова по-добре. :>

SemperFidelis
08-29-2010, 07:42
Е**л съм му майката и на правописа днес е погребението на пра дядо ми и знаеш колко ме боли за правопис или препинателни знаци важното е смисъла на написаното

[С риск да прозвуча като кучка..]

А ти.. знаеш ли колко ме боли за дядо ти?
Това не е оправдание да си неграмотен .. сеш?
И аз съм имала починали роднини.. ама не съм имала грешки в правописа.

И ндам .. недей е**. Нямаш с кво. :smt113

Не съм и очаквал друго от човек като теб който единственно се чуди как да се заяде с хората, но какво да се прави трябва да има и боклуци.
Ста'ай и са махай.

ivakavlad
08-29-2010, 07:43
Имаш си лични проблеми-ОК.Ама не разбирам защо ги изливаш тук?Никой няма да ти помогне с нищо.Моите съболезнования. ядосваме оная крава която ми се прави на коя съм аз мразя хора който гледат само как да се заядът това направо ми бърка в нервната систама и полудявам до ента степен

XTREMEFREERIDE
08-29-2010, 07:44
Е**л съм му майката и на правописа днес е погребението на пра дядо ми и знаеш колко ме боли за правопис или препинателни знаци важното е смисъла на написаното

[С риск да прозвуча като кучка..]

А ти.. знаеш ли колко ме боли за дядо ти?
Това не е оправдание да си неграмотен .. сеш?
И аз съм имала починали роднини.. ама не съм имала грешки в правописа.

И ндам .. недей е**. Нямаш с кво. :smt113

Не съм и очаквал друго от човек като теб който единственно се чуди как да се заяде с хората, но какво да се прави трябва да има и боклуци.

ivkavlad, идея си нямаш колко си смешен от страни. :)

DE
08-29-2010, 07:55
Не че нещо .. обаче тука половината ( може и по-малка част ) сте някакви зубари или нещо такова,човек напише някакво мнение и идват 10 човека и почват да му търсят правописните грешки ..по-хубаво не се дръжте като учителки по български език или някакви зубарки ,защото не ви отива..ако искате сега може да намерите всичките ми правописни грешки,понеже друга работа си нямате ..

7227
08-29-2010, 07:57
За какво се нервите за глупости бе хора?Какво те бърка,че е написал 2 изречения като цял роман,какво те бърка?На учители по правопис ли се правите?Човека в яда си и тн просто си е излял каквото има.Няма смисъл да се нервите.

7227
08-29-2010, 08:07
Смешно е...много смешно.

DE
08-29-2010, 08:08
Не че нещо .. обаче тука половината ( може и по-малка част ) сте някакви зубЪри или нещо такова, *интервал* човек напише някакво мнение и идват 10 човека, и почват да му търсят правописните грешки ..по-хубаво не се дръжте като учителки по български език или някакви зубърки *запетайката не седи така :lol:*,защото не ви отива..ако искате сега може да намерите всичките ми правописни грешки, *интервал* понеже друга работа си нямате ..


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Това дори не са правописни грешки,а някви измислени твой си правила,трябва да има интервал след запетайката така ли? Има определено растояние дет се спазва ? Запетайката не седяла така .. олеле много си комплексирано :(( .. Единствената ми грешка беше "зубАр" ,а не "зубЪр" . лал .. голяма работа..междо другото гледай аз да не почна да ти вадя правописните грешки ,че лошо ше ти стане .... аре ходи да зубриш .

7227
08-29-2010, 08:16
Абе кой го измисли това,че след запетайката трябва да има интервал???Кажи ми кой я измисли тази глупост???

SemperFidelis
08-29-2010, 08:19
Абе кой го измисли това,че след запетайката трябва да има интервал???Кажи ми кой я измисли тази глупост???
БДС

Sh@d0w
08-29-2010, 08:22
Ако някъде трябва да има запетая, тя трябва да се въведе непосредствено след предходната дума, "залепена" за нея, без интервал пред запетаята. Оставим ли интервал пред запетаята, текстовият редактор като нищо може да я постави в началота на следващия ред! По същия начин, със "залепване" за предната дума, трябва да се въвеждат точка, удивителна, въпросителна, двоеточие, точка и запетая. А кавичките и скобите трябва да са "залепени" до първия и последния знак на текста, който ограждат.

Това са правилата за писане на официален текстов документ,и все пак не мисля че е задължително да се спазват във форум.Всеки решава сам как да пише,съответно и мнението което си изграждат за него.И аз се нервя като видя неграмотно написан пост,но няма смисъл да влизам в конфликти,освен ако не си го е заслужил ;)

7227
08-29-2010, 08:22
Абе кой го измисли това,че след запетайката трябва да има интервал???Кажи ми кой я измисли тази глупост???
БДС
Измислят си разни нови граматики.Ужас :razz:

SemperFidelis
08-29-2010, 08:27
Абе кой го измисли това,че след запетайката трябва да има интервал???Кажи ми кой я измисли тази глупост???
БДС
Измислят си разни нови граматики.Ужас :razz:
Това го знам от няколко години..

