PDA

View Full Version : Харесвам 1 момиче обаче....



millionaire92
09-19-2010, 16:51
Преди време се запознах се 1 момиче в нета видяхме се тя каза преди това че ме хареса обаче си има гадже :с ииии виждаме се пак в приятелски отношения сме обаче аз искам нещо повече.Тя много ми харесва ии... нз или прекалено много държи на приятеля си или иска да сме само приятели нз аз имам едно две неща на ум как да подходя обаче искам да чуя и вашите съвети :) ще съм ви много благодарен!

radeberger
09-19-2010, 16:56
Не предприемай нищо докато си има приятел. По- нататък ако скъсат тогава действай (ако не си си намерил друга, разбира се).

Hilary_
09-19-2010, 16:56
.. постави се на мястото на гаджето й?
На тебе ше ти е приятно ли ако някакъв тип се навърта около твоето момиче?? .. :?

kloely
09-19-2010, 16:58
Дай малко повече информация - от колко време я познаваш, от колко време е с приятеля си.

И все пак подкрепям предното мнение, че трябва да изчакаш нейното решение. В момента в нея са и ножа, и хляба. Ако скъсат, действай, ако не - не е било писано. Успех!

millionaire92
09-19-2010, 17:02
Hilary_ права си така е няма да ми е приятно... но тя ако ме обича няма да погледне друг.Иначе и аз мисля засега приятелски отношения да сме... но се пак искам да чуя и други мнения :).

Иначе тя ходи с момчето от около половин год... казвала ми е че го обича мн но също така преди ми е казвала че сме щяли да бъдем много яка двойка.
Писали сме си по скайп близо 5 месеца... след това се видяхме и така продалжаваме да се виждаме аз наистина я харесвам много... но квото е писано това да стане шанс :).

niksdevil
09-19-2010, 17:15
Брат треа си нахален в тоо живот 8)

4o4ina
09-19-2010, 17:42
Брат треа си нахален в тоо живот 8)

lleranza
09-19-2010, 18:15
Преди време се запознах се 1 момиче в нета видяхме се тя каза преди това че ме хареса обаче си има гадже :с ииии виждаме се пак в приятелски отношения сме обаче аз искам нещо повече.Тя много ми харесва ии... нз или прекалено много държи на приятеля си или иска да сме само приятели нз аз имам едно две неща на ум как да подходя обаче искам да чуя и вашите съвети :) ще съм ви много благодарен!

pravi intrigata pichaga i da kysa s onq i tvai :o :grin:

sasha_90
09-19-2010, 18:17
.. постави се на мястото на гаджето й?
На тебе ше ти е приятно ли ако някакъв тип се навърта около твоето момиче?? .. :?
Едва ли.Остави момичето намира,още повече,че иска да си й само приятел.

unbreakabl3
09-19-2010, 18:24
Ако зареже гаджето си заради теб, след време ще зареже теб, заради друг. Съгласен ли си?

millionaire92
09-19-2010, 18:58
Е да има го и тва за сега ще играя пас картите.... ако видя че тя го иска тогава нападам или ако скъса с него ще я налазя :)

soul1199
09-20-2010, 06:49
Не предприемай нищо докато си има приятел. По- нататък ако скъсат тогава действай (ако не си си намерил друга, разбира се).

dimitar_ak
09-20-2010, 10:39
Това, че момичето е обвързано не означава непременно, че е забраненият плод. Той може да опита флирт, но да не се сърди ако бъде отрязан. Вероятността е по-голяма.

nessu
09-20-2010, 10:51
Историята ти ми е напълно позната, една приятелка е същата.

Бих те посъветвала както другите потребители. и съм напълно съгласна с dimitar_ak .

bratignat
09-20-2010, 10:52
.. постави се на мястото на гаджето й?
На тебе ше ти е приятно ли ако някакъв тип се навърта около твоето момиче?? .. :?

Всички момичета, които си заслужават си имат приятел (има и изключениш, но за кратки периоди). Така, че няма, значение дали е обвързана. Нищо няма да му дойде от небето, трябва сам да си го вземе.

Авторе, още една истина за готините момичета, е че не си единствения, който им е навит, т.е, когато тя се раздели с приятелят си, не си мисли, че ти си първият на опашката. Което означава, че или я отнемаш веднага от приятелят й или си търсиш нещо друго. Общо взето законът на джунглата.

Paramour
09-20-2010, 15:29
Покажи й че я харесваш. По реакцията й ще разбереш дали може да се получи, или с други думи: дали ще остави гаджето си заради теб.

dimitar_ak
09-20-2010, 16:25
Само да покаже, че я харесва не става. Трябва да е по-добрия от сегашния, а и то всички други. Как да покаже това си зависи от конкретното момиче. Към всяка подхода е различен.

petersl55
09-20-2010, 17:54
приятелство е добре на този етап..ако пък си много луд по нея.. аз бих пробвал да натопя някакси "въпросният тип" пред приятелката му..почни да и говориш някакви лъжи..дали може да му се вярва..че момчетата в днешно време гледат само секса и т.н. :)

millionaire92
09-20-2010, 18:08
Е брат тъпо е да лъжа.... ама иначе ще пробвам.... ще бъде по добър по всички показатели от сегашното и гадже и се надявам да я спечеля :) мерси много приятели няма да е лошо ако чуя още мнения по темата.

