PDA

View Full Version : Скромни или Нахакани?



Daveyjones
09-15-2010, 09:00
Здравейте,пак даскало а? :) е..аз имам друг въпрос..както винаги в даскало видях момичета на по 14 години ,които се обличат като на 23 ,пушат вече .. Днеска с 1 момиче и 1 момче поканихме 1 нова на кафе с нас тя вика " разбрала съм се вече с други " , и гледам някви на 25 години най-малко идват и я забират и излизат заедно,направо нямам думи ..адски нахакани ии ..имам чуството,че с тях никога не може да се излезе освен ако не си някакъв адски нахакан или "бияч " не знам .. вие какво мислите? Какви момчета / момичета харесвате,по скромнички или адски нахакани..А бе сигорно е пълно с такива теми,и сигорно сега точно за това ще ме убиждате,сигорно ще кажете ,че пиша неграмотно ,обаче пиша от лап топ ..Просто искам мнението ви..защото конкретно за момичетата имам чуството ,че за да излезеш с по-хубаво момиче трябва да си аадски нахакан ,да си от биячите в даскалото и някви такива глупости ..не че аз съм някъв смотан тапак ..но просто ми става интерестно..вие какво мислите ?

GD
09-15-2010, 09:27
Еми какви всеки е рaзличен днеска момиченцата излизат с по - голями, защото смятат че техните момченца на тяхната възраст не са пораснали и са скучни и ги интересуват едни игри като CS и Wow, но аз лично харесвам по - скромни момичета. ;)

RoSKo0o0
09-15-2010, 10:04
Много ме дразнят тея курвички... ако убиването не беше грях, щяха да са записани в червената книга...

dimitar_ak
09-15-2010, 10:11
Мен не ме дразнят, защото всеки има право да бъде какъвто пожелае. Дори боклук. Просто не ги отразявам

bratignat
09-15-2010, 12:03
За да излизаш с момичетата, които искаш, винаги трябва да си адски сигурен в себе си. Да излъчваш спокойствие и самочувствие. Защото едно момиче и да те хареса си казва: "този е сладък, ама дали съм готова или не....". И те не знаят. Затова трябва да си уверен, така, те се подвеждат по твойте чувства и "откриват", че са готови за тебе. С времето ще разбереш, че няма никако значение какво иска или мисли момичето - за теб е важно какво ти мислиш.

sasha_90
09-15-2010, 12:48
Аз не се и опитвам да се харесам на нахаканите.Гледам да стоя от такива далеч.
А по въпроса какви момчета харесвам-ако трябва да избирам между нахакани и скромни.Скромните са за мен.Другите едва ли ще мога да ги впечатля с нещо,те мен също.

Greennight
09-15-2010, 12:51
Обикновените.

mArMaLaDkA
09-15-2010, 16:58
..не че аз съм някъв смотан тапак ..но просто ми става интерестно..вие какво мислите ?

не, ти не си смотан тъпак, ти си комплексиран осмокласник. Такива гледки е имало, има и ще има. Не всяко хубаво момиче е свястно, приеми го. А в повечето случаи, дори и на свестните не им издържат нервите постоянно да търпят момче до себе си с ниско самочувствие, което непрекъснато нервничи, капризничи и се възмущава какви били другите. С едно изречение: гледай си в собствената паничка.

OneGuy
09-15-2010, 17:04
..не че аз съм някъв смотан тапак ..но просто ми става интерестно..вие какво мислите ?

не, ти не си смотан тъпак, ти си комплексиран осмокласник. Такива гледки е имало, има и ще има. Не всяко хубаво момиче е свястно, приеми го. А в повечето случаи, дори и на свестните не им издържат нервите постоянно да търпят момче до себе си с ниско самочувствие, което непрекъснато нервничи, капризничи и се възмущава какви били другите. С едно изречение: гледай си в собствената паничка.

Marmaladka strikes again!

По темата аз лично съм скромен човек ... по душа ... :razz:

MsIrony
09-15-2010, 17:22
Просто не ги отразявамПри първия по удобен за теб шанс ,съм сигурна че ще си скъсаш шапката от напрежение.
Много големи резачки станахте момчетата бе,колко съм ги слушала ей такива ,дето после се чудят как да се обеснят.

Bolux
09-15-2010, 17:44
Обикновените.

