PDA

View Full Version : Въпрос!



spiritbooomb
10-01-2010, 13:57
Нали знаете за хлороформ, и че ако се вмирише се упояваш... имам въпрос свързан с него:
*Колко време трябва да го миришеш за да се упоиш?
*Колко време те държи упоен?

П.С Пуснах темата тук, защото не знаех къде, а и тук са ученолюбивите хора, които би трябвало да знаят. :)

BeezyJey
10-01-2010, 15:21
Честно да ти кажа, не знаем ! :shock:

gabi7u
10-01-2010, 17:27
Хлороформът е вреден за здравето. Ако се вдишва или поглъща дълго време, има опасност да се причинят сериозни здравословни проблеми.

Galadriel7
10-01-2010, 19:18
Първото, което се сетих е от разни криминални романи - нали знаете, че като им сложат (на жертвите) кърпа, напоена с хлороформ на устата, и директно заспиват. Така че ти трябва само едно вдишване. Смъртоносната доза е 10ml или 14.8g, като тогава умираш от сърдечна недостатъчност. Освен това, при вдишани 500 ppm хлороформът вече представлява опасност за здравето, при 900 ppm започва да ти става замаяно и да те боли главата.
Ако се чудите какво е ppm (като мен, щом прочетох инфото преди малко), това е part per million. Процентът е part per hundred, промилът е part per thousand, тук си говорим за части от милиона. :)
Колко време обаче те държи упоен, не мога да кажа, не ми се рови сега за информация. Лични предположения обаче - между половин и няколко часа.

spiritbooomb
10-13-2010, 18:24
Хлороформът се е използвал за упойка преди.Ако искаш да упоиш някой по хубаво на памук да капне6 2 капки с капкомер ида го дадеш на човека и с времето като го диша за 3 мин ще е в безсъзнание.
Ако искаш да изнасилваш и отвличаш може би полувин капкомер на памука као сложиш и после го туриш на носа на жертвата изпаренията сами ше влизат а ако вдиша ше загуби съзнание почти веднага.

Колкото по силна е концентрацията на хлороформа толкова по-бързо действа но е опасно ... 2 упоявания в един ден може да скапе черния дроб на човека.Ти болен ли си не ми трябва за такива неща..
Имахме доклад по биология, но вече имам три, пощи нищо не написах :D търсих търсих, но никъде не намерих хубава информация, а и тук никой не можа да ми отговори, само ти г/д, но и ти на втория въпрос (колко време стои в безсъзнание) явно не успя.. :D както и да е ако някой знае нека сподели да се знае там, че знам ли кога ще има такива доклади пак.. -.-

spiritbooomb
10-13-2010, 18:51
(колко време стои в безсъзнание) явно не успя.. Very Happy както и да е ако някой знае нека сподели да се знае там, че знам ли кога ще има такива доклади пак.. -.-
от 2 до 4 часа държи. Аз се бях упоил себе си и не питай как... :shock: :D
От 2 до 4 часа?! Не ли много бе? :D Аз мислех 20-30мин.. :D

spiritbooomb
10-13-2010, 18:51
А от къде се купува някой знай ли? :D

Merveille
10-14-2010, 10:54
Значи ше изнасилваш ясно. Аз също затва го взех.
София, ул. Христо Максимов №64
02/ 973 31 32; 0877 431 993
Химспектър се казва или още жълтия магазин.То е една жълта бутка. Намира се близо до The Mall mladost . Продава се свободно на по 1 литър . Струва 15 лева. Ако си си избрал момиченце късмет xD
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

PullMeCloser
10-16-2010, 16:51
bullet47,малоумен си. :)

PullMeCloser
10-16-2010, 16:58
хлороформа няма общо с биологията и кво го грее откъде да си купи . На дали иска ж училище да го покаже. Аз си купих за тази цел то4но...

На интересен ли се правиш или си просиш бан?

WishICouldForgetYou
10-16-2010, 17:25
Куршуме, затвори си човката най-накрая. Спри с тъпите си мнения, неуместни са.