GossipGirl89
08-29-2010, 08:29
Аз на твойта възраст имах приятел, но целите ни далеч не са били да се целуваме навсякъде... :D Не ти е рано за гадже, но според мен ти е рано за сериозни връзки и отношения. Най-напред спри да се сравняваш с приятелките си - това, че имат гаджета не ги прави по-вървежни и велики... Като дойде момента и ти ще си намериш половинка - не бързай, всяко нещо с времето си :)

missapple
08-29-2010, 08:32
Имаш си лични проблеми-ОК.Ама не разбирам защо ги изливаш тук?Никой няма да ти помогне с нищо.Моите съболезнования.

На същото мнение съм!

Seducti0n
08-29-2010, 10:02
Да се цИлувате :shock: НАВСЯКЪДЕ :shock: !?
Да, рано ти е, девойче.
Кога ще разберете,че не сте достатъчно зрели за връзка?

Какво ще рече, че й е рано за връзка.Понякога човек порасва, съзрява и преоткрива себе си, именно когато има до себе си качествен партньор.Друг е въпросът, че не винаги този някой е готов да изтърпи съзряването на приятелката си, ако е по-голям от нея.

Другото, което е.Авторката иска напълно нормални неща.Тъпото е само, че така както го е написала все едно иска гадже, само за да не се чувства самотна, когато е в компанията на обвързаните си приятелки, но какво пък толкова.Всеки е бил на 14 и е мечтал за своя принц.

Освен да пожелая скоро да го срещнеш и той да е това от, което имаш нужда, друго няма какво да кажа. (=

NeverTheSame
08-29-2010, 10:04
Малоумни въпроси.Не виждам някъде да има правила на каква възраст какво трябва да правиш.Ако се чувстваш готова,го направи ;]

radeberger
08-29-2010, 10:55
Ще си намираш гадже, само защото приятелките ти имат ? Това е глупаво.

anonimchetou
08-29-2010, 11:26
да се цилуваме.. само като прочета това и..

sladur4etyYy
08-29-2010, 11:34
тук й обяснявате как й е нужен ''качествен'' партньор и какво ли не още, но съм сигурна, че единствената мисъл на авторката все още е, че трябва да има просто някакво гадже, без значение другото. и аз ще й кажа, че даже и да си хване някакъв пълен нехранимайко, това няма да й навреди. в момента, като й чета поста, гледам, че изобщо не е наясно нито със себе си, нито с отношенията между хората и половете. един път да пострада от някой глупак, ще почне по съвсем друг начин да гледа на нещата.
авторке, бъди сигурна, че и твоето време ще дойде.

а за многознайковците, дето изписаха 2 страници глупости- може ли да сте толкова дребнави? какво ви интересува, че някой не може да пише/ чете/ слага запетаи? негов си проблем. аз пък не слагам главни букви, но не защото не знам как се започва изречение, а защото просто ме мързи всеки път да натискам shift.

Jessie
08-29-2010, 11:56
Поредната малоумно написана тема ... с МЕГА малоумно съдържание... Плаче ми се ... :(

Smrazqvashta
08-29-2010, 12:25
да, цилувките са много важни..

DJEB
08-29-2010, 12:28
Аз пък не смятам, че ти е рано. Винаги има време за любов...

Тя да е споменала, че иска любов?

...


Изощо на тая възраст не разбрахте ли, че всичко е с 'научно-изследователска' цел...

Wasilewaa
08-29-2010, 12:57
Ние ли трябва да знаеме рано ли ти е ? Ти не можеш ли да решиш сама ..

Seducti0n
08-29-2010, 15:21
тук й обяснявате как й е нужен ''качествен'' партньор и какво ли не още, но съм сигурна, че единствената мисъл на авторката все още е, че трябва да има просто някакво гадже, без значение другото. и аз ще й кажа, че даже и да си хване някакъв пълен нехранимайко, това няма да й навреди. в момента, като й чета поста, гледам, че изобщо не е наясно нито със себе си, нито с отношенията между хората и половете. един път да пострада от някой глупак, ще почне по съвсем друг начин да гледа на нещата.
авторке, бъди сигурна, че и твоето време ще дойде.

а за многознайковците, дето изписаха 2 страници глупости- може ли да сте толкова дребнави? какво ви интересува, че някой не може да пише/ чете/ слага запетаи? негов си проблем. аз пък не слагам главни букви, но не защото не знам как се започва изречение, а защото просто ме мързи всеки път да натискам shift.

Сладурче, за разочарованието няма възраст.И да ти кажа според мен е доста по-болезнено да се сблъскаш с истинското такова на 17-18 и нагоре години, отколкото да го преживееш, когато си малък.Да, със сигурност не е много хубаво от рано да се терзаеш за някакъв нехранимайко.
Помисли над това, че на колкото и години да си, ако не си преживял поне веднъж разочарование в любовта няма как да реагираш зряло и адекватно.И ето нагледен пример.Ако едно 15 годишно момиче има зад гърба си вече две тежки раздели, а сестра му е на 18, но никога не се обвързвала сериозно, респективно не е преживяла раздяла, кое ще бъде по-важно.Възрастта или жизненият опит.По-скоро второто.
Просто няма точна рецепта или схема, която да следваме.Любовта идва без да пита.

baby7878
08-29-2010, 16:11
Аз мисля ,че ти е малко раничко ,но това си е твоя работа :)

mecheeeee
08-29-2010, 16:14
За гадже не ти е рано .... рано ти е за секс с гаджето :Д

sasha_90
08-29-2010, 16:34
Рано ти е още.Първо защото си на 14,второ защото не си се научили на нищо още.Наблегни на училището и най-вече на българския език!