Daveyjones
09-15-2010, 19:05
Мармаладке ти не разбра ли ,че твойте коментари в които си изливаш комплексите аз не ги слушам?

mArMaLaDkA
09-15-2010, 19:15
Гледай го какво е неблагодарно. :lol: Не стига, че му пиша в пенсионерската тема, че съм си загубила 1 ЦЕННА минута от живота, ми на всичкото отгоре то ми се кара. :lol: Аз каква съм и каква не съм си е лично мой проблем. Когато пусна тема, в която се държа като лисицата в небезизвестната приказка за нея и гроздето, тогава можеш да ми говориш колко съм комплексирана.

Приятна вечер ти желая.

PyCoKoCkA93
09-15-2010, 19:18
Ами к'во да ти кажа..?Тея малолетни к*рвички на по 13-14 години не ми ги хвали :D Излизат с по-големи,за да не "изостават" и да се правят на големи...Просто липса на внимание :D Искат да изпъкнат над останалите и да ги забелязват,кати си мислят,че по този начин ще запълнят празнотата в сърцето си...И даже сами не осъзнават колко НЕ им е мястото при големите..Аз никога не бих движила с такива хора по простата причина,че няма какво смислено да си кажа с тях и по природа са ми антипатични :D Лично аз обичам всичко да е умерено-хем хората около мен да са майтапчии и да има за к'во да си говоря с тях,но и да мога да говоря на сериозни теми с тях,а и нека си имат самочувствието,стига да е умерено и с покритие:) И само искам да добавя,че това,че едно момиче се облича стилно и добре и се поддържа с грим и прическа НЕ означава,че е празноглава дразнеща лигла... :)

kireca
09-15-2010, 19:40
Лично аз обожавам тея както ги наричате к*****ки (нахаканите) , ама те не ми пускат :D , така че започвам да се насочвам към скромните защото аз примерно съм скромен :) , много скромен , прекалено скромен и това е лошо :o

soul1199
09-15-2010, 19:44
те красивите момчета са нахакани,зашото знаят,че могат да имат всяка,ама аз не харесвам да ми се правят на много отворени

bilqnavod
09-15-2010, 20:27
Когато бях на твоята възраст аз също се докачах от подобни ситуации и хора (индивиди). Но колкото повече израствах, толкова и безразличието ми към тях растеше и сега както каза някой преди мене, просто не ги отразявам...
Възприемам ги просто като стока. Нали се сещаш. Произвеждат го в завода. После отива в склада на едро, от там в по малък склад, от там в магазина, оттам в кошницата (при потребителя) и накрая... на боклука.
Жалко е нали?!

tuzaro
09-15-2010, 20:34
е то и аз пиша от лаптоп, ама се старая да е грамотно майна :lol:
аз по принцип ги харесвам с големи цици и малки дупета, нема значение дали е нахакана или не.

Daveyjones
09-15-2010, 20:40
Първо мерси за отговорите,мармаладке не знам дали усещаш ама ти убиждаш абсолютно всеки човек в тоя форум непрекъснато когато някой направи тема ти почваш да се отваряш,дразниш не разбираш ли? Или спира да пишеш или започни да пишеш по темите,и аз мога да се заяждам непрекъснато и да си трупам мнения ама не го правя,секи може, но май само ти го правиш..стига си се заяждала с хората ,защото маи за много голяма раота се мислиш

InloVeGirl27
09-16-2010, 16:01
Когато бях на твоята възраст аз също се докачах от подобни ситуации и хора (индивиди). Но колкото повече израствах, толкова и безразличието ми към тях растеше и сега както каза някой преди мене, просто не ги отразявам...
Възприемам ги просто като стока. Нали се сещаш. Произвеждат го в завода. После отива в склада на едро, от там в по малък склад, от там в магазина, оттам в кошницата (при потребителя) и накрая... на боклука.
Жалко е нали?!

Страхотен коментар и съм напълно съгласна с теб. И аз не им обръщам внимание на тези "госпожици". Та те имат повече лак на косата си отколкото мозъчни гънки. Момчетата,според мен,харесват естествени и забавни момичета. Колкото и да не си признават си падат по интересните и сладки девойки. А тези "нахаканите" им трябват само и единствено за едно-всички знаем за какво.. Такива момичета не стигат далеч :)

chococookie
09-16-2010, 17:18
Нахаканите са окей, ама да не прекаляват, че някой път ще си изпусна съвсем нервите каквато съм спокойна и уравновесена