PyCoKoCkA93
09-20-2010, 20:21
Мъжете май сте 2 пъти по-големи интриганти и клюкари от нас жените :D

Пич не ги слушай за т'ва "Говори интриги за другия,натопи го пред нея и т.н"...Само ще загубиш...Лично на мен,ако някой така ми говори за моя приятел ще ми направи много лошо впечатление,защото ще ми е предимно ясно,че го прави,за да го отдалечи от мен...Засега си остани само приятел с нея и не и давай непрекъснато намеци,за да не я притискаш..Е,естествено показвай и от време на време,че държиш на нея и искаш нещо повече,но с мярка :) Остави я сама да си реши дали ще е с приятеля си или ще даде шанс на теб...Всичко с времето си,бъди търпелив,не я припирай много,за да не я загубиш...Все пак всеки има нужда от малко свобода и не иска да бъде притискан :) Успех ;)

ПС:А за тези,които само знаят като грамофонна плоча от на баба
ми :времето :"Тя има приятел,остави я,постави се на негово мясти т.н..."
И като има това значи,че е обвързана до гроб с него ли и няма право да се запознае с нови момчета?За да търси утеха при друг значи нещо и липсва от гаджето и той също има вина...Когато човек получава всичко,от което има нужда от половинката си,той не търси други...

ivan_realmadrid
10-08-2010, 20:34
Покажи й че я харесваш. По реакцията й ще разбереш дали може да се получи, или с други думи: дали ще остави гаджето си заради теб.

Познавам момиче оставила гаджето си и тръгна с друг :)

RoSKo0o0
10-08-2010, 20:50
О, Господи! Не прави нищо!!! Не разбивай и не взимай нещо, което не е твое!!!

Callisto
10-12-2010, 09:57
Не и се бъркай. В момента си има приятел и не е твоя работа да ги разделяш. Това решение трябва да си е тяхно. Чакай докато скъсат и тогава действай...ама не баш веднага, че да не почне да ти се оплаква от него, да ти реве на рамото и да те вземе ептен за приятел.

martinskiq
10-12-2010, 19:52
или ти я вземаш или ти бият шута сам избираш спорет мен грабваи я няма да го чакаш оня ако нещо стане между вас и тои разбере наи много да си зядеш боя :) ама ако си някои враскар просто нямаи грижи 8)

Housemusikk
10-12-2010, 21:38
Изгубил си си 5 месеца от живота в гонене на някво момиче с което само си си писал по skype и сте се виждали 2-3 пъти ..... :-o .Тя си има гадже , но след като скъса с него евентуално би тръгнала с теб ...
Понякога една рецензия от чужд наблюдател помага най-много .

diditu97
10-13-2010, 08:56
Изгубил си си 5 месеца от живота в гонене на някво момиче с което само си си писал по skype и сте се виждали 2-3 пъти .....


може да са 5 месеца година след това ако той е упорит да са цял живот заедно и един съвет от мен карай го малко по малко не пребързвай .. когато се видите я прегърни целуни я по бузката прави и комплименти бъди винаги до нея . Ако тя е умна ще разбере , че си хлътнал здраво по нея и може би ще дойде при теб :)

ivan_realmadrid
10-13-2010, 18:50
Може и да зареже приятеля си и да тръгне с теб :)

MilanowPz
10-13-2010, 19:00
отиваш при нея когато е с гаджето й ... хващаш я .. целуваш я и тфа е ... ;)

tnp123
10-13-2010, 19:29
От гледна точка на гаджето: Много лошо ще постъпиш, намерил си е "сродна" душа, пък ти ще му я отнемеш, за бой си.


Откъм кандидата: Давай, ако си по-добър, ти го заслужаваш, законът на джунглата: По бързия печели! Но ако закъснееш, може и да го използваш втория закон: По ДОБРИЯ печели. А пък тука има и трети закон: Може да бъдеш изпонапренабит. Но стига гаджето да не е от тип Фитнес-идиот-без мозък, не би трябвало да имаш проблеми с прилагането на 2ри закон.

На който не му се чете: Абе давай и ако имаш късмет ще успееш!
За любителите на химията: Химично заместване. Вие си знаете. :D


Аз подкрепям второто, поради причината че и аз си търся мома пък май всички вече се се хванали с някого... :(

Viche
10-13-2010, 21:11
Хем си има гадже,хем иска да сте само приятели.Не се прави на гаден паразит.

xinfamous
10-13-2010, 22:23
в същото положение съм брато ! :) изчакай да скъсат