PDA

View Full Version : малко помощ



thegame92
10-01-2010, 17:59
Здравейте. Имам малък проблем ако може да помоля някого за съвет или помощ. До сега не съм имал проблем с връзките, но този път е малко по странно и нз какво да правя. Не мога да разбера дали съседката ме харесва, пък няма как да я питам ей така директно. Имам се с баща й защото заедно пускаме мачове. Иначе с нея като се засечем някъде и си говорим ама не много .. и най-общи неща. Но нз с времето започнах да я харесвам и сега не мога да измисля какво да правя. Нито съм сигурен дали ме харесва нито има как да я питам директно, защото ще стане бахти селското :D . Ако може съвет по някакъв друг начин дали може да се разбере дали ме харесва или поне някакъв намек по който да разбера. На който не му се занимава с мене или ще пише глупости по добре да не пише :) .

MaTSava
10-01-2010, 19:47
Щода да е селско ако я питаш >? МОже би във вашето село така ще се тълкува :D :D :D ама сърпай я кво чакаш ... боттт

thegame92
10-01-2010, 19:59
Щода да е селско ако я питаш >? МОже би във вашето село така ще се тълкува :D :D :D ама сърпай я кво чакаш ... боттт

OМГ мн умно да я питам просто ей тей като даже нито сме фр нито нищо ми само познати :lol:

MaTSava
10-01-2010, 20:01
прей квот искаш боли ма патката за тебе :D :D ако искаш кажи и на майкаси да я пита

BaffaLsc
10-02-2010, 07:24
Аре стига де ! :-x
Защо просто не й намигнеш ? :D

Elenichkaa
10-02-2010, 07:38
Заговори я.Спри само да я поздравяваш,ами започни да й говориш.Пример:
Здр...Как е,кво стаа, (ако е на улицата):за къде си (няма значение накъдето и да ти каже,казваш):И аз съм натам,да ходим заедно до някъде,а?(ако не възрази супер):И по пътя до мястото се опитваш да завършеш свястен разговор 8-) ;)

soul1199
10-02-2010, 18:40
би ли искала да излезеш с мен някой път? тва и кажи

idlks1
10-02-2010, 19:58
в товя блок ли е ? Ако е може да си измисляш причини да ходиш до тях , ако е по далече покрай баща и може да си уреди нещо :D имаш ли някакви връзки с нея - skype нещо от рода ?

thegame92
10-02-2010, 20:10
в товя блок ли е ? Ако е може да си измисляш причини да ходиш до тях , ако е по далече покрай баща и може да си уреди нещо :D имаш ли някакви връзки с нея - skype нещо от рода ?

съседи сме врата срещу врата :D , ем покрай баща й ама вече рядко се засичаме с него да цъкаме мачове щото той бачка.. скайпа й го нямам :( .