XTREMEFREERIDE
09-16-2010, 17:27
Първо мерси за отговорите,мармаладке не знам дали усещаш ама ти убиждаш абсолютно всеки човек в тоя форум непрекъснато когато някой направи тема ти почваш да се отваряш,дразниш не разбираш ли? Или спира да пишеш или започни да пишеш по темите,и аз мога да се заяждам непрекъснато и да си трупам мнения ама не го правя,секи може, но май само ти го правиш..стига си се заяждала с хората ,защото маи за много голяма раота се мислиш

Аз пък мога да ти кажа,че тя е една от най-големите реалисти в тоя форум. Обиждат се тези,които знаят,че определенията,които им дават,са истина и се срамуват от това. И защо да не се мисли за голяма работа след като има покритие за това (юхууу,тлъст комплимент 8-) )?!

Пък по темата..ти нищо ново не каза. Винаги ще има момиченца дето си търсят батковци. Много деца искат да са по-големи и си намират начин да се чувстват такива. Аз лично предпочитам по-нахакани момчета. Хора със самочувствие и силен характер,но това не означава,че имам в предвид,както се казва - "лошо момче/момиче". Всяка жаба да си знае гьола,ама преди т'ва си го избират.

Guio92
09-16-2010, 20:24
Днес като мина едно от зайченцата един от моя клас изтърси това:
"Тая ако я ритнеш в гъза сумоа (една камара) уеве и ташаци ще изпопадат" :D
Иначе предпочитам скромните, но не прекалено, че да трябва да и дърпаш думите с ченгел :oops:

YouDontKnowMe
09-16-2010, 20:51
Мармаладка рулз.
На част от остналите ви е много сад.

На български - недейте да разглеждате само крайностите.

fakeSmileX
09-16-2010, 22:26
От тоя форум само аз ли си падам по нахакани момчета :lol:

YouDontKnowMe
09-16-2010, 22:54
От тоя форум само аз ли си падам по нахакани момчета :lol:
Някои само се правят, споко, не си само ти .

OneGuy
09-16-2010, 22:58
Чакайте малко сега ... аз отново мисля че има хора с криво разбиране за "нахакани" обяснете какво точно имате предвид пред нахакани ... например аз не стоя постоянно на компютъра излизам си по кафенца .. по кръчмички ... из центъра с приятели и всичко останало ... но въпреки това съм скромен човек :? 8)


А да си нахакан как си го обяснявате, всяка 2ра срещната на улицата да заговаряте с кофти лафове ... е да така се раждат кифлите :Д да си контактна личност и да си нахакан са 2 абсолютно различни неща :-o

notlike
09-17-2010, 08:34
Ако под нахакан разбираш досаден - твърдо не. Иначе аз съм нормалитет, понякога се хваля с някои неща, но не обичам много да говоря за себе си. Иначе зайците определено имат огромно желание да се докажат рано-рано, на мъжките индивиди не им се отваря парашутът рано, ама мадамите стават лесна плячка на големците :D Иначе един зуек се движи в нашата компания (за сеира, много лафове изтърва малкият паляк) и като разправя какви хубави мадами има, каква ще си хване, а аз колко настоятелно му казвам, че след година-две няма го ебават тея от класа му въобще и ще гони малките :-D О, аз какво се унесох, време е за hunt :razz:

Di
09-17-2010, 08:38
те не са това което виждате,просто не сте ги опознали

Sintya
09-17-2010, 08:41
Със самочувствие, но с покритие... Спокоен и сигурен по точно. Сигурен в себе си, в приятелите си и в момичето, което иска. :)

flyingmonkey
09-17-2010, 11:55
Скромните момичета... нахаканите въобще не ми правят впечатление, а когато ми направят такова, обикновено ме дразнят (;

E: Мнението ми за момчетата, е почти същото, само дето обичам да им сипвам в хранилката, вместо да не им обръщам внимание (:

ThinkerBell
09-17-2010, 22:37
Spored men ''nahakan'' e dyma - kompliment . Az razbiram pod ''nahakana'' - momi4e koeto znae kakvo iska i kak da go ima , koqto ima samy4yvstvie i veroqtno ima za kakvo, opravna , otvorena kam horata...

a vaprosnite 13-14 godi6ni momi4eta koito se darjat po tozi lek na4in sa po-skoro nadyti i glypavi , barza6ti da vleznat v sveta na golemite , za tova neka ne gi laskaem s dymata ''nahakani''....

a kolkoto do skromnite ... kakto se kazva skromnostta e za hora , koito nqmat drygi ka4estva ... :)

OneGuy
09-17-2010, 22:40
Скромността краси човека!


А ти мила тхинкербелл пиши на кирилица!



А ти на колко години си с това криво мислене?

YoUcANNOtiMaGiNe
09-17-2010, 22:46
Много вярно ^^ И аз мисля, че да си скромен е някак сладко, но същевременно не лигаво, невинно, но не и детинско. Особено, когато става въпрос за момчета, много ми са милички скромните, може би и защото аз самата съм такава, но си е кефско де :D Разбира се, стига да не е прекалено :wink: :-o

Daveyjones
09-18-2010, 05:53
Скромността била за хора,които нямали други качества,ви в кой свят живееш?

programings
09-18-2010, 06:02
Не съм надут гамен, по-скоро съм скромен! :)

MartyParty
09-18-2010, 08:23
Вчера обсъждахме с един другар,че точно биячите и футболягите са най-големите хомосексуалисти в даскало. 8-) Просто не е възможно да ходиш като снасяща кокошка , да разсъждаваш по този начин (демек никак) и да си личност. Единствените ,които ги приемат насериозно са си те самите и заЯкините.
Жалка работа...

Nec
09-18-2010, 08:57
Аз лично харесвам по-скромните момичета..Мразя по-нахаканите, смисъл тип кифли.

ThinkerBell
09-18-2010, 12:54
Скромността краси човека!


А ти мила тхинкербелл пиши на кирилица!



А ти на колко години си с това криво мислене?

6tom tolkova se interesyva6 na 17 .... i za6to misleneto mi da e krivo .. az prosto izrazqvam mnenie ... ne vijdam kakav e problema

SweetLuna7
09-18-2010, 13:34
Нещо средно между двете. Да може да общува нормално с хората, (не да е хиперсрамежлив) но да не е някакъв свръх общителен. :)

OneGuy
09-18-2010, 14:12
Скромността краси човека!


А ти мила тхинкербелл пиши на кирилица!



А ти на колко години си с това криво мислене?

6tom tolkova se interesyva6 na 17 .... i za6to misleneto mi da e krivo .. az prosto izrazqvam mnenie ... ne vijdam kakav e problema


Първо проблема е че дори не може да пишеш на български език което значи че не само че си нахакана ами и доста ограничена... това че ти си ходила само със скромни ограничени типчета не означава че всички скромни нормални хора са такива ... ама не му завиждам на пича ... то с какъвто се събереш такъв ставаш :shock: :shock: :shock:

ntL
09-18-2010, 15:22
Хе-хе :) Интересна темичка.

С въпросът ми към автора се извинявам предварително за офтопик-а, след това ще пиша по темата.
Брачед, т'ва, че пишеш от лаптоп оправдава ли те, че си неграмотен? Ако да, поясни ми, че нещо не зацепих замисъла, може да съм ТЪП.

А сега по темата: В модерния свят, в който живеем е нормално малките момиченца да харесват БАТКОВЦИ и обратното: малките момченца да имат желания към техните КАКИ ;-). Но затова не сме виновни нито ти, нито аз, нито който и да е. Просто се случва, такова ни е настоящето и.. ако искаш да промениш нещо, брато, откажи се.. няма ник'ъв смисък. =)
Малките момиченца като видят някой батко си казват веднага: Еха.. я го виж колко е готин.. голям.. ще ме вози до училище с колата, ще ми купува прашки и т.н., да не изпадам в подробности, а момченцата си падат по какички, защото имат най-вече сексуални мечти с тях, обаче рядко ги огрява. Няма да се притесняваш, може и някой ден да видиш 16 годишно момиче пред блока да скача на въженце с приятелки, но.. т'ва може би ще стане единствено в сънищата ти ;-).

Дерзай, момко ;-).

mucity000
09-18-2010, 15:41
Ами к'во да ти кажа..?Тея малолетни к*рвички на по 13-14 години не ми ги хвали :D Излизат с по-големи,за да не "изостават" и да се правят на големи...Просто липса на внимание :D Искат да изпъкнат над останалите и да ги забелязват,кати си мислят,че по този начин ще запълнят празнотата в сърцето си...И даже сами не осъзнават колко НЕ им е мястото при големите..Аз никога не бих движила с такива хора по простата причина,че няма какво смислено да си кажа с тях и по природа са ми антипатични :D Лично аз обичам всичко да е умерено-хем хората около мен да са майтапчии и да има за к'во да си говоря с тях,но и да мога да говоря на сериозни теми с тях,а и нека си имат самочувствието,стига да е умерено и с покритие:) И само искам да добавя,че това,че едно момиче се облича стилно и добре и се поддържа с грим и прическа НЕ означава,че е празноглава дразнеща лигла... :)



towa 4e hodi6 s po - golqm ne zna4i 4e si maloletna kurwi4ka...ima momi4eta koito si obi4at gadjeto kolkoto i da e golqmo to ... i e wqrno 4e tezi mom4eta na po 12-13-14-wklu4itelno i 15 sa pikliowci za koito e vajno samo da te obarwat i da te mlqskat ima i drugi po sy6testweni ne6ta ... poslednoto mi gadje be6e na 23 i ne mislq 4e kato sym na 15 sym maloletna kurwi4ka ...

ntL
09-18-2010, 15:50
Ами к'во да ти кажа..?Тея малолетни к*рвички на по 13-14 години не ми ги хвали :D Излизат с по-големи,за да не "изостават" и да се правят на големи...Просто липса на внимание :D Искат да изпъкнат над останалите и да ги забелязват,кати си мислят,че по този начин ще запълнят празнотата в сърцето си...И даже сами не осъзнават колко НЕ им е мястото при големите..Аз никога не бих движила с такива хора по простата причина,че няма какво смислено да си кажа с тях и по природа са ми антипатични :D Лично аз обичам всичко да е умерено-хем хората около мен да са майтапчии и да има за к'во да си говоря с тях,но и да мога да говоря на сериозни теми с тях,а и нека си имат самочувствието,стига да е умерено и с покритие:) И само искам да добавя,че това,че едно момиче се облича стилно и добре и се поддържа с грим и прическа НЕ означава,че е празноглава дразнеща лигла... :)



towa 4e hodi6 s po - golqm ne zna4i 4e si maloletna kurwi4ka...ima momi4eta koito si obi4at gadjeto kolkoto i da e golqmo to ... i e wqrno 4e tezi mom4eta na po 12-13-14-wklu4itelno i 15 sa pikliowci za koito e vajno samo da te obarwat i da te mlqskat ima i drugi po sy6testweni ne6ta ... poslednoto mi gadje be6e na 23 i ne mislq 4e kato sym na 15 sym maloletna kurwi4ka ...

Слънце, че си малолетна - малолетна си, но ДА, това не те прави :курвичка: :-P

bilqnavod
09-18-2010, 16:38
Когато бях на твоята възраст аз също се докачах от подобни ситуации и хора (индивиди). Но колкото повече израствах, толкова и безразличието ми към тях растеше и сега както каза някой преди мене, просто не ги отразявам...
Възприемам ги просто като стока. Нали се сещаш. Произвеждат го в завода. После отива в склада на едро, от там в по малък склад, от там в магазина, оттам в кошницата (при потребителя) и накрая... на боклука.
Жалко е нали?!

Страхотен коментар и съм напълно съгласна с теб. И аз не им обръщам внимание на тези "госпожици". Та те имат повече лак на косата си отколкото мозъчни гънки. Момчетата,според мен,харесват естествени и забавни момичета. Колкото и да не си признават си падат по интересните и сладки девойки. А тези "нахаканите" им трябват само и единствено за едно-всички знаем за какво.. Такива момичета не стигат далеч :)

+1 Определено е така, радвам се че има хора, които мислят като мене :)

Righteousness
09-18-2010, 17:04
Сега си представете свят в който всички който пишеха по форума не лъжеха :) "кифлите" щаха да са на заден план :razz: :razz: :razz:

Статистика:

Форум:
90% от форумците в раздел любов търсят сериозни отношение и им пука супер много за характера на чоека (1)
10% opposite (2)

RL:
90% (2)
10% (1)


Незнам като се пуска такава тема дали наистина имате очакването че хората ще пишат колко много харесват нахаканите (the reality) или просто масово ще се съгласят колко по-добре са скромните...

Ако желаете направете малък опит:
Направете анкета "Нормални момичета или кифли || Нормални момчета или богати идиоти/допинг юзъри" и ще видите резултатите. Цялата развратеност която си мислим че има - си отива на кино и в форума се оказва ПЪЛНО с моралисти и хора който обожават нормалните взаимоотношения. След въпросната анкета излезте на разходка и вижте реалността. Напишете резултатите :)

ThinkerBell
09-19-2010, 08:12
Скромността краси човека!


А ти мила тхинкербелл пиши на кирилица!



А ти на колко години си с това криво мислене?

6tom tolkova se interesyva6 na 17 .... i za6to misleneto mi da e krivo .. az prosto izrazqvam mnenie ... ne vijdam kakav e problema


Първо проблема е че дори не може да пишеш на български език което значи че не само че си нахакана ами и доста ограничена... това че ти си ходила само със скромни ограничени типчета не означава че всички скромни нормални хора са такива ... ама не му завиждам на пича ... то с какъвто се събереш такъв ставаш :shock: :shock: :shock:



Ne znam kak preceni 4e sam nahakana i ograni4ena sled kato ne pi6a na kirilica ( ne pi6a na kirilica 6tot v momenta ne sam v Bulgaria i na tyka6niq mi laptop nqmam kirilica ), ne zma za6to tolkova se vazmy6tava6 ot tozi fakt ... ama mn mi sa interesni horata kato tebe zna4i ti ne me poznava6 i vednaga paradira6 4e sam hodila s edkakvi si... naistina aman ot takiva hora kato tebe kazvat nai-razli4ni ne6ta prosot 6toto nqmat s kvo da s drygo da se zanimavt ... i taka tragvat nevernite slyhove za horata... 6te se za6titq kat kaja 4e v momenta za prav pat si imam priqtel i toi e syper svestno mom4e ..

roshkors
09-19-2010, 08:30
Избиват комплекси ;)
нахаканите - всички искат да спят с тях
Има едно средно положение между нахакани и скромни, там е най-добре да си ;)

greyli
09-22-2010, 14:12
Не че нещо се заяждам обаче защо като отида някъде , с познати примерно .виждам само и единствено някви кучки,потенциални курви с някви гаджета ( независимо от възрастта) , а момичета които са нормални нямат.Тук всеки може да напише , че харесва скромни момичета/момчета , но реалността е друга ( в много от случаите )

roshkors
09-22-2010, 14:45
greyli за съжеление си прав и то в голяма степен :)

OneGuy
09-22-2010, 15:15
Скромността краси човека!


А ти мила тхинкербелл пиши на кирилица!



А ти на колко години си с това криво мислене?

6tom tolkova se interesyva6 na 17 .... i za6to misleneto mi da e krivo .. az prosto izrazqvam mnenie ... ne vijdam kakav e problema


Първо проблема е че дори не може да пишеш на български език което значи че не само че си нахакана ами и доста ограничена... това че ти си ходила само със скромни ограничени типчета не означава че всички скромни нормални хора са такива ... ама не му завиждам на пича ... то с какъвто се събереш такъв ставаш :shock: :shock: :shock:



Ne znam kak preceni 4e sam nahakana i ograni4ena sled kato ne pi6a na kirilica ( ne pi6a na kirilica 6tot v momenta ne sam v Bulgaria i na tyka6niq mi laptop nqmam kirilica ), ne zma za6to tolkova se vazmy6tava6 ot tozi fakt ... ama mn mi sa interesni horata kato tebe zna4i ti ne me poznava6 i vednaga paradira6 4e sam hodila s edkakvi si... naistina aman ot takiva hora kato tebe kazvat nai-razli4ni ne6ta prosot 6toto nqmat s kvo da s drygo da se zanimavt ... i taka tragvat nevernite slyhove za horata... 6te se za6titq kat kaja 4e v momenta za prav pat si imam priqtel i toi e syper svestno mom4e ..

Защото..... ами щотооооооооо ....... като мълчиш си по умна ... тук има правила не си си у вас ... пише се на БЪЛГАРСКИ език ... независимо дали си на северния полюс или в Индия, мнението което даде горе ... за скромните и нахаканите беше крайно ограничено .. то ми стига да си направя извода ... свиквай мацка тук няма да изкласиш с ум :shock:

righteous
09-22-2010, 16:35
И сега излезе , че всички харесват скромни , тъй ли ?


Аз като бях 7 клас бях тихичък и скромничък и никой не го ебаваше за мене ,а аз давах всичко да съм със стария си клас след 7 клас , така да се каже.


Затова сега и мен не ме ебава за никого от класа ми. :)

mrazqkindergarten
09-23-2010, 11:22
Предпочитам по-скромните момчета. :)

zority7
09-23-2010, 16:54
Смятам,че аз съм боикновена и също търся такъв,които да не е наперко,но и да не го е срам да си поиска нещо например :пари :)